Usuwanie negatywnych istot z waszej przestrzeni

.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edytowała Patrycja
.
.
Na początek Federacja Galaktyczna chce przekazać osobistą wiadomość Gregowi:  Jak  widzisz, jest oczywiste, że niechciane i niezapraszane istoty pozaziemskie znowu  weszły do twojej przestrzeni, aby utrudniać naszą komunikację.  Wygrywamy tę bitwę.  Ta inna drużyna o tym wie i desperacko próbuje hamować nasz rozwój, posuwając się nawet do spowalniania tempa w jakim informacja chanellingowa dociera do odbiorców.  Oczyściliśmy twoją przestrzeń od wpływów tych negatywnych istot pozaziemskich tak jak zarządziłeś.  Mogą one próbować wrócić w przyszłości, ale my będziemy blisko, by chronić ciebie oraz twoją rodzinę i aby pozbyć się ich wpływu na twoje sprawy.  Pamiętaj proszę, że  wszystko jest znowu dobrze i możemy się ponownie komunikować.  Wznawiamy teraz nasz  przekaz .

Dziś jest wielki dzień.  Dziś, my – Galaktyczna Federacja Światła, poczyniliśmy wielkie postępy  przeciwko ciemnym  i widzimy wyraźnie ich bliski koniec.  Nie mają już potężnej broni, której mogliby w jakikolwiek sposób użyć przeciwko ludzkości.  Nie zostały im już żadne opcje.  Doskonale wiedzą, że ich sytuacja jest beznadziejna.  Nadszedł czas, by się poddać.  Nawet ci najbardziej uparci z nich i zaślepieni widzą to wyraźnie i przyznają sami przed sobą i przed innymi, że to koniec.  Szukają teraz drogi wyjścia, by uniknąć kary, która z pewnością zostanie na nich niebawem nałożona.  Szukają teraz chochołów, by ich użyć jako kozłów ofiarnych do obwiniania i do odbycia za nich srogiej kary.

Chcemy dalej oczyszczać przestrzeń Ziemi z tych istot i uwolnić wasz świat od ich ciemności na dobre.  Obecnie zabieramy się do rozpoczęcia naszej finałowej części tego oczyszczania, które utoruje drogę obwieszczeniom Ujawnienia.  Te Ujawnienia będą następnym wielkim krokiem w naszej wieloaspektowej kampanii, która ma za zadanie asystowanie ludzkości we wznoszeniu się z głębin ograniczonego trójwymiarowego świata do praktycznie nieograniczonego świata pięciu wymiarów.  Nasza pomoc jest potrzebna w wielu istotnych dziedzinach, ale dopiero gdy wolno nam będzie nawiązać z wami otwarty kontakt, będziemy mogli rozpocząć pracę nad tymi projektami.  Ponownie powtarzamy – dopilnujcie waszych spraw w domu.  Przygotujcie się na kilka dni lub nawet tygodni przerw w świadczeniach  i tymczasowe zamknięcie sklepów z żywnością.  Nasze ogłoszenia na pewno w pewien sposób zakłócą zwykły przebieg wydarzeń w waszych społecznościach.   Ale te zakłócenia będą krótkoterminowe i wszystko szybko wróci do normy, tyle tylko, że będziecie wreszcie wiedzieli na pewno, że nie jesteście sami i że my jesteśmy tutaj.

Jesteśmy tak bardzo podekscytowani w związku z tymi nieuniknionymi wydarzeniami, które mają nastąpić.  Czekaliśmy dłużej nawet niż wy, jako że zaczęliśmy przygotowania wiele waszych inkarnacji temu.  Jak już wam mówiliśmy, cieszyliśmy się dobrodziejstwami nieprzerwanego strumienia świadomości, kiedy wy jeszcze podążaliście ścieżkami fizycznych inkarnacji, pozbawieni  świadomej pamięci waszej przeszłości i waszej prawdziwej wielowymiarowej tożsamości.   Wspomnienia powrócą do was niedługo.  Wielu  mocno się zdziwi i zachwyci, kiedy dowie się jakie są ich prawdziwe imiona i uniwersalne dziedzictwo.  Wy wszyscy macie wspaniałą historię.  Stanowicie znacznie więcej niż widzicie to dzisiaj.   Jesteście wszyscy nieśmiertelnymi istotami światła, które przybyły tutaj, aby wyćwiczyć się w dualności, aby doświadczyć  ograniczeń i wyzwań świata podzielonego na wiele frontów i składać sprawozdania na temat  tego wszystkiego, czego się tutaj nauczyliście waszym ludziom jak również wielu innym rasom i cywilizacjom tego Wszechświata.

Jesteście wszyscy bardzo ważnymi odkrywcami, a wkrótce staniecie się nauczycielami dzielącymi się swoimi czynami i przygodami podczas  wykładów i lekcji w klasach w całym wszechświecie.  Właśnie dlatego sugerujemy,  żebyście nie odliczali dni do naszego otwartego kontaktu z wami.  To się wydarzy, zobaczycie ten dzień, ale teraz jest ważne, byście nie pozwolili temu konsumować całą waszą energię. Zamiast tego spróbujcie znaleźć czas, aby w ciszy spojrzeć wstecz i oddać się refleksji nad waszym życiem.  Co widzieliście?  Co odczuwaliście?  Czego doświadczaliście na zewnątrz jak również wewnątrz was?  Co moglibyście zrobić inaczej?  Spróbujcie skatalogować te emocje i spróbujcie narysować mapę tego, dokąd te emocje was doprowadziły.  Jak efekt miał na was strach?  A co z miłością?   Wszystkie wasze emocje są ważne i będziecie proszeni o podzielenie się waszymi doświadczeniami.  Wykorzystajcie ten czas na przyglądanie się niektórym z nich, zawsze będąc w stanie uważności, by badać je z dystansu,  w  bezpiecznym stanie emocjonalnego odseparowania.

Nie ma powodu, aby przeżywać emocjonalnie te doświadczenia na nowo – nie nie byloby dla was dobre.  Jesteście proszeni o nieemocjonalny przegląd swojego życia, to wszystko.  Pamiętajcie, wszystko zostało zaprojektowane, by było dla was lekcją.  Doświadczenia przynosiły wam traumy i zamieszanie, a do was należało znalezienie rozwiązania tych problemów i sytuacji.  Wiedząc o tym, nie pozwólcie tym wyreżyserowanym epizodom, by wpłynęły na was mentalnie i emocjonalnie, tak jak to się  działo w przeszłości.  Jesteście teraz poza tymi doświadczeniami i jesteście proszeni o ich przegląd  w celach edukacyjnych, podobnie jak przegląda się  podręczniki historii w szkole  przed egzaminem końcowym.  Egzamin będzie niedługo.  Teraz jest czas na zrobienie przeglądu starannie i z emocjonalnym dystansem.

I pamiętajcie, aby usunąć negatywne istoty z waszej przestrzeni, po prostu głośno wydajcie komendę. Możecie sformułować to własnymi słowami, możecie też wzorować się na następujących słowach:  “Oto rozkazuję, aby wszystkie negatywne istoty pozaziemskie i ziemskie zostawiły moją przestrzeń teraz i na zawsze i natychmiast opuściły mój dom i moje okolice”
My natychmiastowo zadbamy o to, aby te wszystkie negatywne istoty zostały szybko i  skutecznie  usunięte z waszej przestrzeni, tak jak tego sobie zażyczyliście.  W ten sposób ta służba jest świadczona. Zapraszamy każdego członka naszej rodziny światła, aby wypowiedzieli to lub podobne zarządzenie, a my  zadziałamy natychmiastowo, by wam w tym pomóc.   My, Galaktyczna Federacja, dokonaliśmy tego zabiegu wiele razy w służbie dla wielu z was, szczególnie w służbie tych, którzy byli na oczach Kabała i jego sług.  Nie ma powodu do strachu – jesteśmy waszymi obrońcami,  podczas, gdy wy kontynuujecie swoją pracę jako pracownicy Światła, przywracając miłość i  światło w tym zaciemnionym świecie, który przez to codziennie robi się jaśniejszy.  Taka jest nasza misja.  Jeśli będziemy działali razem, nic nas nie zatrzyma, nic nas nie spowolni.

Poświęćcie trochę czasu na wygłaszanie tej komendy regularnie, a wasze otoczenie  będzie patrolowane i oczyszczane przez nas od wszelkich negatywnych istot.  Wielu z nas jest ekspertami w tej dziedzinie i cieszymy się z możliwości asystowania wam w ten sposób.    Potrzebujemy tylko waszej komendy, aby natychmiastowo przystąpić do akcji.  Pamiętajcie, wszystko w tym trójwymiarowym świecie jest oparte na wyborze, i my potrzebujemy waszego pozwolenia, aby was wesprzeć.  Zrobimy wtedy wszystko co w naszej mocy, aby przybyć wam na pomoc. Taka jest nasza obietnica dla was, dla członków naszej rodziny światła.  Dzisiaj pomogliśmy naszemu channelerowi Gregowi, jak również pomogliśmy wielu innym.  Po prostu zarządźcie, by wasza przestrzeń osobista została oczyszczona ze wszystkich istot negatywnych, a zrobimy wszystko co co w naszym stanie, aby wam w tym pomóc.

Będziemy w dalszymi ciągu robić wielkie kroki w oczyszczaniu drogi dla naszego ponownego  połączenia.  Trzymajcie się swoich przekonań i podawajcie dalej informacje o naszym nadchodzącym spotkaniu.  Nie zostaniecie z ‚pustym workiem’ jak to bywało.  Nie zawiedziemy was.  Wasze słowa i wysiłki nie pójdą na marne.  Uhonorujemy nasze  przeświadczenia i nasze obietnice.  Będziemy z wami wkrótce.

Jesteśmy waszą Rodziną Światła z Gwiazd.

Galaktyczna Federacja przez Grega Giles, 20.1.2012

63 Komentarze (+add yours?)

 1. ultraFioletowa
  Kwi 03, 2013 @ 00:32:05

  Hej, wlasnie zastosowalam te modlitwe, proszac na koniec Swietliste Istoty z Galaktycznej Federacjo o pomoc. I natychmiast poczulam silna energie oczyszczajaca 🙂 Cos sie naprawde oczyscilo. I to blyskawicznie 🙂

 2. ultraFioletowa
  Kwi 02, 2013 @ 18:18:08

  Kochani, wiem ze jestem calkowicie poza aktualnie przez was czytanymi przekazami ale nadrabiam zaleglosci 🙂 I moze mimo wszystko znajda sie tacy, ktorzy odpoweidzana moj epytanie: czy ktos z was zastosowal podana tu formule o czyszczenia i prosil Galaktyczna Federacje lub innyc (Aktuarian? …? ) o oczyszczenie z wplywow, o ktorych oni mowia? Przyznam, ze pierwszy raz czytam o tej Federacji i nie wiem co o tym myslec…

  Chodzi o te formule: “Oto rozkazuję, aby wszystkie negatywne istoty pozaziemskie i ziemskie zostawiły moją przestrzeń teraz i na zawsze i natychmiast opuściły mój dom i moje okolice”

  • grabaszcz
   Kwi 02, 2013 @ 20:16:33

   Cześć Kochana 🙂 Ja to robie troszke inaczej.. Np Jam Jest (imię ziemskie duchowe co czujesz) mocą Boskiej miłosci i Boskiego światła które jest we mnie nakazuję tu i teraz (i to co pisałaś) aby wszystkie negatywne istoty pozaziemskie i ziemskie zostawiły moją przestrzeń teraz i na zawsze i natychmiast opuściły mój dom i moje okolice. Modyfikuję to wedle potrzeb. Robię tak bo tak czuję. Możesz znaleźć Twój własny sposób. Pamiętaj że moc jest w Tobie i zanim kogoś poprosisz o pomoc spróbuj sama 🙂 Nic nie stracisz a mozesz wiele zyskać 🙂
   Cudowności życzę Aniołku 🙂

  • grabaszcz
   Kwi 02, 2013 @ 20:26:29

   Hej kochana 🙂 Ja robię inaczej. Np. Jam Jest (imię swoje, duchowe, jak kto czuje) mocą Boskiej miłości i Boskiego Światła jakie jest we mnie (i tu to co pisałaś) rozkazuję, aby wszystkie negatywne istoty pozaziemskie i ziemskie zostawiły moją przestrzeń teraz i na zawsze i natychmiast opuściły mój dom i moje okolice.
   Modyfikuje to w zaleznosci od potrzeby. Ale mniej więcej tak to wygląda.
   Pamiętaj że Moc jest w Tobie. Ty jesteś cudem, więc zanim poprosisz kogoś o pomoc spróbuj sama. Nic nie stracisz a mozesz wiele zyskać 🙂
   pozdrawiam Cie Aniołku ❤

  • ultraFioletowa
   Kwi 02, 2013 @ 20:33:53

   Podoba mi sie Twoja formula 🙂 I raczej ja zastosuje. Dzieki 🙂 Ale oprocz tego, chcialabym tez nawiazac kontakt z ta Federacja swiatla i zeby czasem zajrzeli i spatrolowali 🙂 przypilnowali porzadku 🙂 bo ja tak lubie, jak ktos sie mna opiekuje..:) No zawsze moc bedzie wtedy podwojna 🙂

 3. kAMELIA
  Lu 17, 2012 @ 22:45:37

  Kocham Was WSZYSTKICH!

 4. sandixei
  Lu 10, 2012 @ 13:29:06

  Przesłanie od Wielkiego
  (Białego Wieloryba)
  Apel do ludzkości odebrany przez Kiarę Windridera po zaprzyjaźnieniu się z wielorybami na Hawajach w 1999 r. Szerzej o autorze i jego przesłaniach napisałem w artykule Wieloryby a Złoty Wiek. Warto przed przeczytaniem tego apelu zapoznać się z przesłaniem od wielorybów, które Kiara otrzymał kilka dni wcześniej. — KMB
  Jestem Wielki. Przyszedłem w odpowiedzi na wasze pytania, wypowiedziane i niewypowiedziane. Przyszedłem by podzielić się nie tylko informacją, ale też pewną świadomością. Jest to pora na przebudzenie tej świadomości w was, gdyż jest to powód, dla którego zostaliście skonstruowani.
  Nie poniżajcie ludzkiej formy. Ludzka forma jest jedną z najwyższych biologicznych form kiedykolwiek przeznaczonych do ucieleśniania ducha.
  Cofniemy się w Kronice Akaśy do początku czasu. Czas to stworzenie, stworzenie które miało początek w umyśle Najwyższego Stwórcy, a nie było innego zamierzenia poza rozwojem, poza ciągłym stwarzaniem, poza głęboką świadomością i pasją odtwarzania i rozszerzania się, ekspansji.
  W ten sposób, poprzez słowo, poprzez wibrację tego pierwszego zamiaru stworzone zostały linie pieśni, a potem było światło, a w tym świetle przejawiły się różne poziomy świadomości, które doprowadziły do stworzenia wymiarów, a w tych wymiarach można było wytwarzać formy odpowiednio do tego, jak idee powstawały i odtwarzały się.
  W ten sposób, wiele, wiele, wiele takich procesów później powstały rozmaite zarodki. Stworzone zostały formy. Wśród nich byliśmy my, wśród nich byliście wy. Duch sformował się w postacie biologiczne, a nasze przeznaczenie było zawsze takie same: połączyć się znów przy końcu czasu, zamknąć cykl, skupić z powrotem w Źródle całą wiedzę, całe stworzenie.
  Z naszym przebywaniem w wyższych wymiarach wiąże się pewna świadomość. To co wy nazywacie wyższym wymiarem, dla nas jest sferyczne, a w tym sferycznym pojmowaniu nie ma wyższego, nie ma niższego, lecz jest pełnia zrozumienia, wiedzy, gdyż ta cecha sferyczności nie zawiera w sobie oddzielności, separacji. Jednak w ramach całego tego zróżnicowania cecha ta ma łączność z Jednym Źródłem. Jest to cecha, którą ci z was, których zwiecie Wzniosłymi Mistrzami, tak samo w pełni ucieleśniają. Jest to cecha, którą osiągnęło wiele ras w różnych galaktykach i jest to cecha, którą macie osiągnąć pełniej niż jakikolwiek gatunek kiedykolwiek przedtem — po prostu dlatego, że nie jesteście już izolowanym gatunkiem.
  Są wśród was reprezentanci z różnych galaktyk, z różnych wymiarów, z różnych wszechświatów. A to, co teraz staracie się stworzyć, jest istotą żywą, istotą poszerzoną, która jest o wiele rozleglejsza niż pojedyncze wzniosłe istoty. Istnieje kilka planet, które wzniosły się z tego poziomu gęstości, z których żadna nie ma gęstości takiej, jak ma wasza planeta, po prostu dlatego, że żadna nie ma tego zróżnicowania, jakie ma wasza planeta. Kiedy wy przygotowujecie się na tę chwilę, powstaje nowy rodzaj stworzenia; jesteśmy tu z wami. Zawsze byliśmy chętni was wspierać, nawet gdy nasze zadanie nie było przez was rozumiane.
  Wiedzcie, że teraz moja obecność przejawia się w oceanach w postaci białego wieloryba. Aborygeni o tym wiedzą. Jest to w ich przepowiedniach. Tak jak biały bizon narodził się na tym kontynencie [Ameryki] jako spełnienie przepowiedni, tak samo ten biały wieloryb rodzi się jako spełnienie przepowiedni.
  Obecnie bliski jest czas, gdy nastąpi to wielkie przebudzenie planetarnej świadomości. Przygotowaliśmy siatki ziemi. Pole merkaba* jest już gotowe. Gdyby nie było, nowe częstotliwości, jakie napływały, nie mogłyby być zakotwiczone, a sama Ziemia nie mogłaby przetrwać.
  Od ubiegłego roku (1998), kiedy siatka została ukończona, Ziemię zalewają, jak je nazywacie, wybuchy promieni gamma — wiele setek, wiele tysięcy. Zmienił się jej głos. Zmieniły się jej pieśni. Jej pieśni są niczym szablony, a w szablonach tych z wielką dokładnością może być odwzorowane stworzenie.
  Wasze intencje, wasze zrozumienie jest bardzo potrzebne, gdyż stanowicie lewy mózg planety Ziemi. Poczujcie naszą obecność w waszej obecności. Pora byśmy połączyli to, co było aż za długo rozdzielone.
  Wzniesienie było dla wielu z was tajemnicą. Ta tajemnica nie zawiera się w ‘jak’, ani nawet ‘dlaczego’. Ta tajemnica przyprawiła wasze umysły o skłonność do wątpienia. Ta tajemnica tkwiła w ‘czy’, ponieważ nie odczuwacie, że znacie drogę, ponieważ byliście odgrodzeni od tej głębokiej wiedzy wewnątrz was, ponieważ dopuściliście zwątpienia i obawy. Było to wielkie ‘czy’. Powstrzymuje was to przed rozpoznaniem prostoty tego procesu.
  Drodzy, jest to takie proste. Proszę, nie wątpcie. W rzeczywistości jest to wasze przeznaczenie.
  W zamierzeniu wasze ciała miały być receptorami światła. Wiecie o tym. Wiecie, że DNA przygotowane jest na o wiele więcej niż obecnie doświadczacie. Wiecie o 64 kodonach**, które mają być przebudzone. Wiecie o dwunastu nitkach*** [helisy DNA]. Wiecie, że tak już było i będzie znów.
  Wiecie, co was powstrzymuje. Jest wiele, wiele, wiele nawarstwień uwarunkowań i niewiary, a jest to kolektywna bariera, przez którą musicie się przebić. Pomagamy w tym, gdy nas wzywacie do pomocy. Odzewy mogą nie przejawiać się w umysłach w sposób świadomy. Odpowiedzi leżą w głęboko zanurzonej warstwie, gdzie mieści się wiedza komórkowa.
  Wasze ciała rozumieją to, czego nie potrafią umysły. Proszę, słuchajcie ciała i pozwólcie, by wewnątrz was znalazło święte audytorium. Skupcie się na czakrze z tyłu głowy. Jest to nowo wyłaniająca się czakra planetarna, która stanowi rozbudowę równoległą pionowej osi czakr wzdłuż pranicznego kanału. Jest to przejaw świadomości sferycznej, my zaś zawsze utrzymujemy tę świadomość, kiedy oddychamy.
  Gaja potrzebuje nas jako prawy mózg. Gaja potrzebuje was jako lewy mózg, lecz ten podział nie ma już dłużej być utrzymywany. Pola elektromagnetyczne Ziemi ulegają zmianie, co pozwala na rekonstrukcję tych siatek: lewej i prawej.
  Aby Matka (Gaja) mogła wznieść się, trzeba by prawy i lewy mózg działały jak jeden, a na to musicie rozwinąć tę sferyczną świadomość. W świadomości sferycznej nie ma rozdziału na lewe i prawe, albo materię i ducha, albo jakąkolwiek biegunowość, której doświadczacie w codziennym życiu. Pozwólcie sobie na przejście do tej świadomości.
  Tak więc, wzniesienie jest po prostu rozkwitem nowego życia, a w owocach tego nowego życia Ziemia daje nasiona, zaś nasiona się powielają. Jest to bardzo naturalny cykl.
  Spusty w waszej komórkowej świadomości są już wypróbowywane. Wasz umysł nie ma z tym nic wspólnego, gdyż wasza wola, wasze intencje i wasze oddanie stwarza to ożywienie, a następnie z tego miejsca zatopionego w głębokiej nieświadomości owe nasiona zaczynają rodzić owoce.
  Przyjdzie czas, kiedy zasłony zostaną rozsunięte dla całej świadomości na tej planecie. Nadejdzie wkrótce. Przygotowywany jest grunt na to rozsunięcie zasłon. W owej chwili, bo będzie to chwila, będziecie poddani próbie. Ważone będą wasze wybory, a jeśli tak wybierzecie, wzniesienie będzie jeszcze raz cyklem naturalnym, a nie śmiercią, a nie uczestnictwem w grze separacji, grze, którą poznaliście w swojej historii od czasów przed Atlantydą.
  Był czas, niezbyt odległy, czas, który pamiętacie, być może boicie się. Pamiętacie dni, kiedy ludzie Mer w swoich dwóch postaciach zlali się. Owe dwa królestwa stały się jednym. Dwa umysły zostały zunifikowane, ujednolicone. Teraz jest czas, kiedy ludzie Mer wracają, nie w postaci fizycznej, lecz wewnątrz świadomości Ziemi.
  Wróćcie do magazynów swoich umysłów. Przypomnijcie sobie tamte dni. Komórki noszą te wspomnienia. Wielu z was inkarnowało się w ciałach ludzi oceanu. Wielu z nas inkarnowało się jako ludzie.
  Mówię do was słowami, które słyszycie w umyśle, lecz ważniejszy przekaz dokonuje się teraz poprzez tworzenie przejścia, które pozwala na uaktywnienie waszego sferycznego umysłu — być może [odczuwacie] wibracje z tyłu głowy. Możliwe, że słyszycie dźwięk lub ton w tym miejscu. Może kawałki i odłamki waszej duszy, które zostały odłączone i zagubione, teraz wracają. Może przypominacie sobie wasze prawdziwe przeznaczenie, co napełnia Ziemię poczuciem rozpoznania, odczuciem radości, doznaniem pokoju. Prosimy was, byście zaufali temu rozpoznaniu, nie dlatego, że rozumiecie umysłem etapy, jakich to wymaga, ale z powodu waszych intencji i pragnienia dołączenia waszej woli do woli Ziemi, woli Stwórcy.
  Wypełnijcie to przeznaczenie, które dla was zostało wybrane, dla tych z was, którzy inkarnowaliście się na tej planecie, gdyż jesteśmy jednym umysłem i już znamy się wzajemnie bez zasłon. My wiemy to, co wiadomo o waszej przyszłości, a co dla nas jest już teraźniejszością. Jest to koniec linii czasowych. Jest to koniec separacji. Jest to koniec śmierci i początek jej (Ziemi) narodzin. Jesteśmy jedno.

 5. sandixei
  Lu 10, 2012 @ 13:17:53

  „Najpierw opowiem Ci o źródłach wiedzy; są zasadniczo dwa – pierwsze to Kronika Akaszy a drugie to kosmici.(…) To drugie źródło wiedzy o naszej historii też ma swoje mankamenty. Po pierwsze wszystkie rasy mają wiedzę cząstkową, związaną tylko z tym okresem w którym nasze drogi się przecięły, a po drugie oni wszyscy czegoś od nas chcą. Jest to przedziwny aspekt naszych kontaktów, ale jest to pewnik na którym można oprzeć analizę porównawczą uzyskanych danych. Każda z ras obcych chce od nas czegoś innego i dlatego każda ukrywa inną część wiedzy. Są rasy, które opiekują się nami i są takie, które nie tylko chcą nas wykorzystać ale i zniszczyć. I każda z nich manipuluje informacją.”

 6. sandixei
  Lu 09, 2012 @ 22:35:47

  Dziękuję Wam.

 7. plytyprawdy
  Lu 09, 2012 @ 13:00:10

  *W Polsce ruszyła inicjatywa o nazwie – PŁYTY PRAWDY – najlepsze i najciekawsze filmy i artykuły, które powinny znaleźć się w kolekcji każdego Polaka.*

  https://plytyprawdy.wordpress.com/

 8. natko
  Lu 09, 2012 @ 10:10:00

  natko. jedno małe spostrzeżenie dziś w nocy naszą koleżanke napadły czarnuchy i niepomagało nic ani nikt z istot światła. była trochę zaskoczona. postanowila sama przystąpić do oczyszczania i ku jej zaskoczeniu poradzila sobie bez problemu.wiem że obok niej byla ekipa oczyszczająca, ale czekali aż ona sama odkryje swoją moc i możliwości jakie w niej drzemią. z niektórymi z nas może być taksamo,jeśli mogę komuś tym pomóc to wspaniale,najważniejsze żęby niebać się i nie panikować lecz odkrywać swoje dary i moc ktora w nas drzemie.powodzenia . natko

 9. Katon Najmłodszy
  Lu 09, 2012 @ 10:04:31

  NIE PŁACZĘ PO SZYMBORSKIEJ?

  (…)Idąc za głosem tego przesłania i posiłkując się słowami, jakie wypowiedziała Agnieszka Holland przy okazji wsparcia akcji: nie chodzi tutaj o ekshibicjonizm czy opowiadanie światu o swoich przekonaniach i tożsamościach, ale o walnięcie w skorupę konformizmu, która w Polsce jest bardzo twarda – mógłbym dzisiaj założyć mentalną koszulkę z napisem NIE PŁACZĘ PO SZYMBORSKIEJ, jako wyraz solidarności z organizatorami inicjatywy tiszert dla wolności.(…) całość http://katonisliwka.wordpress.com/

 10. Nemo
  Lu 09, 2012 @ 07:53:35

  nie ma wątpliwości, że To na Co czekamy wkrótce nam się objawi: http://innemedium.pl/wiadomosc/uklad-sloneczny-wlecial-w-miedzygwiezdny-oblok-energii

  • ramzes
   Lu 09, 2012 @ 11:11:00

   Dzięki Nemo – bardzo interesujący artykuł.
   Jak dla mnie to jeszcze jeden dowód na to,
   że Ziemia wchodzi już w wyższe wibracje i NIKT
   już Wzniesienia nie zatrzyma :)))
   Ciemni mogą już tylko przyłączyć się do Światła lub…
   odejść w pokoju :)))

 11. Karandeep
  Lu 09, 2012 @ 02:08:04

  Kochani,
  zamieszczam petycję do podpisania, jej źródło pochodzi ze strony
  http://ascensionearth2012.blogspot.co.nz/
  gdzie również pojawiają się przekazy, które tłumaczone, mamy tutaj, na blogu Krystal.

  „Galaktyczna Federacja Światła wystąpiła z wnioskiem o zgodę mieszkańców naszego świata, aby rozpocząć aresztowania członków Cabal / Illuminati, który otworzy drzwi do otwarcia kontaktu z naszą rodziną światła i początek nowej ery wolności, pokoju i dobrobytu dla każdego bytu na Ziemi. Proszę skorzystać z linku i podpisać naszą petycję. Nie musisz zostawiać swojego imienia i nazwiska.”

  http://www.thepetitionsite.com/1/galactic-federation-of-light-permission-to-arrest-members-of-the-cabal-illuminati/

  Jesteśmy juz coraz bliżej 🙂 Pozdrawiam wszystkich świetliście,
  Karina

 12. freeheart
  Lu 08, 2012 @ 22:40:47

  Kochani.
  Pamiętajmy, że sami wybraliśmy miejsce, rodzinę, doświadczenia. Dla większości z nas (dla mnie także) relacje z najbliższymi są najtrudniejsze bo tak ma być. Kochajmy ich, nawet jeśli trzeba od nich odejść, kochajmy siebie w tym wszystkim. Pomocne bardzo jest Hooponopono (w zakładce) i otulanie białą i czystą energią miłości tych, którym jest ciężko, bo nie dostrzegają światła. Bądźmy dla nich Aniołami. To często trudne ale postarajmy się dla siebie samych. Za każdym razem kiedy widzę czy słyszę, że ktoś cierpi, że niewinne istoty są katowane, proszę ich o wybaczenie i wysyłam słowa miłości. Pamiętajmy o bezustannym podnoszeniu swoich wibracji a wtedy „niewłaściwe” energie nie będą miały do nas dostępu.
  Wszyscy jesteście cudowni i uwielbiam czytać Wasze komentarze chyba bardziej niż same przekazy.
  Pozdrawiam baaardzo gorąco Krystal, tłumaczy i Was kochani forumowicze.

 13. VEGETA
  Lu 08, 2012 @ 22:13:56

  Dzisiaj przeprowadziłem tą w/w analizę przeszłych wydarzeń w moim życiu. Poza kluczowymi urywkami poczułem charakterystyczne wibracje. Poczułem jak koncentruję w sobie energię. To było naprawdę świetne. Zamierzam jutro zrobić to jeszcze raz. Co do kolejności to na początku przebiegało to chronologicznie, a potem to zaczęło mi się pod tym względem za bardzo mieszać.

  • VEGETA
   Lu 08, 2012 @ 22:15:51

   Inkarnacji właściwie a nie życiu. Co do emocji to mam wrażenie, że trochę za bardzo je pohamowałem w sobie, ale mimo wszystko sądzę, że wyszło mi to dobrze.

 14. ADHD.info
  Lu 08, 2012 @ 21:34:50

  To wszystko co tu piszecie jest fascynujące, czy jesteście hinduistami jeśli wolno spytać?
  pozdrawiam

  • krutka
   Lu 08, 2012 @ 22:46:34

   Drogi ADHD.info, byc moze niektorzy z nas sa hinduistami, wiekszosc pewnie to katolicy, jestesmy normalnymi ludzmi, takimi jakich mozna spotkac na ulicy. DLa nas nie wazna jest religia, laczy nas tutaj pojednanie i kierowanie sie w strone Swiatla. A kierunek naszej podrozy waraza MILOSC, ktorej jednakze ciagle sie uczymy….

   Pozdrawiam bardzo serdecznie

  • emin
   Lu 08, 2012 @ 23:27:48

   Witam,
   w większości jesteśmy Pracownikami Światła (LightWorkers), którzy przybyli na tą wspaniałą planetę, aby pomóc jej i jej mieszkańcom w Transformacji – Wzniesieniu do 5 wymiaru. Z reguły nie jesteśmy związani z żadną religią, ale mamy prawie całkowitą pewność co do istnienia Boga, który jest w Nas i wszędzie wokół.
   Pozdrawiam wszystkich w Miłości

 15. Gami
  Lu 08, 2012 @ 21:06:25

  Tak kochana Rodzino Światła,ten przekaz to prawda, w moim życiu to oddzielanie zaczęło się już kilka lat wcześniej.Przykre jest to,że to często jest najbliższa rodzina Namaste

 16. Alicja
  Lu 08, 2012 @ 17:44:47

  Jak waszym zdaniem należy się przygotować na szczególny czas, o którym mowa w poniższym fragmencie dzisiejszego przekazu? Alicja

  „Ponownie powtarzamy – dopilnujcie waszych spraw w domu. Przygotujcie się na kilka dni lub nawet tygodni przerw w świadczeniach i tymczasowe zamknięcie sklepów z żywnością…”

 17. Smoother
  Lu 08, 2012 @ 16:45:43

  Witajcie
  Bardzo fajny przekaz i czytając to uświadomiłem sobie, że w ostatnim czasie, kiedy brakowało mi sił na wejście i zatrzymanie się przy choćby jednym tekście – coś starannie i z pełną premedytacją odciągało mnie od tego. Miałem do wykonania kolejne tłumaczenia, które pojawią się tutaj wkrótce, a sił brakowało – dopiero wczoraj przemogłem te siły usiadłem i robiąc tłumaczenia wszystko to ode mnie odeszło, a miałem pragnienie by to przezwyciężyć. Przetłumaczyłem 3 przekazy, które dodały mi przy tej okazji sporo sił – poprosiłem tez o oczyszczenie energii, które podczepiły się do aury – i to zostało wykonane, a przed snem poprosiłem o oczyszczającą sesję u Arkturian i rano też obudziłem się pełny energii i wesoły 🙂 Działa

  Pozdrawiam cieplutko

 18. Nebrajeska
  Lu 08, 2012 @ 15:55:30

  Witajcie:)
  Śledzę bloga od wielu tygodni po cichutku, wczytując się w zamieszczane artykuły i oczekując kolejnych doniesień. Było to dla mnie dość niezwykłe odkrycie po miesiącach tułaczki po wirtualnym świecie i przesiewaniu informacji jedna po drugiej. Moje życie zawsze odbiegało od reguł narzucanych przez innych, wiedziałam ze coś mnie wzywa, że czegoś bardzo pragne, ale dopiero kilka miesięcy temu zostało mi to w końcu ujawnione:)
  Zawsze czytam wasze komentarze i niewidzialnie uczestnicze w waszych rozmowach tutaj co dodaje mi sił w zmaganiach i pokazuje ze nie jestem sama:)
  Pragne was wszystkich gorąco uściskać na powitanie, zapragnełam dziś przedstawić się w końcu i wyjść z ukrycia:)
  Na poczatek chciałabym się z wami podzielić czymś sympatycznym i pobudzającym:)

  Wszystkie filmiki tego użytkownika są naprawde piękne i mówią o wielu ważnych kwestiach, polecam serdecznie:)

  • mary_celeste
   Lu 08, 2012 @ 21:23:33

   Nebrajeska – witam Cię serdecznie i równie serdecznie pozdrawiam. Miło, że jesteś z nami i dziękuję za Twój budujący komentarz.

  • ewa
   Lu 08, 2012 @ 22:54:21

   Nebrajeska, no, nareszcie jesteś! pięknie witamy!
   serdeczności

 19. Ola
  Lu 08, 2012 @ 15:51:42

  Właściwe słowa we właściwym momencie 🙂 , jestem wdzięczna za ten przekaz. Błogosławieństwa dla FG i dla Was wszystkich kochani 🙂

 20. Boginiwmini1
  Lu 08, 2012 @ 14:20:37

  Od dlugiego juz czasu..moje Wilki poszly do lasu:))) Teraz spokojnie juz moge spac…zrobilam co mialam zrobic, dalam co mialam dac!:))) Milego dnia zycze Wam kochani…a szczegolnie dla Ani:)))

 21. Hanuś
  Lu 08, 2012 @ 13:57:54

  Jestem bardzo wdzięczna za ten przekaz. Właśnie dzisiaj usunęłam z FB jedną z moich znajomych, która atakuje mnie od jakiegoś czasu. Dopóki dotyczyło to tylko mnie dawałam sobie radę, wyciągałam rękę, wysyłałam światło i miłość, ale wczoraj zaatakowała moją rodzinę. Tego już nie będę tolerować, dlatego otoczyłam swój dom Anielskim światłem i postanowiłam nie kontaktować się z nią więcej. Dlatego przeżyłam niemały szok, jak weszłam dzisiaj na moją ukochaną stronę :). Dla mnie jest to jednoznaczne potwierdzenie, że postąpiłam słusznie.

 22. alex
  Lu 08, 2012 @ 13:49:02

  Witam ten blog pomógł mi uwolnić sie teraz nie jestem wolny .
  mam pytanie czy wy także cały czas odczuwacie miłość w czakrze serca???
  bo mi w ostatnim czasie to uczucie towarzyszy mi nieustannie odczuwam także rozkwit w koronie

  • Renata
   Lu 08, 2012 @ 20:48:49

   Ja w ostatnim czasie reaguję płaczem, gdy słyszę w mediach o masowym wymieraniu pszczół albo katowanych zwierzętach, to samo podczas słuchania „wypowiedzi” naszych polityków służących masonerii, nie mogę uwierzyć, że jeden człowiek może drugiemu tak źle życzyć, ale wiem, że łzy oczyszczają czakrę serca i to chyba mój sposób na przywrócenie jej mocy.

   • ewa
    Lu 08, 2012 @ 22:49:59

    Renatko, mnie uśmiech nie schodzi z twarzy, i rosną mi skrzydła…. nie oglądam TV
    serdeczności

    • Michalina
     Lu 08, 2012 @ 23:53:49

     Ja też przestałam oglądać TV. Nie ma w ogóle pozytywnych wiadomości ( chyba specjalnie dołują społeczeństwo). Zauważyłam że zwykłe „wiadomości” odbierają mi całą pozytywną energię jaką nagromadzę w ciągu dnia. Próbowałam wysyłać im wszystkim tę siłę i moc jaką jest Światło Miłości ale wiem że mogę to również robić nie widząc ich w telewizji i oszczędzając tym samym siebie w pewnym stopniu.
     Bardzo się cieszę z Was wszystkich, wiecie…? Gdy czytam Wasze komentarze wypełnione TAKĄ Miłością to czuję jakbym ładowała baterię swojego serca
     Dziękuję Wam za to że jesteście..

     Bóg z Wami
     Bóg w Was

     Dobrej nocy

 23. planetariusz
  Lu 08, 2012 @ 13:36:44

  Miejmy przed wszystkim dużo pozytywnych myśli i obdarzajmy nimi wszystkich.W ten sposób zsyłajmy na nich światło miłości,nawet gdy oni odpowiadają szarością codziennych problemów.Gdy konfrontacja słowna nie pomoże podnieść ich na duchu,przesyłajmy im dalej w myślach słowa miłości.

 24. Dorota
  Lu 08, 2012 @ 13:27:23

  Te wszystkie nerwowe zachowania ludzi są całkiem normalne. Po prostu nisko wibrujące ego tych osób jeszcze jest tak silne, że trzyma ich świadomość w „ciemności”. Oni znają tylko informacje, które słyszą i widzą w mediach. „Ciemni” sterują tymi popularnymi mediami i utrzymują ogromną ilość ludzi w obszarze swoich spraw i lęków. To, co sami wytworzyli przerosło „ciemnych” i dzielą się tymi „strachami” z tymi, którzy im wierzą. Do Pracowników Światła teraz należy zachowanie spokoju i pokazywanie swoim przykładem, czyli swoim zachowaniem, że to nic, co dzieje się w mediach, że są z nami nasi Opiekunowie – Aniołowie, którzy w każdym momencie, gdy ICH O TO POPROSIMY pokażą nam drogę wyjścia z najtrudniejszej sytuacji. My już nie tylko w to WIERZYMY, ale po prostu WIEMY 🙂
  W Apokalipsie są przekazane straszne opisy, które bardzo podobają się „ciemnym”, bo chcieliby wszystkich ze sobą zabrać w „nicość”, czyli tam gdzie nie dociera NIC. Tym NICZYM jest właśnie brak Światła, to znaczy wysokich wibracji Energii, która buduje MIŁOŚĆ. Oni nie są z MIŁOŚCI, ale wiedzą, że ONA nadchodzi i straszą wszystkich, bo sami się boją. Takie już są ich zwyczaje 😦
  Nasi znajomi i rodzina coraz szybciej będzie nas naśladować, jeśli zauważą, że nasz spokój nam wychodzi na dobre 🙂

 25. natko
  Lu 08, 2012 @ 12:46:02

  natko.zawsze byłem atakowany przez kabała i to brutalnie a od tygodnia próbują mnie porwać w cwany sposób.oblepiają mnie jakimś błotem i cialo pod tym robi się zdrentwiałe i zimne i ogromna tuba chce mnie zassać.oczyszczali mnie moi przyjaciele a po 2 godzinach było to samo.po tym artykule zastosowałem formułe i odrazu jestem czysty to wspaniała pomoc. wielkie dzięki za tak cenny artykuł.oni wiedzą żę muszą odejść ale prubóją z sobą jeszcze zabrać parę istoit światła w brutalny i beszczelny sposób. ja rozszerzyłem to na całą moją rodzinę i wszystkie rodziny na ziemi bo pragnę aby wszyscy byli szczęśliwi i wolnii. natko

 26. Syriusz
  Lu 08, 2012 @ 12:33:48

  Pomyśl o pokoleniach i powiedz że chcemy lepszego świata dla naszych dzieci i dla dzieci naszych dzieci
  By widziały że to jest lepszy świat dla nich;, pomyśl czy oni mogą stworzyć lepsze miejsce

  Jest takie miejsce
  w twoim sercu
  I ja wiem że to jest miłość
  I to miejsce mogłoby
  być jaśniejsze
  niż jutro
  I jeśli naprawdę spróbujesz
  zobaczysz że nie ma żadnych
  powodów do płaczu
  W tym miejscu będziesz czuł
  Że nie ma bólu ani smutku
  Jest wiele sposobów
  By tu się dostać
  Jeśli martwisz się wystarczająco
  o życie
  To stwórz trochę przestrzeni
  Stwórz lepsze miejsce…

  Ulecz świat
  Stwórz z niego lepsze miejsce
  Dla Ciebie, dla mnie
  i dla wszystkich ludzkich ras
  Bo tutaj ludzie umierają
  Jeśli martwisz się wystarczająco
  o życie
  To stwórz tu lepsze miejsce
  Dla Ciebie i dla mnie

  Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego
  Jest to miłość która
  nie nie kłamie
  Bo miłość jest silna
  Troszczy się tylko o
  dawanie radości
  Jeśli spróbujemy
  to zobaczymy
  że w tym miejscu nie możemy poczuć
  strachu lub śmierci
  Tu przestajemy istnieć
  i zaczynamy żyć
  Będziemy czuli jak
  Miłość wystarczająco w nas wzrasta
  Więc stwórz lepszy świat
  Stwórz lepszy świat…

  Ulecz świat
  Stwórz z niego lepsze miejsce
  Dla Ciebie, dla mnie
  i dla wszystkich ludzkich ras
  Bo tutaj ludzie umierają
  Jeśli martwisz się wystarczająco
  o życie
  To stwórz tu lepsze miejsce
  Dla Ciebie i dla mnie

  Sen w którym zostaliśmy poczęci
  Ujawni radosną twarz
  Świat w który kiedyś uwierzyliśmy
  Znów zaświeci w chwale
  Zatem dlaczego stale niszczymy życie
  Ranimy tę Ziemię
  Krzyżujemy jej duszę
  Choć to łatwo zobaczyć
  że świat jest niebiańskim
  blaskiem Boga
  Moglibyśmy wzlecieć tak wysoko
  Pozwolić by nasze dusze nigdy nie umarły
  w sercu
  Czuje że Wy wszyscy
  Jesteście moimi braćmi
  Stwórzmy świat
  bez strachu
  Gdzie razem zapłaczemy
  z radości
  Zobaczmy jak narody odkładają
  swoje miecze
  Naprawdę moglibyśmy się tam dostać
  Gdybyś martwił się wystarczająco
  o życie
  Stwórz trochę miejsca
  By stworzyć lepsze miejsce

  Ulecz świat
  Stwórz z niego lepsze miejsce
  Dla Ciebie, dla mnie
  i dla wszystkich ludzkich ras
  Bo tutaj ludzie umierają
  Jeśli martwisz się wystarczająco
  o życie
  To stwórz tu lepsze miejsce
  Dla Ciebie i dla mnie

  Ulecz świat
  Stwórz z niego lepsze miejsce
  Dla Ciebie, dla mnie
  i dla wszystkich ludzkich ras
  Bo tutaj ludzie umierają
  Jeśli martwisz się wystarczająco
  o życie
  To stwórz tu lepsze miejsce
  Dla Ciebie i dla mnie

  Ulecz świat
  Stwórz z niego lepsze miejsce
  Dla mnie, dla Ciebie
  i dla wszystkich ludzkich ras
  Bo tutaj ludzie umierają
  Jeśli martwisz się wystarczająco
  o życie
  To stwórz tu lepsze miejsce
  Dla Ciebie i dla mnie

  Ulecz świat
  Stwórz z niego lepsze miejsce
  Dla mnie, dla Ciebie
  i dla wszystkich ludzkich ras
  Bo tutaj ludzie umierają
  Jeśli martwisz się wystarczająco
  o życie
  To stwórz tu lepsze miejsce
  Dla Ciebie i dla mnie
  Dla ciebie i dla mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie
  Ciebie i mnie

 27. Anna Bogusz-Dobrowolska
  Lu 08, 2012 @ 11:36:50

  Nie ma wątpliwości, że jesteśmy pod opieką. Ten przekaz jest bardzo na czasie, ponieważ właśnie teraz wiele zaczyna się dziać w naszym życiu. Wszystko to może posłużyć naszemu postępowi, chociaż organizowane jest po to, by nas odciągnąć od pracy, którą wykonujemy na rzecz Ducha. Na pewno, podobnie jak ja, odbieracie sygnały od swoich bliskich i znajomych, że dzieje się u nich coś niedobrego, nasilają się emocje, pojawiają się złe przeczucia, które się materializują. Wskazówki zawarte w tym przekazie sa dla nas bezcenne, dlatego dziękuję Gregowi, Sławkowi, Violi i Patrycji i wszystkich Was serdecznie pozdrawiam.

  • zrozumienie
   Lu 08, 2012 @ 11:56:46

   Kochana Aniu masz racje, chociaż moja rodzina mieszka w roznych miejscach Polski, zaskakujace jest to ze kiedy rozmawiam z każdym z nich, slysze tylko narzekania i narzekania jak to u nich jest zle i coraz gorzej, mowie o relacjach miedzy nimi, coraz wiecej zlosci i nienawisci do siebie samych, mowie tu o rodzinach moich braci i siostry, kiedy probuje rozmawiac na temat milosci, wyrozumialosci, tolerancji i wspolczucia, wysmiewaja mnie, mowiac ze jestem najmlodsza i malo wiem o zyciu, chociarz mam juz dzieci w wieku doroslym, 😀 tak wiec zostawilam ich droge dla nich samych, jednak bardzo bym chciala zeby moi najblizsi obudzili sie, mam nadzieje ze to nastapi, pozdrawiam Cie serdecznie , Barbara

 28. remember
  Lu 08, 2012 @ 11:00:53

  hm bo jak tu wytłumaczyć fakt,że jesteśmy ugruntowani…a tu nagle, zmiana nastroju i cos nas przygniata…to musi być wpływ istot, którym zależy na naszej porażce:(((
  Ale miłym jest fakt,że mamy ogromne wsparcie…wystarczy tylko wyciągnąć rękę…..:))))
  Pozdrawiam Was moi mili…i życzę Wam pokładów wsparcia z góry…o i sobie również hehee

 29. peperoncino
  Lu 08, 2012 @ 10:55:12

  Bardzo ciekawy blog, od dłuższego czasu go czytam i dziekuje prowadzacym go i tłumaczom za ich prace. Pozdrawiam.

 30. zrozumienie
  Lu 08, 2012 @ 09:57:12

  Witam Was moi kochani, mam dwa kochane koty w domu, od dluzszeo czasu obsewujac ich widze ze odwiedzaja mnie jakies istoty, ktorych ja nie widze ale wyczuwam a moje kotki widza je prowadza wzrokiem tam gdzie sie one przemieszczaja, wczesnie widzac to mialam stracha 😀 ale ostatnio przestalam sie tak bac, moje koty mi w tym pomogly 😀 przygladajac sie im uwaznie, zauwazylam ze one sie nie boja tylko z zainteresowaniem obserwuja, ostatnio postanowilam sprawdzic czy moja rekcja cos zmieni, wypowiedzialam slowa: kocham was bardzo ale prosze odejdzcie, no i stalo sie 😀 kotki zaraz zaczely zachowywac sie jak zawsze, tracac zainteresowanie miejscem gdzie cos widzialy i wodzily za tym wzrokiem, po tym fakcie bylam szczesliwa poniewaz zrozumialam ze istoty ktore mnie odwiedzily byly dobre, teraz troche tego zaluje ze powiedzialam aby odeszly, bo od tamtego czasu, ok 2 tygodni, juz nie zdarzylo sie podobnie, widocznie jeszcze nie bylam gotowa 😦 pozdrawiam Was kochani z miloscia

  • ramzes
   Lu 08, 2012 @ 11:24:12

   Jakiś czas temu przeżyłem coś podobnego …
   Nie martw się – wysyłaj im myśli z miłością i zaproszeniem…
   Na pewno wrócą :)))

  • VEGETA
   Lu 08, 2012 @ 20:32:49

   Ja mam psa w domu, ale on raczej mi nie pomoże dostrzec kogokolwiek z naszych sprzymierzeńców. On jest taki, że woli wygłupy, choć i tak go lubię:P Sądzę, że ze względu na zbyt wielką ciemność w zbyt wielu osobach z pobliskiego otoczenia byli pewnie w moich okolicach kilka razy. Mnie to nie dziwi (jeśli rzecz jasna tak było), bo na ich miejscu również nie chciałbym obserwować co niektórych bezpośrednio, stojąc z boku i będąc dla nich niewidzialnym.

 31. chinka
  Lu 08, 2012 @ 09:44:10

  Pragnę by wszyscy ludzie , bez względu na kolor skóry , wyznanie , miejsce zamieszkania , byli szczęśliwi , szanowani , kochani , potrzebni. By nigdy nie płakali, nie byli głodni. By wszystkie dzieci były zawsze uśmiechnięte i kochane. Aby nie było już wojen by wszyscy żyli w ciągłej zgodzie i pokoju !!! ciepło pozdrawiam wszystkich !! choć jest tak mrożno – 16″C

  • wiktoria
   Lu 08, 2012 @ 10:15:09

   Chinko! Tak bardzo pragnę tego samego!!! Pozdrawiam słonecznie

  • Malgosia Iskra
   Lu 08, 2012 @ 11:53:00

   Tak Ja również podpisuję się pod tym:)

  • Michalina
   Lu 08, 2012 @ 12:41:39

   Do tego żeby skończyły już się te mrozy które zabierają tyle niewinnych zwierząt, mam wrażenie że nawet sobie nie zdajemy sprawy jakie spustoszenie wśród zwierzaków zrobiła ta zima…

   • zwiadowca
    Lu 08, 2012 @ 15:51:52

    Michalino,nie martw się tak bardzo o zwierzęta,ja mam konie,psiaki,koty one już od dawna przygotowały się na te mrozy,konie mają wspaniałą puchatą sierść tu nawet -30 nic im nie zrobi,zwierzęta mają wspaniałą intuicję a dzikie to dopiero,dla nich bardziej niż mrozy są niebezpieczni ludzie,myśliwi,autostrady…

    • Michalina
     Lu 08, 2012 @ 16:58:23

     Kochany Zwiadowco, Dziękuję Ci za Twoje słowa 🙂 Zawsze jak ktoś mi powie „nie martw się, będzie dobrze” to jakoś wtedy łatwiej mi w to wszystko wierzyć

     Dziękuję
     Przesyłam Ci same dobre myśli 🙂

   • beza
    Lu 08, 2012 @ 19:43:59

    Michalinko,ja mam dwa małe pekińczyki.W te mrozy wychodziły bez kubraczków i nie chciały wracać do domu 🙂 Jest tak jak mówi „zwiadowca”: one się pięknie potrafią dopasować.

    • Michalina
     Lu 08, 2012 @ 23:55:49

     Dziękuję Ci Bezo 🙂
     Łzy mi napływają do oczu jak czytam te wszystkie komentarze.. Takie dobre łzy :)..

  • elzbieta
   Lu 08, 2012 @ 15:52:20

   kocham Was , proponuje mala zmianę w zyczeniu chinki
   Dziekuje za milosc , radosc wszystkich ludzi , usmiechnete buziaczki wszystkich dzieciaczkow , radosc rodzicow , kolorowe ogrody , temperatury dodatnie .
   Pokoj na Ziemi , soneczko na niebie , Jednosc w calym Wszechswiecie .
   Radosego Wznoszenia .
   elzbieta

   • wiktoria
    Lu 08, 2012 @ 16:32:13

    Właśnie, bo jak się dziękuje, to za coś co już się dzieje, a czas jak wiecie jest nielinearny, więc dziękujmy i spełniajmy nasze marzenia!

   • ewa
    Lu 08, 2012 @ 22:37:28

    Tak chcę, a więc tak jest!!!
    D Z I Ę K U J Ę

    Oj, to po co dogrzewam budę piecykiem?

  • Anlight
   Lu 08, 2012 @ 17:38:14

   Pragne dokladnie tego samego… dosc zla , ciemnosci , bolu i placzu …. pragne z calego serca by nastala tylko Milosc, Milosc i jeszcze raz Milosc….w sercach kazdego- bez wyjatku …:)

 32. VEGETA
  Lu 08, 2012 @ 07:59:01

  Nieraz dokonywałem tego przeglądu przeszłości, ale faktycznie bez emocji to podchodziłem do tego mniej razy niż zawsze. Dziś zrobię tak i właśnie pozbędę się tych nędznych szkarad.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: