Antharus, Niebieski Smok 2

.

Przetłumaczyła Akacja Daria, edycja Krystal

.

Antharus – Pozdrowienia moja miła, jestem tak szczęśliwy, że ponownie mogę połączyć się z tobą od serca do serca.  To jest naprawdę dla nas czas, aby ponownie mieć małą pogawędkę dla twojej książki, prawda?

Aurelia – Tak, i ja jestem również szczęśliwa rozmawiając z tobą.  Wiesz, nasza pierwsza mała rozmowa opublikowana w ‚Telos’ – Tom 2 zrobiła cię bardzo popularnym.  Jesteś teraz znany w wielu krajach świata.  Stałeś się bardzo szybko popularny w sercach tak wielu, a nasza mała rozmowa stała się jednym z ulubionych rozdziałów tomu 2.  Stajesz się niemal tak popularny jak Adama, przez ten jeden mały rozdział (śmiech!).

Antharus – Cieszę się, że nasza mała rozmowa wprowadziła z powrotem tyle magii i nadziei na bardziej magiczną przyszłość w sercach tak wielu.  Wiem, że prawie każdemu, kto czytał ten rozdział naprawdę się podobało. Celem było przywrócenie w ich świadomości trochę magicznego postrzegania, które kiedyś było tak prawdziwe i tak naturalne jako sposób życia dla całej ludzkości przed upadkiem świadomości.

Ty bardzo dobrze wiesz, że w naszym wymiarze, nie ma czegoś takiego jak jakakolwiek rywalizacja. Wszyscy radują się z sukcesów wszystkich, a ponieważ nie żyjemy w świadomości dualizmu, nie ma czegoś takiego w naszej świadomości jak lepszy lub gorszy.  Nigdy nie porównujemy poziomu popularności w żadnych okolicznościach.  W naszym stanie Jedności, rozwijamy się w pięknie i radości w tym, co jest.  W waszym wymiarze dwoistości, duch rywalizacji i wyrokowania takiego jak „lepszy i gorszy” i wiele innych, przyniosły wam wszystkim dużo cierpienia przez eony czasu.  I nigdy nie spełniło to żadnych światłych celów, albo wszystko to utrzymywało was w separacji i bólu.  Jest czas dla was wszystkich, aby ponownie przyjąć ducha Jedności i całkowicie odpuścić dwoistość i dramat prawdziwie w 100%.

Aurelia – Tak, brakuje mi tej magii. Mam już dość separacji i ograniczeń.  Brakuje mi możliwości manifestowania życia z łatwością i wdziękiem, radości wzniesionej cywilizacji i pełnego powrotu moich darów duchowych.  Moim celem jest chodzić po Ziemi po raz kolejny w pełnej wspaniałości, niewinności i pięknie mojej Boskości.  Wiem, że to przyjdzie do mnie.  To jest cały mój cel w tej inkarnacji, aby zrównoważyć i wyleczyć tysiące wcieleń, które miałam tutaj przez tak długi czas. Tęsknię, aby wrócić do domu, do ziemi miłości i światła, gdzie istnieją tylko łzy o czystej radości i ekstazie.  Cała moja istota tęskni za domem.

Antharus – Jak mogę ci dzisiaj pomóc, albo w jaki sposób mogę pomóc w wymarzeniu więcej magiczności w twoim życiu?  Wiesz, świadome marzenia i właściwe korzystanie z wyobraźni są pierwszymi krokami w manifestacji.

Aurelia – Chcę latać znowu na skrzydłach smoka, twoich skrzydłach, jeśli pozwolisz.  Chcę przekroczyć oceany na grzbiecie skrzydlatego konia, jak Pegaz.  Chcę również odkrywać wszystkie magiczne królestwa na grzbiecie jednorożca i tańczyć z wróżkami i gnomami w magicznym lesie.  Chcę też bawić się z lwami i tygrysami i delikatnie pociągać je za wąsy.

Antharus – Moja droga, twoje wewnętrzne dziecko, dziecko niewinności jakim kiedyś byłaś teraz pragnie, aby bawić się jeszcze raz.  Jest to dobry znak.  To pokazuje, że jesteś teraz bardziej gotowa niż kiedykolwiek odejść od sztywnych struktur z twojego wymiaru i zacząć bawić się jak ukochane dziecko wszechświata.  Choć w naszej rzeczywistości jesteśmy odpowiedzialnymi, dojrzałymi istotami i zawsze w służbie Stwórcy, ciągle jest aspekt nas, który utrzymuje zabawowy charakter.  Robiłaś te wszystkie rzeczy w przeszłości, których pragniesz, by robić jeszcze raz i robiłaś je przez eony czasu i tak samo ci, którzy będą czytać te słowa.

Będzie dla ciebie zaskoczeniem dowiedzieć się, że nawet jak teraz rozmawiamy, jest jeszcze inny aspekt  ciebie w wyższych sferach, który zachwyca się czarującym i zabawnym sobą we wszystkich magicznych poczynaniach, które właśnie wymieniłaś.  Jest to niewinny i figlarny dziecinny aspekt ciebie, który Adama i Ahnahmar lubią tak bardzo, i który zna tylko miłość i radość.  Swój czas spędza na zasilaniu i prowadzeniu swoją miłością istoty w wielu magicznych królestwach.  Każdy ma taki aspekt, nie tylko ty. I jest to aspekt, z którym pragniesz ponownego połączenia  bardziej świadomie.  Wiedz, że połączenie z tym aspektem masz bardzo często podczas snu i oba te aspekty ciebie często wychodzą w nocy na wiele wspaniałych fantastycznych przygód.

Kiedy wspomniałem wcześniej o używaniu wyobraźni, nie żartowałem. Wyobraźnia jest takimi cudownymi drzwiami.  Nie da się wyobrazić sobie czegoś, co nie istnieje gdzieś poza świadomym umysłem.  To serce, a nie umysł wie wszystko i posiada wszystkie klucze.  To serce posiada te cudowne wspomnienia.  Ludzki umysł kontrolowany przez ludzkie ego jest bardzo szybki w pozbawianiu całej tej magicznej strony każdego dziecka tego stworzenia.  Jeśli możesz wyobrazić sobie coś, wiedz to, że skorzystałaś z czegoś, co już istnieje i że doświadczyłaś tego gdzieś w innym czasie i przestrzeni w wielu swoich wielowymiarowych aspektach.  Wyobrażenie postrzegane jako pozytywne lub negatywne jest zawsze ponownym połączeniem pewnego doświadczenia z przeszłości, które jest utrzymywanie w pamięci komórkowej.

Jeśli pragniesz, by zrobić te rzeczy jeszcze raz, to znaczy, że twoje serce jest teraz gotowe do ponownego połączenia na bardziej świadomym poziomie a aspektem ciebie, który ucieleśnia ten poziom miłości i czystej niewinności.  Powiem ci nawet więcej.  To jest zazwyczaj w Telos w nocy, podczas twojego snu, gdy ponownie łączysz się z tym aspektem siebie. Całkiem często, gdy Adama szuka cię w nocy, to zwykle znajduje cię wśród lwów i tygrysów, jednorożców, koni albo duszków matek boskich.

Aurelia – Czy to nie denerwuje go, gdy mnie szuka, życząc sobie mojej obecności?

Antharus – Nie tylko Adama szuka cię od czasu do czasu, ale także twój ukochany Ahnahmar.  Nie denerwują się, bo wiedzą, jak wielka jest twoja miłość dla tych wielu królestw i wiedzą też, jak uzdrawiające jest to dla twojej duszy.  Poza tym nie jest tak, że oni ciągle ciebie szukają. Ty dużo czasu spędzasz z nimi każdej nocy w czasie snu.  Kiedy uciekasz, aby bawić się z istotami z magicznych królestw, to natychmiast któryś z nich cię odnajduje.  W rzeczywistości oni radują się, kiedy widzą cię tak szczęśliwą.

Pewnego dnia, życie będzie tak szczęśliwe na powierzchni, jak  jest w Telos i innych podziemnych miastach.  Ważne jest, abyście zaczęli marzyć o nowym życiu dla siebie.  Marzenia o  nowych sposobach bycia i życia na tej planecie.  Dodajcie wiele magiczności do nowego życia, o którym marzycie.  Wszystko w stworzeniu zawsze rozpoczyna się od myśli, a potem marzenie myśli i pozwolenie na ekspansję tego w nową kreację.  Uwierzcie w siebie i w swoje marzenia i ostatecznie naprawdę przejawią się w waszym codziennym życiu.  Miejcie dużo zabawy marząc i wyobrażając sobie.  Nic to nie kosztuje, a może nawet być lukratywne na więcej niż jeden sposób.

Aurelia – Powiedz mi więcej o tym, jak możemy wnieść więcej magii w nasze życia.

Antharus – To wszystko ma do czynienia z ponownym połączeniem się z cudownym aspektem ciebie, który ucieleśnia czystość dziecka miłości i niewinności.  Wy wszyscy macie taki aspekt, ale niewielu z was jest tego świadomych.  Nawet wśród tych którzy są, bardzo niewielu miało czas lub miało zainteresowanie, aby świadomie się z tym zapoznać.  Ten aspekt was jest taki cudowny i piękny!  Jest to dla was klucz do wszystkich wspaniałości Wszechświata.  Wszystko to,  czym chcieliście zawsze być i robić, ten aspekt może wam w tym pomóc.  To jest inny aspekt ciebie w innym wymiarze, ale aspekt, który mieszka ukryty we wnętrzu twojego Świętego Serca, czekający na przebudzenie do rzeczywistości swojej cudownej obecności, czekający na twoją gotowość, na pozwolenie, aby narodził się na nowo w tobie i stworzył z tobą całą magiczność, którą kiedyś znałaś.

Jest to aspekt ciebie, który często porzucasz, ignorujesz, a nawet zapominasz o nim.  Jest to aspekt ciebie, który zawsze był intymnie połączony z całością twojej boskości.  To jest kochający i figlarny aspekt ciebie, który lekceważyłaś tak wiele razy w swoich sztywnych, 3-cio wymiarowych strukturach. To wewnętrzne dziecko jest lekkie, nieograniczone i ekstatycznie radosne i jest również tobą.

We wczesnym okresie Lemurii, w krainie Pan, ty i to cudowne dziecko byliście jednością.  Życie było wspaniałe i idealne przez bardzo długi czas.  Była tylko magia Miłości.  Nie było jeszcze żadnej separacji. Kiedy wy wszyscy ostatecznie pozwoliliście sobie spadać w coraz większe poziomy separacji z waszą Boskością i ze wszystkimi cudownościami, które do niej przynależą, zrodziliście inne dziecko wewnątrz, które jest w bólu i smutku.  Wewnętrzne dziecko, które wszyscy świadomie znacie, o którym tak wiele książek zostało napisanych jak je uleczyć.

Zrodziliście to dziecko z umysłu ego, które utrzymywało ciebie i to nowe dziecko w separacji i bólu przez tysiące lat.  Zamknęłaś to drugie dziecko w oceanie negatywności.  Zaniedbałaś i opuściłaś to dziecko i utrzymywałaś je w strachu i więzione w wielu emocjach wynikających ze wszystkich wyborów z separacji.  To jest to dziecko, co teraz prosi o uleczenie, chcąc dołączyć do tego drugiego, które żyje w tak wielkiej doskonałości i cudowności.

Pozwólcie sobie teraz, z punktu wyboru w każdym momencie swojego życia, aby uzdrowić to dziecko przez ukochanie siebie i tego dziecka zrodzonego z umysłu ego w separacji tak bardzo i z tak wielką pasją i współczuciem, że wszystkie urazy z przeszłości będą odklejone warstwa po warstwie.  A dziecko ego stopniowo się dowie, że jest również dzieckiem Boga i będzie szczęśliwe i wolne.  I wy też.  Bądźcie świadomi, że te wasze aspekty dziecka też żyją w waszych Świętym Sercu i tęsknią do zjednoczenia przez waszą bezwarunkową miłość wszystkich aspektów waszego istnienia.

Gdy dwoje zjednoczą się w jedno, dzięki waszej miłości do samego siebie i objęcie swojej boskości, przez całkowitą akceptację tego, kim naprawdę jesteście jako zinkarnowane boskie istoty, wtedy będziecie „w Domu”.
Jak syn marnotrawny w waszych pismach, zostaniecie ponownie zaproszeni do powrotu do domu Ojca.  To „wtedy i tylko wtedy”, cała magia, wszystkie cudowności i miłość, którą kiedyś znaliście zostanie wam udostępniona ponownie.  I nie musi to zabrać eonów czasu.  Miłość i Łaska, które przyznane są przez Stwórcę w tym czasie, mogą stopić bariery bardzo szybko, jeśli zapalicie ogień miłości w waszym sercu z wystarczającym pragnieniem, wystarczającą pasją, z wystarczającą determinacją i wolą, aby uzdrowić to wszystko, wiedząc, że to nie zakończy się aż do całkowitego wypełnienia się.  Uznając również, że znajdujące się blisko mety nagrody to największa miłość i radość i magia, jakie tylko teraźniejszy umysł mógłby sobie wyobrazić, a potem pomnożenie tego jeszcze kilka tysięcy razy.

Aurelia – To jest wspaniałe, Antharus.  Dziękuję za przypomnienie.  Muszę przyznać, że na poziomie świadomym ja zaniedbałam nieco te dwoje dzieci mojego serca. Dziękuję.  Czy teraz możesz powiedzieć nam coś więcej o magii, która czeka nas w przyszłości?

Antharus – Należy pamiętać, że powrót magiczności życia, za którym wszyscy tęsknicie, można odnaleźć  jedynie w wyniku zjednoczenia z Boskością, z poziomu waszej Jedności z całym życiem.  W sferach światła, po prostu nie można stworzyć dla siebie żadnego rodzaju magicznego życia, jeśli nie staniesz się całkowicie zjednoczona z tym, co chcesz stworzyć.  Oznacza to, że kiedy stajesz się uosobieniem Miłości i Jedności i promieniujesz tylko Miłością, całe życie zostaje połączone z tobą jako „Jedność”.  Z tego punktu widzenia można tworzyć cokolwiek w dowolnym momencie.  Możesz mieć wszystko i zrobić wszystko, cokolwiek by to nie było.  Wszystkie królestwa łączą się również z tobą jako Jedność i wszystkie elementy i duchy natury są do twojej dyspozycji w każdej chwili, aby pomóc ci w spełnieniu twoich pragnień.  To jest ich wielka radość i służba dla życia.
To jest, moi przyjaciele, wielkie partnerstwo miłości i braterstwa dla wszystkiego.

W obecnym czasie zwierzęta stają się większymi towarzyszami zabaw, niż byś mogla sobie to kiedykolwiek wyobrazić.  Kwiaty i rośliny uzupełniają się natychmiast i bez przerwy dla twojej przyjemności, trawa jest zawsze żywa, ale nigdy nie musi być koszona.  Możesz przemieszczać się wszędzie, w każdej chwili i w mgnieniu oka.  Już nigdy nie będziesz musiała wypełniać raportów IRS (urząd podatkowy w USA- przyp.tłum.) lub płacić za ubezpieczenie samochodu lub domu.  Nie będziesz musiała już więcej rozważać, że jesteś prawie bankrutem płacąc w tym miesiącu rachunki. Życie jest imponująco obfite gdziekolwiek nie spojrzysz.  Będziesz żyć w kryształowych pałacach nigdy nie musząc płacić czynszu lub dokonywać płatności hipotecznych.

Jednorożce trzymają sekrety wszystkich ukrytych tajemnic z wielu królestw, z tych znanych i tych jeszcze nieznanych dla ciebie w tej chwili i one z przyjemnością poprowadzą cię do miliona cudownych magicznych odkryć.  Będziesz się zastanawiać, dlaczego to tak długo trwało, by w końcu wrócić do domu, do krainy miłości i magii.  To jest, moi przyjaciele, życie, które na was czeka w piątym wymiarze. Niemniej jednak, nie musisz czekać na to wydarzenie, aby rozpocząć tworzenie dla siebie życia, które jest łatwiejsze i bardziej magiczne.

Zacznij teraz, a zobaczysz jakie to może być proste.  To nie  3-ci wymiar cię ogranicza, ale brak twoich chęci do rozpoznania, że ​​możesz mieć teraz, w obecnym czasie, bardzo przyjemne życie, pełne cudów.  Gdybyś tylko uwierzyła w siebie i otworzyła się na otrzymanie wszystkich prezentów, które czekają na was wszystkich.  Wasze zaprzeczenia są głównym powodem, dla których tak wielu z was obchodzi się bez darów, które czekają teraz, aby być wam dane. To wasze zaprzeczanie blokuje drogi.

Aurelia – Jaki to ​​wszystko ma związek ze smokami?

Antharus –  Ci z nas, smoki, które są istotami z 5-go wymiaru i wyższych, utrzymują klucze do czterech elementów i my mamy pełne panowanie nad nimi.  To zostało wyjaśnione w naszej ostatniej wiadomości.  Słyszeliście o magicznych smokach i to opanowanie żywiołów pomaga nam w tworzeniu magii tak łatwo.  Co to ma do czynienia z nami smokami, to jest to, że chcemy zaoferować wszystkim, którzy czytają ten materiał, naszą pomoc w opanowaniu żywiołów tak, aby manifestacje mogły przychodzić z większą łatwością i wdziękiem.

To jest nasze zobowiązanie dla was.  Nie wolno nam ingerować w wyborach waszej wolnej woli i procesami uczenia się, ale będzie nam bardzo miło szeptać wam do ucha o tych kluczach do opanowania żywiołów podczas, jak się uczycie utrzymywania wyższych poziomów miłości i harmonii w każdym momencie.  Będzie to naszą przyjemnością monitorować postęp tych, którzy o to nas poproszą, choć my nie będziemy jedynymi, którzy to robią.  Z każdego poziomu postępu, którego dokonujecie w waszej duchowej podróży w stronę waszej duchowej wolności poprzez proces Wzniesienia, zobowiązujemy się do zaoferowania wam kolejnego klucza i następnego, aby pomóc wam w opanowaniu żywiołów.  Czy masz jeszcze jakieś pytania?

Aurelia – Tak, jest coś, co chcę wyjaśnić czytelnikom.  Lord Sananda powiedział mi jakiś czas temu, że dlatego, iż jesteś smokiem i istotą Światła i Miłości mogę ci zaufać.  Ale on także wspomniał, że nie wszystkim smokom i gadom można zaufać, gdyż istnieje wiele takich, które nadal są w separacji i to może być ryzykowne zaufać każdemu smokowi.  Zasugerował, że musi być zastosowane rozeznanie przy zetknięciu się ze smokiem lub inną gadzią istotą. Czy możesz to skomentować?

Antharus – Niestety to prawda.  Choć wielu z nas smoków i wiele istot z rasy gadów osiągnęło piąty wymiar w poziomie ewolucji, to nie cała rasa tego dokonała.  Istnieje jeszcze wielka ilość istot reptilianskich, które zreinkarnowały się jako ludzie na waszej planecie i wielu z nich nie można ufać.  Istnieje również wiele innych funkcjonujących na poziomie astralnym, które chcą oszukać was i trzeba być ostrożnym.

Tak jest również z ludźmi.  Niektórzy są wzniesieni promieniując tylko Miłością i Światłem, a wielu ludzi na powierzchni jest nadal w separacji i chciałoby cię wykorzystywać.  Wszystkie galaktyczne rasy mają większość ludzi funkcjonujących w Świetle i Miłości, ale mają też pewną liczbę renegatów nadal funkcjonujących w separacji z poziomu planów astralnych.  Trzeba być zawsze czujnym na waszej płaszczyźnie.

Nie jest prawdopodobne, że wiele smoków przyjdzie aby oszukać cię, mają inne rzeczy do zrobienia. Ale jak z każdą istotą we Wszechświecie, która może przyjść do ciebie, niektórzy będą Mistrzami Światła, podczas gdy inni mogą być oszustami podającymi się za mistrzów Światła.  Zawsze warto mądrze korzystać z rozeznania i sprawdzić swoje przewodnictwo.  Sprawdź to jak czujesz z serca, nie z poziomu umysłu ego lub z poziomu mentalnego.  Trzeba to zrobić z każdą istotą, która jest po drugiej stronie zasłony, a która może do ciebie przyjść.  Jest to ważna ochrona.

Są oszuści naśladujący każdego mistrza i każdą grupę istot światła.  Każda wzniesiona istota, o której wiesz, ma także do czynienia z dużą liczbą oszustów z planów astralnych usiłujących ją odciągnąć, lub wprowadzić w błąd w jakiś sposób od prawdy i najbardziej bezpośredniej drogi duchowej.  Nigdy nie ma dość ostrożności, co do głosu, którego słuchasz.  Nawet ludzie o dobrej woli mogą łatwo dać się zwieść przez bardzo bystre byty astralne.  Do momentu osiągnięcia dojrzałości swojej pełnej świadomości, zawsze trzeba być ostrożnym.  Nie wszystkie czanelowane materiały pochodzą od mistrzów światła i mądrości.  Oszuści są zwykle bardzo czujni w znajdowaniu tych, którzy szukają fenomenów, lub których ego pragnie stać się kanałem za wszelką cenę, nawet jeśli nie osiągnęli jeszcze stopnia inicjacji, który jest wymagany, aby być zaproszonym przez Mistrzów Światła do stania się ich kanałem.

Dopóki ta planeta nie jest w pełnym Świetle, swobodnie umieszczona w komforcie piątego wymiaru, należy zawsze zachować czujność i rozeznanie, aby uniknąć wielu pułapek procesu wznoszenia się. Ci, którzy chcą odwrócić cię z twojej drogi i Wzniesienia, są najczęściej oszustami w przebraniu mistrzów światła i mądrości oferujących nauki zawierające subtelne i nie zawsze tak subtelne zniekształcenia.

Idź w pokoju, moja kochana, i wiedz, że czuwam nad tobą, zawsze gotowy i chętny dodawać ci otuchy i przynosić ci pomoc i magię!

Przekazała  Aurelia Louise Jones, 2003

Link do części 1

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. ramzes
  Lu 03, 2012 @ 07:42:25

 2. Piotr
  Lu 02, 2012 @ 18:06:12

  Pozwolę sobie na drobny offtopic. Ale tylko trochę. Jak to się ma wszystko do kultury popularnej, w której smoki przedstawione są dość stereotypowo. Mam na myśli mnogość schematów zaświadczających za wizerunkiem smoka być może mądrego, ale jednak surowego, niebezpiecznego, budzącego respekt, czasami ziejącego ogniem i jak się ostatnio okazuje używającego wibracji dających panowanie nad magią żywiołów. Mamy oto wyobraźnię, którą nadrabiamy braki w doświadczeniach, ale jak mówi Antarus nie jest ona tworzeniam z niczego, raczej pamiętaniem jak sądzę lub „wiedzeniem”. Ten Antarus to taki pozytywny odchył. Pozytywny, ale jednak odstęptwo od reguły jak sądzę

 3. bellissa-o-belisza
  Lu 02, 2012 @ 16:48:33

  http://lightworkers.org/channeling/152008/salusas-speech-02-02-2012
  Czy ktos to moze przetlumaczyc na polski??? Blagam, wazne!!! Z tego co zrozumialam ujawnienie bedzie mozliwe juz w lutym??? Namastè

  • Mariusz
   Lu 02, 2012 @ 19:06:44

   Termin luty ani żaden inny nie został podany w tym przekazie. Jest informacja, że Bracia i Siostry z gwiazd uzyskali zgodę na kontakt na Ziemii i pokazanie się wszystkim.

  • Michael
   Lu 02, 2012 @ 19:35:35

   A oto tłumaczenie – trochę chropowate, szybko…

   Mowa SaLuSa 02 – 02 – 2012
   2 luty 2012 – 12:56
   Channeler:
   Jacob Mayes

   Cześć wszystkim Drogim, zwracam się do wszystkich i każdego z was.
   Boska wola twórcy wybuchnie naprzód na Waszej planecie.
   Zostało w końcu wydane pozwolenie Waszym Braciom i Siostrom z gwiazd, by pokazać się na Waszej planecie.
   Już wkrótce wszystkim Wam dana będzie darmowa energia tobie i będziecie mieć kompletną obfitość.
   Tak, kompletna obfitość dla wszystkich. Wasze telefony komórkowe, laptopy, konsole gier i wszystkie inne technologie będą zastąpione alternatywnymi z darmową energią. Baterie będą rzeczą przeszłości.
   Ekosystemy na Waszej planecie będą raz jeszcze przywrócone do ich dawnego stanu.

   Teraz co do 5. wymiaru.
   Dla tych, którzy są gotowi, będą „porty”, których będzie można użyć, by dostać się do 5. wymiaru, a także na inne poziomy.
   To jest bardzo ważne, Drodzy, aby trzymać wszystkie wasze przekonania blisko Waszych serc.
   Oczekujemy przyzwolenia ludzi, by przyjść i teraz jest czas, by przyjść w pełnym wymiarze.
   Zmiany były subtelne, ale pewne. Sprawimy, że zostaniemy rozpoznani przez każdego z Was, Drodzy.
   Nadszedł czas, byście wkroczyli w nowy wiek razem z Waszymi Braćmi i Siostrami z gwiazd.

   Z Błogosławieństwami Do Was Wszystkich, ponieważ jesteście wszyscy Boskimi Twórcami.
   SaLuSa

  • Ola
   Lu 02, 2012 @ 21:48:40

   W przekazie nie ma konkretnej daty, jest mowa, że jest zgoda na kontakt. Jest również o tym, że wkrótce będzie dostęp do bezpłatnej, wolnej energii alternatywnej. Baterie do różnych sprzętów takich jak telefony kom., laptopy itp. będą rzeczą przeszłą. Ecosystem na planecie będzie przywracany, odtwarzany do poprzedniego stanu. W tekście jest rówmież, że Ci którzy są gotowi będą mogli używać portu (który będzie, jest) do wejścia w 5 wymiar i inne poziomy.
   Ze średnią znajomością angielskiego 🙂 pozdrawiam 🙂

 4. daniel893
  Lu 02, 2012 @ 15:28:37

 5. Eve
  Lu 01, 2012 @ 23:45:51

  Mam mnóstwo magicznych marzeń, przyjaźń ze smokiem to też jedno z nich, marzę sobie czasem o czymś w rodzaju akademi pana Kleksa gdzie są drzwi do różnych bajek i światów, w mojej akademii są drzwi gdzie wychodzi się nad ciepły ocean pod palmami, są drzwi do mojego zamku gdzie wydaję uczty dla przyjaciół, są drzwi nad piekne jezioro gdzie jest mój domek z kominkiem, są drzwi do magicznych krain, w których odnajduję swoje najbardziej fascynujące sny, które mnie od dawna intrygują i dom o tysiącu pokojach, który moge eksplorować latami, spędzam lata w jednym świecie po czym wracam do akademii, w której minęła zaledwie chwila, pamiętam wszystko doskonale i jestem w stanie wyłowic z pamięci każdy szczegół a także obejrzeć go dokładnie ze wszystkich stron i ujęć. Latanie na smokach z zachwytem i śmiechem radosnym z innymi przyjaznymi stworzeniami dostępne jest w każdej chwili, mam tak dużo do odkrycia ponownie i zbadania, a mimo to nic mnie nie przytłacza ani nie ponagla. Uwielbiam te zapierające dech loty nad pięknymi krajobrazami, prędkość jest rozkoszna. Pod wodą mogę wędrować bez wstrzymywania oddechu a także rozmawiac z rybami i wcale nieprawda że one głosu nie mają 🙂 a delfiny i wieloryby to najukochańsze istoty..kiedy tylko pomyślę słucham najpiekniejszej muzyki jest jakbym przeżywała film, nie tylko oglądała go.

  http://www.youtube.com/watch?v=vq2Gh0VG_Oo&feature=related tutaj rozmowa ze swoim wewnętrznym dzieckiem aby je uzdrowić, przydałoby się przetłumaczyć bo jest po angielsku

  pozdrawiam Was wszystkich gorąco Kochani 🙂

 6. Q.
  Lu 01, 2012 @ 16:10:05

  Taka nostalgiczna myśl mnie dopadła, że to nasze życie, zostało niejako przemienione ‚zamrożone’ w iluzję strachu ,i separacji od tego kim naprawdę jesteśmy, gdzie żyjemy i dokąd zmierzamy. Prawdą jest, że jesteśmy Jednym w Miłości i Szacunku do samych siebie i do św. Matki Ziemi.

  Pozdrawiam Was Serdecznie

 7. Boginiwmini1
  Lu 01, 2012 @ 14:28:00

  DZIEKUJE Ci Krystal za to spotkanie i za ta relacje.Oczywiscie, Smok ma racje! Dobrze by mlody to wszystko chcial czytac..zanim o droge do „domu” bedzie pytac. Ziemia planeta smutku nie bez przyczyny..dlatego myslcie prosze za chlopcow dziewczyny! To Wasze dziecko ucieka w zaswiaty, do „Smoka”… Bawic sie chce,bo tu tylko robota….Zanim tego przekazu nie zroumiecie…lepiej jesli niewinne bedziecie:)))

 8. JaOla
  Lu 01, 2012 @ 11:02:50

  To jest takie cudowne i wspaniałe, jestem tak bardzo wzruszona… Bardzo, bardzo dziękuję za te przekazy.
  Ten Blog bardzo mi pomógł. Jestem ogromnie wdzieczna!!! Dziękuję Krystal!!!

 9. Mayan
  Lu 01, 2012 @ 08:40:47

  Droga i Kochana Krystal – zmieniłaś zakładkę i umieściłaś tam wszystko czego najbardziej potrzebujemy.np. zero ograniczeń.Bardzo , bardzo dziękuję,, właśnie szukałam tego A Niebieski Smok ? to czysta radość której też bardzo potrzebujemy..
  Dziękuję z głębi serca i wiem ,że dobro , które czynisz wróci do Ciebie potrojone
  !!!

  O, Mayan, przesyłam Ci wiele miłości za te słodkie słowa 🙂 – K

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: