Archeologia obala historię fałszywej Biblii

.

Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal

Moja Droga,  jest wiele pomieszanych poglądów teraz na świecie.  Część z nich są z zamiarem wprowadzenia was w błąd.  Nie wszystkie Duchy są ze Światła.  Niektóre przybierają wielkie imiona, inne używają imion dobrze znanych tym, którzy są przekonani, że kanalizują swoich krewnych lub tych, którym ufają.  Wszystkie te sztuczki  będą stosowane, by powodować niedowierzanie i zamieszanie i aby Kabał mógł utrzymać ogólną kontrolę.   Pamiętajcie, że oni są zdesperowani, aby utrzymać  się przy swojej władzy.   Żyli z ludzkości i ludzkość cierpiała z ich powodu wiele niedostatków.  Tylko wtedy, gdy powrócicie do Ducha, będziecie mogli zobaczyć prawdziwy ogrom cierpienia spowodowanego przez taką chciwość.

Wszystko musi znaleźć się na swoim miejscu zanim rozpocznie się plan wyzwolenia.  Jak wiecie, rzeczy ulegają zmianie z dnia na dzień i to utrudnia nam wyznaczenie konkretnego terminu.  Dowiadujecie się z nadchodzących stale informacji, że ekscytacja jest po obu stronach życia.  Czynimy postępy w naszych planach Ujawnienia i restytucji.  Jak często mówi się dzieciom: ” Wyszło szydło z worka. Już nie może być dłużej kontrolowane”.  Prawda wychodzi na jaw każdego dnia  za pośrednictwem wielu różnych źródeł na całym świecie.  Jest jeszcze wiele do ujawnienia, aby człowiek zrozumiał  kto i co zniszczyło wasz  świat i wzięło pod kontrolę wasze życie powodując tyle niedostatków w świecie obfitości.  Człowiek zażąda odpowiedzi.  Ma prawo domagać się tego.  Nie będzie to łatwe dla tych, którzy jeszcze nie są przebudzeni, lecz musimy kontynuować.  Nie możemy czekać wiecznie na tych, którzy boją się wyzwolić z pod kontroli umysłowej.

Weroniko, podzielam twój entuzjazm kiedy otrzymujesz tyle nowych dowodów dotyczących Irlandii.  Tak, oni budzą się.  Uczą się tego, że jeśli będą domagać się informacji, otrzymają ją.  Im więcej będą się pytać, tym  lepiej będzie dla tych, którzy jeszcze wierzą w nauki Watykanu:  że są niczym, nigdy niczego nie osiągną i że wszyscy są grzesznikami.  Kiedy w  rzeczywistości zawsze byli pełni Światła.

Watykan włożył wiele wysiłku w niszczenie tego Światła.  Ludzie byli gwałceni, zmuszani do sodomii i bici bez litości, aż do całkowitego zrujnowania.  Nie mieli żadnych szans.  Watykan kontrolował wszystko.  Zbrodnia przeciwko ludowi Irlandii przewyższa wszystkie inne.  Jest bardzo ważne, że rząd Irlandii, szczególnie pan Kenny, dowiaduje się o tym co zaplanowaliśmy, aby odnowić energię i dać nowy impuls skierowany do wszystkich miejsc świętych, które są tak ważne dla waszego świata.  To musi być pierwszy krok, by przywrócić  Światło dla świata, ponieważ w Irlandii rozpoczęło się niszczenie waszego świata.  Wszystko inne jest jego konsekwencją.

Tak, kochana, starożytni druidzi są czynnie w to zaangażowani.  Niektórzy wcielili się ponownie i pracują po tej stronie życia, by przygotować planetę Ziemię na epokę Złotej Ery.  Wiesz, że archeologia obala historię fałszywej Biblii.  Nie ma niczego na pustyni Synaj, by potwierdzić historię Wyjścia  z Egiptu.  Fakty są faktami i musi się je skonfrontować.  Nadszedł czas, aby każdy z was wiedział kim jest i uczył się być tym kim jest w świecie, gdzie miłość i sprawiedliwość powraca i wszyscy ludzie żyją zgodnie.

Ja wiem, że nie jest możliwe, abyś mogła zobaczyć  fizycznie to co robimy.  Jeśli ujawnimy nasze plany, to zatraci się element niespodzianki.  Potrzebujemy waszego wsparcia, potrzebujemy, abyście się jednoczyli w świetle i miłości. Powstrzymujcie się od krytykowania tych, którzy wybierają inną drogę.  Oni  w końcu też dotrą, pomimo że mogą potrzebować na to więcej czasu.

Będą nieuniknione klęski naturalne, lecz miejcie na uwadze to, że Ciemni  planują „okrucieństwa” i „ataki” by spowodować alarm i zawrócić wielu z powrotem do systemu kontroli.  Igrzyska Olimpijskie będą zaoferowane publiczności i oczy wszystkich będą na nie zwrócone.  Zostaną użyte do przeprowadzenia tych ataków.  Obserwujemy to i dołożymy starań, aby być o krok przed nimi.  Zrobią to dlatego, że wiedzą , że nie mają nic do stracenia.  Ich pogarda dla zwykłego człowieka budzi niesmak.  Zapominają, że bez pomocy zwykłych ludzi nie mogliby przeżyć.  Kiedy pełna  informacja będzie dostępna, zdziwicie się i przerazicie widząc, jak niewielu ZŁYCH  było wstanie opanować wasz  świat.

Codziennie, na każdy sposób  proście o ujawnienie prawdy.  Możecie być  zaskoczeni tym co znajdziecie.  Pamiętajcie o starym powiedzeniu: ”Proście a otrzymacie.  Szukajcie, a znajdziecie.  Wołajcie, a otworzą wam”.  To jest czas, aby pytać.

Ci, którzy mówią prawdę i pomagają innym otworzyć się na Światło są znów atakowani.  Tak działo się podczas całej historii.  To jest to, co oni robią. Znów atakują Davida Icke.  Gdyby nie stanowił dla nich zagrożenia nie zajmowaliby się nim.  Ludzie prawdy zawsze byli atakowani,  ale to już nie działa.  Ale Kabał jest stworzeniem nawyków i stare metody są stosowane w dalszym ciągu.  Na szczęście ludzie już to dostrzegają.  Ani nawet jeden włos nie spadnie z jego głowy.  Ludzie, gdy słyszą prawdę nauczyli się  ją rozpoznawać.  To tylko ujawnia ich stan desperacji.  Mówi to więcej o Ciemnych niż o Icke.  On przeżyje, będzie kontynuować swoją pracę i wypełniać swoją misję.

Jest to czas nauki dla was wszystkich, w miarę jak otwieracie wasze umysły na prawdę.  Uczcie się pomijać wszystko co was nauczyli rodzice i profesorowie.  Poznawanie prawdziwej  historii waszego świata będzie dla was fascynujące .  Zobaczycie niektóre kraje w całkiem innym świetle.   Moc myśli będzie dla was ekscytująca, kiedy dowiecie się jak bardzo jestescie potężni i do czego jesteście zdolni   jako istoty w pełni świadome.  Wszystko w waszym świecie ulegnie zmianie.  Po raz pierwszy dostrzeżecie jak piękna jest wasza planeta.  Nie będzie już na niej miejsca dla strachu.  Nie będzie żadnego powodu dla jego zaistnienia.  Nigdy nie doświadczyliście prawdziwej wolności, chociaż wiele się o niej mówi.  Ludzie walczyli o nią na wojnach, lecz niewielu jej zaznało. Prawdziwa wolność jakiej pragniecie nastanie, kiedy Ciemni będą usunięci. I to się spełni!

Mówię do Irlandii. . . nastał czas przebudzenia.  Wiele krajów budzi się do tego czym mogą być i czym będą.  Świat się jednoczy.  Zapomnijcie o różnicach jakie panowały w zmanipulowanej przeszłości.  Macie jedynego wroga – Ciemnego Kabała, który chce, aby wszystko pozostało tak jak jest i abyście zawsze im służyli.  Największym waszym problemem będzie zaakceptowanie, że wszystko  czego was nauczono i w co wierzyliście jest KŁAMSTWEM.  Każdy z was będzie musiał  z tym sobie radzić na swój własny sposób.  Zawsze jesteśmy gotowi pomóc, kiedy nas o to poprosicie.

Powiedz Rupertowi (Rupert Sheldrake), że ma zupełnie rację.  Każdy jest duchowy  (paranormalny).  Ludzie tylko nie rozpoznają , że nimi są.  Niedługo to zrozumieją.  Stanie się  to normą.  Poznałem jego nową książkę.  Pozwoli ona, aby ludzie rozumieli , że cała ludzkość  jest połączona  wspólną nitką tworząc całość.  Bardzo proszę, prześlij Rupertowi  pozdrowienia.  Jest bardzo podziwiany i szanowany także po tej stronie.

Kochana,  masz  bardzo dużo pracy w nadchodzącym tygodniu.  Nie martw się, ja będę z tobą.  Jesteście na początku nowego cyklu na waszej planecie. Nadchodzą czasy pełne emocji  …

Jak zawsze twój adorujący cię Monty

Montague Keen przez Weronikę Keen –  8 styczeń 2012

http://galacticchannelings.com/english/montague08-01-12.html

Nowa książka Ruperta Sheldrake  : „NAUKA O ILUZJI, UWALNIANIE DUCHA  DOCIEKANIA”

www.sheldrake.org lub zadzwoń 0843 382 0000. Cena: 16).

Website: The Montague Keen Foundation

24 Komentarze (+add yours?)

 1. Fred.
  Lu 12, 2012 @ 00:01:30

  Całkiem na niepoważnie. Nie znam Kabała osobiście tak , jak przerażającej łasuchów kalorii( powinienem chyba napisać z dużej litery, żeby jej nie obrazić ). No cóż, wiele osobistości jakoś nie chce się nam pokazać. Fajnie chociaż, że widzimy ich podstępne działania. Wkręcają nam kit na każdym kroku, a My łykamy tą truciznę bezwiednie. Tak, to powód, by znaleźć kozła ofiarnego. Mamy tak od dzieciństwa, kiedy to zrzucaliśmy winę na niewidzialnego duszka. Ciekawe!
  Biblia, to dopiero zamęt. Umieścili co chcieli, ukrywając przed nami prawdę. Dobrze, że nie ma wśród nas winnych, bo…A tak na marginesie to czy zastanawialiście się kiedyś, czy Adam i Ewa wiedzieli, że byli w raju zanim ich z tamtąd wyrzucono? Jakoś nie kumam tych z raju!

  • Dorota
   Lu 15, 2012 @ 12:13:28

   Fred, zajrzyj do Księgi Urantii. Tam jest bardzo ładnie napisane jak Adam i Ewa przybyli na Ziemię, po co i jak się ich misja skończyła. Tam jest napisane wszystko to, czego nie znajdziesz w innych pismach należących do różnych religii. W dodatku opis Wszechświata potwierdzają powoli odkrycia naukowców. Archeolodzy też tam znajdują potwierdzenie, że cywilizacje Mezopotamii nie wzięły się znikąd. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z tym przekazem nie dla stworzenia nowej religii tylko po to, żeby nie krążyć slalomem i zastanawiać się skąd się wzięliśmy i stale mówić sobie, że „niezbadane są wyroki boskie”. Tam znajdują się odpowiedzi na wiele pytań 🙂

   http://members.optusnet.com.au/~mpjaworski/

   Część III tego przekazu opisuje Eden i misję Adama i Ewy.

   Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie, a najserdeczniej naszą kochaną Krystal 🙂

 2. KOSMITA
  Sty 30, 2012 @ 14:41:11

 3. anna
  Sty 30, 2012 @ 01:02:08

  staram sie rozpowszechniac te strone wszedzie pragne aby jak najwiecej ludzi otworzylo oczy.. dziekuje Wam wszystkim za to ze jestescie:)*Światło i Miłość  są kluczem do wyższych wymiarów…

 4. Anna Bogusz-Dobrowolska
  Sty 27, 2012 @ 20:15:46

  „Nie wszystkie duchy są ze światła” Mój WJ uświadomił mi to dokładnie, mówiąc, że tylko 40% przekazów jest prawdziwych, czyli pochodzących od tych, za których sie podają. Powinniśmy się z tym liczyć – tak mnie poinformował – że TAM są całe kondominia przepotężnych dusz, o mocach na miarę bogów, oni właściwie są bogami i niekoniecznie są tymi „złymi”, choć różnie się zdarza. Ich ambicją jest sprawowanie „rządu dusz” a ich działania polegają właśnie na chanellingu, kierowaniu sensytywnymi mediami na Ziemi, podłączaniu się do ludzkich umysłów. Mieszają w naszym świecie, ponieważ chcą pozyskać jak najwięcej zdezorientowanych dusz. Dlatego – tak mi poradził – Jeżeli czytasz przekaz i nie czujesz ciepła bądź wzruszenia, bądź miłości czy radości w sercu, natychmiast przerwij czytanie i nie powracaj do tego tekstu, by cię w jakikolwiek sposób nie zniewolił.
  Czuję się w obowiązku, by podzielić się z Wami tą przestrogą, choć wiem, że nie jest to wiadomość wywołująca komfort duchowy.
  Pozdrawiam wszystkich w Świetle i Miłości.

  • VEGETA
   Sty 28, 2012 @ 00:26:56

   Jakoś ja nie mam wielkich problemów jeśli chodzi o czytanie przekazów. Ja z kolei wyczuwam w tobie zbyt wiele irracjonalnego lęku. Należy też uwzględnić, że istnieją też tacy jak ja, którzy są zdolni d pewnych poświęceń i wyrzeczeń. Póki co coraz więcej zmienia się na lepsze jeśli chodzi o mnie i nie przypominam sobie, by jakikolwiek przekaz wzbudzał we mnie ogromne wątpliwości. Zaczynam coraz bardziej otwierać się na ludzi emitujących wyższe wibracje.Nie przeszkadza mi też to, że spotykam się z nimi co 2 tygodnie. Jeszcze niech ktoś tu napisze, że jest to tylko jedna wielka manipulacja na rzecz nieprzejednanej kontroli nad duszami to zaraz dostanie ode mnie z mocy haha.

   • Anna Bogusz-Dobrowolska
    Sty 28, 2012 @ 11:04:52

    Vegeto,
    Twoja uwaga była chyba zbyt osobista w odniesieniu do mnie, nie wydaje Ci się?
    Kim jesteś – psychoterapeutą a może jasnowidzem? To, co napisałam, jest wynikiem moich doświadczeń, a także, co zrozumiałe, wiedzy mojej WJ. Nie mam lęków, a tym bardziej irracjonalnych. Potwierdziłam to całym swoim życiem, nie uciekając od doświadczeń, przechodząc przez kilka ścieżek duchowych, będąc uczestniczką kilku bardzo silnych egregorów. Wiem, jak wygląda niewolenie duszy, jak mocno pęta ją odwzajemniana miłość bóstwa, które daje ochronę i wsparcie, ale też domaga się czegoś w zamian i tym czymś bywa nawet zatracenie duszy w służeniu „nie temu bogu”, w którego się wierzy i to zarówno po tej, jak i po tamtej stronie. Taka była moja droga, taką sobie wybrałam, by w końcu przyszedł czas, gdy z ogromnym wysiłkiem wyswobodzić się, co wcale nie było łatwe. Uwolnienie dało mi świadomość własnej siły i wartości a także wyznaczyło nowe cele i priorytety w moim życiu, co nie zmienia faktu, że ciągle jeszcze czuję się jak pokaleczona…
    Z racji tego, że byłam (pomimo swoich najlepszych intencji) po „ciemniejszej stronie mocy”, wiem, co mówię. Z tego też powodu, z całym naciskiem i świadomością, że jest to moją powinnością, moim obowiązkiem – OSTRZEGAM, nie straszę! … A Ciebie proszę, nie strasz nikogo mocą swojego Ha! Ha! Ha!, ponieważ jest to pewna forma terroryzmu…. Nie wydaje Ci się?

    • Maria59
     Lu 12, 2012 @ 09:05:45

     Masz rację, czytam wiele przekazów i książek,lecz nie ze wszystkim się zgadzam.Odnoszę wrażenie jak niektóre przekazy burzą mój wewnętrzny spokój, następuje rozdrażnienie,niepokój i zwątpienie. Jeśli nam coś nie odpowiada powinniśmy to odrzucić,ponieważ powstaje w nas chaos a to moim zdaniem świadczy że to nam nie służy

    • Dorota3
     Lu 14, 2012 @ 19:45:46

     Zgadzam sie z Toba Aniu, bardzo wywazona odpowiedz !
     Pare dni temu znalazlam ten blog, czytam go w kazdej wolnej chwili. Dziekuje Krystal za ten blog.
     Czytajac przekazy/artykuly tutaj zawarte czuje cieplo w okolicy zoladka, jest to bardzo pozytywne odczucie – juz nauczylam sie sluchac mojej intuicji ! A ilez tu pozytywnej energii no i co jest wazne przekazy sa bardzo optymistyczne co do przyszlosci naszej planety. Juz dosc tego starszenia „koncem swiata” wszelkimi strasznymi rzeczami co sie maja wydarzyc. Trzeba miec czyste serce, czyste intencje, kochac siebie, wybaczac…..i nie ma sie wtedy czego bac.
     Pozdrawiam
     Dorota

     🙂 — K

   • KOSMITA
    Sty 30, 2012 @ 12:44:43

    VEGETA…

    Hahaha! Vegeta – chciałeś nas chyba rozśmieszyć tą swoją „mocą”, hehehe!
    Poza tym pamiętaj „oświecona” duszo, że co wysyłasz – to wraca do Ciebie ze zwielokrotnioną mocą!!! Zatem wysyłaj tylko MIŁOŚĆ! 🙂

    K.

  • Sabrina
   Sty 28, 2012 @ 01:44:18

   Moja WJ mówi mi dokładnie co Twoja 😉

  • wika
   Sty 28, 2012 @ 07:26:21

   Drunvalo Melchizedek twierdzi, że ta liczba to 1%… 😛 Metoda rezonansu serca/emocji wydaje się jedyną sensowną, po prostu przekaz ma być dla nas i ‘na naszą miarę’. Paradoksalnie być może zadziała nawet ten od ‘podszywających się’, o ile pomoże nam coś sobie uświadomić?… W końcu w języku ziemskim wyrażenie prawdy jest technicznie trudne, więc ostatecznie prawdą staje się dla nas to, co nas rozwija i z czego jesteśmy w stanie zrobić użytek (to tzw pragmatyczna definicja prawdy, pod którą podpisuje się np. Huna i inne tradycje mocno związane z przyrodą, a nie zdominowane przez biało-czarne podejście zachodniego intelektu).

   Vegeto, gdybyś mógł się trochę poświęcić i przeczytać raz jeszcze to, co napisałeś i zastanowić się nad poziomem spójności swego komentarza, to byłabym wdzięczna… Spójności oraz empatii. I świadomości istnienia innych ludzi przede wszystkim (mam nadzieję, że 23 lata wegetarianizmu uprawnia mnie do złożenia takiej prośby?… 😉 )

   • VEGETA
    Sty 28, 2012 @ 08:29:26

    Słuchaj ja jestem kimś kto pomimo tego, co czuje napisze jedynie to co myśli. To nie jest tak, że przemawia przeze mnie jedynie duma i honor. Co więcej postawy wynikające z tych wartości wcale nie są skrajne. A owszem mój komentarz w sumie jest w pewnym stopniu niespójny, ale to pewnie dlatego, że poczułem się zbyt dumny z siebie. Ech to cały ja:). Ja również przestrzegam jak tylko mogę wymogów wegetarianizmu (tak nie jesteś sama). Co do przekazów to ja rozumiem, że są też takie wyglądające na pogmatwane jak choćby ten o tym, że pieniądze w pewnym sensie również rzeczą przyciągającą dane wibracje w zależności od nastawienia do nich. a może ktoś wie czy z przebiegunowaniem będzie tak, iż jego przebieg będzie tak łagodny, że niekoniecznie nie będzie prądu na Ziemi czy jak to w końcu może być?

   • krystal28
    Sty 28, 2012 @ 18:57:20

    Droga Wiko, musiało to zrobić na Tobie wrażenie, ze powtarzasz ten 1% procent jeszcze raz 🙂 Wiele czytałam i słuchałam „Melchidezeka” (nie mylić z często czanelowanym wzniesionym mistrzem Melchidezekiem – przypuszczam, ze tu masz na myśli pracownika Światła, który poprostu tak się nazwał) i nigdzie nie zauważyłam tego stwierdzenia. Wygląda na to, ze według jego opinii prawie wszystkie przekazy pochodzą od ciemnych, czy nie? Wiec statystycznie tez te przekazy, na których tłumaczenie poświęcasz tyle czasu i pracy?

    Zauważyłam w niektórych komentarzach, ze ludzie poszukują odpowiedzi na zewnątrz i nie znajdując ich w sobie ostrzegają ciągle innych przed wątpliwościami, które noszą w sobie. Wydaje mi się, ze częściowo są to nawyki myślowe wytworzone przez kontrolę systemów religijnych, gdzie wpajano nam, aby odpowiedzi szukać na zewnątrz u innych, którzy wiedzą ‚lepiej’ niż my (np. u księży)

    Wiele przekazów stara nam się odwrócić ten sposób myślenia. Mistrzowie nazywają nas mistrzami i mówią nam, ze wszystkie odpowiedzi znajdziemy w swoim sercu, intuicji. Bashar mówi, ze w tym świecie tak naprawdę jesteśmy sami i wszystko wokół nas jest wytworem naszych przekonań, lustrzanym odbiciem naszego dotychczasowego dorobku duchowego. Paramahansa Jogananda raz powiedział swoim uczniom, ze Święta Matka zrobiła nam wielki żart i gdybyśmy z tego zdali sobie sprawę, to nie bralibyśmy tak wszystkiego poważnie (czy miał tu na myśli koncept niezliczonych linii czasowych?). Moze właśnie jest teraz ten proces budzenia się do prawd uniwersalnych, gdzie nie ma miejsca na obawy, podejrzliwość i separację… Z serdecznościami — K

  • ernesto
   Sty 28, 2012 @ 08:42:36

   Dziękuję Aniu z ten komentarz. Dość często trafiam na przekazy, które wręcz odpychają moją uwagę i nie potrafię dobrnąć do ich końca – teraz wiem już dlaczego. Pozdrawiam serdecznie

  • KOSMITA
   Sty 30, 2012 @ 12:32:58

   Mam podobne odczucia w tym temacie co Ty Aniu.
   ————-
   Jeżeli czytasz przekaz i nie czujesz ciepła bądź wzruszenia, bądź miłości czy radości w sercu, natychmiast przerwij czytanie i nie powracaj do tego tekstu, by cię w jakikolwiek sposób nie zniewolił.
   ————-
   To jest właśnie ten barometr którym należy się kierować.

   K.

 5. Server
  Sty 27, 2012 @ 19:14:05

  Witaj Krystal.
  Trochę nie na temat. Czy mogłabyś podzielić się z nami informacją na temat statystyk wejść na stronę? Czy zauważyłaś, że w ostatnich tygodniach, miesiącach ten ruch na tę stronę się zwiększa?
  Mamy 2012 i mam wrażenie, że coraz więcej dusz wpada tutaj w związku z tą datą.
  Ja wpadłem „w sidła” tej strony rok temu i nie mogę przestać jej odwiedzać 🙂
  Z pozdrowieniami

  • krystal28
   Sty 27, 2012 @ 20:21:17

   Witaj Serverze, obecnie dziennie jest około 8 tysięcy wejść, rekord był 10.11.2011 – ponad 10 tysięcy kliknięć i w sumie prawie 2 miliony od czasu rozpoczęcia blogu. Jesteśmy zazwyczaj na 4-tym lub 5-tym miejscu najbardziej poczytnych polskich blogów na WordPress. Zainteresowanie tematem Wzniesienia rośnie i oczekuję też ponownego zwiększenia ruchu w najbliższych tygodniach i miesiącach. Pozdrawiam bardzo serdecznie — K

   • papaver
    Sty 27, 2012 @ 20:48:14

    Ten rekord pada w dniu 10 listopada, to dzień i miesiąc moich urodzin, no tylko rok nie ten, 69 lat temu zstąpiłem na tę planetę aby doświadczyć tutaj przejścia do czwartej gęstości. Pozdrawiam.

 6. sonnyy5
  Sty 27, 2012 @ 16:24:58

  Nie ma to jak Extra przekaz w piątek 🙂

  Pozdrawiam Wszystkich.

 7. Boginiwmini1
  Sty 27, 2012 @ 16:20:41

  Sami pod soba dolki czarci kopali…a teraz w nie beda wpadali:)) I chociaz gra warta im swieczki byla..wiecej nie bede im juz palila:)) Krzyzyka tez zaden juz nie dostanie…Niechaj czekaja w ziemi na zmartwychwstanie! :)))

  • KOSMITA
   Sty 30, 2012 @ 16:29:28

   Boginiwmini1 – sty 27, 2012 @ 16:20:41
   ————————————————–
   Hehehe … nieźle. Dobry humorek na forum też jest przydatny… :D:D:D

   Pozdrawiam.
   K.

 8. agi
  Sty 27, 2012 @ 12:14:52

  czytalam kiedys ksiazke pt. Sekretna szkatula…..to jakbym czytala siebie i to wszystko co teraz sie dzieje i o czym czytam tutaj…takiej magii w swoim zyciu nie mialam. Polecam ja przeczytac, niestety nie pamietam autora, poza tym wyporzyczalam ja w tutejszej irlandzkiej bibliotece i sa moze ze 3 polskie pozycje:)
  teraz juz wiem dlaczego 5 lat temu los skierowal mnie do Irlandii. I tutaj wszystko sie zaczelo, tutaj rodze sie na nowo…….

 9. anna
  Sty 27, 2012 @ 10:18:02

  to wspaniale ze lat wielu ludzi budzi sie do prawdziwego zycia…nikt juz nie chce zyc w taki sposob jki do tehj pory zylismy znam coraz wiecej ludzi ktorzy tak mowia, niech prowadzi nas milosc do swiatla,niech otworza sie nasze serca:) pozdrawiam kochani

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: