GF przez Wędrownika Niebios, 12.1.2012

.

Pozdrowienia od Federacji,

Co musi się stać jest obecnie przedmiotem dyskusji na najwyższym poziomie waszych rządów na świecie, za zamkniętymi drzwiami i poprzez emisariuszy różnych innych rządów na całym świecie.  Gdy zbliża się czas tego co jest nieuchronne, wasi przywódcy są świadomi, że nie mogą zatrzymać fali Ujawnienia ogarniającą waszą planetę.  Wiedzą, że będą albo porwani przez tę falę albo muszą podjąć decyzję o Ujawnieniu przez siebie samych.  Ich zdolność do marudzenia na ten temat zadziwia nawet nas, gdy widzimy ich walki między sobą na wspólnym gruncie.  Gdy coś postanowią, ktoś nieuchronnie wycofuje się i cały proces zaczyna się od nowa.  Czekamy w tle na to co musi być zrobione, jeśli nawet nie przez waszych ludzi.

Wiadomości dotrą do was wkrótce o „nowym” rozwoju naukowym w dziedzinie tego, co nazwaliście punktem zerowym systemu energii. To będzie reklamowane jako teoria, ale w rzeczywistości jest funkcjonującym modelem prawdziwego urządzenia energetycznego stworzonego dawno temu i dopiero teraz uwolnionego.  Będzie też interesujący rozwój na temat prawa ochrony patentów.  „Nowości” o tym przełomowym odkryciu będą starannie monitorowane przez tych przy władzy w celu określenia, jakiego rodzaju wpływ takie ujawnienie będzie miało na całą ludzkość.

Królowa Anglii oddała kontrolę nad frakcją Illuminati dla grupy, w której nasi sojusznicy mają przywileje „konsultacji”. Oznacza to, w dłuższej perspektywie, że ta frakcja będzie bardziej otwarta na zmiany konieczne do dokonania Ujawnienia i uwolnienia ludzi od jarzma Kabała.  Był to wynegocjowany  „pokój”, który pojawił się po wielu, wielu miesiącach pozycjonowania na wszystkich stronach.  Jesteśmy przekonani, że jest to kolejna blokada pomyślnie usunięta w kierunku nieuniknionego.

Pewnie zauważyliście ostatnio nieznaczny spadek w pokazywaniu się statków, chociaż te ostatnie,które dostały się do waszych wiadomości miały bardziej spektakularny charakter.  To się zmieni.  Jesteśmy teraz na innym etapie procesu Ujawniania, w którym objawienia naszych statków będą bardziej zdecydowane.

Niedawno miało miejsce główne spotkanie wszystkich frakcji Federacji.  Było to bardzo duże wydarzenie, nie tylko w liczbach ale również w znaczeniu.  Było to ostateczne spotkanie przygotowawcze wszystkich zainteresowanych, aby przejść przez każdy szczegół nadchodzących wydarzeń, w tym politycznych, społecznych, religijnych, emocjonalnych, psychicznych i fizycznych konsekwencji Ujawnienia.  To spotkanie odbyło się na pokładzie jednego z naszych wielkich statków, żyjącej maszyny,  tak wielkiej, ze zrozumienie jej konstrukcji budowy jest dla was jeszcze mało osiągalne.  Chociaż przestrzeń fizyczna nie była tak naprawdę potrzebna do tego procesu, gdyż telepatycznie omówiliśmy wiele z tych kwestii, od czasu do czasu zbieramy się fizycznie w celu lepszego rozwiązania problemów w taki sposób.  Wśród reprezentantów byli ludzie z Ziemi, którzy wyrazili swoje opinie na temat nadchodzących wydarzeń, i których opinie były utrzymywane w najwyższym szacunku.

Chociaż mieliście liczne niepowodzenia na przestrzeni lat, jesteśmy podekscytowani perspektywą najbliższych miesięcy i co to ma dla nas wszystkich.  Postarajcie raz jeszcze poczuć swoją ekscytację dla czasów, w których zostaliście wybrani i dla sposobu w jaki przebudziliście się do prawdy.  Wasze myśli stworzą falę, które będą stanowić sygnalizatory dla prawdy i ta prawda powróci do was z mocą.

Przetłumaczyła Krystal

http://galacticchannelings.com/english/wanderer12-01-12.html

19 Komentarzy (+add yours?)

 1. lucy pracownik swiatla
  Sty 27, 2012 @ 10:52:17

  Diekuje ze jestescie kocham was bardzo.W nas jest sila .

 2. wolverinex1
  Sty 26, 2012 @ 12:55:01

  Witajcie. Z tej strony Tomek Ł. Jestem jednym ze świetlnych pracowników, który w ubiegłym roku udzielał się dość aktywnie jako tłumacz wielu przekazów na blogu Krystal, którą serdecznie przy tej okazji pozdrawiam 😉 Co prawda jak na razie od kilku miesięcy nie miałem możliwości czasowych by ponownie coś przetłumaczyć ale cieszy mnie, że pojawiają się kolejne osoby ze znajomością języka, które przejęły pałeczkę na tym polu. Mimo, iż na razie nie udzielam się aktywnie, codziennie odwiedzam blog i śledzę treść przekazów oraz dyskusję w komentarzach. Z mojego punktu widzenia proces zmian zaczyna nabierać tempa i z coraz większą ekscytacją obserwuję to co się dzieje wokół nas.
  Od kiedy kilka lat temu miało miejsce moje przebudzenie staram się na różne sposoby zwracać uwagę innych, jeszcze tkwiących w iluzji systemu osób na to, czego dotąd nie dostrzegali. Oczywiście robię to z wielkim wyczuciem i jedynie za przyzwoleniem osoby, z która mam okazję podejmować kontakt bądź dyskusję na różne tematy. Jednym z pól, na których wyrażam siebie oprócz języka obcego jest muzyka i tu również staram się wplatać treści podnoszące świadomość. Dlatego, za przyzwoleniem Krystal i tym, którzy jeszcze nie widzieli, chciałbym przedstawić klip do jednej z naszych piosenek. Produkcja ta miała premierę w sierpniu 2010 ale myślę, że w świetle ostatnich wydarzeń (ACTA) jej przekaz stał się bardziej aktualny niż poprzednio. Oto link do klipu:

  Mam jednak prośbę, ponieważ nasze gusta są najrozmaitsze i jeśli komuś nie będzie odpowiadał styl muzyczny, by nie skupiał się na tym, lecz dostrzegł przekaz i ilustrujący go obraz. Nawiązanie do „Matrix”, które myślę, że wielu z was dostrzeże było zamierzone. Jeśli komuś z was spodoba się ta produkcja możecie śmiało rozesłać link innym. Jestem również ciekaw, co każdy z osobna dostrzeże w przekazie tego utworu i klipu. Dziękuję z góry za podzielenie się waszymi odczuciami.

  pozdrawiam świetliście

  T.

  Witaj Tomku, co za miła niespodzianka, serdecznie pozdrawiam 🙂 — K

  • lucy pracownik swiatla
   Sty 27, 2012 @ 10:58:41

   Tomeczku Tobie serdeczne dzieki za Twoja wielka prace ktora wykonujesz.M asz wielkie serce.Z miloscia lucy.

 3. Renata
  Sty 26, 2012 @ 12:27:30

  Codziennie przed snem marzę i proszę kosmicznych braci i siostry (oczywiście tych z dobrymi intencjami wobec ziemi) o ujawnienie. Tusk już nas traktuje jak stado baranów, czuje się tak silny, że nie słucha głosu ludzi. Może posłucha kogoś kto może o wiele więcej od niego, a jak nie to faraway.

 4. VEGETA
  Sty 26, 2012 @ 02:03:21

  Póki co będę usuwał na bieżąco historię przeglądania stron. A ta psychoza strachu przed NWO zdecydowanie jest teraz nie na miejscu. Poza tym pozdrawiam Dajamantiego, który będzie wznosił się wysoko jeśli chodzi o tą drabinę ewolucji.

 5. gabriel
  Sty 25, 2012 @ 17:45:58

  Witaj Miro!
  Nie dziw się takim stwierdzeniom. Przecież małemu dziecku (a Istota L. jest dla Nich, jeśli chodzi o wiedzę, właśnie takim małym dzieckiem) nie będziesz opowiadać o fizyce kwantowej czy teorii strun. Oni nie lekceważą człowieka, tylko nie wiedzą, jak to opowiedzieć, bo język ludzki jest niestety ubogi w słownictwo.Gdy przekaz jest telepatyczny, to mogą obrazami wyjaśnić, o co chodzi. Postaram się jakoś Ci to wyjaśnić. Jeśli Istota jest b.rozwinięta (b. wysokie wibracje), to może stworzyć !!! tzw. osobisty statek kosmiczny (jest to pojazd „zbudowany” z ciała danej Istoty). Ponieważ pokonują b. duże odległości (co nie ma tak dużego znaczenia ze względu na wielkość statku) i mają różnych specjalistów współdziałających, to tworzą właśnie zespół Istot połączonych w jeden „pojazd’. O takim osobistym statku kosmicznym pisałem przy omawianiu uzdrawiania czakr ( potocznie oczyszczanie – bo jest to chwilowe). Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem temat.

  Dziękuję Gabriel za jasne wytłumaczenie. Prawdopodobnie nie wszystkie, ale statki są inteligentnymi, żyjącymi istotami. Bashar o tym tez mówił opisując swój statek. Nasza gwiezdna rodzina podaje nam do wiadomości fakt, a nie chwali się przed ludźmi, ze ma wyższe technologie. — K

 6. ramzes
  Sty 25, 2012 @ 14:20:17

  Jeśli ktoś jeszcze nie oglądał :

  Powszechne przebudzenie jest faktem i nikt już go nie powstrzyma :)))

  • zrozumienie
   Sty 25, 2012 @ 17:10:11

   oj bedzie sie dzialo! 😀

  • konki1337
   Sty 25, 2012 @ 18:41:57

   Jak ktoś jeszcze nie oglądał 😀

   • zrozumienie
    Sty 25, 2012 @ 21:10:04

    😀 😀 😀 😀 😀

   • Last Hope
    Sty 26, 2012 @ 00:40:11

    Catonymous … bleh. Cała ta grupa ‚ratującą’ nas niby przed zniewoleniem. Radziłbym przyjrzeć się bliżej i mieć się na baczności. Dla ‚nie-kumatych’ podpowiem – 2 słowa – opozycja kontrolowana. Używają ich jako narzędzia, a potem ich szeregowych członków (niewtajemniczonych) plus was, którzy wyjdziecie protestować oskarżą, pozamykają, nazwą terrorystami i nafaszerują chemią/zachipują. Po czym odtrąbią swój sukces i użyją tego wydarzenia jako pretekstu do ogłoszenia ‚Nowego Porządku’ i wprowadzenia nowych ograniczeń. Zaiste myślicie, że oni tak łatwo się poddadzą i wypuszczą władzę z rąk? A jeśli nie wierzycie, to zapytajcie sami siebie i pozwólcie odpowiedzieć swemu sercu … czy po stronie Światła stoi ktoś kto nazywa siebie ‚Legionem’ (jeden z potężniejszych demonów – posiadł tak wiele dusz, że sam siebie nazywa ‚Legionem’) i otwarcie mówi ‚nie przebaczamy’, ‚nie zapominamy’?

    Witaj Last Hope, ja bym się zrelaksowała i nie podchodziła do tej ‚organizacji’ z taką podejrzliwością. Filmik jest dowcipny i na pewno zrobiony przez ludzi o dobrej woli, którzy chcą coś zmienić. Słowo ‚Legion’ jest wzięte z orędzia Anonymous- nie wiem dlaczego kojarzy Ci się ono z demonami. Może chcesz trochę nas postraszyć 🙂
    Bądź dobrej wiary, że wszystko idzie we właściwym kierunku i ufaj w proces Boski — K

    • Mariusz
     Sty 26, 2012 @ 08:22:57

     Jesteś wiecznym, nieśmiertelnym Istnieniem, a boisz się NWO i chipów? Właśnie Twoi Bracia i Siostry kończą z niemym przyzwoleniem. Nadchodzi czas radości a nie strachu.

    • Dorota
     Sty 26, 2012 @ 10:19:01

     Słowo „Legion” mogło się wziąć stąd:
     ew. Marka 5:
     „Przybyli na drugą stronę jeziora do kraju Gerazeńczyków. Ledwie wysiadł z łodzi, zaraz wybiegł Mu naprzeciw z grobów człowiek opętany przez ducha nieczystego. Mieszkał on stale w grobach i nawet łańcuchem nie mógł go już nikt związać. Często bowiem wiązano go w pęta i łańcuchy; ale łańcuchy kruszył, a pęta rozrywał, i nikt nie zdołał go poskromić. Wciąż dniem i nocą krzyczał, tłukł się kamieniami w grobach i po górach. Skoro z daleka ujrzał Jezusa przybiegł, oddał Mu pokłon i krzyczał wniebogłosy: „Czego chcesz ode mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Zaklinam Cię na Boga, nie dręcz mnie!”. Bowiem powiedział mu Jezus : „Wyjdź, duchu nieczysty, z tego człowieka”. I zapytał go: „Jak ci na imię?” Odpowiedział Mu: „Na imię mi „Legion”, bo nas jest wielu”.”

     Pozdrawiam Wszystkich z Miłością i Światłem.

    • krystal28
     Sty 26, 2012 @ 17:03:55

     albo może stąd:
     http://pl.wikipedia.org/wiki/Legion

     Legion albo legia (łac. legio) – podstawowa i największa jednostka taktyczna armii rzymskiej złożona przede wszystkim z ciężkozbrojnej piechoty. Odpowiednik współczesnej dywizji. W pierwszych trzech wiekach imperium armia rzymska liczyła od 25 do 34 legionów. W wyprawach legionów uczestniczyli również kamieniarze, cieśle, inżynierowie i inni rzemieślnicy.
     Nazwa oznacza dosłownie „pobór”. W początkowych okresach istnienia państwa rzymskiego oznaczało to całość wojska, czyli wszystkich mężczyzn powołanych pod broń. Przez wiele stuleci w legionach mogli służyć wyłącznie obywatele rzymscy.

     Serdeczności — K

  • Mariusz
   Sty 26, 2012 @ 08:21:02

   Dzięki za wrzucenie filmu Ramzes. 🙂

   Do zobaczenia na pokojowych manifestacjach Bracia i Siostry. Tego już nie da się zatrzymać. 😀

 7. Boginiwmini1
  Sty 25, 2012 @ 13:46:50

  Byleby sie udalo….a wszystko bedzie gralo!:))) Juz siebie widzialam…w postaci skad przylecialam:)) To byl moj „dom” jasny, czysciutki…Glowa do gory! Precz smutki!:) Czego i zycze kazdemu z osobna..ja, do kazdego bardzo podobna. Czytam i oczom wprost czasem nie wierze…kazda mysl moja ,a nawet i latajace talerze….Wszystko TU jest w tym wirtualnym swiecie..i JA JESTEM.. #1..no przecie:)))

 8. Margo
  Sty 25, 2012 @ 10:48:22

  Dlaczego to trwa tak długo ?
  Ja nie moge się już doczekać…

 9. zrozumienie
  Sty 25, 2012 @ 10:35:46

  „Wasze myśli stworzą falę, które będą stanowić sygnalizatory dla prawdy i ta prawda powróci do was z mocą.” I niech tak sie stanie bo tak jest! Pozdrawiam Wszystkich z miloscia Barbara 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: