Kodeks Postępowania

.
Wiadomość od Galaktycznej Federacji, 15 stycznia 2012
.
.
Kodeks Postępowania
.
Gdziekolwiek osoba nie zrzeszona lub członek Galaktycznej Federacji nie będzie uwikłany w ubliżanie lub nadużycia fizyczne lub werbalne osób drugich i będzie przez cały czas powstrzymywał się od jakichkolwiek utarczek z innymi na jakimkolwiek poziomie.   Przez cały czas tenże członek Galaktycznej Federacji będzie szanował i honorował poglądy i opinie innych i będzie wystrzegał się nieuszanowania osób dalszych w jakikolwiek sposób.  Naruszenie powyższych zasad będzie przyczyną do odwołania naruszyciela prawa do stania się członkiem na pełnym stanowisku lub pracowania z Galaktyczną Federacją na jakimkolwiek poziomie osobiście lub pośrednio..
.
Dalsza reguła mówi, że żadna osoba pracująca w sposób pośredni lub bezpośredni z Galaktyczną Federacją, uczestnicząca w używaniu substancji zmieniających stany świadomości, gdyż to może i ingeruje w optymalne funkcjonowanie i wydajność danej osoby nie będzie tolerowana na tym poziomie zaangażowania w służbę dla misji naszej i innych.  Proszę zrozumieć, że my nie życzymy sobie zmuszać nikogo do naszych poglądów. Musimy jednak usiłować, aby oferować nasze najlepsze starania i najczystsze zobowiązanie się dla misji, którą zgodziliśmy się podjąć przez rozporządzenie naszego Stwórcy.  Tylko ci co są gotowi ofiarować swoje najszczersze starania i pełną uwagę dla tych treści będą rozpatrywani do objęcia pozycji w Galaktycznej Federacji i tylko ci, którzy będą dotrzymywali tych wytycznych będą kontynuowali swoją służbę z nami.
.
Proszę pamiętajcie, że inne zasady również obowiązują i w czasie naszego początkowego rozeznania z tymi, którzy są uznawani za kompetentnych na to stanowiska u nas, te zasady będą w pełni wyjaśnione każdemu z was.  Jest wiele korzyści w pracy z nami i pomimo tego, że może być wymagane wyrzeczenie się pewnych nawyków i skłonności do których jesteście przyzwyczajeni, w dłuższym czasie otrzymacie znacznie więcej niż wasz wkład o który zostaliście poproszeni.
.
My, Galaktyczna Federacja uznajemy siebie za zdolnych do wypełnienia misji przywrócenia światów do ich pierwotnych warunków, fizycznie, duchowo, emocjonalnie i mentalnie, ze względu na nasze niezłomne zaangażowanie w osiągnięciu pełnego potencjału naszego jak i indywidualnych członków naszej organizacji oraz organizacji jako całości.  Wiele planetarnych społeczności zależy od naszej egzystencji oraz naszej asysty i pomocy w wyciąganiu ich z ciemności, która im się przydarzyła i dokonamy wszelkich możliwych starań, żeby wykonywać nasze obowiązki z honorem, uczciwością i całkowitym zaangażowaniem  dopilnować, aby  wszyscy potrzebujący naszego wsparcia otrzymali asystę o  najwyższej jakości od wysoce wyszkolonego personelu, który zobowiązał się w swoim życiu do osiągnięcia  ich najwyższego potencjału w użyciu swoich talentów do służenia innym i asystowaniu innym w ich podróży.
.
Jest wiele przyjemnych doświadczeń, którymi można się cieszyć podczas bycia członkiem Galaktycznej Federacji i jesteśmy przekonani, że wielu z was nawet przez moment nie będzie brakowało nisko wymiarowych rozrywek, do których byliście przyzwyczajeni.  Jesteśmy podekscytowani i pragniemy pokazać wam jak wiele przyjemności i jak ogromne doświadczenia czekają na was, gdy staniecie się członkami naszego zespołu i tak bardzo oczekujemy na osobiste spotkanie z wieloma z was w tych nadchodzących dniach, kiedy będziemy mogli poznać siebie lepiej i przedyskutować możliwości i waszą przyszłość związaną z nami.  Do tego czasu wytrwajcie w osiąganiu waszego największego potencjału w 3W świecie gdyż wkrótce poprzeczka zostanie wam podniesiona całkiem wysoko i wasze możliwości będą  prawie nieograniczone.  Jesteśmy waszą Świetlną Rodziną z gwiazd.
.
Przekaz przez Grega Giles
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola
.
Strona internetowa:  ascensionearth2012.blogspot.com/

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. astajuda
  Lu 11, 2012 @ 22:01:11

  ta Federacja i jej przekazy…
  Hmm… a jak dotrzec do Tych, ktorzy tylko sie mogą otworzyc po jakiejs uzywce..? 😉 tez trzeba jej uzywac, zeby Cie nie traktowali jak kogos kto ich osądza, znalezc wspolny jezyk…
  Jednak, jesli jest sie na wyzszych wibrach – te uzywki na swiadomosc juz nie dzialaja – ona zawsze jest w 100% gotowosci.
  Wiem, bo sama to przezylam… ale tez wiem, ze wiekszosc z Was nie – i bedziecie mi mowic, ze zbladzilam 😉 a mną Światło kierowalo, a nie jakas Federacja 😉
  Jak w kazdej polityce… trzeba za mordy trzymac i dawac nakazy i zakazy… a Światło nic nie stawia, Light does not fight – wiec nie ma zadnych zasad… 😉 Światło jest w kazdym z nas, KAZDY jest do czegos innego powolany… wiec sluchajmy tego w srodku – i juz 😉 wszystko jest dobre, dopoki kogos nie krzywdzisz 😉
  Widzialam kilka wpisow, razem z video Anonimowych, ze przebudzenie mialo miejsce w czerwcu 2011… i tak tez moje mialo. Do takiego stopnia, ze podrozowalam bez kasy po Polsce… czasem znalazlam schronienie u bezdomnych, wspanialych ludzi 😉 prawie 2 miesiace CUDOW!!! jako punkt wyjscia mialam jedna dewize: nie jestem ani lepsza (mimo moich osiagniec naukowych – genetyka molekularna Człeka) ani gorsza. Kazdy mowi innym jezykiem, ma inne przekonania… wszystko trzeba szanowac, bo wszystko to tylko czynnik środowiskowy rozwoju prenatalnego, dziecinstwa, sytuacji materialnej, i stopnia patologii w rodzinie (nie oszukujmy sie – patologia ma miejsce w wiekszosci rodzin, jest ona tylko ubierana w ładne fatałaszki…;) )
  Ja doszlam do punktu, w ktorym potrafilam juz rozmawiac i dostosowywac sie do poziomu roznych Ludzi – czasem nawet kląc jak Oni 😉
  Ale to byl tez punkt wyjscia dla nich… bo przekaz… nawet w Ich języku zostawiałam jeden – jestem UTOPISTKĄ, wierzę w to, ze musimy, jako Istoty ROZUMNE, wyciagnac wnioski z przeszlosci, i zrozumiec, ze agresję tylko miłością poskromisz. Agresja powstaje w wyniku lęku. A gdy się chodzi bez strachu – to ma się więcej niż się zamarzy 😉 Nikomu nic nie grozi ze strony innych, nikt nikogo nie potepia, nie ocenia, nie obwinia… wszystko jest po cos – do momentu wyciagniecia wnioskow przez danego Homo sapiens sapiens 😉
  Taki mały przekaz od zagubionej (w tym momencie) Istoty, ktora odbierala jakis czas temu przekazy niewiadomo skad… ktorymi sie kierowala i zrujnowala dzieki temu swoja kariere naukowa 😉 nie zaluje 😉 wiem, ze warto 🙂
  Czytam od wczoraj blog Krystal… i jestem w szoku… ze az tak wielkie stowarzyszenie Ludzi odbierajacych rozne przekazy sie stworzylo…
  Jesteście wspaniali! :)))
  Oby tak dalej 😉

 2. Neo
  Sty 23, 2012 @ 22:25:59

  Drodzy Ludzie! Na petycjach online się nie zakończy bo to dopiero początek… początek rewolucji, która zmiecie całkowicie ten nasz rząd i sługusów którzy go wspierają bo miarka się przebrała… Zapraszam do Nas na facebooka:

  http://pl-pl.facebook.com/pages/Stop-ACTA/326174077416875

 3. Herr
  Sty 23, 2012 @ 22:20:23

  Enka masz Pana?

 4. Enka
  Sty 23, 2012 @ 16:46:47

  Na to spotkanie jestem juz przygotowana..a co najwazniejsze, przygotowalam takze swojego Pana.

 5. Mira
  Sty 23, 2012 @ 11:23:09

  Bardzo jasny i zrozumiały przekaz. „Wymagania” wydawać by się mogło podstawowe dla każdego ,ŚWIADOMEGO człowieka.Najtrudniej jednak nie oceniać na poziomie myśli. Nie ocenia człowieka , mając ŚWIADOMOŚĆ że błądzi, ale tu pomocne nieustanne Ho’oponopono, za które również bardzo Wam dziękuje.

 6. krutka
  Sty 23, 2012 @ 11:05:44

  Troszke nie na temat , ale w tym momencie rowniez wazne. NIe dla ACTA, podpiszcie petycje, bo nawet wolnosc w internecie chca nam zabrac.
  http://www.petycjeonline.pl/petycja/nie-dla-acta-nie-zgadzam-na-podpisanie-umowy-miedzynarodowej/608

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: