Połączenie z Nadduszą

.

Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska

.

P. Co to jest naddusza?  Co to oznacza: połączyć się ze swoją nadduszą?

O. Jest to pewien aspekt ciebie, od którego odłączyłaś się, kiedy opuściłaś „dom”, aby przyjść do ciała fizycznego dla nauczenia się tego, czego chciałaś się nauczyć i zrobienia tego, co zdecydowałaś się zrobić tutaj na rzecz światła.  Ta część ciebie wie, że jesteś częścią Boga lub tym, co możesz nazwać Źródłem energii.  Jest ona tym, czym ty jesteś naprawdę: cząstką Boga żyjącą w ludzkim ciele.  Wielu z was nic o tym nie wie.
Zdecydowałaś się na oderwanie tej cząstki siebie, aby łatwiejszym uczynić przechodzenie przez doświadczanie człowieczeństwa, ponieważ jeśli stale wiesz o tym, że jesteś Bogiem i masz dostęp do wszystkiego, co istnieje, czego możesz się nauczyć?  Ta część ciebie, która wie, że jesteś przejawieniem Boga, nazywa się twoją nadduszą.

Wy wszyscy macie naddusze i wszyscy jesteście połączeni z tym aspektem siebie, który najczęściej przebywa poza waszą świadomością, jeżeli tak zdecydujecie.  Lecz teraz to się zmienia, odkąd spłynęła nowa energia światła i nastąpiło silne zakotwiczenie siatki krystalicznej.  Jest nowa praca, jaką macie wykonać na rzecz waszych bliźnich oraz planety, która  wymaga, by wielu z was połączyło się teraz ze swoimi nadduszami.

A więc, jak to zrobić?  Istnieje wiele sposobów na nawiązanie tego połączenia, najprostszym jest prośba o to, by się ono dokonało i pozostawanie otwartym na zmiany, które ta prośba spowoduje.
Podczas gdy zmiany te będą zachodzić, może pojawić się skłonność do zakończenia tego procesu i będziecie mieli taką możliwość, ponieważ stawanie się tym kim jesteś jest zupełnie innym odczuciem.
Będziecie wiedzieli, że jesteście częścią Wszystkiego Co Jest, co wpłynie na sposób waszego działania w otaczającym świecie.   Odkryjecie, że jesteście bardziej połączeni energetycznie ze Wszystkim Co Jest, niezależnie od tego, czy odczuwacie to dobrze czy niekomfortowo.  Wszystko jest częścią Boga.  Wszystko jest częścią was.  Jest to prawda jedności ducha.

Kiedy to połączenie się rozpocznie, zaczniecie mieć większą świadomość swego połączenia ze Źródłem, bliższą bardziej otwartą linię komunikacji z tymi, którzy są w duchu i zwiększoną świadomość jak wszystko, co robicie, wpływa na wszystko wokół was.  Na początku może to być nieco przytłaczające, lecz tak jest zawsze, kiedy coś jest nowe, z czasem przyzwyczaicie się i stanie się to czymś zwyczajnym.
Chcąc zainicjować to połączenie, możecie zdecydować się na pracę z kimś, kto praktykuje pracę w świetle i może was poprowadzić do połączenia z tym aspektem siebie, skoro jeszcze nie macie tego rozeznania.  Można tu zastosować wiele różnych modalności i technik.   Jeżeli wolicie pracować z kimś, bądźcie otwarci na jego przewodnictwo, lecz wiedzcie, że kluczem jest wasza prośba i uznanie, że jesteście gotowi na zainicjowanie tego połączenia.

Niektórym może się wydawać, że ten proces następuje natychmiastowo, a innym, jak w twoim przypadku,  będzie wolniejszy.  Możecie doświadczać dziwnych sensacji, odczuć i doświadczeń wzrokowych, takich jak wizje światła lub zamglenie.  Jest to część procesu połączenia.
Łączenie się z waszą nadduszą jest częścią procesu Wzniesienia i jako takie stanowi ponowne połączenie się z „domem”, w czasie gdy przebywa się jeszcze na Ziemi.  Jest to poznaniem, jak i byciem żywym aspektem Boga w postaci fizycznej, wraz z wiedzą i umiejętnościami, do których macie dostęp, gdy żyjecie w pełni po drugiej stronie zasłony, w „domu”, jak wielu to nazywa.

Celebrujemy waszą decyzję stania się w pełni świadomymi tego, kim jesteście i przyjęcia w pełni darów, które posiadacie.  Dostęp do całokształtu tego, kim jesteście, pozwala wam w pełni przemieścić się do waszej roli jako pracownika światła, świecić jasno i być wszystkim tym, kim możecie być za życia na tej planecie.
Błogosławię was, w waszej dalszej podróży, dzieci.

Maria, wasza boska matka.

Przez Sheryl Pedersen

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/12/oversoul-merge.html

7 Komentarzy (+add yours?)

 1. Q.
  Lu 01, 2012 @ 16:44:42

  Dokonuje się..

 2. agi
  Sty 24, 2012 @ 16:46:06

  ja pare dni temu mialam niesamowite doswiadczenie w nocy, prawie zasypialam kiedy uslyszalam na glowa glos swojego dziecka: MUM GO HOME! byl tak wyrazny ze odwrocilam sie bo troche mnie to przerazilo, ale co bylo potem….przez szybe dochodzily glosy:MUM GO HOME! ale to nie byl juz glos mojego dziecka, potem zobaczylam przeplywajace swietliste istoty za oknem ktore wlasnie wtedy wypowiadaly te slowa. Nie balam sie tylko bylo to dla mnie nowe i dziwne a najgorsze ze nikomu o tym powiedziec nie moge, tzn kiedy powiedzialam swojej przyjaciolce a ona studiuje psychologie to troche miala ubaw:( a mnie wcale do smiechu nie bylo i nie jest. wiem ze jestem stara dusza i to moje ostatnie wcielenie.

 3. adriana
  Sty 23, 2012 @ 16:07:24

  Byłam wzruszona czytając ten przekaz, bo jest on dokładnie o tym co robię podczas sesji RECONNECTION, ponownego połaczenie ze źródłem. gdyby ktoś chciał się dowiedzieć więcej o tej niezwykłej metodzie zapraszam tu jest link http://www.koloryduszy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=42&Itemid=150&lang=pl

  pozdrawiam wszystkich
  Adriana

 4. planetariusz
  Sty 22, 2012 @ 23:27:29

  Kim jest Maria ,nasza boska matka,czy jest matka Jezusa Sanandy ,czy żoną Jezusa Miriam.?Naszą matką nie może być Gdyż Stwórca jest naszym Ojcem i Matką w jednej osobie.Mam duże wątpliwości – jeżeli nawet była matką Jezusa a dowodów na to nie posiadamy jak może być naszą matka? czy Józef jest naszym Ojcem?

  Maria jest wzniesionym mistrzem i w jednej ze swoich reinkarnacji była matką Jeszuy. Każda żeńska istota może być nazywana matką, ponieważ tworzy i rodzi tak jak Matka Ziemia. W kulturze hinduskiej jest przyjęte nazywać starsze kobiety grzecznościowo matadżi (mateczka). Józef może być Twoim ojcem, jeśli go za takiego uznasz. Wszyscy jesteśmy jednym i wyrażamy się przez różne istoty — K

 5. Teresa Sodol
  Sty 22, 2012 @ 23:00:14

  Zanim ten post przeczytalam..we snie Naddusze swoja widzialam:)) Stala przede mna kilkumetrowa…lekka i jasna ta Bialoglowa:)) Nie to co ja…:)))

 6. hasan
  Sty 22, 2012 @ 22:17:56

  mam pytanie czy przekazy na http://wolnaplaneta.pl/terra/ pochodzą od mistrzów czy jakieś kosmicznej rasy proszę o odpowiedz jak ktoś mi potrafi odpowiedzieć

  sementief@interia.pl

 7. Mira
  Sty 22, 2012 @ 15:11:10

  Dziekuje kochana Krystal za przekazy Boskiej Matki. Wprowadzaja mnie one zawsze w cudowny blogostan.
  Zapraszam przy okazji tematu do skorzystania z medytacji „Wyprawa do wlasnego wnetrza”, podczas ktorej mozna nawiazac kontakt z wlasna Dusza (czesc 2) a takze z Duchem (czesc 3), lub innaczej Naddusza: http://transformacja-swiadomosci.blogspot.com/search/label/Wyprawa do wlasnego wnetrza
  W procesie Wzniesienia pomoga nam takze medytacje z nowymi 5 Diamentowymi
  (Kosmicznymi) Czakrami, ktrore wlasnie rozpoczelam publikowac. Zycze nam wszystkim wspanialego procesu wznoszenia.
  Z Miloscia. Mira

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: