Mateusz, 4 stycznia 2012

.

Spojrzenie na stan świata; znaczenie światła dla ciała; zmiany w Nirvanie; odejście dusz, inne zmiany w tym roku; nie będzie konfliktów zbrojnych z Iranem ani Koreą Północną; USA, krajowa ustawa zezwolenia obrony; najnowsza historia Illuminati w USA, prezydent Barack Obama

.

Przetłumaczyła Krystal

1.  Tu Mateusz, z miłośnymi pozdrowieniami od wszystkich dusz z tej stacji.  W tych pierwszych kilku dniach nowego roku widzimy, że strumień energii większości ludzi porusza się powoli.  Dla niektórych może to oznaczać westchnienie wypełnienia, teraz gdy wszystkie przygotowania świąteczne i uroczystości się zakończyły, a dla innych przypływ smutku, który nasila się podczas sezonu tradycyjnych świąt i czasu dla rodziny.  W każdym razie, następuje z powrotem rytm zwykłego tempa życia z obowiązkami i zainteresowaniami.

2.  Z innych miejsc, jednak, strumienie energii wzrastają z ciągle przyspieszającym się tempem albo szaleńczo pędzą w różnych kierunkach.  Ruchy te odzwierciedlają celowe działania sił światła i szał ciemnych, którym wymyka się panowanie nad poprzednio mocnymi twierdzami.

3.  Zdecydowana większość waszej ludności nie ma pojęcia o tych skrajnych energiach.  Oni widzą wasz świat jako burzliwy, a ich myśli sięgają od rozpaczy do ostrożnego optymizmu na temat krótko- i długoterminowych efektów.  Perspektywy wielu są silnie uzależnione od waszych analityków, osób uważanych za ekspertów w dziedzinach ekonomii, spraw krajowych, stosunków zagranicznych, gotowości wojskowej, procesów wyborczych lub ideologii i religii.  Ich prognozy na przyszłość są oparte na historii.  Jednak nic w waszej historii nie odnosi się do obecnych dni!

4.  Tym samym ani masy, ani analitycy nie mają odpowiedniej wiedzy, aby ocenić, co ma przyjść, a tym bardziej zakres i tempo zmian, gdy ta bezprecedensowa era we wszechświecie nadal się rozwija.  Oni nie wiedzą, co wy wiecie: że pod koniec tego magicznego roku 2012, Ziemia będzie na progu czwartej gęstości, gdzie nic z niskiej wibracji ciemności nie może wejść.

5.  Dlatego najbliższe miesiące będą wyzwaniem dla pracowników Światła.  Będziecie mieli do czynienia z pomieszaniem i niepokojami innych, gdy monumentalne zmiany będą się pojawiać jedna za drugą ze zbyt małym wytchnieniem, aby ludzie mogli łatwo je sobie przyswoić i przystosować się do nich.  Jako przewodnicy, po prostu BĘDĄC tym kim jesteście, pozwolicie na poczucie spokoju i zaufania osobom wokół was, a ci, którzy są zainteresowani tym, co wiecie będą mogli dzielić się z wami podekscytowaniem tym, co się wydarza.

6.  Jednak niektórzy w szeregach pracowników Światła wątpią, że wszystko, co wam powiedzieliśmy może być zrealizowane do końca roku.  Choć w pewnym sensie jest to dla nas rozczarowaniem i dla innych Świetlanych istot, które również powiedziały, że Złoty Wiek Ziemi jest bliski i już istnieje w kontinuum –  my to rozumiemy.  Nadal macie do czynienia z czasem liniowym trzeciej gęstości i to tylko w tym zrozumieniu możecie kalkulować, jak dużo czasu zabierze, według przykładów z przeszłości, ten zmieniający życie rozwój wydarzeń.

7.  Prosimy o pozostawienie przeszłości tam gdzie ona należy – w przeszłości!  I nie wątpcie nawet przez chwilę, że wszystko, co musi być dokonane, będzie!

8.  Takie jest przeznaczenie Ziemi, aby opuścić trzecią gęstość, gdy uniwersalny cykl otwiera astralne okno pod koniec tego roku, a wtedy nikt o ciemnym umyśle i sercu nie pozostanie na Ziemi.  To może wydawać się nadmiernie surowe tak, jakby jakiś bezwzględny proces wyroczni po prostu ich miał wyeliminować, ale tak nie jest.  Istnieją osoby, które nieuczciwie zgromadziły majątek, bezwzględnie osiągnęły władzę  i bez przerwy odrzucają Światło ciągle dla nich dostępne i zarówno ich dusze jak i ciała „zapłacą cenę”, można powiedzieć.

9.  To światło w ciele zamienia jego komórkową strukturę opartą na bazie węgla na formę krystaliczną, która pozwoli organizmowi na życie w wysokich wibracjach energii poza trzecią gęstością.  W starożytności silne cywilizacje z ciemności celowo zmieniły DNA słabszych cywilizacji ograniczając zdolności ich ludzi do inteligencji i duchowej świadomości. To miało też efekt na ich organizmy –  krystaliczne komórki zdegradowane w strukturę węgla, które mogą być i były zaprogramowane na podatność na wszelkiego rodzaju choroby i znacznie krótszy okres życia w waszym pojęciu czasu.

10.  Wlew światła, które pozwoliło Ziemi przetrwać śmiertelne boleści około siedemdziesiąt lat temu, przywraca „skradzione” DNA osobom otwartym na światło, choć nie każdy jest.  Ciało bez światła, z wyjątkiem iskry, która jest jego siłą życiową, nie może żyć w wibracjach panujących na Ziemi.  Umrze z jednego z powodów, z jakiego śmierć od  dawna przychodzi do mieszkańców Ziemi.  Niektóre wpływowe osoby widoczne na klipach filmowych TV są klonami osób, które już umarły.  Ciała z małym stopniem światła poza iskrą mogą przetrwać nieco dłużej, ale też poddadzą się, gdy wibracje staną się bardziej potężne podczas jak Ziemia zbliża się do progu czwartej gęstości.

11.  Co stanie się z duszami, które służyły  tym ciałom, to inna sprawa. Tak długo, jak Nirvana była duchowym światem Ziemi, rejestracja energii życia osób, które wybrały ciemność automatycznie przyciągała je do odpowiadających im energii w najniższym z elastycznych warstw Nirvany.  Najciemniejsze istoty poszły do ​​małego ciała sferycznego w pobliżu waszego Księżyca – to jest co niektóre religie nazywają piekłem – gdzie gęstość jest zgodna z życiami tych dusz.  Ponieważ boją się one światła, tylko świetlne punkciki  stale są do nich przesyłane.  Jeśli je przyjmą, przeniosą się do najniższej warstwy Nirvany, gdzie światło jest silniejsze.  I jeśli zdecydują się je przyjąć, to zrobią kolejny krok po drabinie inteligencji i świadomości duchowej. I tak dalej.

12. Jednak Nirvana wznosi się z planetą i jej wypełnionymi światłem mieszkańcami i wkrótce te niskie warstwy i ta mała gęsta kula nie będą już potrzebne jako część świata duchów.  Dzięki łasce Bożej, dusze w tych niskich miejscach otrzymują niezwykłe możliwości zaabsorbowania światła, dzięki czemu będą mogły wcielić się w cywilizacjach rezonujących ze stopniem światła, jaki ta każda dusza zaakceptuje.  Dusze z małego ciała sferycznego będą energetycznie przeniesione do równie gęstych miejsc, które służą jako światy duchów dla cywilizacji o niskiej gęstości.  Po tym jak to sferyczne ciało zostanie uwolnione od gęstości jej byłych mieszkańców, może rozpocząć nowy tor orbitowania  lub się zdematerializuje.

13. Dusze, które nie mają ciemnych skłonności również będą odchodzić w nadchodzących miesiącach.  Niektórzy z nich wybrali w kontraktach duszy, aby aktywnie brać udział w tych przejściowych etapach Wzniesienia Ziemi i oglądać z Nirvany w całej panoramie triumfalne wejście Ziemi do czwartej gęstości.  Inni wcielili się, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji do osiągnięcia równowagi poprzez wypełnienie karmicznych lekcji trzeciej gęstości i kiedy to zrobią, to chętnie odejdą i rozpoczną życie w świecie ducha jako bardziej rozwinięte dusze.

14. Wiele milionów, podobnie jak miliony przed nimi, będą prosili o zmiany w kontrakcie duszy, tak aby to życie skończyło się szybciej niż w ich umowie o długości życia.  Ich prośby będą uhonorowane, aby zakończyć cierpienia, które przekraczają to, co wybrali do swojego doświadczenia i dla zmniejszenia negatywności planety z powodu ich cierpienia. Będą przesyłać światło na planetę z Nirwany, gdzie otrzymają pełny kredyt za ukończenie kontraktu i nadal będą kontynuować ewolucję swojej duszy.

15. Wielu, których przekonania religijne lub naukowe są podstawą ich życia zdecydują się raczej odejść niż przyjąć nadchodzące prawdy, które różnią się bardzo od tego, co ich uczono.  Osoby, których majątek został zdobyty podczas starego systemu mogą tak bardzo się bać utraty wszystkiego, gdy światowa gospodarka upadnie, że odejdą zanim będą mogli się dowiedzieć, że nowe systemy będą działały sprawnie i rzetelnie pod doświadczonymi menedżerami o moralnej i duchowej integralności.

16. Nie będzie masowego exodusu, ale raczej przez cały rok większa liczba ludzi będzie wymierała niż dotychczas i jest prawdopodobne, że wśród nich będą też członkowie waszej rodziny, przyjaciele, koledzy lub sąsiedzi.  Jeśli są oni szczególnie ci drodzy, bądźcie pocieszeni wiedząc, że podczas drogi wznoszenia się z czwartej gęstości do piątej, będą radosne fizyczne spotkania pomiędzy duszami na tej planecie i tych w Nirwanie.

17.  Z tym, pragniemy was zapewnić, że wszystkie ciemności na Ziemi odejdą za rok: Ludzie, którzy pozostaną na Ziemi, będą wypełnieni Światłem, zjednoczeni w pokoju i wzajemnym szacunku, a życie będzie w harmonii z Naturą.

18. Na miejscu jak i poza planetarna asysta naszych uniwersalnych członków rodziny jest kolejnym czynnikiem, który umożliwi radykalne zmiany w krótkim czasie.  Ich technologie jak i ujawnienie waszych własnych, które Iluminaci ukrywali, wyeliminują wszelkie formy zanieczyszczenia; przyspieszą poprawę stanu środowiska; wytworzą obfitość pożywnych produktów spożywczych, zakończą choroby; spowodują umiarkowany klimat na świecie; wprowadzą nowe formy zasilania, transportu, materiałów budowlanych i uzdrawiających modalności.  Żadna z tych korzyści nie osiągnie swojego apogeum w tym roku – żyjąc w Złotym Wieku, będziecie nadal rozwijać się w świadomości i możliwości manifestowania – ale od tego dnia do końca grudnia, postęp w tych wyżej wymienionych dziedzinach was zadziwi.

19. Ponieważ bastion kontroli Illuminati jest od dawna w Stanach Zjednoczonych, wszystko, co ma gospodarcze i polityczne znaczenie w tym kraju ma też znaczenie dla reszty świata.  Ludzie we wszystkich krajach spekulują co ten rząd zrobi w stosunku do Iranu i Korei Północnej, więc możemy powiedzieć, że można się spodziewać ostrzejszej retoryki, ale nie będzie eskalacji konfliktów zbrojnych.

20. Ponadto istnieje zainteresowanie, co transpiruje w Partii Republikańskiej, kto zostanie kandydatem partii, kto wygra wybory prezydenckie i co stanie się z gospodarką kraju w następnych miesiącach.  Do listopada tyle będzie się działo na całym świecie, że obecny scenariusz polityczny w Stanach Zjednoczonych będzie tak nieistotny jak pyłek kurzu na wietrze,a gospodarka na całym świecie ustabilizuje się.

21. Niektórzy wątpią, że Barack Obama jest wysoko rozwiniętą istotą Światła, jak my i inni posłańcy z wysokich stacji wam wcześniej powiedzieliśmy, i jest postrzegany jako idący śladami Illuminati.  Zobaczycie sami prawdę o tym, co powiedzieliśmy, ale ponieważ jego rola w świecie ma fundamentalne znaczenie, pomówimy o jego pozycji vs agendy Illuminati.

22. Najpierw jednak, moja matka została zalana mailami od ludzi, którzy wyrazili poważne zaniepokojenie złowieszczo brzmiącą ustawą autoryzacji obrony, więc poruszymy tę kwestię.  Obama podpisał ustawę nie dlatego, że przychyla się do niej, ale ponieważ wie, że nie będzie ona obowiązywać wystarczająco długo, aby mieć duże, jeśli jakiekolwiek zastosowanie.

23. Wspomnieliśmy w kilku przekazach, że wszystkie wprowadzone lub proponowane prawa w każdym kraju, które zostały opracowane z ciemnymi celem będą usunięte. Unieważnienie wszystkich niesprawiedliwych i szkodliwych przepisów ustawowych, regulacji i taktyk i zakończenie wszystkich szkodliwych systemów i praktyk są integralnymi aspektami otwierającymi drogę do Złotego Wieku Ziemi.

24. Więc teraz, w pewnym okresie Obama miał wierne poparcie niektórych osób w jednej z dwóch frakcji wewnątrz grupy Illuminati Rockefellera.  Aby dać trochę tła, nazwa Illuminati, co oznacza „oświecony”, sięga tylko do końca 18-go wieku, ale ciemność, która zainspirowała oryginalnych członków ma swoje korzenie w starożytności.  Ta mała banda Europejczyków po prostu dała sobie nazwę na jaką uważali, że zasługują i z czasem Iluminati stała się nazwą „parasolową” dla wielu odrębnych organizacji lub grup, które kolejni członkowie zinfiltrowali lub utworzyli.

25. Zgodnie z zamiarem Iluminatów dla osiągnięcia pozycji wyższości nad masami, ich zasięg rozszerzył się do „Nowego Świata”.  Członkowie w Europie stali się znani jako grupa Rothschild, a ci w koloniach, jako grupa Rockefellera.  Obie grupy pracowały w zgodzie dominując kraje gospodarczo i politycznie i w ciągu zaledwie kilku dziesięcioleci po tym jak Stany Zjednoczone uzyskały niepodległość spod panowania brytyjskiego, Iluminaci zyskali silny przyczółek w tym rodzącym się rządzie.  Od tego czasu stali się oni „cichym rządem” narodu.   Nie wszyscy prezydenci byli członkami, ale inni, którzy byli, kontrolowali jeszcze potężniejszy Kongres.

26.  Po tym jak ego, chciwość i żądza góry zniszczyły spójność obu grup, obie nadal dążyły do tego samego celu dominacji na świecie i ta wspólna pogoń doprowadziła do ​​krwawych walk o władzę.  W końcu te cechy, które spowodowały rozłam między tymi dwiema grupami stworzyły konflikty w obrębie każdej grupy.  To spowodowało animozje i walki o dominację w opozycyjnych frakcjach grupy.  I gdy walki wybuchły we frakcjach, podzielili się na mniejsze jednostki.

27. Bez względu na to czy grupowe frakcje i inne odłamy we frakcji mają siedzibę na wschodzie lub zachodzie Oceanu Atlantyckiego, działają one na całym świecie i nazwa Illuminati odnosi się do wszystkich. Oni nie mówią o sobie używając tej nazwy, nie ma listy członkowskiej per se, a ich jedynym punktem umowy jest prawo do panowania nad światem bez względu na środki.

28. Idąc dalej, jeden z odłamów frakcji Rockefellera ustaliła, ​​że Hillary Clinton będzie prezydentem USA.  Oczywiście inna jednostka był temu przeciwna i po przejrzeniu perspektyw, kto potencjalnie, mógłby być wyborem ludzi, zdecydowali, że Obama jest najlepszy.  Tak, wybory są manipulowane przez 200 lat, mniej wiecej, ale po rozłamie w obozie Rockefellera, obie frakcje, a później ich odłamy miały swoje ręce w tym szachrajstwie.  Po wielkim krzyku, gdy Sąd Najwyższy oświadczył, że George W. Bush był zwycięzcą w wyborach 2004 roku, popularność kandydatów z wyborcami była brana pod uwagę we wczesnych wyborach w 2007 roku – ludzie musieli ponownie powrócić do wiary, że ich głosy się liczą.

29. Bez mocy żadnego Illuminati za sobą, Obama nie mógłby stać się kandydatem Partii Demokratycznej, pierwszym, istotnym krokiem do jego wyboru na prezydenta i to było wiadome dla głównych planistów Złotego Wieku Ziemi.  Dusza Baracka Obamy, dusze, które poparłyby  go wiele lat później i wy wszyscy, którzy domagaliście się udziału w procesie Wzniesienia Ziemi to też wiedzieliście, ale nikt nie pamięta.

30. Ponadto wiadomo było, że infuzja światła na Ziemię podniesie zbiorową świadomość i duchową jasność.  To przyspieszyłoby ludzkie skupienie na zakończenie wojen, niesprawiedliwości, oszustwa, korupcji, zubożenia i tyranii,  wszystko to, co było popełniane, utrwalane lub wspomagane przez Iluminatów.

31. Jeśli liniowy czas panowałby w całym Wszechświecie, a nie tylko na Ziemi, nic z tych przewidywań nie mogłoby istnieć i żaden z tych szczegółowych planów nie mógłby się wydarzyć.  W kontinuum, gdzie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są TERAZ i wszystkie wcielenia wydarzają się równocześnie, Najwyższa Rada Wszechświata mogła stworzyć główny plan i ustanowić scenę na Złoty Wiek Ziemi.

32. Plan był dla Obamy do podjęcia przewodzenia swojego kraju i rozpoczęcia szeroko zakrojonych reform bez przeszkód w ciągu tych ostatnich etapów życia w trzeciej  gęstości.  Zamiast tego musi mieć do czynienia z obiema frakcjami Illuminati i ich dywizjami.  To było tuż po tym jak wygrał wstępne wybory i jego poplecznicy wyłożyli mu swój pełny program, gdy pojawiły się poważne różnice zdań.  A przed jego pierwszym dniem w biurze każdy, kto sprzeciwiał się jego nominacji, ci którzy wybrali go i kontrolerzy Partii Republikańskiej traktowali go jako ostatecznego wroga. Mantra kandydatów do nominacji tej partii – zróbmy Obamę prezydentem jednej kadencji – pochodziła od Illuminati.

33. Rodzina Obamy otoczona jest ochroną Chrystusowego Światła i kilka prób zamachu na życie Baracka nie powiodły się.  Tak więc, członkowie Illuminati w Kongresie i ci, których kontrolują przez przekupstwa, szantaż lub groźby śmierci walczą z nim ząb za ząb.  Niektóre reformy, które planował dla swojego kraju i na świecie są w strzępach, a inne nie zobaczyły jeszcze dziennego światła.

34. Jak to się wszystko pokręciło?  Dlaczego Najwyższa Rada Wszechświata nie wiedziała, że tak się może stać?  Szczyt Illuminati, wysoko rozwinięte dusze, którym Rady zaufała, że powrócą do sił Światła po odegraniu  swoich „ciemnych” ról, po to, aby ogromna liczba dusz mogła zakończyć swoją karmę trzeciej gęstości, zostali zawładnięci przez swoją władzę, gwałtownie stoczyli się w ciemność i odmówili uhonorowania wypełnienia kontraktu na poziomie ich dusz.  Mimo, że ich głęboko obwarowana globalna sieć została wykorzeniona, Kongres Stanów Zjednoczonych jest jednym z ich kilku pozostałych wpływów.

35. Kochamy wszystkie dusze bezwarunkowo i żadnej nie osądzamy i jesteśmy apolityczni,używając waszego słowa.  Więc to nie jest wygodne mówić o sprawach, które są politycznie dzielące, ale musimy.  Jednakże, czy moglibyśmy pomóc wam świadomie i duchowo przygotować się do fizycznego towarzyszenia Ziemi do wyższych gęstości nigdy nie wspominając, że przeszła ona to  wszystko, co uważacie za złe, i to wszystko pochodzi od osób o ciemnych skłonnościach w rządzących organach lub od tych, którzy kontrolują ich zza sceny?

36. Musicie wiedzieć, dlaczego wasz świat stał się siedliskiem korupcji i oszustwa i rozlewu krwi. Dlaczego Ziemia osiągnęła punkt bliski śmierci i zawołała o pomoc, dlaczego inne cywilizacje przyszły jej na ratunek, dlaczego Zloty Wiek był planowany. Wszystko to jest dlaczego jesteście tam, gdzie jesteście!

37. Nasi kochani bracia i siostry, patrzcie z egzaltacją w stronę tego dynamicznego roku, kiedy prawdy i zmiany szybko będą nadchodzić.  Jesteście otoczeni przez niewidzialnych pomocników i inne świetlane dusze w całym Wszechświecie również otaczają was miłością i szacunkiem.  Nigdy wcześniej w tym Wszechświecie nie było czegoś tak doniosłego, jak ten świat, który wy współtworzycie!

______________________________________

Miłość i Pokój

Suzanne Ward
Strona WWW: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com

[Nota od Suzy: Dziękujemy za wszystkie świąteczne e-kartki, kartki przysłane i maile z życzeniami i znaczące osobiste wiadomości.]

http://galacticchannelings.com/english/matthew04-01-12.html

22 Komentarze (+add yours?)

 1. Q.
  Lu 03, 2012 @ 19:03:42

  Zapomniałem dodać przekaz z wolnaplaneta.pl

 2. Q.
  Lu 03, 2012 @ 19:02:42

  Witam,

  Moje pytanie chciałbym skierować do pani Krystal a mianowicie chodzi mi o wątek na temat prezydenta USA Barack-a Obamy. W tym przekazie zaznaczone jest, że jest on świetlaną osobą, natomiast ostatnio przeczytałem przekaz ,w którym Jesus Sananda wyraźnie mówił o odwróceniu się jego działaniom w zupełnie innym kierunku, co tym samym zmieniło ‚kolor noszonej przez niego koszulki’ (z białej na czarną). Chciałbym dowiedzieć się czy ten przekaz jest przekazem pochodzącym od tych ‚białych koszulek ‚. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Q.

  Witaj Q,
  choć na pewno na stronie wolnaplaneta.pl są dobre przekazy to też zauważyłam, że wiele jest też kontrowersyjnych. Nie masz tak naprawdę pewności, że te słowa powiedział Jezus. Nasz blog jest pro Obama i ja raczej wierzę w to co mówi Mateusz, że Obama jest wysłannikiem Światła. Serdecznie pozdrawiam — K

  • Q.
   Lu 04, 2012 @ 21:39:25

   Dziękuję za odpowiedź. Jednak ta sama sytuacja tyczy się tych przekazów. Pozostanie nam rozpoznanie sercem.Chciałbym powiedzieć, że Praca którą tutaj wykonujesz jest nieoceniona. Pozdrawiam Serdecznie

   Jeżeli mogę zadać jeszcze jedno pytanie: czy wg, Ciebie istota światła ,która przyszła na Ziemię z specjalną misją do wykonania może odwrócić się/zapomnieć zupełnie od powierzonej/wyznaczonej mu misji/zadaniu i tym samym stanąć po zupełnie innej stronie ? Interesuje mnie Twoja odpowiedź. Również z góry dzięki.

   Q.

   • krystal28
    Lu 05, 2012 @ 04:00:28

    dziękuję za Twoje słowa Q. Pracownik Światła, który decyduje się w swoim kontrakcie przedurodzeniowym świadomie zejść w głębię 3-ciej gęstości i przez to w zapomnienie o swojej boskości, ryzykuje nagromadzeniem negatywnej karmy i zsunięciem się z drabiny postępu duchowego. Jeszua dokładnie o tym niebezpieczeństwie opisuje w którymś z przekazów przez Pamelę Kribbe. Jednak podczas inkarnacji każdy z nas dostaje wiele pomocy od Aniołów i zagubienie na drodze zazwyczaj jest tymczasowe. W Świetle — K

 3. gabriel
  Sty 20, 2012 @ 18:04:13

  Witaj Ana!
  Uważam,że każdy powód jest dobry, aby nic nie zmienić. Sama piszesz, że tylko niektóre warzywa i produkty. Z mięsem (padliną) sprawa jest prosta. Mięso na patelnię, przyprawy i po 15 min jest pełno na talerzu. W żołądku przeleży (pognije) ileś godzin, więc nie chce się jeść. A z warzywami :umyć, obrać,umyć, pokroić wrzucić na wrzątek lub olej, lub do parownika. Dużo roboty, mało jedzenia i szybko chce się jeść, bo żołądek strawił i przyswoił, a przyzwyczajony do wielkich porcji. Czy wiecie, że żołądek ludzki (nie rozepchany) ma pojemność złączonych dłoni?. I aby być zdrowym powinno się wypełniać do 2/3 pojemności. Moje dziecko ma celiakię, tu dopiero jest kłopot z przygotowaniem wegańskich posiłków. Ale musiej większy od niechcieja.To są moje spostrzeżenia, jeśli wypadło ocennie, to przepraszam.Nie było to moim zamiarem, chodziło o ukazanie przyzwyczajeń i tak zwane dorabianie ideologii ( kiedyś też tak miałem).

 4. anna
  Sty 20, 2012 @ 00:06:20

  dziękuję za ten blog…i za Was wszystkich ktorych tu spotykam serce mi sie raduje kiedy widze jak duzo jest takich ludzi istot ktorym zalezy na jednosci braterswie i milosci…zycze Nam wszystkim kazdej najmniejszej nawet istocie..abysmy podazyli do miejsca w ktorym panuje potega milosci..:)

 5. Dafidoo
  Sty 19, 2012 @ 22:50:08

 6. tomek
  Sty 19, 2012 @ 22:21:12

  piekny przekaz;)

 7. VEGETA
  Sty 19, 2012 @ 21:41:49

  Co do tej liniowości czasu to mnie w zasadzie nie trzyma to twardo w ryzach, bo jakbym mógł to nie patrzyłbym się w jakikolwiek zegar (robię to tylko wtedy, kiedy np. jestem na zjeździe, a tak to lubię siedzieć i patrzeć w okno no i do tego rozmawiać z naszymi przyjaciółmi z daleka albo rozmyślam o swojej niedalekiej przyszłości), ale otoczenie za to jest bardzo nisko-wibracyjne. Niemniej jednak odbieram energię z kosmosu, spod Ziemi i nie tylko jak tylko jestem w stanie, żeby za bardzo nie zrównać się do poziomu większości. Ostatnio to idzie mi całkiem świetnie, lecz głupota, jaką zauważam na co dzień, jest czymś czego nie uznaję. Właściwie to od zawsze tak miałem. Do samego prezydenta Obamy nabrałem już wystarczającego zaufania, choć wcześniej miałem jak wielu ludzi, którzy podejrzewają go o to, co zostało wspomniane w w/w przekazie.

 8. elzbieta
  Sty 19, 2012 @ 17:42:41

  Bardzo dziękuję za ten przekaz, chociaż już od jakiegoś czasu wiem, że tak będzie to i tak chętnie je czytam bo one dodają mi więcej pałera, uskrzydlają i wzmacniają energetycznie, przesyłam Wam wszystkim kochani dużo miłości, pokoju i poczucia naszej jedności teraz i dla Nowej Ziemi, pięknej i niech to szczęście prowadzi nas wszystkich do Złotego Wieku. Niech dzieje się to wszystko z szybkością NEUTRINO.

 9. Gami
  Sty 19, 2012 @ 14:47:14

  Świetny przekaz,dziękuję Mateusz a Tobie Krystal za tłumaczenie

 10. Teresa Sodol
  Sty 19, 2012 @ 14:39:46

  TERAZ piekniejsze od WCZORAJ ,a JUTRO piekniejsze od DZISIEJSZEGO dnia…tak widze to wszystko JA!:)))) A dzis taki piekny sen mialam…ze nawet tego Smoka na Niebie widzialam:)))

 11. ana
  Sty 19, 2012 @ 12:24:18

  „Ich technologie jak i ujawnienie waszych własnych, które Iluminaci ukrywali, wyeliminują wszelkie formy zanieczyszczenia; przyspieszą poprawę stanu środowiska; wytworzą obfitość pożywnych produktów spożywczych, zakończą choroby; ”
  Myślę, że pojawienie się tych pożywnych produktów spożywczych być może spowoduje, iż dużo łatwiej będzie można przejść na wegetarianizm. Znam osoby, które musiały z wegetarianizmu zrezygnować, ponieważ okazało się, że niektóre produkty i warzywa niezbędne w diecie wegetariańskiej, po prostu im szkodziły…

  • Michał
   Sty 20, 2012 @ 17:38:31

   Witaj ANA
   Chciałbym Ci tylko zwrócić uwagę, że tak naprawdę wegetarianinem nie jest się dla zdrowia – bo chociaż taka dieta jest niewątpliwie zdrowsza (badania w Anglii wykazały, że wegetarianie żyją średnio około 6 – 8 lat dłużej) to nie o to chodzi. Wyobraź sobie, że jesteś cielaczkiem, wesołym cielaczkiem ciekawym otaczającego świata. Nagle pewnego dnia chwytają cię i ładują cię do ciężarówki, która jedzie do rzeźni. Dojeżdżasz do celu. Słyszysz krzyki zabijanych zwierząt i zaczynasz się domyślać co cię czeka. Pojawia się paniczny strach, ale nie ma ratunku…
   Zostałem wegetarianinem gdy to do mnie dotarło…

   • zrozumienie
    Sty 20, 2012 @ 19:19:25

    Kochany Michale mam pytanie czy w swojej diecie zjadasz ryby i owoce morza? prosila bym abys odpowiedzial, bo z wczesniejszych Twoich komentarzy pamietam ze mowiles o nie jedzeniu nawet jajek, pozdrawiam Barbara

    • Michał
     Sty 20, 2012 @ 19:41:03

     Witaj „ZROZUMIENIE”
     Odpowiadam – nie jem mięsa w żadnej postaci, nie jadam żadnych „owoców morza” ani ryb. Nie jem również jajek, gdyż nie chcę niszczyć życia, a nie sposób odróżnić jajka zapłodnionego od niezapłodnionego.
     Taką dietę stosuję już od ~25 lat. Na zdrowie specjalnie nie narzekam. Mam pewne dolegliwości jak np. dolegliwości ze strony kręgosłupa z powodu wypadnięcia dysku 30 lat temu, ale to nie ma nic wspólnego z dietą. Zresztą trudno nie mieć żadnych dolegliwości jak ma się już prawie 70 lat.
     Pozdrawiam Cię Basiu.

    • zrozumienie
     Sty 20, 2012 @ 22:11:22

     Dziekuje Ci za odpowiedz, ja tez juz nie jestem taka mloda 🙂 moja starsza corka rowniez nie je miesa od dluzszego czasu , moja mlodsza corka powiedziala ze nie bedzie zjadala biednych zwierzatek, ale ryba i drob jeszcze sa w mojej diecie, czy moglbys mi podac pare przykladow diety wegetarianskiej, prostej ,nie drogiej i nie wyszukanej, ktora zaspokoi wszystkie potrzeby dobowe organizmu lub podpowiedz gdzie moge szukac, patrzylam w rozne zrodla ale sa tam takie produkty ktorych nazwy pierwszy raz slyszalam, wazne aby moja corka jako nastolatka tez miela odpowiednie zywienie do jej rozwoju, kochany Michale jesli mozesz to odpowiedz mi na mego e-maila barburkau@wp.pl pozdrawiam z miloscia Barbara 🙂

   • tosa_inu
    Sty 20, 2012 @ 19:29:09

    Teoria teorią,a życie życiem. Osobiście nie wyobrażam sobie żywienia siebie i rodziny samym warzywkiem. Niestety, puki coś się nie pojawi, jakaś alternatywa, zwierzątka będą ginąc.

    • krutka
     Sty 20, 2012 @ 22:57:03

     Nie teoria, a rzeczywistosc, jakos miliony ludzi zywi sie warzywkami (zreszta jest ogromny wybor i nie tylko warzywka) Wszystko zalezy od podejscia i nastawienia , no i checi. est to tylko nasz wybor czy zwierzeta przez nas beda ginac czy nie. Jao d dziecka mowilam temu nie i jakos jestem banie mam zadnych problemow ze zdrowiem. Wrecz jestem okazem sily i wytrzymalosci nie jedzac miesa ani ryb. Moje dzieci sa rowniez okazami zdrowia a teraz jestem w koncowce 3 ciazy (8miesiac)i jak zasna mi w samochodzie , to je wnosze na 3 pietro najpierw mlodszego ok 14kg a potem starszego ok 20 kg, Nie znam niestety innych wegetarian, ale widze po znajomych i rodzinie, ze ten sposob zycia jest nie tylko zdrowy, ale i nie obciazajacy sumienia.

   • Mariusz
    Sty 21, 2012 @ 10:09:53

    Wiesz Michale, od urodzenia tutaj nie jesteśmy w lepszej sytuacji od cielaczka. Nareszcie coś się zmienia w tej materii.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: