GF przez Wędrownika Niebios 4.1.2012

.
 .
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Anna Bogusz Dobrowolska
.
Galaktyczna Federacja przez Wędrownika Niebios,  4 stycznia, 2012
.
Pozdrowienia od Federacji:
.
Bardzo dużo jest ‘w trakcie’, jak to mówi się w waszym świecie.  Nie spuszczajcie oka z piłki, ponieważ ci, którzy wydają się być Świetlanymi, mogą tak naprawdę nimi nie być, a ci którzy wydają się służyć Iluminatom, mogą tak naprawdę was zaskoczyć.  Rozszerzyliśmy naszą ochronę na tych, którzy potrzebują jej najbardziej w obecnym czasie, i którzy powstrzymali gigantyczne wysiłki Iluminatów zmierzające ku wznieceniu poważnego konfliktu w kolebce waszej cywilizacji.  Nie możemy do tego dopuścić, gdyż plan musi postępować do przodu w kierunku tego, co jest nieuniknione. Przywiedliśmy do naszej rady tych ludzi, którzy byli z nami w kontakcie poprzez różne frakcje Federacji, aby omówić ich poglądy na temat jak najlepszego podejścia do spraw, które obecnie nurtują Pracowników Światła.  Przekazali nam oni swoją wiedzę i refleksje, a my uwzględniliśmy je w naszych planach. Wielu z waszych politycznych liderów wprowadziło się w błąd mniemając, że ciągle mają „bilet wstępu na arkę”, gdy nadejdzie „końcowy czas”, gdyż byli oni omamieni wiarą, że to nastąpi.  Nikt nie poinformował ich, że ich sanktuaria zostały zniszczone, więc kontynuują przegłosowywanie legislacji wyniszczających po cichu ich własne rodziny, nieświadomi osobistych konsekwencji swych działań.  Bezpodstawnie wierzą, że będą mieli gdzie uciec.  Kiedy zdadzą sobie sprawę, że będą cierpieli razem z innymi licznymi, ich zaskoczenie faktem, że zostali oszukani, odbije się rykoszetem na tych, którzy są autorami tego oszustwa i zobaczycie jak cofną wiele krzywd, zaczynając od tej właśnie klasy ludzi.

Natężenie tego dramatu rozgrywającego się nad waszym światem będzie narastało wykładniczo w nadchodzących miesiącach.  To, co dzisiaj wydaje się wam niezwykłym odkryciem, jutro będzie błahostką, gdy się porówna intensywność, znaczenie, jak i konsekwencje tego wydarzenia.  Rzeczy są odkrywane w bezprecedensowym tempie i to wszystko dzieje się zgodnie z planem.

Ciągle jeszcze dyskutujemy między sobą nad różnorodnością technologii, które będą wprowadzone do waszego świata poprzez Ujawnienie oraz nad tym, w jakiej kolejności powinny one być odsłaniane.  Podczas gdy dla niektórych z was będzie się to wydawało bagatelką, jest to tak naprawdę bardzo ważną kwestią w rozumieniu powiązania tychże technologii, które posiadamy, jak również i sposobu, na jaki one na was wpłyną.  Kwestia, czy dać wam najpierw dostęp do technologii, które wy nazywacie „Archiwami Akaszy”*, zanim udostępnimy wam urządzenia do teleportacji, czy zrobić to w połączeniu z maszynami replikującymi nie jest dla nas bagatelną sprawą.  Jak już powiedzieliśmy wam wcześniej wiele razy, to co było dla was zaplanowane, jest już dokonane i zależy tylko od decyzji chwili, z powodów, które staną się w większej części oczywiste po Ujawnieniu.

Mówimy o tym, aby podnieść was na duchu, bądźcie Światłem i Radością, wszyscy zasłużyliście na te uczucia.  Na zawsze pozostajemy w zachwycie dla waszych zdolności, by  wyrwać się z tych najciemniejszych miejsc, w które wymiar waszej rzeczywistości was rzuca. Jest to wyczyn wart waszego statusu, który pośród nas otrzymaliście.  W naszych oczach jesteście rodem królewskim.  Jesteście dla nas drogimi istotami, z powodu waszej pokory w tym zakresie.  Życzymy wam tylko Miłości i Radości, gdy oczekujecie tych ostatnich chwil, aż nadejdzie to, co jest nieuniknione.

Pozostawajcie w Pokoju.

Galaktyczna Federacja

*Archiwa Akaszy – (Akashic Record – przyp. tłum.) – planetarny bank pamięci wymiaru ósmego, który jest częścią ogromnego Antycznego (Dora-Teura) Matriksu pamięci złożonej. (‚Podróżnicy z Kosmosu’ Ashayana Dean, wyd.Wild Flower Press, 2009, t. 2, strona 206, pkt. 7)  Innymi słowy, gdy uzyskany będzie dostęp do Archiwum Akaszy, do sieci krystalicznej Ziemi zostanie przetransferowana wiedza o całym Wszechświecie.  Z sieci krystalicznej Ziemi będzie można tę wiedzę pobrać, pod warunkiem, że istota łącząca się z tą siatką krystaliczną uzyskała odpowiedni poziom rozwoju świadomości oraz zaawansowania kodu genetycznego.

http://galacticchannelings.com/english/wanderer04-01-12.html

9 Komentarzy (+add yours?)

 1. anna
  Sty 16, 2012 @ 23:56:30

  Na pewno zainteresują niektórych fragmenty przekazów ze strony rosyjskich parapsychologów, z Sankt Petersburga i Nowosybirska (cytat z książki „Koło życia”):
  (…) od października 1990 roku na Ziemi rozpocznie się nowa era, będąca epoką nieśmiertelności. „Do komórek ciała wprowadzony zostanie kod zawierający program gatunku ludzkiego szóstej cywilizacji. Każdy z was kod ten będzie mógł uzyskać, aby stać się człowiekiem nowej cywilizacji”. „Utrzymanie się przy życiu będzie utrudnione przez intensywne promieniowanie, które doprowadzi do przywrócenia pierwotnej naturalności przyrody.” „…mózg zostanie otwarty w stu procentach wobec obecnego otwarcia na 3…4%. Ludzie odzyskają doświadczenie, wiedzę i umiejętności swych poprzednich wcieleń.” „Nowy człowiek będzie się cechował idealnym boskim pięknem.” „Ludzie odkryją w sobie niezwykłe zdolności i talenty, które obecnie są udziałem nielicznych jednostek.” „Głównym orężem nowej ludzkiej rasy zamiast techniki stanie się energia rozumu, dzięki której człowiek będzie w stanie sterować materią i przekształcać ją.” „Wszechświat obserwuje zmiany na planecie o nazwie Ziemia.” „Jesteśmy z wami … Chwała kroczącym drogą postępu!”

 2. planetariusz
  Sty 16, 2012 @ 23:38:37

  Słowa optymizmu są zawsze potrzebne,podnoszą na duchu i budzą wiarę w świetlaną przyszłość.Teleportacja – poznawanie naszych sióstr i braci gwiezdnych.Rozwój duchowy ,wiedza z ksiąg Akaszy,nowa ekologia,nowe źródła energii ,ocalona nasza Ziemia….Dobrze,że czas tak szybko płynie,mógłby pędzić 2 razy szybciej,nie mogę doczekać się tych zmian.

 3. Teresa Sodol
  Sty 16, 2012 @ 14:33:08

  Ci, co budowali bunkry i podziemne miasta…zostana na Ziemi i basta. I beda orac jak kazdy z nas..by przejsc w inny wymiar w sam czas. Dla nich to „Koniec Swiata” rzecz oczywista…z „Kaznodzieja”, „Doktora” spasc na „Maszynista” :)) A Dobrym Duszom psikus to maly…nie takie maszyny beda obslugiwaly!:)) Nie takie tytuly , slowa szacunku…Wot i „Koniec Swiata” Panowie ,mozecie juz krzyczec”Ratunku” :))))

 4. Gami
  Sty 16, 2012 @ 13:53:38

  …bardzo się cieszę,że istnieje ten blog,szkoda tylko,że nie jest tłumaczony na wiele więcej języków.Mieszkam od kilku lat we Włoszech i wierzcie mi, że po pięciu latach znalazłam aż JEDNEGO zainteresowanego tym tematem,nie mówię na tyle dobrze tym językiem, żeby mu wszystko z detalami tłumaczyć,jest osobą inteligentną wiec stara się mnie zrozumieć,natomiast on znalazł 2 osoby następne które drążą ten temat ,i nie wiem co mam robić gdyby były tłumaczone te przekazy również na j.włoski mogłabym przesłać linki ….droga Krystal pomóż 🙂

 5. KOSMITA
  Sty 16, 2012 @ 13:43:13

  No no no, pożyjemy zobaczymy. Nie ma się co przedwcześnie podniecać.
  Pozdrowionka dla wszystkich Forumowiczów i dla Ciebie Krystal.
  M.

 6. ana
  Sty 16, 2012 @ 12:29:56

  „Kwestia, czy dać wam najpierw dostęp do technologii, które wy nazywacie „Archiwami Akaszy”*, zanim udostępnimy wam urządzenia do teleportacji”

  Mi ta kolejność odpowiada 😀 Nie mogę się doczekać tych cudowności i na pewno będę teraz pracować jeszcze intensywniej nad sobą 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: