Ze Statku Alfa

.

Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Anna Bogusz Dobrowolska

.

Pozdrowienia z kosmicznego statku Alfa!

W wielu przypadkach musieliśmy interweniować wyłącznie w  sprawach wewnętrznych ludzkości na tej planecie, lecz bez naszej interwencji przedłużyłyby one wasz proces Wzniesienia, zamiast przyśpieszyć go, jak tego chcemy.

Dla podania przykładów oraz poinformowania was powiemy, że interweniowaliśmy poprzez protekcję, obronę i odnowienie całej morskiej fauny (ssaków morskich, ryb, skorupiaków, zwierząt ziemnowodnych, itd.), korali (raf koralowych), morskich minerałów oraz przede wszystkim gatunków podwodnych ludzi, którzy żyją w niektórych rejonach waszych oceanów i mórz.

Nasze działania były niezbędne po tym, jak się wydarzyły pewne wstrząsy morskie pod wodami Gai, jak również, niestety, po wypadku, który się wydarzył około rok temu w Japonii, gdzie ogromne ilości wysoce radioaktywnych materiałów wyrzucono do wody.  Mogło to zanieczyścić wodę i ryby w bardzo rozległym zasięgu bardzo wielu kilometrów na Morzu Japońskim.  Gdybyśmy nie interweniowali, skutki tego zdarzenia byłyby niszczycielskie dla wielu morskich gatunków.

Innym przykładem naszych działań, które mają na celu ochronę waszego naturalnego środowiska, jest oczyszczenie waszej atmosfery.  Usunęliśmy śmiercionośne gazy, które ci, co nadal pozostają w ciemności, pozostawili w niższej warstwie waszej atmosfery.  Nazywacie je “chemtrails”.  Również interweniowaliśmy w niektórych przypadkach, kiedy wulkany wyrzuciły ogromne chmury dymu i popiołów, a te zaczęły się niebezpiecznie rozrastać w waszej strefie lotów na coraz to większą skalę, powodując chaos na wszystkich pobliskich lotniskach.

Współuczestniczyliśmy także wraz z naszymi ziemskimi aliantami w zniszczeniu wielu bunkrów, które powstały przy pomocy okultystycznych sił Ciemnych.  Przygotowywali je oni na wypadek, gdyby musieli się tam ukryć po katastrofie atomowej albo w przypadku ogromnej wojny pomiędzy wieloma narodami waszego świata.  Jest to coś, czemu chcemy zapobiec za wszelką cenę, tak jak robiliśmy to w przeszłości, podczas okresu nazwanego przez was “zimną wojną”, kiedy istniało wielkie napięcie militarne pomiędzy dwoma najpotężniejszymi rządami tamtego czasu: Stanami Zjednoczonymi Ameryki i Związkiem Radzieckim.

Największy problem, który was obecnie zadręcza, dotyczy kłopotów ekonomicznych, z powodu których cierpi ogromna większość rodzin z wielu narodowości.  Doskwiera wam również wam brak zatrudnienia wśród dużej liczby mężczyzn i kobiet, z których wielu nigdy wcześniej nie doświadczało problemów w kwestii znalezienia pracy bądź utrzymywania swoich rodzin.  To stworzyło ogromny kryzys społeczny na skalę globalną.

 W świetle tej sytuacji, musimy wam powiedzieć, żebyście się nie martwili, wszystko niedługo się zmieni i wkroczycie do nowego etapu na skalę globalną, w którym wszystkie wasze systemy finansowe się zmienią, i żaden z was, powtarzamy, żaden z mieszkańców waszej planety nie będzie głodny, ani nie będzie odczuwał jakiegokolwiek niedoboru lub braku.  Gwarantujemy wam to, jako wasi Bracia z Gwiazd.

Tym niemniej musicie przejść przez niezbędny proces, abyście mogli dostąpić tej socjalnej transformacji na poziomie globalnym.  A ci z was, którzy są przygnębieni i zmartwieni obecną sytuacją osobistą, niech nie tracą ducha.  Nie będziecie musieli długo czekać, aż zobaczycie w swoim życiu, jak również w życiu tych, których kochacie, taki ideał istnienia, o którym nawet wam się nie śniło!

Tymi słowy zachęty i wiary chcemy się pożegnać dzisiaj, ale zanim to zrobimy przypomnimy wam, że nie powinniście się niczego obawiać, gdyż Bóg, wasz Ojciec i Matka nigdy nie pozwoli, abyście cierpieli ponad to, co możecie znieść.  W momentach ucisku powinniście pamiętać o waszym Stwórcy i wznieść wasz wzrok ku Niemu/Niej i Jego/Jej niebiańskim stworzeniom, którzy będą pamiętali, aby niezwłocznie wysłać wam pomoc.

To się wydarzy wtedy, kiedy będzie się wydawało, że wszystko jest już stracone.

Módlcie się, medytujcie nad waszym wewnętrznym “ja” – które jest waszym prawdziwym przewodnikiem i zamiast tracić waszą wiarę i pewność siebie, znajdźcie miejsce i bezpieczeństwo w waszym wewnętrznym połączeniu z Nim/Nią, który wie wszystko i jest wszystkim.

Źródło: Dowódca Sohin

Kanał:   Kris-Won, 23.12.11

21 Komentarzy (+add yours?)

 1. anna
  Sty 14, 2012 @ 18:26:23

  dziękuje za ten opiekny i krzepiacy ducha przekaz… z calym swym sercem jestem z wami drodzy bracia i siostry wspieram was jak tylko potrafie medytujac i wizualizujac.. niech Bog Nas prowadzi w swietle wielkiej milosci i miosierdziu 🙂

 2. ramzes
  Sty 14, 2012 @ 13:48:00

  Popatrzcie sobie :))
  Komentarz chyba zbędny :))
  Obserwacja zrobiona ostatnio nad Włochami

 3. Ulya
  Sty 14, 2012 @ 11:07:48

  Chciałabym zadać pytanie które nie jest bezpośrednio może związane z wpisem, ale nie wiem w którym miejscu lepiej je zadać.

  Nad swoim rozwojem pracuję od około dwóch lat a ten blog czytam już od paru miesięcy i powtarzającą się wciąż kwestią jest motyw „najciemniej jest przed świtem”.

  Czuję, że w swoim rozwoju osiągnęłam postępy, mam bardzo silną „kreację” (że tak to ujmę bardzo wysoki procent życzeń spełnionych:P) i w związku z tym jestem bardzo zadowolona z punktu w którym się znajduję. Nie znaczy to, że chcę spocząć na laurach.

  No i właśnie. Dlaczego martwi mnie kwestia ciemności przed świtem – wielu z czytelników i Pracowników Światła przeżywa jakieś trudności. Ja nie. Albo ich nie ma, albo ich nie zauważam, ale tak czy inaczej nie czuje żadnego znoju ani rezygnacji czy demotywacji. Moje ciało fizyczne prawie nigdy nie choruje. Czy wynika to z tego, że jestem jeszcze zbyt „nisko” w moim samorozwoju, żeby te kwestie miały na mnie wpływ? Czy po prostu idę jakąś inną drogą? Z jednej strony rozumiem, że powinnami się cieszyć z tego, i oczywiście tak jest, ale to pytanie obija mi się o wnętrze czaszki już od pewnego czasu więc postanowiłam w końcu je zadać.

  Będę bardzo wdzięczna za jakąś (p)odpowiedź.

  • Mariusz
   Sty 15, 2012 @ 10:46:21

   Jeśli coś Ci mówi, że masz być „nisko”, to jedynie gry umysłu. Twoja droga jest Twoja, unikalna. Nic tylko się nią cieszyć.

  • sandixei
   Sty 17, 2012 @ 19:44:41

   Ech Ulya, po prostu się tym ciesz. Najwidoczniej nie masz do odrabiania w przyspieszonym tempie żadnych poważnych długów karmicznych, więc możesz żyć pełnią życia. Nić się nie dzieje bez powodu, ale czasem myslę sobie że już wystarczy, że więcej nie zniosę, że przecież mnie też wyrządzono zło, więc dlaczego jeszcze rachunek się nie zamknął. Kiedyś, w przeciwieństwie do Ciebie, sądziłam ze to ze mną jest coś nie tak, bo pakuję się w jakieś dziwne zależności życiowe i nic tak po prostu nie chce się szczęśliwie zakonczyć. Teraz czytam że to właściwie reguła i niezmiennie mnie to zdumiewa choć też pociesza.
   Możliwe jest też coś zupełnie innego – że dla Ciebie ów świt właściwie nadszedł…

 4. Eve09
  Sty 14, 2012 @ 09:56:33

  Kochana Krystal przepraszam, pomyliłam się i ten komentarz chciałam umieścić do Ewolucyjnego przeprogramowania 🙂

 5. Eve09
  Sty 14, 2012 @ 09:45:02

  Tak, EGO, które nie przeszło w stan posłuszeństwa myśli, że jest nami i potrafi niezle namieszać
  Dedykuję wszystkim kochani mój ulubiony wiersz:
  DROGI
  Przed każdym człowiekiem
  Otwiera się Droga, Drogi i znów Droga
  I wzniosła dusza wspina się po Wzniosłej Drodze
  A niska dusza idzie po omacku w Niskości
  A pomiędzy, na zamglonych równinach
  Cała reszta unoszona jest z prądem tam i z powrotem,
  Ale przed każdym człowiekiem otwarta jest
  Wzniosła Droga, i Niska,
  I każdy decyduje o drodze
  Którą jego dusza podąży

  — John Oxenham
  Namaste

 6. falcon
  Sty 13, 2012 @ 18:12:55

  … i niech się dzieje …

 7. elzbieta
  Sty 13, 2012 @ 17:39:41

  dziękujemy za słowa otuchy, czekamy na przemianę i Waszą pomoc, z wyrazami szacunku i miłości !!! Elżbieta

 8. gregor
  Sty 13, 2012 @ 16:03:11

  Witajcie:-)
  Jacku masz to na czym koncentrujesz uwage.:-)
  myśli i pragnienia są jak nasiona………..
  „Tym co mają bedzie dodane….. Tym co NIE mają będzie odebrane……..”
  Jesli myślisz o czyjejś chorobie dodajesz choremu choroby……..
  Jesli ktoś mysli o tobie w taki sposób(np brak pieniedzy) bedzie trudniej
  Jeśli ja myśle że ciągle czegoś mi brak to bedzie mi brak jeszcze bardziej i bardziej….. zabierane jest na to czego NIE mamy……..(nasza wola:-)
  Borykalem się z tymi samymi problemami…… ale przeniknela mnie wiedza 🙂
  NIE MAM CZASU:-) to chyba najlepszy przyklad …. bo ci ludzie naprawde nie mają czasu…..:-) z mojego doświadczenia należy prośić o pomoc…..
  swoje wyższe ja … przewodnika … archanioły…jezusa… arkturian są THE BEST…
  wzniesionych mistrzów….itd
  dzieki temu od niedawna u mnie jest tak dobrze jak nigdy nie bylo…..
  budze sie z uśmiechem a ide spać z jeszcze większym:-)

  POZDROWIENIA

  ps. każdy ma „moc” którą może nazwać i uruchomić(np: moc kreacji,uczenia się..itp)
  zależy to od tego jak ją nazwiemy….. a dostaniemy to co dajemy……..:-)

  dziekuję KRYSTAL dziekuję …Dajamanti….. dziekuję wszystkim za komentarze…

  • wika
   Sty 14, 2012 @ 17:07:28

   Siedzę i wcinam deser (przed obiadem, a co!… 😉 ), a czytając ten komentarz, poczułam, że może i obiad niepotrzebny… Dzięki, Gregor! 😀 Na tym polega wzniesienie: stwarzanie mocą intencji stanie się naszym chlebem powszednim, w końcu będziemy mieć pełną świadomość, że rzeczywiście SAMI stwarzamy nasze życie w ten sposób – a przy okazji i całemu światu fundujemy takich a nie innych mieszkańców… Dzięki, Belissa, super, że umiesz traktować takie wyzwania jak zabawę, tak się na tym świecie zdobywa nowe wspaniałe ‚sprawności harcerskie’, na widok których inne światy niemieją z podziwu 😛 …gdy wiemy, że SAMI wymyślamy nasze gry, albo zgadzamy się na cudze, zmienia to całkiem nasz status w tym wszystkim. Och, miałam dziś sen z serii ‚stoliczku nakryj się’!… Koleżanka po prostu powiedziała stołowi, żeby się rozunął, bo chce przy nim usiąść, i on to zrobił…a potem w ten sam sposób zamawiała sobie obiadek…zaczęłam ją naśladować i też działałało! a nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek aż takie czary mi się śniłty… Jesteśmy coraz bliżej, to, co czujemy, myślimy i mówimy, ma coraz większą moc oddziaływania w tej coraz rzadszej materii… Życzmy sobie i wszystkim cudowności :D:D:D

 9. KOSMITA
  Sty 13, 2012 @ 15:55:10

  PRAWDA CZY FIKCJA ? … (edytowane)

  sprytna manipulacja ciemnych, to nie tylko moje zdanie, i tacy ludzie jak Zwierzaczor są ich nieświadomymi, darmowymi agentami. Kieruj się swoim sercem i ufaj w proces Boski, Kosmito. Serdecznie pozdrawiam — K

 10. Lyricus
  Sty 13, 2012 @ 15:26:11

  Wylądują GFL i będzie cudownie, .. (edytowane)

  Drogi Lyricusie, wstawiaj tylko linki ze Światła na naszym blogu i nie bagatelizuj manipulującego geniuszu ciemnych. Serdecznie pozdrawiam — K

 11. Gami
  Sty 13, 2012 @ 13:26:23

  …nie mogę się doczekać 🙂

 12. KOSMITA
  Sty 13, 2012 @ 13:01:23

  Nooo,…piękna perspektywa :):):)

  Pozdrawiam Cię Krystal
  M.S.

 13. planetariusz
  Sty 13, 2012 @ 12:35:38

  A jeżeli interwencja opóźni nasze wzniesienie? Wolę się pomęczyć jeszcze parę miesięcy a nagroda będzie bardziej odczuwalna ewolucja przeprogramowania na 5d,wynagrodzi nam wszystko.

 14. Ziro
  Sty 13, 2012 @ 10:10:51

  Zdziwiło mnie a zarazem zaciekawiło zdanie:

  „…wszystkim gatunków podwodnych ludzi, którzy żyją w niektórych rejonach waszych oceanów i mórz.”

  Czy ktoś może powiedzieć wiecej na ten temat?
  pozdrawiam,

  • zrozumienie
   Sty 14, 2012 @ 02:35:17

   Kochany Ziro ja tez jestem ciekawa o jakie gatunki podwodnych ludzi chodzi i bardzo prosze jesli ktos cos wie na ten temat to niech napisze, z miloscia Barbara

 15. Mayan
  Sty 13, 2012 @ 08:14:11

  Przesyłam jeden z czterech filmów pt.”sztuka przeskakiwania linii czasowych Hathorów „http://www.youtube.com/watch?v=nDwjj8h8EVs&feature=youtu.be
  i jak zawsze … dziękuję. dziękuję za Wspaniały blog.

 16. Jacek
  Sty 13, 2012 @ 07:37:58

  Czas już na interwencję Federacji bo zaczyna się dziać nieciekawie – brak pracy i nędza zaczynają zaglądać wielu Ludziom w oczy !?

  • bellissa-o-belisza
   Sty 13, 2012 @ 17:24:43

   A wlasnie ze ciekawie, ja tez ledwo wiaze koniec z koncem ale traktuje to jak wyzwanie i sprawdzam moje zaufanie do siebie i swoich mozliwosci. Co do interwencji to nie martw sie bo jej nie bedzie 🙂 Sprawy finansowe i ekonomia nalezy do nas, poki sami nie obalimy rzadow i nie wprowadzimy NESARY to nikt za nas tego nie zrobi. Im predzej my sie ruszymy tym predzej nadejda zmiany. To musi sie stac bo inaczej ludzkosc sie nie przebudzi. Wiec zycze wam wszystkim wytrwalosci bo to kwestia okolo 10 miesiecy, traktujcie to jak zabawe to bedzie wam lzej. Pozdrawaim

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: