WJD o roku 2012

16.11.2011  Witajcie Kochani,

tak naprawdę, przekaz jest przekazem i tylko przekazem. Nie w tekście znajduje się problem, tylko w osobie która czyta dany przekaz i go interpretuje. Gdy czytam Wasze komentarze, chciałbym coś dodać, aby rozwiać te wszystkie wątpliwości.

Chciałbym abyście wiedzieli, iż od czerwca tego roku, mam stały kontakt z moją Wyższą Jaźnią. Niektórzy z czytelników o tym wiedzą. Ja zadaje pytanie, i oczekuje na odpowiedź, która zaczyna się cichym szeptem w mojej głowie. Oczywiście, notuje każde usłyszane słowo. W tym momencie, mam tak dużo spisanych zeszytów, że zabrakło by mi życia, abym mógł Wam to wszystko tutaj podać. Dlatego próbuje opisywać tylko te najważniejsze fragmenty wypowiedzi mojej Jaźni, delikatnie wplatając je we własne komentarze.

Otóż moich pytań na temat roku 2012 było tak wiele, iż nie potrafię przytoczyć dokładnej liczby. Gdy pytałem wprost o to, co wydarzy się w 2012 roku, zawsze usłyszałem tylko jedną odpowiedź: „A co takiego wydarzyło się w Tobie, abyś mógł dostrzec wyraźne zmiany na świecie?”

A teraz, podam Wam szczególny fragment, wypowiedzi mojej Jaźni i stwierdzicie prawidłowość i sedno przekazu AA Metatrona.

—————————————————————————————————–

fragment moich zapisków z 4.07.2011 roku. Godz: 23:45 – 1:32

Pytanie: „Czy mógłbyś mi bliżej omówić wydarzenia na świecie pod koniec 2012 roku?”

Odpowiedź (moja Jaźń): „Zdefiniuj bardziej pytanie, oraz wyjaśnij dlaczego pytasz o rok 2012?”

Pytanie: „Chciałbym się dowiedzieć, czy przekazy które czytam i opinie różnych, znanych ekspertów, opisują prawdę”.

Odpowiedź: „Prawda jest Prawdą. Ale czy Ty też chcesz w to wierzyć”?

Pytanie: „No Tak. Pragnę aby na świecie zapanował Pokój i Miłość, opisywany we wszystkich przesłaniach”.

Odpowiedź: „Jeżeli tego pragniesz, to w porządku”.

Pytanie: „Ale powiedz mi, czy pod koniec 2012 roku, Ziemia jak i jej mieszkańcy rzeczywiście przejdą do 5D i dlaczego ta data jest tak ważna?”

Odpowiedź: ” Nie kieruje się waszym ziemskim kalendarzem. Ludzki ograniczony sposób postrzegania, doprowadził do stworzenia linearnego czaso-kalendarza. Musieliście go stworzyć, ponieważ obawialiście się o własną przestrzeń i czas. A tymczasem, postrzeganie życiu Tu i Teraz, jest równoznaczne z ewoluowaniem ducha. Pytasz o 5D, a czy nie mówiłem tobie że Gaia na swojej powierzchni zawiera wszystkie wymiary, włącznie z 12-tym?”

Pytanie: „No tak, mówiłeś, mówiłeś. Ale dlaczego wszyscy mówią o tej dacie?”

Odpowiedź: „Mylisz się, nie wszyscy mówią o tej dacie. Ale wiem do czego zmierzasz. Spróbuje Ci to wyjaśnić. Wyobraź sobie cywilizacje, która tworzy kalendarz. Patrząc na ruchy asteroid i układ gwiazd, wyliczyli iż według ich własnego kalendarza, przybliżony koniec starej ery a początek nowej, ma nastąpić pod koniec 2012 roku. Gdy znaczna część Waszego społeczeństwa w to wierzy i skupiają się na tym, rozpoczynają proces twórczy. Proces tzw. przejścia do Nowej Ery. Ale w tej grze mamy pewne grupy. Każda grupa wierzy w zupełnie coś innego niż poprzednia. A więc, spróbujmy nazwać i podzielić te grupy, aby było bardziej przejrzyście, na grupę A, B i C. Pierwsza Grupa A, wierzy iż aby dokonać przejścia do tzw. Nowej Ery, Ziemia nie uniknie katastrof naturalnych, co spowoduje iż faktycznie ta grupa zostanie dotknięta nieprzyjemnymi zjawiskami meteorologicznymi. Druga grupa B, wierzy iż przejście do nowej Ery, będzie bardzo łagodne, co spowoduje iż „pójdzie jak po maśle” bez żadnego „zadrapania”. Trzecia grupa C, nie wierzy lub nie ma pojęcia o jakimś przejściu do innego wymiaru i oni nie zobaczą żadnej Nowej ery, ponieważ w nią nawet nie wierzą. Dlatego gdy pytasz o rok 2012 i przejście do piątego wymiaru, z punktu widzenia całości, jest to niemożliwe do oszacowania, ze względu na różne systemy wierzeń”.

Pytanie:” Zaraz, zaraz. Powiedziałeś że gdy ludzie się na tym skupili to uruchomili proces twórczy przejścia do nowej ery tak?”

Odpowiedź: „Owszem”.

Pytanie: „Czyli gdyby, nie odnaleziono żadnego kalendarza Majów i ludzie by się nie skupiali na tej dacie, to nie było by żadnego przejścia do innego wymiaru?”

Odpowiedź: „Dokładnie tak”.

Pytanie: „A czy można ten proces zatrzymać?”

Odpowiedź: „Musiałbyś przekonać wystarczającą ilość społeczeństwa, aby przenieśli transformacje planety na inny, dogodny termin”.

Pytanie: „Aleś Ty dowcipny…”

Odpowiedź: „Tak naprawdę nie ma żadnego przejścia Planety do Piątego wymiaru. Tak jak Ci już mówiłem i zawsze będę to powtarzał, iż Gaia posiada wszystkie wymiary na swojej powierzchni i to tak naprawdę zależy od Ciebie na jakim wymiarze pragniesz egzystować. Przejdziesz do Piątego Wymiaru tylko wtedy jeśli będziesz wierzył i czuł świadomie iż już tam jesteś. I to się tyczy wszystkich wymiarów bez wyjątku. Nikt ani Nic nie może na siłę człowieka umieścić w innym wymiarze, bez jego zgody i decyzji”.

Pytanie: „A gdybym chciał znaleźć się w 12-tym wymiarze co muszę zrobić? Jak mam w to wierzyć?”

Odpowiedź: „Istota 12-sto wymiarowa to istota w pełni świadoma swojej wielowymiarowości. W Tym wymiarze, możesz całkowicie zmienić swoje ciało fizyczne w czystą energie i podróżować po wszystkich światach, oraz przemieszczać się po 12-stu wymiarach jednocześnie. Aby znaleźć się w 12-tym wymiarze, zacznij od prostego ćwiczenia. Kogokolwiek czy cokolwiek spotkasz, zacznij wierzyć iż tym, lub nim jesteś. Gdy spotkasz innego człowieka, poczuj iż Ty nim jesteś. Gdy stąpasz po Gai, poczuj iż Ty jesteś Planetą. Gdy poczujesz zapach powietrza, uwierz iż Ty jesteś tym powietrzem. I tak dalej. I tak dalej”.

Pytanie: „hmm… i to wystarczy?”

Odpowiedź: „Oczywiście że nie. Gdy przejdziesz to ćwiczenie i będziesz w tym biegły i szybki, dostaniesz ode mnie następne.”

Pytanie: „Czyli to nie jest taka prosta sprawa…”

Odpowiedź: „Na twoim obecnym etapie rozwoju ducha, raczej nie”

Pytanie: „Czyli trzeba się napocić?”

Odpowiedź: „Napocić raczej nie. Ale czeka Cię dużo treningu. 12-ty wymiar jest wymiarem na tzw. „mecie ewolucji”. Nie możesz do niego przejść z dnia na dzień, czeka Cię dużo pracy na poziomie wibracyjnej”.

Pytanie: „Więc od czego tak naprawdę zacząć? Od 5D czy zająć się 12D?”

Odpowiedź: „Jak wolisz. Ale znacznie łatwiej jest iść po tak zwanych szczeblach. Czyli zacząć od wymiaru piątego”.

Pytanie: ” A w jakim wymiarze obecnie jestem?”

Odpowiedź: „1, 2 ,3 i 4 wymiar.”

Pytanie: „O…? Myślałem że jestem tylko w 3 wymiarze”.

Odpowiedź: „Doszedłeś do 4 wymiaru. Dlatego możesz komunikować się ze mną. Ale to nie znaczy, że nie możesz podróżować do 1,2 i 3 wymiaru”.

Pytanie:” Aha to oto chodzi”.

Odpowiedź: :D okładnie o to”.

Pytanie: „A jak znajdę się w 12-tym wymiarze, to będę mógł podróżować po wszystkim wymiarach tak?”

Odpowiedź: „Niezupełnie. Będziesz wszystkimi wymiarami jednocześnie. Innymi słowy, twoja świadomość będzie obecnością we wszystkich wymiarach. czy rozumiesz?”

Pytanie: „No chyba tak”.

Odpowiedź: „Cieszę się”.

Pytanie: „No dobra, także od jutra zacznę postrzegać siebie we wszystkim”.

Odpowiedź: „Jak chcesz. Tylko nie zapominaj o chwili Teraz i nie męcz umysłu wszystkimi wątpliwościami, jak nie znajdziesz się w mgnieniu oka w 12-tym wymiarze”.

Pytanie: „He he. Dobra, dobra. Postaram się”.

Odpowiedź: „Mam taką nadzieję”.

Pytanie: „Jest 1:30 w nocy. Nie potrzebujesz snu?”

Odpowiedź: „Nie potrzebujesz snu?”

Pytanie: „Heh, mam wrażenie że gadam sam do siebie.”

Odpowiedź „Taka jest prawda”.

Pytanie: „Dobra to idziemy spać, dobranoc”.

Odpowiedź: „Dobranoc”.
—————————————————————————————————–

A teraz chciałbym, abyście jeszcze raz przeczytali ten fragment:

„Pierwsza Grupa A, wierzy iż aby dokonać przejścia do tzw. Nowej Ery, Ziemia nie uniknie katastrof naturalnych, co spowoduje iż faktycznie ta grupa zostanie dotknięta nieprzyjemnymi zjawiskami meteorologicznymi. Druga grupa B, wierzy iż przejście do nowej Ery, będzie bardzo łagodne, co spowoduje iż „pójdzie jak po maśle” bez żadnego „zadrapania”. Trzecia grupa C, nie wierzy lub nie ma pojęcia o jakimś przejściu do innego wymiaru i oni nie zobaczą żadnej Nowej ery, ponieważ w nią nawet nie wierzą. Dlatego gdy pytasz o rok 2012 i przejście do piątego wymiaru, z punktu widzenia całości, jest to niemożliwe do oszacowania, ze względu na różne systemy wierzeń”.

I ten z przekazu Metatrona:

„Większość ludzkości 22 grudnia rozejrzy się i powie: „Nic się nie stało, gdzie tkwił problem?” Ale oświeceni pośród was będą wiedzieli, że stało się coś wspaniałego, i że prawdziwy początek wstępowania rzeczywiście się pojawił”.

Z Miłością.

https://krystal28.wordpress.com/2011/11/15/2012-%E2%80%93-rzut-oka-na-wspanialy-nadchodzacy-rok/

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. VEGETA
  Sty 11, 2012 @ 19:31:12

  Witajcie Bracia i Siostry. Ostatnio nie siedzę często na necie i jestem bardziej w tyle z ostatnimi przekazami. Dzięki Dajamantiemu zrozumiałem, że moje obawy o pewne osoby nie miały tak naprawdę jakiegokolwiek sensu. Te istoty nie będą moim zdaniem czuły się zakłopotane, bo widzę po nich, że nie kierują się strachem czy7 też nienawiścią etc. Akurat o nich nie muszę się martwić, a jeśli zajdzie taka potrzeba to powiem im co tak naprawdę jest grane, bo wiem, że będą chcieli posłuchać moich dobrych rad. Z miłą chęcią skorzystałbym też z porad Arkturian, ale ostatnio zbyt często zawracają mi głowę w domu i dlatego nie mogę się nad tym skupić. Jakoś znajdę ten upragniony wolny czas.

 2. Dajamanti
  Sty 11, 2012 @ 15:17:28

  Witaj Eve,

  Powtórzę Tobie to, co napisałem we wcześniejszym komentarzu: „Złoty Wiek nie nastąpi błyskawicznie, ale my będziemy już w Złotym Wieku wibracyjnie”.

  Piszesz: „moje wątpliwości wynikają z tego, że ciągle wokół nas i na Ziemi w systemie wszystko toczy się jakby nic nie miało uledz zmianie, ciągle te same schematy działania, ciągle ta sama polityka, te same problemy i maskwoanie ich pozornymi działaniami, trudno uwierzyć w to, że sytuacja zmieni sie radykalnie i to jeszcze w tym roku, staram się rozprzestrzeniać jak najwiecej informacji w moim otoczeniu i za pomocą internetu w róznych grupach, ale ludzie zdają się traktować wszystko jak wyssane z palca, albo jakies bajki, a ja czuję znużenie starymi metodami, czasem irytację, że można tak płytko traktować Istnienie i dopada mnie wtedy wielkie zwątpienie: a co jeśli to wszystko jest pobożnym życzeniem a nie prawdą”?

  No dobrze. A co dostajesz od Wszechświata, kiedy masz wątpliwości? Jeszcze więcej wątpliwości. Nie dostajesz zrozumienia, tylko wątpliwości. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ jest to główna zasada, Wielkiego Prawa Wibracji. Abyś mogła dostać zrozumienie, musisz mieć w sobie to zrozumienie. Jeżeli patrzysz dookoła na to co widzisz i mówisz: „Gdzie te zmiany? Wszystko jest tak, jak dawniej”, i dochodzi do tego, że tak patrzysz na swój świat. Twój świat się nie zmienił. Dlaczego? Bo Ty sama się nie zmieniłaś. Wibrujesz zdezorientowaniem, a więc dostajesz więcej zdezorientowania. Nie ma wyraźnych zmian w Tobie, abyś mogła dostrzec wyraźne zmiany w Twoim świecie, pomimo że one faktycznie następują.

  Mój świat jest zupełnie inny. Ja jestem pewny co do Genialności i Cudowności, tego Wielkiego Procesu Przemiany. Potrafię Dostrzec wyraźne zmiany w swoim wnętrzu i „potykam” się o nie, również w świecie zewnętrznym. Tworzę go tak jak chcę. Nie czekam na ślepy los. Nie czekam aż ktoś przyjdzie do mnie, i „chwyci” moje życie w jego ręce, i je zmieni. Nie ma takiej możliwości, bo to również jest wbrew prawu. Kocham wszystkie istoty i widzę jak istoty te, kochają mnie. Ja widzę jak świat w sposób „poprawny”, przechodzi na nowy, wyższy poziom świadomości, ponieważ
  „ja sam” jestem tym nowym, wyższym poziomem świadomości. Rozumiesz to?

  Nic nie jest wyssane z palca. Nie ma bajek, no chyba że w nie wierzysz. Wszystko jest oparte na Wielkich Prawach. One istnieją abyś mogła ich używać, do Tworzenia własnej rzeczywistości.

  A więc: „Co jest prawdą, a pobożnym życzeniem?”

  Z Miłością.

  • lucy pracownik swiatla
   Sty 12, 2012 @ 11:05:02

   Pragne podzielic sie tym co przeczytalam ,ksiazka pt,Arkturianskie objawienia;niektorzy z was myla fizyczne wzniesienie z wzniesieniem duchowym.Fizyczne wzniesienie oznacza integracje nowych kodow genetycznych i oczyszczenie nizszych cial na tym planie.nie oznacza ze sie gdzies udajecie wraz ze swoim cialem fizycznym obecnym.To dzieje sie tylko w nielicznych przypadkach gdy istota wibrujw w wielkiej oktawie swiatla kosmicznego.nie jestescie tam jeszcze.wasze cialo fizyczne stanowi doskonale zorganizowany kompleks cybernetyczny jednak macie mozliwosc jego dostosowania poniewaz jestescie jego operatorami i tworcami.poprzez swoje mysli psychike emocje i energie stale kierujecie nowe wpisy w swoim ciele energii jesli zintegrujecie inne wartosci, wszystkie sekcje waszego ciala zostana przeprogramowane,poniewaz otrzymaja te nowe kody.bedzieci doswiadczac bolu w zaleznosci od swego poziomu wibracyjnego,czysyosci i swiadomosci.Dlatego powinniscie zintegrowac nowe zwyczaje zywieniowe i wiecej swiadomosci w swoich myslach Swiatla i to co stanowi tu czynnik dominujacy. Nie pozwolcie swoim emocjom przejawiac sie w postaci chaotycznych stanow dramatu, przeszlego bolu i nie uzasadnionych lekow o prztszlosc.pozwolcie swym koncepcjom przejawiac sie poprzez slowa,by w kazdym momencie wyrazac madrosc ,pokoj,braterstwo hojnosc i milosc ,swiadomi faktu,ze wplywa to na planete waszych wspolbraci.duchowe wzniesienie oznacza zmiane waszej swiadomosci.wasze wartosci,zwyczaje i wierzenia integruja wiecej swiatla madrosci i duchowej wibracji. Proces duchowegowznoszenia pociaga za soba zmiany w ciele fizycznym ale,nie oznacza udania sie na plany swiatla w waszym fizycznym ciele.Proces wznoszenia jest przejsciem na wyzszy poziom ewolucji w ramach kosmicznej hierararchii ewolucyjnej Nastepny poziom na ktory wy macie przejsc jest stan Kumara .Istnieje miejszosc ktora osiagnela ten poziom, jednak nie jest to ilosc wystarczajaca,aby uczynic uogolnienia dotyczace calej planety.Przed wami najbardziej wzniosle osiagniecia;polaczenie z Boska Esencja i niesmiertelnosc..Poprzezbezwarunkowa i bezinteresowna sluzbe mozecie jednoczyc sie z Wszechobecna,Absolutna,Niestworzona Zasada Swiasdomoci-Boskoscia .Musiccie uwiezyc,ze wszyscy posiadacie potencjal,aby osiagnac czestotliwosc waszej Boskiej Obecnosci.Jestescie prowadzeni,dawane sa wam narzedziai wsolpracujemy z wami,abyscie mogli uczynic wielki skok ewolucyjny .Wrzeczywistosci,juz sie wzniesliscie,poniewaz wasza Boska Obecnosc nigdy nie zstapila, jest to kwestia psychlogicznego dostosowania Wplyw waszego mentalnego ego i planu dualnego sprawia,ze myslicie zupelnie inaczej, ale jest to tylko strategia ktora musicie odslonic.Wzniesienie nie jest czyms, co zostalo,zaprogramowane jako zjawisko laczne dla calej ludzkosci.jest to indywidualne wydarzenie ,ktore powoduje jednak zbiorowy rezonans .oczywistym jest,ze w tej erze obdarowywani jestescie wieloma dyspensami jednak nie oznacza to tez ,ze cala grupa ludzka wejdzie w proces swobodnie,na mocy decyzji Wyzszych sfer.probujemy powiedziec w ten sposob ze istnieja fazy wzniesienia dostosowane do dynamiki energetyczno-wibracyjnej planety i wszechswiata. teraz znajdujecie sie w fazie wzniesienia, ktora zakonczy sie w roku2012.druga faza potrwa do roku2024 a ostatnia do2032.Fazyte to czas jaki potrzebny jest waszej Galaktyce na przejscie przez pas fotonowy. nikt nie jest wybrany tylko wy dokonujecie wyboru,kiedy ,gdzie i czego chcecie doswiadczac .wszyscy jestescie zaproszeni, a drzwi do wzniesienia sa zawsze otwarte. nie kazdy jest jednak zainteresowany by przez nie przejsc .Jestescie zbyt uwiezieni przez ,bol potrzeby i przywiazanie ,to bagaz ktory niesiecie ze soba od tysiecy lat.Teraz wodnik daje wam sposobnosc,by sie tego ciezaru pozbyc Aby to uczynic musicie jednak zwrocic sie w strone swej BoskiejObecnosci i posluchac tego ,co wasi bracia i siostry z gwiazd wam przekazuja.W przeciwnym razie zostaniecie przechwyceni przez gre toczaca sie na troj wymiarowym planie oraz przez wasze mentalne ego……kochany DAJAMANTI zycze ci duzo cierpliwosci w pracy jaka wykonujesz .Zmiloscia lucy

 3. Teresa Sodol
  Sty 10, 2012 @ 21:12:43

  Znaczy, nie braknie nikomu pracy, kto chce sie wyzej wspinac..a kto nie chce, od poczatku musi wszystko zaczynac. I to wlasnie uswiadomic trzeba..by nikt sie nie bal wspinac do Nieba!

 4. Ania
  Sty 09, 2012 @ 13:55:25

  Każdy sam musi wejść w wyższy wymiar, dlatego nic się nie stanie 22 grudnia. Ci co słuchają głosu swojej duszy z każdym dniem będą coraz szczęśliwsi, a ci co głosu ego będą żyć w niskich energiach.

 5. Dajamanti
  Sty 09, 2012 @ 12:17:05

  Witaj Eve,

  Nie jest to sprzeczne z tym, co nastąpiło na innych planetach, które dotarły do tego Wielkiego Skoku. Ten Ton, o którym mówisz to Wielki Akord przejścia. Wielki Akord będzie dźwiękiem o częstotliwości od 18 do 20 Hz lub większym, który wprowadzi Ziemię, w nowe szybsze drgania. Ten proces Twórczy, został zapoczątkowany wraz z rozwojem świadomości jednostek.

  Jak myślisz, co zrobi „nieświadoma” grupa osób, która doświadczy tego Wielkiego Akordu. Nie będą mieli pojęcia, co to było, ani co takiego nastąpiło w ich ciałach. Oni będą chcieli, za wszelką cenę wrócić do normalności. Ale „normalności” już nie będzie. Istnieje taka możliwość, że pewna grupa ludzi nie będzie chciała kontynuować życia w 5D, ponieważ prawda 5D, nie jest ich prawdą zaakceptowaną w 3D. Dlaczego piszę że „istnieje taka możliwość”? Ponieważ nie chcę aby tak się stało. Ważnym jest rozmawianie często z osobami nam bliskimi o tym wydarzeniu, aby mogli zostać na to przygotowani i nie wpadali w zbędną panikę.

  Skoncentrujmy nasze siły, na 100-procentowym wzniesieniu i oświeceniu, każdego człowieka mieszkającego na Ziemi. Jest nas Wielu, możemy tego dokonać. Taka jest nasza misja.

  Dziękuję.

  • Eve
   Sty 10, 2012 @ 02:19:48

   Dziękuję Dajamanti, że masz taką cierpliwość, aby ciagle tłumaczyć, nie chcę Cię zamęczać, ale nurtuje mnie jeszcze jedno, ta grupa osób, która za wszelką cenę będzie próbowała wrócić do ‚normalnosci’ będzie żyła między tymi, którzy będą w wyższych częstotliwościach? Jak to będzie wyglądać? I czy rzeczywistość tych, którzy będą chcieli doświadczać Nowej Ery zmieni sie naprawdę, czy to znowu jakiś wykręt w stylu: „nic sie nie stanie, wszystko będzie jak do tej pory”? Przepraszam, że tak drążę, ale naprawdę chcę to zrozumieć. Pozdrawiam serdecznie.

   • Dajamanti
    Sty 10, 2012 @ 15:41:58

    Kochana Eve,

    Tutaj chodzi o drgania (wibrację) istot świadomych jak i nieświadomych. Cała zabawa polega na tym, iż istoty świadome i nieświadome będą drgać na podobnych częstotliwościach, ale to nie jest równoznaczne z tym, iż istota nieświadoma która ma podobne drgania jak istota świadoma, nagle stanie się oświeconą. Tutaj chodzi o zrozumienie tego procesu i zmianę w Nas samych.

    Wiem że jest to troszeczkę skomplikowane i zawiłe, ale podam Ci przykład: Powiedzmy że Ty jako istota świadoma, rozumiesz cały proces oczyszczania na planecie, i dążysz do tego aby zakotwiczyć w sobie Miłość uniwersalną i przebaczenie. Próbujesz i wiesz że jest to Twoim pragnieniem. A teraz wyobraź sobie, iż Ziemia przechodzi w nowe szybsze drgania (wibrację), nagle poczujesz że faktycznie zakotwiczyłaś swoje pragnienia, ponieważ odczujesz to jakby: „kamień spadł Ci z serca”, poczujesz ulgę. Staniesz się świetlanych przykładem dla innych, ponieważ będziesz całkowicie rozumiała ten proces, jak i zmianę w swoim ciele.

    Teraz kim są Ci „inni”, dla których będziesz świetlanym przykładem? Będą to istoty nieświadome które przejdą na te same wibrację, co Ty. Jednakże oni w swoim życiu bardziej kierowały się nienawiścią, strachem, przemocą, ale w głębi ich duszy chcą dalej żyć. Co się stanie? Tak samo jak Ty, dotrwają do końca, i przejdą na te same wibrację co Ty, z jednym wyjątkiem. Nie będą mieli pojęcia co się stało. Kiedy ty będziesz czuła ulgę, Oni zakłopotanie. Pojawią się nasi Bracia z kosmosu i z wewnętrznej Ziemi, aby wprowadzać stopniowo wiedzę, która była ukryta przez tyle lat przed ludzkością. Ty jak i inni świadomi tego procesu, przyswoją sobie tą wiedzę błyskawicznie, ale znajdą się nieliczni, którym bardzo ciężko będzie to wszystko móc pojąć.

    Koniec roku 2012, dostarczy nam wyższych wibracji planety i naszej własnej istoty, i to wszystko co wywoła ten samoczynny składnik. Wiesz dlaczego? Ponieważ to od nas indywidualnie będzie zależeć, co zrobimy dalej z tymi wibracjami. Jak myślisz co zrobi osoba nieświadoma? będzie szukała dalej swojego cieplutkiego „bezpiecznego” miejsca w postaci nienawiści do sąsiada, do polityki, ale jej po prostu nie znajdzie, i tutaj wyniknie to całe zakłopotanie.

    Stwórca jest Wielki i nie pozwoli, aby żadnej istocie stała się krzywda. Każdy dostanie drugą szansę. Każdy zostanie przywitany godnie i z miłością, ale nie każdy z tego skorzysta.

    Złoty Wiek nie nastąpi błyskawicznie, ale my będziemy już w Złotym Wieku wibracyjnie. Rozumiesz? Czyli wibracje i zmiany z naszych ciałach będą już zakotwiczone, ale będzie mnóstwo pracy, aby wszystkich ludzi przekierować na nowy poziom świadomości. Tak jak powiedziałem nie będzie to błyskawiczne, ale stopniowe. Nie będzie czegoś takiego że” „nic sie nie stało, wszystko jest jak do tej pory”. Wszystko się stało i wszystko się zmieniło.

    Jedyne zadanie które mamy do wypełnienia, to już TERAZ stopniowe przekazywanie tych informacji, osobom nieświadomym tego Wielkiego procesu, aby w miarę wszyscy byli przygotowani na to, co ma nadejść.

    Z Miłością.

    • Eve
     Sty 11, 2012 @ 01:42:00

     Dziękuję za to naświetlenie sytuacji, rozumiem wszystko i w zasadzie wiedziałam to, moje wątpliwości wynikają z tego, że ciągle wokół nas i na Ziemi w systemie wszystko toczy się jakby nic nie miało uledz zmianie, ciągle te same schematy działania, ciągle ta sama polityka, te same problemy i maskwoanie ich pozornymi działaniami, trudno uwierzyć w to, że sytuacja zmieni sie radykalnie i to jeszcze w tym roku, staram się rozprzestrzeniać jak najwiecej informacji w moim otoczeniu i za pomocą internetu w róznych grupach, ale ludzie zdają się traktować wszystko jak wyssane z palca, albo jakies bajki, a ja czuję znużenie starymi metodami, czasem irytację, że można tak płytko traktować Istnienie i dopada mnie wtedy wielkie zwątpienie: a co jeśli to wszystko jest pobożnym życzeniem a nie prawdą?

  • Hawa
   Sty 10, 2012 @ 14:09:38

   Witaj WJD.
   W imieniu wlasnym,prosze o zapodanie nastepnego cwiczenia. Oczywiscie jesli
   jest taka mozliwosc.
   Pozdrawiam.

 6. Eve
  Sty 09, 2012 @ 02:04:37

  hmm ale to sie kłóci z wieloma rzeczami mówionymi na ten temat, np na planecie Landras podobno wszyscy pewnego dnia doświadczyli przejscia, kazdy miał wewnętrzny wgląd duchowy, który mu pokazał czym był od poczatku wcielania się aż do obecnego życia a poprzedzone to zostało jakimś wysokim Tonem, który trwał 9 minut i był tak silny że ludzie padali na kolana, teraz planeta ta znajduje się w fazie adaptacji, zmieniło sie wszystko, nikt już nie kieruje sie egiem tylko brakuje tam nauczycieli – prekursorów duchowych żeby uczyć tych, którzy nic przedtem o Wzniesieniu nie słyszeli, żeby nadrobili zaległosci..

  http://monikaczyrek.blogspot.com/2011/04/wzniesienie-planety-landras.html

  • zrozumienie
   Sty 09, 2012 @ 16:48:52

   Kochana Eve ja tez czuje nie raz sprzecznosci i kiedy odwazam sie na ten temat wypowiadac, praktycznie jestem zmieciona przez komentarze innych, jestem na tym blogu od dawna i bylo a juz nie widze wiele pieknych istot rowniez komentujacych, domyslam sie dlaczego juz ich nie widuje, cudownie jest jak kazdy moze wypowiadac swoje mysli czy to pozytywne czy tez mniej ale jesli sa ludzie z otwartym sercem na wszystko i wszystkich to powinno sie to odbywac na zasadzie pelnego milosci zrownowazenia, wyprowadzenia z blednego myslenia, ukierunkowania na milosc i prawde, ktos kto potrafi przepieknie pisac , to jest normalne ze potrafi do siebie przyciagnac, ale co z tymi tez pieknymi duszami ktore nie potrafia tak pieknie ubrac w slowa tego co czuja i mysla? z miloscia Barbara, jesli moj komentarz przejdzie przez moderacje będę szczesliwa ze może chociaz Ty kochana go przeczytasz 🙂

   Witaj Zrozumienie, wyczuwam, że Twoje ego ustawia się tu w pozycji ‚ofiary’, więc ktoś w Twoim zrozumieniu musi tu też być ‚katem’? 😉 Pozdrawiam serdecznie — K

   • zrozumienie
    Sty 10, 2012 @ 02:03:07

    to jest Twoje myslenie Kochana Krystal, ja od dawna kieruje sie sercem polaczonym z czystym umyslem, nie ma dla mnie ani kata ani ofiary ani mniejszego ani wiekszego i zdaje sobie z tego sprawe ze jestem z Toba jednoscia czy chcesz tego czy nie, takie jest prawo wszechswiata i Boskie, czy wierzysz czy nie , niewazne, ale posylam Ci moja milosc, taka jak kazdemu mojemu bratu i siostrze, ani mniejsza ani wieksza, tak samo wielka, a prawda zawsze dla mnie bedzie najwazniejsza, a ta prawda dla mnie zawsze i na zawsze bedzie Stworca

   • Eve
    Sty 10, 2012 @ 02:26:45

    Droga Zrozumienie, ja całym sercem pragnę wniknąć w te cudowne, zapowiadane zmiany ostateczne, które realnie polepszą naszą egzystencję, tylko czasem, jakiś chochlik w mojej głowie wyłapuje coś co mu sie kłóci z resztą, ale próbuję to wyjaśnić w dobrej wierze i tłumacząc sobie, że nieporozumienia wynikają tylko i wyłącznie z przesiewu informacji przez nasze ega i że wszystko jest na jak najlepszej drodze i stanie się to, co było nam obiecywane, być może Ty masz podobnie:) Pozdrawiam serdecznie:)

    • zrozumienie
     Sty 10, 2012 @ 02:40:22

     Kochana, masz racje, jestes tak bardzo subtelna i pelna milosci osoba ze skladam przed Toba poklon wielkiego swiatla, Barbara

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: