WJD – Kim Jest Bóg? Jak pozostać w TERAZ? Techniki Kontrolowania swoich Mysli, Techniki Uzdrawiania

Witajcie Kochani,

Tak jak obiecałem, wklejam następne informacje od mojej WJ, które mogą się przydać. Są to informacje podane mi wcześniej, w okresie od czerwca do listopada 2011 roku. Każda „jego” wypowiedź do mnie, jest stosunkowo krótka, a ja drążąc temat, w końcu dochodzę do sedna sprawy. Dlatego aby uniknąć niepotrzebnego dialogu, umieszczam opracowany przeze mnie tekst, który jest zbiorem kilku wypowiedzi mojej WJ, zrobionych tak, aby powstała jedna „logiczna” całość. Przy opracowywaniu tych tekstów nie zmieniałem „jego” słów, ani niczego nie dodawałem, jednakże musiałem czasami zmienić merytorykę wklejanych fragmentów, tak aby dostosować te części do reszty tekstu.

Życzę miłego czytania.

—————————————————————————————————–

Kim Jest Bóg?

Pojęcie Boga przez większość ludzi, jest nad wyraz błędne. Zwykle gdy mówicie „Bóg”, kojarzy Wam się to z pojedynczą istotą, z jednostką i przy takim, głębszym rozumowaniu, zaczynacie gubić punkt, od którego rozpoczęliście kontemplacje. Dlatego aby móc poskładać to wszystko do „jednego pudełka”, trzeba zacząć myśleć i widzieć inaczej. Zamiast słowa „Bóg”, można użyć słów: „Wszystko co istnieje i co nie istnieje” lub „Energia Wszechobecności”. To otworzy Tobie drzwi do zupełnie nowego postrzegania, i choć trochę rozjaśni pojęcie „Wszechobecności” w Twoim rozumieniu linearnym.

Energia „Wszystkiego co istnieje i co nie istnieje”, znajduje się dosłownie wszędzie, nawet tam, gdzie Ty uważasz że się nie znajduje. Nie ma takiego czegoś jak: „pusta przestrzeń”. Wszystko jest energią i posiada samoświadomość. Samoświadomość „steruje” procesami biologicznymi i wibracyjnymi w ciałach istot fizycznych i wszelakich rzeczy. „Energia Wszechobecności” jest nieustannie płynącym i niekończącym się źródłem Wszystkiego. W waszych początkach byliście „zlepkiem” świadomości, tworzącym jedną świadomość, która była Wszystkim. Wasze prawdziwe pochodzenie, to Energia i świadomość obejmująca wszystkie Wszechświaty. Dlatego prawdą jest stwierdzenie, że jesteście częścią „Jabłka” jak i całym „Jabłkiem”.

Świadomość jest strukturą, którą można podzielić na nieskończenie wiele innych części, posiadających cechy pierwotnej świadomości. Bez wątpienia można określić, iż świadomość posiada strukturę fraktalną. Gdybyś potrafił podzielić własną świadomość, byłbyś w kilku miejscach jednocześnie i jest to całkowicie możliwe.

Należysz do części całości, tworzącej pełną całość, dlatego Twoja prawdziwa istota ma naturę wielowymiarową. Pomogę Tobie to zrozumieć. Narysuj proszę na kartce koło o dowolnej średnicy. Następnie narysuj nieco mniejsze koło, w kole większym. Mniejsze koło będzie symbolizowało świadomość, a koło większe energię. Teraz masz wgląd na pierwotną wersje Twojego prawdziwego „Ja”, które jest niejako „zatopione” we własnym polu energii. Byliście jedną świadomością z nieustannie krążącą energią, które były jednym, a jednocześnie wszystkim. Teraz weź drugą kartkę, narysuj proszę koło o dowolnej średnicy. W tym kole umieść dowolną ilość małych kropek. Duże koło nadal będzie symbolizowało energie, a kropki podzieloną pierwotną świadomość na wiele „innych” jednostek. Teraz masz wgląd na Twoją obecną wersje. Jesteście podzieloną pierwotną świadomością, a każda cześć jest repliką świadomości pierwotnej, egzystującej w polu energii.

Energia która znajduje się wokół Twojej Istoty, jest wszechobecna i nieśmiertelna, oraz jest nieodłączną częścią twojej świadomości, jak i odwrotnie. W jej skład wchodzą rzeczy materialne jak i niematerialne o określonej energetyce wibracyjnej. Twoje własne Ciało również jest stworzone z takiej samej energii, jak istota „Energii Wszechobecności”. Energia Jest bardzo wrażliwa na świadomość. Świadomość „steruje” energią w dowolny sposób. Jesteś nieograniczony, ponieważ możesz zrobić z energią co tylko zapragniesz, niezależnie czy jest to przedmiot, zjawisko czy Twoje ciało. W tym miejscu, bardzo ważnym narzędziem staje się świadome „kierowanie” wyobraźnią.

Spójrz jeszcze raz na twój drugi rysunek, i zauważ że żadna z kropek nie wybiega poza duże koło. Jest to równoznaczne z tym, iż niejako egzystujesz w środku swojej prawdziwej istoty, aby móc ją poznać ze wszystkich „najlepszych” jak i „nie najlepszych” stron. Te rysunki pomogą Tobie zrozumieć Twoją własną Istotę, jak i powód dlaczego jesteś tam, gdzie jesteś. Powinieneś teraz zrozumieć, że: „Wszystko jest ze sobą połączone, dlatego stanowi jedną całość”. Nie jesteś w żaden sposób odłączony od drugiego człowieka, ani od otoczenia które widzisz, dotykasz, słuchasz i smakujesz. Twoje nieświadome spostrzeganie czyni je takim. Zwróć uwagę na to, co dzieje się z częścią jabłka, oddzielonego od całości? Zaczyna gnić, ulegając deformacji. Następnie pomyśl, co dzieje się z człowiekiem, który przez całe życie wierzy, że jest oddzielony od całości?

Twoja prawdziwa istota, to pierwotne „Ja”, które jest Wszystkim co istnieje i co nie istnieje. Masz całkowitą wolność, aby poruszać się po tym kole energii, bez żadnych przeszkód. Jesteś tym wszystkim, co dotykasz, widzisz, słuchasz i smakujesz. Jesteś każdym człowiekiem, każdym kamieniem, rośliną, zwierzęciem. Jesteś doskonały ale tworzysz również niedoskonałość, aby siebie takim widzieć. Obecnie przybrałeś taką formę fizyczną, jaką widzisz codziennie w lustrze, jednakże Twój prawdziwy wygląd składa się na „Energię Wszechobecności”. Gdybyś mógł mieć wgląd na wszystkie Wszechświaty, łącznie z wymiarami i istotami egzystującymi na ich powierzchniach, z pewnością ujrzałbyś samego siebie, łączącego się w doskonały sposób w jedną, potężną całość. To jest Twój prawdziwy wygląd.

Jesteś Wszystkim i nie ma niczego, czym nie jesteś.

—————————————————————————————————–

Jak pozostać w TERAZ?

Gdy pozostajesz w TERAZ, uzyskujesz prawdziwą Wolność twojej istoty. W parze z Wolnością zawsze towarzyszy Nieograniczoność i Miłość Uniwersalna. Miłość Uniwersalna, Wolność i Nieograniczoność, są prawdziwą naturą Twojej istoty. Zwątpienie, strach, nienawiść, są tylko sztucznym tworem twojej świadomości.

Ważnym jest zrozumienie, czym tak naprawdę jest pozostanie w TERAZ. Gdy egzystujesz w TERAZ, Twój umysł jest czysty. Czysty umysł i pozostanie w TERAZ, są jednym i tym samym. Aby utrzymać taki stan, najważniejszą a jednocześnie podstawową czynnością, jest medytacja. Medytuj dwa razy dziennie, zaraz po przebudzeniu i przed pójściem spać. Twoja medytacja może być oparta na niemyśleniu, lub na uczuciu miłości. Czysty umysł to umysł nie osądzający ani nie wątpiący. Ważnym jest aby kochać to co się stworzyło. Gdy zaczynasz kochać swoje dzieło (stworzenie), ono dostosowuje się do Twojej miłości. Twoje otwarcie na taką miłość do wszystkiego, będzie oznaczało Wolność i Nieograniczoność uzyskane przez Twoją Istotę, a wtedy czysty umysł i pozostanie w TERAZ, pojawi się niejako automatycznie.

1. Technika Świadomego Przesuwania Myśli.

W ciągu dnia postaraj się być świadomy swoich myśli. One nie pojawiają się automatycznie same z siebie. Są tworzone przez twoją istotę świadomie lub nieświadomie. Co stanie się, jak zaczniesz być świadomy swoich myśli? Przestaną Cię tak męczyć. Ważnym jest zrozumienie, że myśli są tylko myślami i nie mają żadnej władzy, dopóki im takiej władzy nie dajesz. Technika która może być tutaj pomocna to: „Technika świadomego przesuwania myśli”. Gdy staniesz się świadomy swoich myśli, automatycznie jedna za drugą wyświetlą się Tobie, abyś mógł stać się „przytomnym” obserwatorem. Następnie powoli bez pośpiechu, przesuń dany obraz, z prawej do lewej. Równomierny oddech, przy tym ćwiczeniu, jest niezmiernie ważny. Spróbuj poćwiczyć na „lekkich” myślach, aby te „ciężkie” które pojawią się później, mogły zostać bez problemu przesunięte. Nie musisz usuwać wszystkich myśli. Niektóre myśli, bardzo dobrze Ci służą, niech będą to te, które najczęściej dają Ci się we znaki.

2. Technika Światła.

Następną równie dobrą metodą na kontrolę myśli jest: „Technika Światła”. Gdy pojawi się dręcząca myśl, która „wybija” Cię z twojego TERAZ, zamknij oczy, przyjrzyj jej się uważnie, a następnie stopniowo dodawaj Twoje uczucie miłości, jednocześnie wyobrażając iż dany obraz (myśl) stopniowo ulega rozjaśnianiu, przekształcając się w czyste światło. Gdy światło przed Twoimi oczami będzie krystaliczne, a ty będziesz odczuwał tylko miłość do tego światła, wyobraźnią spróbuj je przenieść do czakry serca. Następnie otwórz oczy. Powinieneś teraz poczuć ulgę, ponieważ dokonałeś przemiany „ciężkiej” myśli, do jej pierwotnej lekkości.

Moje podsumowanie

Pozostanie w Teraz i czysty umysł, są jednym i tym samym. W ciągu dnia powinniśmy spróbować pokochać wszystko, co pojawia się przed nami. Gdy nie potrafimy czegoś kochać, zawsze jest to związane z naszymi myśleniem. Można wykorzystać dowolną medytację, rano i wieczorem w celu uspokojenia tych myśli lub zastosować jedną wybraną, lub jeżeli ktoś woli to dwie techniki podane przez moje WJ. Jeżeli osiągniemy stan miłości uniwersalnej do wszystkiego, wtedy jest to równoznaczne z tym, iż osiągnęliśmy wolność i nieograniczoność. Gdy zapytałem moje WJ, co ma na myśli mówiąc Miłość Uniwersalna, odpowiedział: „Całkowita akceptacja i zrozumienie całości jako jedności”.

—————————————————————————————————–

Techniki leczenia Siebie i innych.

Choroba zawsze wynika z nieświadomych myśli, które odbierają energię danej jednostce. Można ją usunąć, wtedy gdy uzupełni się niedobór światła w ciele osoby chorej. Ważnym jest zrozumienie, iż części Twojego ciała odbierają jak i wysyłają energię. Twoje dłonie jak i stopy, mogą wysyłać lub odbierać energię, dlatego Gaia jest świadoma Twojego istnienia na powierzchni, ponieważ w każdej sekundzie wysyłasz przez własne stopy energie, która łączy się z jej rdzeniem świadomości. Gaia istnieje jako istota świadoma po to, aby pomagać istotom ludzkim w ich własnych ewolucjach. Światło Planety, jest potężnym światłem Wielkiej, wręcz mistrzowskiej Istoty jaką jest Gaia, dlatego można go wykorzystać w celu zwiększenia własnego światła, lub po prostu wysłać je innej istocie, uzdrawiając jej własny stan fizyczny, psychiczny lub wibracyjny. (W tym celu, wykonaj jedno z podanych ćwiczeń)

1. Uzdrawianie Siebie, lub zwiększanie własnego światła.

Stań boso na Ziemi, jeżeli pogoda na to nie pozwala, postaraj się o klapki lub sandały. Zamknij oczy. Twoje nogi powinny znajdować się obok siebie, a ręce wyciągnięte na boki. Teraz skoncentruj się na rdzeniu świadomości Gai, który jest kulą światła, w ośrodkowym centrum planety. Następnie w wyobraźni, stwórz kanał łączący twoje stopy z kulą światła, niech to będzie długa tuba. Teraz zobacz jak energia świetlna, przypływa tą tubą wprost do twoich stóp, aby wypełnić całe Twoje ciało krystalicznym światłem. Następnie wypuść tę energię przez Twoje wyciągnięte ręce. Światło powinno wyjść przez Twoje ręce i wejść ruchem spiralnym, przez czubek Twojej głowy, aż zatrzyma się w czakrze serca. Oddech powinien być głęboki, spokojny i równomierny. Jeżeli nie jesteś pewien co do intensywności odebranego światła, powtórz ponownie to ćwiczenie, ale tym razem zastosuj następujące słowa: „Duchu tej planety, proszę wyślij mi dostateczną ilość Twojego światła, tak abym mógł/mogła być kompletny/kompletna”. Gaia bardzo troszczy się o Was wszystkich, dlatego z przyjemnością wyślę Wam swoje Światło i Miłość.

2. Uzdrawianie innych osób.

Jeżeli chcesz wyleczyć lub przekazać światło Gai innej osobie, musicie stanąć boso na Ziemi, jeżeli pogoda na to nie pozwala postarajcie się o klapki lub sandały. Połóż swoje dłonie na czubku głowy osoby, odbierającej energię. Zamknijcie oczy, a teraz wykonaj wszystko to co było we wcześniejszym ćwiczeniu, z wyjątkiem wysyłania energii. Tutaj wyobraź sobie, iż światło które jest już w Tobie, przechodzi przez Twoje dłonie, i wchodzi przez czubek głowy osoby badanej. Zobacz oczami wyobraźni, jak oczyszczająca, czysta energią wypełnia całe ciało osoby badanej i zatrzymuje się w jej czakrze serca. Twój oddech, jak i oddech osoby odbierającej energię, powinien być głęboki, spokojny i równomierny. Jeżeli nie jesteście pewni co do intensywności wysłanego światła, powtórzcie ponownie to ćwiczenie, ale tym razem zastosuj następujące słowa: „Duchu tej planety, proszę wyślij mi dostateczną ilość Twojego światła, tak aby mogło oczyścić mnie i zostać przekazane innej osobie, w celu uzupełnienia jego/jej własnej energii”. Osoba która odbiera światło, powinna pozostać w stanie neutralnym, nie skupiając się zbytnio na żadnej myśli. Jeżeli osoba badana ma problemy w utrzymywaniu stanu neutralnego, może również przywołać „lekkie” myśli, poprawiające jej samopoczucie.

3. Uzdrawianie osób leżących.

Jeżeli chcesz przekazać energię osobie leżącej, wykonaj wszystko to co jest w ćwiczeniu pierwszym, z jednym wyjątkiem. Gdy światło jest już w Twoim ciele, postaraj się zatrzymać go w swojej czakrze serca i korony, mówiąc: „Duchu tej planety, proszę wyślij mi dostateczną ilość Twojego światła, tak aby mogło oczyścić mnie i zatrzymać się w mojej czakrze serca i korony, do momentu przesłania ją innej osobie”. Następnie udaj się do pomieszczenia, w którym leży dana osoba. Usiądź obok niej i połóż swoje dłonie na czubku jej głowy. Zamknijcie oczy. Wypowiedz następujące słowa, głośno lub mentalnie: „Przekazuję Tobie światło Gai, które oczyści Twoje ciało i uzupełni wszelaki niedobór energii”. Teraz wyobraź sobie jak światło które zatrzymało się w Twoich czakrach, przechodzi przez Twoje dłonie i wchodzi przez czubek głowy osoby leżącej, dana energia wypełniając całe ciało, zatrzymuje się dopiero w jej czakrze serca. Twój oddech, jak i oddech osoby odbierającej energię, powinien być głęboki, spokojny i równomierny. Jeżeli nie jesteście pewni co do intensywności wysłanego światła, powtórzcie ponownie ćwiczenie. Osoba która odbiera światło, powinna pozostać w stanie neutralnym, nie skupiając się zbytnio na żadnej myśli. Jeżeli osoba badana ma problemy w utrzymywaniu stanu neutralnego, może również przywołać „lekkie” myśli, poprawiające jej samopoczucie.

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. Fred.
  Lu 03, 2012 @ 22:54:44

  Powoli dociera do mnie w jaki sposób zmienia się Teraz.Pojawiają się nowe wiadomości akurat tutaj, w tym świecie, który tworzę szukając odpowiedzi.Swoją
  postawą zmieniam świat, zbierając doświadczenie, wiedzę jak stawać się jednością
  z samym sobą, a przez to z całym światem.Pomocnym stało się odkrycie fenomenu granicy.To czego się boimy, to granica nieznanego.Przytoczę sposób z zakreśleniem na kartce okręgu. Będąc w środku znam wszystko to co dotyczy jedności wewnętrznej. To co na zewnątrz jest obce, nieznane, może wydawać się
  wrogie i niebezpieczne. Wymazując gumką okrąg, dokonujemy symbolicznego
  połączenia wnętrza z zewnętrznym, uznając je za jedność. Taki właśnie jest świat!
  Jest Jednością Nieskończoną! Matematycznie nazywa się to zbiór otwarty. W takim zbiorze nie ma miejsca na alternatywne istnienia zbiorów. Granice wyznaczamy sami niczym kółka na kartce. Sami jesteśmy twórcami granic i ich użytkownikami, więc dlaczego się ich boimy? A może ktoś inny stworzył te granice i wepchnął dla zabawy ludzkość? Kochani! Jesteśmy „skąpani” w świetle, w miłości, w jestności tak jak w wodzie, gdzie niemożliwym jest obrócenie sie do niej tyłem.Światło, jakie znamy, trafiając na przeszkodę zatrzymuje się i widzimy ciemność. To złudzenie
  odczytujemy jako Zło, diabła, mroki itp. To właśnie jest granica, jaką sami wznieśliśmy. To wspaniałe móc dotrzeć do świata, w którym staje się to oczywistym.
  Jeszcze piękniejszym staje się kolejny wniosek, że będąc skąpanymi w świetle niczym innym być nie możemy! Świetliste Istoty, jak to dumnie brzmi !

 2. Stanisław
  Sty 09, 2012 @ 18:17:22

  Cudowny i niezwykle praktyczny przekaz. Odnalazłem tu opis kul świadomości, które mam sfotografowane. Odkryłem je w swoim mieszkaniu, na początku listopada przez przypadek, robiąc zdjęcia. Kiedy zainteresowałem się kulami które coraz liczniej ujawniły się na fotografiach, zacząłem przyglądać się ich strukturze, z wykorzystaniem prostych edytorów zdjęć. Są one piękne, mają (jak w opisie) swoją obwolutę energetyczną, następnie wewnątrz, można odnaleźć kolejne struktury (świadomości). Do 10 grudnia ilość tych kul wzrastała w niesamowitym tempie. Ostatnimi czasy jest ich w mieszkaniu mniej ale pokazał się nowy fenomen, mianowicie, przyglądając się przez obiektyw otoczeniu, w położeniu gotowości obiektywu do zrobienia zdjęcia, można dostrzec przez ułamki sekund przelatujące punkty światła. Jestem przekonany, że to te kule świadomości….
  Oczywiście dzieliłem się fotografią z rodziną i nigdy tego nie wyjawiałem dalej, aż do przeczytania tego opisu, co dziś czynię.
  Moje ego (przekonanie co do mojej wyjątkowości, związanej z tą obserwacją) :))))), zostało szybko zweryfikowane, gdy przebywając na urlopie w Gdańsku, zrobiłem w noc sylwestrową zdjęcia na plaży. Okazało się że plaża, całe otoczenie jest wypełnione tymi energiami. Moje próby, zostały powtórzone w kolejnych dniach i zjawisko się powtarzało. Jest to zadziwiające, gdyż odnoszę wrażenie, że są pewne momenty, gdy kule te przyzwalają na dostrzeżenie ich w obiektywie, gdyż po pewnym czasie, zawsze wszystko znika. Co do mojego wewnętrznego głosu, czuję, jestem przeświadczony, że te energie są w tej chwili bardzo intensywne na całym świecie, one wykonują konkretną pracę. Wiem też, że jest Was znacznie więcej, którzy macie podobne zdjęcia, a może inne doświadczenia. Podzielcie się nimi, bo też nie jest to przypadek, że można je dostrzec i być może jest jakaś praca, którą możemy wspólnie z nimi wykonać.
  Jeżeli ktoś mi podpowie, gdzie i jak można zamieścić te zdjęcia, z przyjemnością się nimi podzielę.
  Serdecznie pozdrawiam

  • kamil
   Sty 09, 2012 @ 22:24:38

   Te światełka to nic innego wydaje mi się jak energia która aktualnie nas pobudza, można również je dostrzec kiedy staniemy w bezruchu i spojrzymy na w przestrzeń najlepiej nieba wzrok musi też pozostać nieruchomo skoncentrowany np na jakiejś chmurze i wtedy można je dostrzec, jest ich mnóstwo ale nie mogę im sie zbytnio przyjrzeć bo mi oczy zaczynają łzawić widziałem już to na wakacje i teraz jest ich znacznie więcej może to ma związek z tym 11.11

   • Hawa
    Sty 10, 2012 @ 14:36:28

    @Kamil – przeczytaj ksiazke – wowczas pogadamy.
    Piszesz,ze widziales ,,swiatelka,, – to tez opowiesc z star treka.

  • VMV
   Sty 10, 2012 @ 16:24:12

   Te kule to Orby :).

   • Stanisław
    Sty 10, 2012 @ 22:33:52

    Faktycznie „Orby” „))),
    Dziękuję.
    Zgłębiam temat, choć po wygooglowaniu „orby” nie natknąłem się, na interesujący opis ale niewątpliwie to te kule. Super!!!.
    Zamieściłem ten komentarz, zainspirowany opisem ćwiczenia z narysowaniem koła, a w nim kolejnego koła lub kół. To jest dokładny opis „Orb”.
    Jeszcze raz dziękuję za naprowadzenie…
    Pozdrawiam

    • VMV
     Sty 10, 2012 @ 23:02:38

     Ciesze się bardzo :). Pomyślałam sobie, że może Ci się to info przydać.
     Wpisz sobie : Orb lub Orbs – np. w Google w opcji -> Grafika . Pojawi się mnóstwo fotek :).

     Pozdrawiam serdecznie :).

     M.

 3. Teresa Sodol
  Sty 08, 2012 @ 22:35:44

  FajnaTERAZ..to przeciez JA:))))

 4. beza
  Sty 08, 2012 @ 14:48:15

  • kamil
   Sty 08, 2012 @ 19:33:23

   Witaj bezo chyba nie chcesz powiedzieć że te filmiki które wrzuciłaś przekonują Cie. Jak dla mnie to on wygląda jakby się za dużo star treka naoglądał a i ona nie wypada lepiej;p i to co mówią to trochę śmieszne jak dla mnie było, nie gniewaj się pozdrawiam

 5. Mayan
  Sty 08, 2012 @ 11:16:14

  Drogi Dajamanti, jeżeli powiem ze jesteś genialny, będzie to bardzo banalne określenie, zupełnie nie adekwatne do prawdziwego odczucia.tego co nam przekazujesz.Bardzo bardzo dziękuję.Chyba już (wreszcie ) wiem jak uzdrowić łysiejącą kotkę , nad którą lekarze bezradnie rozkładają ręce.Wylizuje sobie sierść na brzuszku i na łapkach z powodu stresu jaki powodują nasi goście. Do naszych gości nalezy – córka ,zięć i wnuczek z wielkim psem ,owczarkiem niemieckim Leo.
  Trudno jest zamknąc drzwi przed najbliższymi, mieszkającymi daleko (Północna Karolina) z powodu stresującego się kota.I teraz dzięki Tobie chyba znajdę sposób
  na uzdrowienie kota „dziwoląga”.Ten „problem ” wydaje się być najbardziej banalny na świecie i taki pewnie jest (kto by się tam głupim kotem przejmował) ale nie dla mnie bo według Ciebie ja też jestem w tym kocie i w każdej innej rzeczy nieprawdaż ?
  Jeszcze raz dziękuję Wspaniałej Krystal I Tobie. , nie da się przecenić tego o czym się dowiadujemy.

  • Dajamanti
   Sty 11, 2012 @ 17:02:46

   Dziękuję Kochana Mayan,

   Chciałem tylko dodać, że jeżeli będziesz przekazywać energię Gai swojemu kociakowi, nie zapomnij o własnej energii Miłości.

   Zwykle gdy coś się dzieje z naszymi ulubieńcami, ma to związek z nami samymi. Piszę tutaj całkiem dosłownie. Nierzadko się zdarza, że zwierzak „łapie” wzorce wibracyjne od nas samych. Świeć pięknym przykładem tak, aby Twój zwierzak mógł go szybko wychwycić. Wiem że bardzo kochasz swojego kotka, i bardzo dobrze. Ale spróbuj taką samą miłość przekazać wszystkiemu i wszystkim. Oczywiście zrób to tak, aby Twój kociak na tym nie stracił. Spróbuj pokochać cały świat taką samą miłością, jaką kochasz swojego kociaka. Jest to najszybszy sposób, aby wyleczyć swojego zwierzaka, Siebie i swój własny świat.

   To jest to, co chciałem Tobie tutaj dodać.

   Jeszcze raz dziękuję, za miłe słowa.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: