Tam gdzie jest Światło, ciemność nie może przeniknąć

.

Moja droga, cóż to był dla ciebie za tydzień!  Znalazłaś się twarzą w twarz z kimś, kto powinien mieć całkiem przeciwstawny do naszego punkt widzenia oraz system wierzeń.  Zamiast tego, znalazłaś wielkiej renomy uczonego, którego obszerne badania całkowicie zgadzają się z tym, co miałem możliwość ujawnić od mojego przejścia na drugą stronę.  To spotkanie nie wydarzyło się przez przypadek.  Potrzebne  było pojawienie się kogoś, kto miał start podobny do mojego i tak jak ja miał wizję oraz inteligencję by zrozumieć, że musieliśmy wyzwolić się z łańcuchów kontroli umysłowej i fizycznej, aby móc w pełni uczestniczyć w badaniach, które koniecznie należało przeprowadzić.  Jakie to musiało być dla ciebie interesujące zobaczyć, że obaj znaleźliśmy prawdę.  Ja żyłem dla niej, tak jak on żyje teraz zgodnie z nią.  Jak wiesz, moja droga, nie jest to łatwa droga.  Nie była łatwa dla mnie i muszę stwierdzić, że jest jeszcze trudniejsza dla Gilada, ponieważ rozpada się system kontroli, który oni uważali za nie do pokonania, więc atakują bez litości tych, którzy odważą się ich kwestionować.  Gilad, tak jak ja zdecydował się urodzić dla tego celu: ma to sens dopiero wtedy, gdy się w pełni zrozumie wprowadzoną kontrolę umysłów przez tych, którzy są całkowicie uzależnieni od wartości materialnych, nie wolno im zadawać pytań, a jedynym ich celem jest posiadanie, kontrolowanie i manipulowanie wszystkimi dookoła.  Aby to osiągnąć stosują STRACH.

W końcu ludzkość otworzyła swój umysł na wszystko co jest.  Ludzie przypominają sobie kim są.  Jedna rasa nie może i nie będzie mogła rządzić Planetą Ziemią.  Wielu z ich również padło ofiarami.  Nie zadawali pytań i nie poszukiwali tego co im było podawane do wierzenia.  Postępowali  jak owce. Czy  wszyscy upadną razem, czy niektórzy zdobędą się na waleczność w poszukiwaniu rzeczywistej prawdy?  Wszyscy nie są jednakowi i nie powinni być widziani jako tacy.  Niektórzy są też ofiarami.  Przybyli na waszą planetę w celu sprawowania kontroli.  To wy, ludzie, pozwoliliście, aby do tego doszło.  Teraz nadszedł czas, aby powiedzieć:  „Już dość. To jest nasz świat!

Jak już wspominałem w przeszłości, dojdzie do zmiany biegunów magnetycznych.  Jest to częścią zmiany w kierunku Światła.  Te zmiany muszą nastąpić, aby ciemność – zło, które dokonało tylu zniszczeń mogło być usunięte.  Oni domagają się WOJNY.  Kiedy jest wojna, wtedy sprawują kontrolę.  Dostarczają broń.  Dostają swój tlen do życia przez zabijanie i cierpienie innych.  Niestety, używają  zwykłych ludzi by zabijali dla nich po to, by mogli utrzymać się przy władzy.

Czy po to sprowadziliście wasze niemowlęta na świat?  By zabijały i okaleczały?  POMYŚLCIE… Błagam was wszystkich, pomyślcie dokładnie o waszej odpowiedzialności wobec siebie i waszych rodzin.  Głęboko w waszych sercach pragniecie pokoju na świecie dla wszystkich ludzi.  Bez waszej pomocy nie byłoby wojen.  Ci, którzy domagają się wojen sami nie biorą w nich udziału.  Oni chcą, abyście wy zabijali za nich.  Z pewnością już jestescie na tyle świadomi, aby z tego zdać sobie sprawę.  WY stanowicie 99%.  A więc faktycznie, to WY posiadacie kontrolę!

Ich banki upadają, lecz jeszcze starają się utrzymywać swoją władzę.  Spójrzcie  dookoła siebie.  Komu możecie wierzyć?  David Icke od 20 lat stale ostrzegał was o tym wszystkim.  Wejrzyjcie w swoją świadomość.  Wasza przyszłość zależy od decyzji jakie podejmujecie.

Zbliża się Boże Narodzenie  . . pozwolę sobie zasugerować, abyście w tym roku poświęcili więcej uwagi wartościom rodzinnym.  Postarajcie się powstrzymać od koncentrowania się na fałszywych materialistycznych rzeczach służących rozrywce.  Jednoczcie się w harmonii z tymi, którzy was otaczają.  To co wam powiedziano wcale nie jest prawdziwą historią wydarzeń.  Ludzkość nieopacznie przyjęła ten mit a siły, które utrzymywały wtedy kontrolę podsycały ten mit.  Zarobili na tym wiele pieniędzy.  Dostarczymy wam prawdziwą historię Zbawiciela, kiedy będziecie gotowi, aby ją przyjąć. Macie obecnie wiele innych ważnych spraw, na których powinniście się skoncentrować.  Musicie chronić waszą planetę i waszych współtowarzyszy.

Miłość, tak, miłość zawsze jest odpowiedzią.  Gdzie jest miłość tam jest światło.  Tam gdzie jest światło, ciemność nie może przeniknąć.  Proszę, bardzo proszę, wprowadźcie to w czyn!  Żyjcie nią!  Kiedy jesteście atakowani, nie odwzajemniajcie się: uśmiechnijcie się, nie odpowiadajcie na atak.  Bądźcie ponad tym!  Prawda jest wszędzie.  Nie pozwólcie się znów oszukiwać.  Powiedzcie  wojnie NIE!  Zjednoczeni jesteście silni.  Spójrzcie na niewinne buzie waszych dzieci.  Obiecajcie im, że pomożecie stworzyć dla nich lepszy świat, gdzie będą mogli żyć w zgodzie i harmonii ze wszystkimi narodami.  Powodem braku harmonii na świecie jest fakt, że ludzie, którzy kontrolują wasze rządy są dla was niewidoczni.  Gdyby byli, zrozumielibyście kto jest przeciwko wam.

Pracujemy razem z wami, lecz nie  możecie nas widzieć, ponieważ jesteśmy na innym poziomie świadomości.  Większość z was jest jeszcze w trzecim wymiarze,  więc nie możecie ani nas zobaczyć, ani usłyszeć.  Lecz to nie oznacza, że nie jesteśmy tu z wami.  Wszystko to zmieni się, kiedy wzniesiecie  się do piątego wymiaru.  Wtedy nie będzie miejsca, gdzie mogli by się ukryć.  Z tego też powodu robią wszystko co tylko jest możliwe, aby opóźnić nieuniknione Wzniesienie do piątego wymiaru. Obiecujemy, że wszystko będzie tak, jak macie nadzieję, że będzie.  Jesteśmy zajęci tym, aby wszystko poustawiać na swoim miejscu.  Także usuwamy z waszej planety niektóre osoby w przygotowaniu do wielkiego przejścia.  Nie jesteśmy ograniczeni czasem.  Pracujemy stale by ratować waszą planetę i wszystkich ludzi pragnących żyć w pokoju.  Potrzebujemy wsparcia dobrych ludzi  Ziemi, by dokonali tej podróży z nami.  To jest moment prawdy i harmonii.  Zgromadzajcie się na tyle, na ile jest to możliwe.  Wspierajcie się nawzajem.  Niedługo pękną łańcuchy, które was ograniczały.  Będziecie w końcu WOLNI, wolni, aby doświadczać tego kim jesteście i w jakim celu znajdujecie się na Ziemi w tym czasie.  Zostaniecie uwolnieni z iluzji, że to co wam mówiono w co wierzyć, to jest wszystko.  Macie przed sobą wiele doświadczeń.  Już niedługo.  Już prawie tam jesteście.

Moja kochana, kontynuuj tę dobrą pracę. Twój uwielbiający cię, Monty

Montague Keen przez Weronikę Keen,   20 Listopad 2011

Tłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/montague11-12-11.html

12 Komentarzy (+add yours?)

 1. KOSMITA
  Gru 15, 2011 @ 10:18:27

  sylamos
  gru 14, 2011 @ 20:59:06

  Proszę o oświecenie dla wszystkich ludzi, a przede wszystkim dla narodu polskiego, który jest najbardziej w tej chwili uciskany. To co się dzieje w naszym rządzie to skandal. Zacznijmy się w końcu też przeciwstawiać temu co nam nasz rząd funduje, a nie przyjmujemy wszystko jak owieczki.
  ———————————————————————-
  Przyjacielu to nie jest takie proste! Polska jest krajem katolickim. Wiemy, że kler idzie rączka w rączkę z rządem. Lud nie ma swej woli i zdaje się wyłącznie na swych pasterzy, no to jak ich OŚWIECIĆ. Jak by były inne czasy to spłonąłbyś na stosie.
  Tu musi zadziałać wyższa siła, musi runąć w gruzy ośrodek zła i ignorancji jakim jest Watykan. Inaczej nici z tego przyjacielu.

  Serdecznie pozdrawiam… 🙂

 2. tomek
  Gru 14, 2011 @ 22:21:02

 3. sylamos
  Gru 14, 2011 @ 20:59:06

  Proszę o oświecenie dla wszystkich ludzi, a przede wszystkim dla narodu polskiego, który jest najbardziej w tej chwili uciskany. To co się dzieje w naszym rządzie to skandal. Zacznijmy się w końcu też przeciwstawiać temu co nam nasz rząd funduje, a nie przyjmujemy wszystko jak owieczki.

 4. Michał
  Gru 14, 2011 @ 19:41:33

  Dziś o 21.30 w telewizji TVN będzie leciał film pt. „Inwazja” o tym jak obcy przejmują władzę nad światem. Oto mamy przykład działania ciemnych. Sieją propagandę strachu przed naszymi przyjaciółmi z kosmosu. To jest element ich walki psychologicznej. Och jak bardzo czekam na WIELKĄ ZMIANĘ…

 5. KOSMITA
  Gru 14, 2011 @ 19:39:29

  Teresa Sodol
  gru 13, 2011 @ 14:54:20
  ————————————-
  Hej Tereniu! Oświeć mnie jak się wkleja te awatary, bo mnie nie wychodzi …:(((

 6. KOSMITA
  Gru 14, 2011 @ 19:31:44

  beza
  gru 14, 2011 @ 18:12:46
  Pokazałam ten film swoim domownikom.Potem pójdą do swoich znajomych i będzie na zasadzie „jedna pani drugiej pani” … i chyba tym sposobem kropla zacznie drążyć skałę. Byle szybko. Bo ja mam już dość….Pozdrawiam Was
  —————————————————————————————————–
  Doskonała metoda kochana Bezo. Poza tym my wszyscy mamy już tego szajsu dość!
  Pozdrawiam Was Wszystkich kochani.

 7. beza
  Gru 14, 2011 @ 18:12:46

  Pokazałam ten film swoim domownikom. Popatrzyłam na ich miny , podparłam się pod boki i niczym Stara Maciejowa , rzekłam : a nie mówiłam? Może nie będą słuchać tego co do nich mówię uważniej niż do tej pory , ale napewno znikną te dziwne uśmieszki….Potem pójdą do swoich znajomych i będzie na zasadzie „jedna pani drugiej pani”. Potem , tak ni z tego ni z owego , zadadzą pytanie z cyklu prowokujące … i chyba tym sposobem kropla zacznie drążyć skałę.
  Byle szybko. Bo ja mam już dość….
  Pozdrawiam Was

 8. KOSMITA
  Gru 14, 2011 @ 13:46:25

  Michał
  gru 13, 2011 @ 22:38:03
  ———————————
  Oj! Żeby to oświeciło wszystkich ludzi w Świecie. Kochani , rozsyłajcie ten filmik, gdzie się tylko da !!!

 9. beza
  Gru 14, 2011 @ 09:19:43

  Moi Kochani,mam prośbę…..proszę o modlitwę i wsparcie duchowe. Nie będę się tu rozpisywać bo to nie miejsce na to.
  Dziękuję.

 10. iwona
  Gru 13, 2011 @ 23:09:43

  oby te oszustwa pokazane w parlamen nas oszukujacie europejskim na filmiku rozlaly sie na caly swiat zeby ludzie przejrzeli na oczy

 11. Michał
  Gru 13, 2011 @ 22:38:03

  Witam
  Natrafiłem na ciekawy filmik. Niektórzy ludzie zaczynają rąbać prawdę prosto z mostu. To jest z parlamentu europejskiego.
  Zobaczcie:

 12. Teresa Sodol
  Gru 13, 2011 @ 14:54:20

  Kazda mysl tutaj wprost swieci! Czytajcie i uczcie sie sami i uczcie czytac dzieci:))))

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: