Tsunami Miłości

.

Prywatna wiadomość od SaLuSa do mnie – 19 listopad 2011

Laura: Dzień Dobry SaLuSa. Mamy tu pytanie od francuskiego czytelnika: „Pracuję w policji i czuję gniew i nienawiść do sytuacji niesprawiedliwości, przestępczości i przemocy.  Ponieważ jestem świadom tego, że jest to bardzo prymitywny bodziec – nie mogę dzielić miłości z tymi osobnikami.

Więc, zadręczam się mniej lub więcej co uniemożliwia mi koncentrowanie się wyłącznie na Wzniesieniu.
Nawet pomimo tego, że byliśmy szkoleni, aby nie okazywać żadnych uczuć to nie mogę sobie poradzić w nieodczuwaniu negatywizmu z powodu niesprawiedliwości.
Staram upewnić się, żeby nie odczuwać zaangażowania, utrzymując w myślach, ze tylko Złoty Wiek oczekuje na nas.
Lecz wszystkie te wydarzenia razem ze złymi nawykami takimi jak palenie?  Czy mogą one dopisać się mentalnie i fizycznie do uniemożliwienia nam partycypacji w tej długo oczekiwanej tranzycji?
.
SaLuSa: Doradzaliśmy w rzeczy samej wiele razy, abyście wcześniej oczyścili wasze ciała z różnego rodzaju  toksyn takich jak alkohol, papierosy czy narkotyki.  To dostarcza substytut lub iluzoryczne wrażenie tymczasowego doświadczenia pokoju i radości.  To również może dostarczyć przez chwilę wgląd w królestwa wyższych wymiarów, jednakże, nie polecamy nikomu podążanie tą drogą na dłuższy dystans.  Będąc w siłach policyjnych masz całkiem dobre rozeznanie jaki wpływ na mózg mają narkotyki oraz  jak przechodzi się przez proces odwykowych symptomów.  Używanie papierosów jako narzędzia komfortu jest jeszcze jedną iluzją, gdyż na dłuższy czas powoduje to nawet jeszcze głębsze stany niepokojów i uzależnienia.  Więc, ponownie powtórzę, staraj się ograniczyć te używki tak bardzo jak to jest możliwe.
.
Rozważając twoje pytanie oraz będąc w Galaktycznej Federacji, my również znajdujemy się w sytuacji podobnej takiej, jaką opisujesz.  Z tego też powodu solidaryzujemy się  z tobą.  Jednakże, biorąc pod uwagę poziom udręki, której doświadczasz skorzystałbyś gdybyś powiedział o swoich problemach swoim współpracownikom lub przełożonym.  Zarządzający mogą pomóc ci spojrzeć na te rzeczy z innej strony.  Na bardziej duchowym poziomie, ty również powinieneś zauważyć, że twoja sytuacja jest darem i ty możesz użyć go do własnego Wzniesienia.  Jesteś darem dla swojego społeczeństwa, poprzez pomaganie w korygowaniu poważnych przestępstw.  To nie jest łatwe przedsięwzięcie.
Droga do Wzniesienia jest zawsze wyzwaniem i w momencie kiedy wzniesiesz się, znajdziesz się w podobnych sytuacjach, lecz spoza zasłony.  Nie będziesz w stanie namacalnie stykać się z agresorami ani z ofiarami.  Nie będzie od ciebie wymagane, aby pomagać albo zajmować czyjąś stronę.  Jako wzniesiona istota będziesz miał pełny obraz i nigdy więcej nie pozwolisz się wciągnąć w żadną sytuację.  Będziesz przywołany do większego zrozumienia prawa karmy i przyciągania.  Polecamy, abyś zaczął postrzegać swoją obecną pozycję jako grunt treningu do swoich przyszłych zadań jako istota wzniesiona.
.
Laura: Dziękuję SaLuSa.  Przypuszczam, że chciałbyś nam przekazać pewne aktualności?
.
SaLuSa: W rzeczy samej, tak.  Fale energii wysyłane do Matki Ziemi są teraz bardziej jak tsunami niż jak fale.  Ich skutek ma podobne efekty na wasze stany wewnętrzne jak i rutynę, tak samo jak  prawdziwe tsunami miałoby na stare domy, które nie są już więcej potrzebne.   The energie tsunami mają na celu, aby przełamać to, co nie jest od tego momentu już wam  wam potrzebne.  Te energie wpływają na was bardzo potężnie lecz w różny sposób.  Mogą one być na początku nakierowane na wasze emocje, karmę lub przeszłe traumatyczne wydarzenia.  One przekształcają i przeobrażają waszą wewnętrzną istotę.  Nie ma gdzie się przed nimi ukryć, kochani, więc doradzamy akceptację.
.
To co zawsze pomaga jest wyjście na zewnątrz, wdychanie świeżego powietrza i zrobienie lekkich ćwiczeń fizycznych.  Nie ma potrzeby na wytężoną lub wyczerpującą pracę.  W  rzeczy samej, zauważycie, że wasze energie zanikają całkiem szybko podczas dnia i wasze dni mijają znacznie szybciej.  Jesteśmy świadomi faktu, że wielu z was obecnie czuje się emocjonalnie i energetycznie nieadekwatnie w stosunku do zadania i obowiązków, które poprzednio realizowaliście bez problemów.  Kochani, obawiam się, że to nie zmieni się na lepsze w najbliższym czasie.  To wy jesteście tymi, którzy będą musieli zmienić się i dostosować do tej sytuacji.  To może wydawać się teraz zmaganiem więc polecamy medytację w ciągu dnia, jak i również o świcie i o zmierzchu.
.
Podczas medytacji pracujecie z wyższymi energiami i wprowadzacie je świadomie w swoje ciała co pomaga wam przemienić  wasz wewnętrzny świat.  Postrzegajcie medytację tak jak postrzegacie jedzenie; ona odżywia części waszego bytu, które było wygłodzone przez bardzo, bardzo długi czas.  Jest wiele medytacyjnych praktyk i waszym głównym zadaniem jest odnalezienie tego, co wam najbardziej odpowiada.   Mówiąc to, mamy na myśli to, co do was naturalnie przychodzi.  Cokolwiek jest odczuwane jako wysiłek, coś nieprzyjemnego lub męczącego jest właśnie oznaką braku współbrzmienia.  Celem jakiejkolwiek medytacji jest przywołanie swojego światła bliżej do siebie, dlatego też powinno to doprowadzić was do wewnętrznej przestrzeni pokoju.  Jednakże, częstotliwości tych energii zmieniają się z nieuchwytną prędkością więc nie próbujcie na siłę utrzymywać stanu wymuszonego wewnętrznego pokoju.   Doświadczanie ich nawet przez kilka zwiewnych momentów będzie dobrym początkiem.
.
Niepokój na Matce Ziemi jest rezultatem tych energii, które nie są w pełni zasymilowane przez ludzką świadomość.  Te wydarzenia są bardzo mocno odbierane przez Matkę Ziemię.  Dlatego też obecnie kładziemy nacisk na medytację, transformację i na wewnętrzny spokój.  Radość, zabawa i szczęście są najlepszymi sposobami na przetwarzanie tych energii, gdyż ich częstotliwości są w fazie z tsunami miłości zalewającymi was.  Jednakże, każda fala ma szczyt i dolinę, zagrożenia, lecz to może być również zabawne, gdy dacie radę serfować na niej i użyć jej energetyczną moc by poruszać się do przodu.
.
Polecamy wam, abyście znajdowali jak najwięcej radości, uciechy i miłości w waszych sercach, kochani.  Te olbrzymie fale ostatecznie przetransformują wasz świat, więc powitajcie je w waszym życiu, gdyż są ona bardzo potrzebne dla was wszystkich.  Utrzymujcie częstotliwość waszej wewnętrznej energii w fazie z kosmicznymi wibracjami poprzez Matkę Ziemię i poprzez praktykowanie świadomego oddychania.  Zamknij oczy i po prostu poczuj swoje ciało, jego fale energii, jego rytm.
.
Jestem SaLuSa z Syriusza i mogę wam powiedzieć, że podziwiamy wasz ciągły wysiłek w podtrzymywaniu miłości i światła na najwyższych poziomach w każdych okolicznościach.
.
Dziękuję SaLuSa
.
Laura Tyco
.
Tłumaczenie w następujących językach może być znalezione pod podanym adresem:
http://despertando.me/es-conversaciones-con-salusa/
Angielski
Bułgarski
Chiński
Chorwacki
Francuski
Niemiecki
Włoski
Holenderski
Polski
Portugalski
Rumuński
Rosyjski
Hiszpański
Szwedzki
Prawa autorskie Laura Tyco.
Wszystkie prawa zarezerwowane. Możesz kopiować, dystrybuować ten materiał tak długo, jak długo treść jest kompletna i nie zmieniona, zaufanie jest udzielone autorowi aby załączył odnośnik z prawami autorskimi:
http://galacticlauratyco.blogspot.com/
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal

10 Komentarzy (+add yours?)

 1. Bri
  Gru 11, 2011 @ 11:57:31

  Hej a dlaczego do mojego poprzedniego postu nie dołączyło się to najważniejsze przesłanie??? Czemu to się ucięło??? Coś chyba zrobiłam nieprawidłowo.

  No nic napiszę to jeszcze raz:

  autor: Serge Kahili King
  tytuł: Bądź mistrzem ukrytego ja
  strona:16-17

  …Budda przekazał osiem prostych kroków prowadzących do samorealizacji, ale buddyzm stał się najbardziej zrytualizoana religią, jaką widział świat, a proste nauki Buddy nieomalże poszły w zapomnienie. Mojżesz dał Hebrajczykom 10 przykazań, co dało początek niezwykle skomplikowanej religii. Jezus zredukował to wszystko do dwóch przykazań, a w efekcie tego powstał wielki na cały świat kompleks religii chrześcijańskiej. Mahomet spisał Koran i stworzył prostą religię oparta na uznaniu istnienia Boga i pięciu modlitwach dziennie, ale dodano do tego bardzo szczegółowe i skodyfikowane prawo islamskie. Wygląda na to, jakby człowiek dostawał proste schematy prowadzące do szczęścia, a potem celowo niszczył je, aby znaleźć drogę metodą prób i błędów…

  Pozdrawiam jeszcze raz Kochani!

 2. Bri
  Gru 11, 2011 @ 11:48:11

  Moi Kochani!
  Droga Lucy i Lalibelo po przeczytaniu Waszych postów zastanawiałam się nad tym, jak to jest z tą religią. Tutaj racja, Bóg jest tylko jeden, chociaż różnie nazywany. A najwięcej komplikujemy my sami. Dlatego zastanawiałam się, co ja o tym sądzę, ale bez wrogich podtekstów i masowych uprzedzeń.
  Mówisz-masz i spadła mi książka z regału, podnosząc ją otworzyłam na przypadkowej stronie i proszę, co wyczytałam:

  autor: Serge Kahili King
  tytuł: Bądź mistrzem ukrytego ja
  strona:16-17
  Zgadzam się z tym całkowicie, bo nie religia (jakkolwiek nazywana), ale Bóg, Miłość, Pokój, Jedność, Braterstwo, Serce…. i długo by tu jeszcze wymieniać.
  Pozdrawiam Was Kochani serdecznie.

  PS. Ale mam dzisiaj power, jestem tak nakręcona i przeszczęśliwa…ot tak sobie, bez ulepszaczy i wzmacniaczy.

 3. planetariusz
  Gru 10, 2011 @ 00:04:18

  Energie odczuwamy coraz mocniej ,coraz częściej czuję jak oczyszczają mój organizm ,oddychanie odpręża.Filozofie Azjatyckie zawsze nas do tego namawiały,naszej religii było to obojętne.

  • Lalibela
   Gru 10, 2011 @ 11:50:43

   Naszej religii nigdy to nie było obojętne – spowiedź i pokajanie to właśnie oczyszczenie, co więcej, to prośby o przebaczenie, o odpuszczenie win (jak rozumiem ja to obecnie rozumiem- złej karmy) czego nie ma w religiach azajtyckich, tam złą karmę się po prostu przyjmuje, w naszej – można okazać pokorę, skruchę i uzyskać przebaczenie… 😉 …tylko ludzie, i ja kiedyś, uznają to za utrzymywanie w poczuciu winy, a wystarczy inaczej na to spojrzeć, z miłością… …hoponopono bardzo pomogło mi uzyskać inną perspektywę zrozumienia……

   • Lucy
    Gru 10, 2011 @ 23:22:10

    Droga Laibelo.
    Masz prawo do swoich opinii i przekonań,ale powinnaś zrozumieć,że Bóg jest jeden,w każdej religii Ten sam. Nie można więc wywyższać jednej religii a pogardzać inną,jakby tylko jedna była dobra.Gdybyś urodziła się w innym rejonie świata,jaką religię byś wyznawała? na pewno taką,jaka byłaby tam powszechnie uznawana. Nawet nasz papież Jan Paweł II mówił o szacunku do każdej religii, bo tym samym jest to szacunek do każdego człowieka. Ja też jestem w religii katolickiej,tak jak i Ty,bo w niej wyrosłam, i też kiedyś myślałam,że tylko ta moja religia jest tą dobrą,najlepszą. Lecz gdy moja wiedza i świadomość bardziej się rozwijają,inaczej już na to patrzę. Religię stworzyli ludzie, przez to powstały podziały,to też jest częścią tego starego systemu,z którego wychodzimy. To nie jest religia Jezusa,który przecież nie uważa się za naszego Pana,lecz za Brata, to możesz wyczytać z przekazów Jezusa,możesz też poczytać w Księdze Uranti, dostępnej za darmo w internecie. Jezus mówi nam zawsze jak jesteśmy silni i potężni, to my razem ze Stwórcą tworzymy wszystko,tworzymy Wszechświaty. Ludzie nie zrozumieli nauk Jezusa, my nie mamy bić się w piersi i mówić jak jesteśmy winni, przyszliśmy tu po to,by zdobywać doświadczenia,by uczyć się na własnych błędach.
    Nie ma grzechu, ,jest tylko doświadczenie. Jeśli będziesz postępować źle,przyjmować złe emocje,to w twoim życiu będą pojawiać się złe doświadczenia,problemy,których nie chcesz ale którym musisz sprostać. Natomiast gdy emocje będą dobre,gdy w Twoim sercu będzie miłość,radość, gdy nie będziesz oceniać innych,w Twoim życiu będą dobre doświadczenia.To prawo przyczyny i skutku, prawo przyciągania,a inaczej-Prawo Boże.
    Teraz jest ten czas,w którym mamy rozwijać świadomość,że Bóg i my jesteśmy jednością, Bóg jest w nas a my w Nim.

    • Lalibela
     Gru 11, 2011 @ 12:58:25

     Droga Lucy 🙂
     Ależ oczywiście, to właśnie napisałam :-)) chodzi o to, że nasza religia również zwraca uwagę na oczyszczenie, ale innymi słowami, niż robią to religie azjatyckie. A nawet, że złą karmę można odwrócić. Możemy się uczyć z wielu źródeł, tak jak oglądamy jeden klejnot z wielu stron i jedna fasetka tłumaczy nam i uzupełnia drugą.

     Całuski i pokój z Tobą 🙂

 4. 24
  Gru 09, 2011 @ 21:13:44

  Energie przyśpieszają, tak jak i czas. Co raz więcej energii dla ciała i umysłu.
  Teraz naprawdę mocno można to odczuć…. 🙂

 5. Mariusz
  Gru 09, 2011 @ 20:25:35

  Fale energii są coraz silniejsze i mocniej odczuwalne. Jesteśmy coraz bliżej Cudownego.

  Namaste

 6. Jarosław Arkuszewski
  Gru 09, 2011 @ 13:24:36

  Pan Policjant miał na myśli oczywiście niesprawiedliwość, przestępczość i przemoc w policji 😛

 7. Dafidoo
  Gru 09, 2011 @ 12:01:59

  Tak dokładnie. Oddychajcie świadomie. Ostatnio w ciągu dnia próbuje cały czas to robić i czuję różnicę. Nawet w ciągu dnia czuje wibrację na mojej głowie i jakby moja klatka piersiowa była rozszerzona. Wszystko co mnie ostatnio dręczyło, co wywoływało u mnie gorsze samopoczucie zniknęło 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: