Kosmiczne Wieści – Listopad 2011

.

Także przekaz Jezusa na niedzielny poranek:  Przekształcając dualność za pomocą oddechu, dziękuję Wika!

____________________________________________________

aktualizacja 4.12.11

SaLuSa ( Mike Q) 25.11.11   Dla tych z was, którzy śledzą co dzieje się na świecie nie możecie nie zauważyć, że nasze przewidywania co do wyniku stają się rzeczywistością.  Masowe problemy bankowe i finansowe wyraźnie zmierzają do katastrofy i nie ma sposobu, aby temu zapobiec . Żyjecie w świecie, który jest w stanie chaosu i stopniowo zmierza do implozji …. Wiele rządów wspólnie zgodziło się, aby wspierać nowe podejście do bankowości, ale to jeszcze się okaże, kto może się pobudzić do działania. …. Istnieje również uwzględnienie dla programu Obfitości, który nastąpi po tych zmianach (NESARA przyp. tłum.)  ….  Zabraliśmy im możliwość spowodowania poważnej katastrofy i nie pozwoliliśmy im na ingerowanie na Bliskim Wschodzie.  Kraje te muszą uporządkować swoje własne problemy, a w miarę możliwości działać według wymagań swoich ludzi.  W przeszłości Zachód celowo miał swoje oczy na pola naftowe i często powodowali problemy i wojny w celu osłabienia tych krajów i przejęcia rządów.  Kolonializm zabrał kraje i bogactwa od ich naturalnych mieszkańców i to będzie omówione, gdy pokój zostanie przywrócony.

GF (Sheldan) 23.11.11   Teraz Agarthanie nawiązali współpracę z naszymi sojusznikami na Ziemi i ogólny plan został wprowadzony w życie, pierwszą jego częścią była likwidacja ogromnych sieci podziemnych i baz podwodnych utrzymywanych przez dziesięciolecia przez różne tajne rządy.  Ciemni stracili dziesiątki tysięcy istotnego personelu i większość egzotycznych naukowców i techników odmówiło im swoich usług.  Pomimo tego, dopiero po obecnych aresztowaniach personelu średniego szczebla, ​​iluminoidzi  naprawdę wpadli w panikę, oni już teraz wiedzą, że ich aresztowanie jest blisko.

Prawne organy waszego świata obecnie przygotowują nakazy do aresztowania tysiąca osób najbardziej związanych ze złośliwym systemem służalczym dla ciemności.  Systemy te planowały dewastację waszego świata i zredukowanie ludzi świata do około 90%.  Te niezliczone zbrodnie przeciwko ludzkości, pozbierane w najdrobniejszych szczegółach, wraz z dziesiątkami tysiącami świadków, cytowanych w tych dokumentach, stanowią podstawy prawne dla tych masowych aresztowań, które będą zrealizowane w najbliższej przyszłości.  Po tym rozpoczną się sprawy sądowe podobne do tych w Norymberdze.  Będzie to w telewizji.  Sprawiedliwość musi być dokonana i  musi być przejrzysta dla wszystkich.

(Krystal, wg informacji D.W.)   Dwa olbrzymie podziemne miasta z rozległymi korytarzami zostały zniszczone w Kolorado i w Wirginii 23 sierpnia 2011 przez „Białych Rycerzy” z Pentagonu w kolaboracji m. in. z Andromedami należącymi do GF.  Podane to było w mediach jako trzęsienia ziemi, podczas których ewakuowano pracowników z Białego Domu i z am. senatu.  Do tego została użyta zaawansowana technologia, polegająca na wprowadzeniu powietrza pod dwudziestokrotnym ciśnieniem.  Przed tą akcją wszyscy ludzie zostali usunięci z podziemni w niewiadome miejsca.  Operacja ta została porównana w swojej ważności do zwycięstwa nad faszyzmem w 2-giej wojnie światowej.  Akcja ta była potwierdzona przez Dawida Wilcocka, Bena Fulforda, SaLuSę i Mateusza (obecnie w tłumaczeniu).  W moim domu radość była przeogromna z tego powodu.  Pierwszy konkretny dowód na to, że ciemne siły są osłabiane metodycznie i w szybkim tempie i już nie mają żadnych szans, aby utrzymać swoją władzę.

SaLuSa (Mike Q) 23.11.11    Czym więcej władze atakują pokojowe demonstracje, tym one uzyskują większe wsparcie…. Chcielibyśmy zobaczyć postęp do końca roku, to by otworzyło drogę do większego skoku naprzód.  Przez cały czas używajcie intuicji, jeśli chodzi o was, tam gdzie widzicie potrzebę podjęcia kroków w celu ochrony przed wynikami wszelkich podejmowanych działań.  Myślimy w kategoriach możliwych niedoborów żywności i przerw w zasilaniu prądu, co  w niektórych miejscach może być tymczasową niedogodnością.  Pamiętajcie, że w niedalekiej przyszłości będziemy znacznie bliżej was i najprawdopodobniej będziemy w stanie pomóc bezpośrednio.  Żadne problemy, których doświadczycie nie będą miały na was wpływu przez długi czas, ponieważ było przewidziane z dużym wyprzedzeniem…..  Zaczynacie sobie zdawać sprawę, że pomimo tragicznych prognoz katastrof czasów ostatecznych do tej pory nie zdarzyło się nic takiego i możecie sobie podziękować za te zmiany, które miały miejsce.  Przez długi okres czasu z powodzeniem pracowaliście ciężko, aby podnieść poziomy wibracyjne i w ten sposób udało się wam przezwyciężyć potrzebę drastycznych zmian.  Chociaż oczyszczanie i fizyczne zmiany są nadal potrzebne, zamiast dramatycznych na szeroką skalę, stały się bardziej zlokalizowane ….. Nadchodzący rok będzie jednym z ogromnych osiągnięć, m.in.  przełamania barier, które was dzieliły ….. Sprawiedliwość powróci i w miarę możliwości wszystkie akty niesprawiedliwości popełniane wobec niewinnych ludzi, będą skorygowane.  Wiemy, że wielu z was jest ofiarami fałszywych oskarżeń i jeśli nadal jestescie w areszcie zostaniecie uwolnieni …… Polityka zmieni się tak bardzo, że nie będzie miejsca na przekupstwo, korupcję – uczciwość i przejrzystość zagwarantuje, że będziecie mogli mieć pełne zaufanie do tych wybranych w wyborach.  Skontaktowaliśmy się już z politykami, którzy są ze Światła, i którym można całkowicie zaufać, poniewaz będą mieli najlepsze intencje w sercu, kiedy zostaną powoływani do rządów tymczasowych.

Kryon (David Brown)  11.11.11   Przenosimy wasze wewnętrzne energie do harmonii i jednocześnie podnosząc was do nowych wibracji … jesteście teraz około 85% tego jaka energia będzie w grudniu 2012 roku.

SaLuSa (Mike Q) 18.11.11   W drugiej połowie przyszłego roku, Lemurianie, którzy są waszymi starożytnymi Braćmi i Siostrami dołączą do was z Wewnętrznej Ziemi i wraz z innymi odwiedzającymi będziecie się wiele uczyć.  Będzie więcej niż wystarczająca ilość pomocy w różnych projektach, do których będziecie wezwani.  Oczywiście to nie zakończy się ze Wzniesieniem, ponieważ jest to początek nowej ery współpracy, aby wynieść was do poziomu Galaktycznych Istot.  Tak więc  najbliższe lata będą naprawdę ekscytujące.  Również osiągniecie stan bycia, gdzie zmiany w waszym ciele fizycznym przezwyciężą stany, które wcześniej prowadziły do ​​starzenia się.

Nie wszystko wydarzy w ciągu najbliższych 12 miesięcy.  Jednak szybkość, z jaką będą one nadchodzić będzie was bardzo zajmować.  Wasz poziom świadomości został podniesiony 11.11.11. i nadal będzie wzrastać w dalszej przyszłości.  W związku z tym staniecie się wszechwiedzący i zasłużycie na prawo miana Mistrza.

W ostatnich dniach kabała, który może zaoferować teraz tylko symboliczny opór, ich moc została poważnie osłabiona.  Zawsze byliśmy w stanie podróżować na waszym niebie dość bezpiecznie, a od czasu do czasu dowiadywaliście się o rozbitych statkach, należały one niezmiennie do intruzów, takich jak Szaraki i ich przyjaciół Reptylianów.  Wkrótce będziemy czuć się swobodniej i będziemy bardziej otwarci w podróżach wokół Ziemi, naszym zamiarem jest, aby więcej z was zobaczyło nasze statki.  Wkraczacie w okres dużej aktywności na Ziemi i poza nią.  Ta Boska data Ujawnienia szybko się zbliża.  Uzgodnienie na niezbędne przygotowania do jego ogłoszenia muszą być zrobione.

Wysoka Rada Plejadian (Mira) 17.11.11   W ramach naszej pracy koncentrujemy się na obszarach, gdzie nasza uwaga jest najbardziej potrzebna.  Prosimy też o waszą modlitwę i skupienie uzdrawiania dla Bliskiego Wschodu, Japonii, Wysp Kanaryjskich,  Zatoki Meksykańskiej, Argentyny, Europy i dla wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.  Proszę koncentrujcie się również na rządowych reformach na całej Ziemi. Jesteśmy z wami w tych zmianach.

Monty (Weronika) 13.11.11  Przypominam, po raz kolejny, abyś upewniła się, że masz wystarczającą ilość przechowywanego pożywienia, gdyż Kabał będzie próbował kontrolować dostawy żywności.  To będzie tymczasowe, ponieważ w Nowej Energii żywność nie będzie konieczna tak jak jest teraz.  Pożywienie stanie się przyjemnością tak, jak czekolada jest teraz.
Jesteście 99%. Macie 99% energii. Czy muszę mówić więcej? Razem odniesiecie sukces.

DK (Terri) 10.11.11  Jesteśmy w bardzo intensywnym okresie czasu, mniej więcej do końca tego roku.  Wszystko zaczęło się 28 października i będzie trwało do końca grudnia 2011 roku.  Więc to będzie duży nacisk na świat i na was.  To bardzo ważne, aby utrzymać spokojne centrum i kiedy z niego wychodzicie, nie pozostawajcie na zewnątrz  zbyt długo. Świadomie wracajcie do cichego stanu pokoju.

SaLuSa (Mike Q) 9.11.11  Świat patrzy na upadek w Europie, który będzie miał daleko idące konsekwencje.  Problem w znalezieniu rozwiązania jest taki, że nie ma wystarczających pieniędzy na sfinansowanie jakiejkolwiek formy pomocy lub wywiniecie się z trudnej sytuacji.  Stary system nie może już dłużej służyć tym zaangażowanym krajom i nowy musi być stworzony, aby całkowicie rozwiązać problem.  Odpowiedź oczywiście czeka w gotowości i nasi sojusznicy przedstawią swój plan w odpowiednim czasie.  Bądźcie pewni, że niedogodności dla was będą krótkotrwałe.

GF (Niebiański Wędrownik)  7.11.11   Wkrótce zobaczycie duży pokaz naszych statków nad dużym miastem w Europie jako potwierdzenie od nas, że tu jesteśmy. Znamy wasze obawy, strach, znamy wasz ból i niezadowolenie.  Niech to będzie naszą miarą komfortu dla was, nasi przyjaciele.  Jest zawsze najciemniej przed świtem.
Wkrótce kilka rządów światowych ogłosi oskarżenia w toku wobec głównych graczy na międzynarodowych rynkach finansowych w reakcji na protesty i w odpowiedzi na wzrost energii Światła, która szybko wymiata ciemność.

Rada 12-tu (Ann A.) 06.11.11.  Koordynujemy grupowe „głosowanie”, czy ujawnić naszą obecność w tym roku, następnym, lub jakiś czas później.  Jest wiele inteligentnych osób na waszej planecie, które mogą sobie z tym poradzić, najważniejszym i najbardziej dramatycznym zjawiskiem od pojawienia Jeszuy około 2000 lat temu.  Nasze pojawienie się na arenie międzynarodowej zmieni natychmiast planetę  i bez możliwości regresji.  Gdy pasta do zębów jest poza  tubką, nie ma szansy wsadzić ją z powrotem i dlatego też Ujawnienie jest opóźniane, omawiane, planowane, ponownie planowane, opóźniane po raz kolejny.  Odsetek ludzi, którzy nas powitają jest wystarczająco duży.  To rządy stoją na naszej drodze.  Wiele szkód, mogłoby się wydarzyć bez odpowiedniego zabezpieczenia.

Większość z was doczeka się Pierwszego Kontaktu.  Ci, którzy odejdą przed tym doniosłym wydarzeniem zajmą pierwsze rzędy siedzeń na wewnętrznych płaszczyznach.  Nikt tego nie przeoczy. To dlatego tu jesteście.
Słyszymy i czujemy frustrację tych, którzy pragną połączyć się z ich pozaplanetarną rodziną i przyjaciółmi.  Jesteśmy zawsze z wami. Monitorujemy wasze światło na co dzień.  Wysyłamy wam światło, gdy jest na niskim poziomie.  Pragniemy tego spotkania bardziej niż możecie to sobie wyobrazić.  Chcemy zakończyć te misję i też odjechać do domu.  Bądźcie nieugięci w swoich pragnieniach zamanifestowania naszego wejścia do historii ludzkości – byliśmy częścią waszej historii.

SaLuSa (Mike Q) 5.11.11  Na całej planecie pojawiają się nowe formy życia i to będzie odnotowane z czasem w wiadomościach.  Powstają nowe gatunki zwierząt i roślin.  Wiele waszych obecnych gatunków owadów i zwierząt odchodzi, ponieważ nigdy nie były przeznaczone do życia w częstotliwościach, do których wchodzicie. Nie opłakujcie ich, ponieważ to jest ich cykl życiowy w tej rzeczywistości.

Q’uo (Carla L. Rueckert)  5.11.11  Wydarza się wielki przewrót w status quo.  To będzie początek tego, co ma być znane jako wielki kryzys jest to jednak opacznie rozumiane, jako że jest to ogromny ruch w kierunku świata bardziej sprawiedliwego.  To tylko będzie wyglądać katastrofalne.  W rezultacie wyłonią się przeciwne fale przekonań, ale pozostaje tylko jedna prawda.
2012 rok będzie przebudzeniem ludzi Ziemi do nowej formy rządu.  Przeszkody zostaną usunięte i będzie duży postęp w dziedzinie finansów i bankowości.  Tak, będzie wiele do zrobienia i ci, którzy starają się asystować planecie do coraz bardziej zielonego, bardziej dziewiczego miejsca tak jak kiedyś, zaczną projekty, które się do tego przyczynią.

Każda istota będzie dotknięta tymi zmianami i choć wyglądają one negatywnie, zapewniamy was, że nie są.  Jest to początek tego, co stanie się balansem energii na Ziemi.  Nie twierdzimy, że to się skończy w dzień lub dwa.

Utrzymujcie swoja równowagę, poniewaz wielkie zmiany zachodzą i masy lądowe zostaną naruszone.  Zachowajcie spokój wiedząc, że jest to niezbędny krok Matki Ziemi, ale ludzie zostaną oszczędzeni.

W pewnym sensie, nie dajemy wam tego, co uważacie za dobre wieści, ale to co można uważać za druzgocącą wiadomość: że nie ma szybkiego zakończenia ekstremalnych zagrożeń pogodowych, których możecie się spodziewać.  Dobrą wiadomością, moi przyjaciele, jest jednak to, że w ten sposób Ziemia umożliwia ogromnej większości ludzi, by zamieszkać w pokoju i bezpieczeństwie, raczej niż zaistnienie jednej globalnej katastrofy, która spowodowałyby zniszczenie ziemskiej populacji.

SaLuSa (Mike Q) 4.11.11   Logicznie Europa jest w pobliżu paniki, gdy Grecja nadal dąży do przeprowadzenia referendum na temat swojego zadłużenia, ludzie są w nastroju, że odrzucą wprowadzenie większych cięć albo kar, aby je pokryć.  Jeżeli tak się stanie, to jest prawie koniec Euro, co w konsekwencji doprowadzi do upadku tego systemu, gdy inne kraje także upadną.  Oznacza to, że w ciągu kilku tygodni a nie miesięcy przyszłość Europy będzie będzie zdecydowana i otworzy to drzwi do nowego systemu finansowania, który pokona powstałe problemy.  Nie chcemy tych upadków dla was, ale dopóki to się nie wydarzy, nie będzie dość jasno, aby wprowadzić alternatywy do przyjęcia.  Bądźcie pewni, ze wszystko jest gotowe do wprowadzenia, co oznacza, że ​​okres zakłóceń i niepewności będzie stosunkowo krótki.

SaLuSa (Mike Q) 2.11.11   Wielu z was zauważyło w tym roku jak czas przyspieszył bardziej niż kiedykolwiek  i będzie tak nadal.  Można zatem mieć pewność, że to, co pozostaje z tego cyklu przejdzie w mgnieniu oka, ale będzie to jak najbardziej radosne doświadczenie.  Nie bójcie się, będziecie na bieżąco informowani o tym, co się dzieje i co równie ważne, dlaczego.

Arkturianie (Marilyn R.) 30.10.11  Widzieliście wiele zmian na Bliskim Wschodzie i zobaczycie dużo więcej.  To ma być potężnym rokiem zmian dla wielu.
Nadchodzą wydarzenia, którymi nie możemy się z wami podzielić w tym czasie, ale mówimy pozostawajcie w centrum prawdy przez cały czas.  Nie poddawajcie się  strachowi, gdy kłamstwa podawane jako prawdy przez tych u władzy zaczną zawalać się, gdy wiele jest do objawienia o waszej przeszłości, a także teraźniejszości.  Ci, którzy odebrali siłą wasze prawa będą mieli wiele do tłumaczenia, a ich gry nie mogą być kontynuowane w nowym świetle.

SaLuSa (Laura T) 18.10.11  Pozostało jeszcze dużo pracy do zrobienia i potrzebowalibyśmy każdej dostępnej pomocy dla tych zamierzeń.  Po czerwcu 2012, wszystkie przeciwności będą usunięte z waszej drogi.

Arkturianie (Marilyn R.) 17.10.11  Uważajcie na tubę torus (ang. tube torus) pojawiającą się w technologii, co znacznie posunie ludzkość do przodu w ciągu następnych sześciu lat.  Zobaczycie wielkie zmiany w technologicznych postępach, z których wiele będzie rozwiązywać niektóre z wyzwań jakie macie ze środowiskiem, takich jak zanieczyszczenie i z waszymi energiami, z którymi nie wiecie co zrobić.  Są to wszystkie elementy, które zaczynają osiągać punkt krytyczny.

SaLuSa (Mike Q) 30.09.11  Ten rok zakończy się spektakularnym zwycięstwem dla Światła i z tym przyjdzie  perspektywa całkowitego pokoju na Ziemi po raz pierwszy od tysięcy lat.  Utrzymujcie tę wizję i w ten sposób pomożecie to zamanifestować, i podnieść tych wokół was.

Przetłumaczyła Krystal

28 Komentarzy (+add yours?)

 1. Michał
  Gru 06, 2011 @ 23:50:55

  Witam wszystkich
  Ja jeszcze o sprawie jedzenia mięsa.
  Tak jak już kiedyś wspomniałem, 25 lat temu oboje z żoną zdaliśmy sobie sprawę z tego, co to jest naprawdę jedzenie mięsa. Od tego też czasu jesteśmy wegetarianami. Trzeba tylko mieć trochę wyobraźni i współczucia. Ludzie dla przyjemności smaku narażają inne istoty na niewypowiedziane cierpienia, ból i strach. Osoby skazane na śmierć wyrokiem sądu, pozbawiane są życia w sposób o wiele bardziej humanitarny niż zwierzęta w rzeźni. To, co się dzieje w rzeźniach to jest absolutny horror. A przecież te zwierzęta czują tak samo jak my, tylko nie potrafią mówić. Kiedyś pewnego szympansa nauczono języka migowego dla głuchoniemych. Szympans na ulicy ze swoim opiekunem zwrócił uwagę na konia dorożkarskiego i w języku migowym zapytał – „dlaczego ten koń jest smutny”? A jakże często rozmaite zwierzęta rozdzielone ze swoim opiekunem rozpoczynają strajk głodowy, i to nie tylko psy. Zwierzęta tak samo jak my odczuwają ból, strach i też potrafią kochać. Niestety większość ludzi widzi w nich tylko kotlety. I tych ludzi nic nie usprawiedliwia. Dlatego nie wierzę w to, że można być prawdziwym lightworkerem i jeść mięso. My, nie jemy też ryb i jajek, gdyż nie sposób rozróżnić zapłodnionych od niezapłodnionych – nie chcemy niszczyć życia. Natomiast spożywamy bez ograniczeń mleko i sery (ale tylko na podpuszczce mikrobiologicznej). Poza tym nie mamy żadnych nałogów, nie palimy i nie pijemy alkoholu. Nawet kawy i herbaty. Natrafiłem kiedyś na taką informację, że u osób medytujących rozwija się bardzo przysadka mózgowa i że taka rozwijająca się przysadka jest niezmiernie wrażliwa na alkohol. Jak się medytuje i pije alkohol to skutki mogą być fatalne.
  No na razie to tyle w temacie.
  Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie tych, co myślą i czują podobnie.

  • ana
   Gru 07, 2011 @ 10:19:38

   Ocenianie, ocenianie i jeszcze raz ocenianie…

  • tomek
   Gru 08, 2011 @ 00:31:12

   mysle i czuje podobnie jak Ty.Nie bardzo rozumiem ludzi ktorzy chca sie wzniesc a nadal jedza mieso.Wielu mistrzow mowi na ten temat ze jedzac mieso, majac krew na ustach oraz zywiac sie cierpieniem okrutnie zabijanych zwierzat po prostu nie przeskoczymy pewnego pulapu i nie osiagniemy stosunkowo wysokich wibracji.Oczywiscie wegetarianizm to nie wszytko,ale to poczatek moim zdaniem konieczny do wzniesienia.nie uwazam ze to jest ocena.to zwrocenie uwagi ze aby sie wzniesc trzeba najperwoczyscic swoje ciała i emocje, a jedzac mieso przejmujemy lęk,traumę i emocje zabijnych zwierząt czy tego chcemy czy nie.pozdrawiam

 2. gabriel
  Gru 05, 2011 @ 22:52:56

  Wszystkim, którzy uważają jedzenie mięsa za co najmniej usprawiedliwione, dedykuję poniższy przekaz od św. Franciszka z Asyżu, opublikowany w Terra Kawiarence Galaktycznej w październiku br.:

  „16.10.2011 Wszystko jest Czasem. FRANCISZEK Z ASYŻU (Francesco d’Assisi)

  „Klucz Radości”

  Co oznacza 1000 lat? Mało, nie więcej jak jeden moment w Rzeczywistości Stwórcy.
  A mimo tego, tysiąc lat jest to wiele w Czasie, w koncepcie Czasu.
  Ukochani ludzie, Siostry i Bracia,
  którzy nimi jesteście, jak My wszyscy!

  Oddajcie się Światłu, otwórzcie tylko Wasze Serca, wasze wewnętrzne przestrzenie dla Światła które do Was teraz płynie.
  Każdy dostanie indywidualną opiekę, która będzie odpowiadać jego specyficznym, indywidualnym potrzebom, aby Uzdrowienia stały się kompletne i zakończyły się.
  Całe rozdziały życiowe, wszystkie rozdziały życiowe tysiącleci zostaną teraz uwolnione do Światła, dlatego praca związana z wyjaśnianiem wydaje się Wam nie kończyć i ledwie to rozpoznacie, to już czeka następne odbicie, które musi być „przejrzane” jako Iluzja.
  Jest to proces bez pauzy, proces wymagający od Was wszystkiego.
  Albowiem to wiele Żyć chce być uwolnionym i cały zebrany „śmieć” chce być wypuszczonym do Światła abyście mogli stać się WOLNI a przede wszystkim KOCHAJĄCY.

  W ubiegłym tysiącleciu tej Linii Czasu przybrała liczba indywidualnych wcieleń (*ucieleśnień). W zasadzie bogowie Nieba, którymi jesteście, ucieleśniają się co 200 lat. Przerwy były konieczne, aby za kurtyną dojść na nowo do sił, jednak w ostatnim tysiącleciu drgania (wibracje) na Ziemi podniosły się – choć bardzo ostrożnie – jednak stale, co umożliwiło krótsze przerwy w kolejnym wcielaniu się.
  W ten sposób na Linii Czasu roku 1500 osiągnęliśmy dwa wejścia w Życie ludzkie na wiek (na 100 lat).
  Przerwy, przebywanie w „zaświatach” stały się coraz krótsze i nazwano to:
  O THEM TA’H NAT
  co oznacza: „Stwórco, zagęść się” lub „przyjmij formę”.
  Również wiele ucieleśnień w jednym Czasie, tu na Ziemi zostało dopuszczonych przez „Radę Tworzenia”, poprzez co w tę Rzeczywistość została wniesiona nowa Dynamika.
  Głęboki sens tego „przyspieszenia” leżał w tym, że mogliście doświadczyć przyspieszonego wzrostu i przez niego kreować doświadczenia, przeżywać i jeśli była karma do uwolnienia – mogliście ją uwolnić bezpośrednio.
  Wszystko było nakierowane na Koniec Czasu, który jest TERAZ, i dlatego dzisiaj znajdujemy się w tych wielu indywidualnych Procesach Wyjaśniania, bo zaprawdę jest wiele do wyjaśnienia / wyklarowania.

  Skąd bierze się tak wiele Tematów – ciągle od nowa?
  Stąd, ukochane Dzieci Ludzkie, iż chcieliście korzystać z całego spektrum Życia na tej Ziemi.
  Teraz zaczął się czas wielkiej pracy i już dawno o tym wiecie. Lecz wielu z Was jest zniechęconych, zmęczonych Życiem, bo nie widzą Światła na końcu tunelu i nie potrafią go rozpoznać.
  Dzisiaj przynoszę Wam „KLUCZ RADOŚCI”, bo wiedzcie, że praca przy wyjaśnianiu ma sprawiać Wam Radość, a nie Was pogrążać – niezależnie od sił, które są od Was wymagane.

  Tworzy się tutaj wielkie nieporozumienie, bowiem często Waszym procesom poznawczym towarzyszą: wola, odwaga , zdecydowanie i wytrzymałość, jednak są one dalekie od Radości. Brakuje jej i za tym podąża frustracja i stagnacja. I kiedy spoglądacie w Świat i widzicie wydarzenia tego czasu, to rozpoznajecie bardzo dobrze dramaty tego Czasu. Lecz przy tej obserwacji brakuje Radości z tego powodu, iż te dramaty się CAŁKOWICIE ROZŁADOWUJĄ i brat Radości – Spokój zatraca się.
  Zbyt często dosłownie „wgryzacie się” w to i przy tym zastygacie tracąc lekkość. Zapewne wyjaśnienie Istoty i wyjaśnienie Świata jest WAŻNE, ale nie jest POWAŻNE.
  Ludzie mają tendencję do tego aby ze wszystkiego, co jest znaczące i co można uzyskać jedynie wysiłkiem, robić poważną sprawę. Zupełnie niepotrzebne jest to ćwiczenie, moi Ukochani, bo jeśli jesteście lekcy przy Waszej pracy i pozostajecie wyluzowani i zrelaksowani, to Energia Rozpoznania Stwórcy może płynąć bez przeszkód. To stwarza najlepsze warunki do wzrostu. Dopuśćcie wszędzie Radość i proszę:

  WYPĘDŹCIE POWAGĘ Z WASZEGO ŻYCIA!

  Rozpoznajcie znaczenie tego procesu, jego ważność i wartość, lecz po tym idźcie w Radość, a wszystkie procesy wyjaśniania mogą być doświadczane na nowo – a przede wszystkim inaczej.
  Radość jest źródłem, które Wam pozwala pokonać każde wzniesienie, gdzie poważny umysł zbyt często przegrywa.
  Dlaczego tak usilnie Wam dzisiaj o tym mówię?
  Bo te naprawdę wielkie pakiety energii, które ludzie i Świat mają jeszcze do wytłumaczenia, dopiero zostaną uwolnione!
  Pomimo tego, że już jesteśmy w środku tego Procesu, to to dotychczasowe było zaledwie początkiem. Te decydujące wydarzenia dopiero nadejdą i przy tym znaczącym jest przygotowanie się do tego w Radości.

  W moim życiu jako FRANCISZEK Z ASYŻU (Francesco d’Assisi) oddałem wszystko – nie miałem nic więcej ponad ręcznie zrobioną tkaninę którą nosiłem na swoim ciele – aby przeciwdziałać ówczesnej dekadencji, lecz byłem pełny Radości i niczego mi nie brakowało. Niebo i Ziemia były moim domem, ludzie i zwierzęta byli żywi w mojej Duszy.
  I na nie należy wskazać – na zwierzęta!
  Czy wiedzieliście o tym, że również i ból zwierząt musi się wyładować?
  Gdzie płynie ból milionowych cierpień?

  Ten ból płynie do KOLEKTYWNEGO POLA ENERGETYCZNEGO planety i ma swoje działanie. Wiele ciemnych wyładowań tego Czasu ma swoje źródło w bólu, który musi przeżywać, wycierpieć i znosić każdego dnia Wasze rodzeństwo z królestwa zwierząt.
  Tak długo, jak ludzkość gwałci te Istoty, tak długo będą istnieć szkody i będą przychodzić wojny, bo ten krzyk zwierząt NIE ROZPRASZA SIĘ W KOSMOSIE, nie – ten krzyk wraca Z POWROTEM do Ziemi tego Świata, aż zostanie uwolniony.
  Uwolniony, bowiem ludzkość zasadniczo zmieni swoje zachowanie w stosunku do tych Istot bożych.
  Wiedzcie o tym: również i te energie muszą się wyładować. Już od dawna nie chodzi tylko o wyładowania ludzi, którzy stawiają to niejasne (*niewytłumaczone) do Światła. To oznacza, że kiedy jest o tym mowa, to oznacza to Transformację CAŁEJ planety. Również i przeżycia zwierząt zostaną wyjaśnione, aż ludzie się zjednoczą i pojednają się ze wszystkim – z całym Życiem na tej Ziemi.

  Tak, zaprawdę: „…cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych moich braci, mnie uczyniliście…” jak powiedział Mistrz JESUS, i wszystkie przestępstwa Wszechczasów – od początku aż do teraz – znajdują swoje wyrównanie.

  Czy możecie wyobrazić sobie zakres tych Wyjaśnień, które trwają i są niezbędne?
  Dlatego przypominam Wam o Radości, bo w burzy można wytrwać najlepiej kładąc się niczym trzcina na wietrze, a nią jest ten, który ma w tym Radość, a nie ten, który sztywno i nieelastycznie się temu opiera, póki nie zachwieje się i złamie.

  Osiągnęliśmy Linię Czasu, na której PRAWIE WSZYSCY LUDZIE KTÓRZY ŻYLI KIEDYKOLWIEK NA TEJ ZIEMI ponownie są wcieleni (*inkarnowali), a przynajmniej jako część ich Istoty są oni wcieleni (*ucieleśnieni).
  Wiele z nich na krótko, wiele na dłuższy Czas.
  Więc ta „Lista Obsady” tego ostatniego Centralnego Procesu Podniesienia jest kompletna. Również na nowo ucieleśnieni Mistrzowie przybyli niemal w całości. Więc GRA może się zacząć, a nie tak jak wielu ludzi przypuszcza się skończyć.
  Ale co to jest za GRA?
  To jest zaprawdę dobra wiadomość. To jest Gra, w której ustaleni są już zwycięzcy:
  Światło i Miłość.
  Ale zanim się to stanie, wszystko to wyjdzie na jaw, co zbudowało sobie w ukryciu bezpieczną egzystencję. Wszystko i to jest to, co najtrafniej opisuje ten Czas, to jest: WSZYSTKO JEST CZASEM.
  Na zakończenie proszę Was: oddajcie się Światłu i Stwórcy. Bądźcie prości i w Radości, kochajcie i śmiejcie się i pozostańcie w zaufaniu TERAZ, kiedy Podnosi się Świat, bo każde inne tego wyjaśnienie jest błędne i mylące!

  Aktualnie należy wiedzieć:
  1.
  Ciemni będą coraz bardziej spanikowani! Ich „sztuczki”, aby utrzymać się przy władzy przestały funkcjonować.
  2.
  Pełne Światła moce ludzi zaczynają przeważać, nawet jeśli przy tym „wychodzi na wierzch” co strasznego.
  3.
  Ten który wybrał Światło i bezwarunkowo ufa Stwórcy jest poprzez to chroniony i nikt ani nic nie może zaszkodzić takiemu Człowiekowi.
  4.
  W wielkim wzburzeniu przesuną się bieguny Ziemi i ten Punkt w Czasie jest niedaleko.
  5.
  Matka Ziemia uzdrawia się i całe Życie na niej.
  6.
  Stwórca jest z Wami!

  Ja jestem Apostołem Miłości i wspólnie stawiamy następne kroki.
  Proszę uwewnętrznijcie przy tym dwie cechy:
  Spokój i Radość.
  Wtedy jest wszystko lekkie i każdy ciężar odpuszcza.
  Zaufajcie tej Waszej sile na Wieczność.
  Rozkoszujcie się i cieszcie się Światłem które teraz do Was przychodzi.
  Wielkie zastępy Mistrzów błogosławią Was i Ja, FRANCISZEK.

  *wcielenie = ucieleśnienie = inkarnacja

  //To przesłanie pochodzi z Czytania Światła dn. 30.09.2011 w Wiedniu, Austria//

  Pozdrawiam w Miłości.

  • lucy pracownik swiatla
   Gru 06, 2011 @ 10:50:42

   Drogi Gabrielu doszedl do swej swietosci w dosc ciekawy sposob np.siedzac na drzewie w bocianim gniezdzie zalatwiajac tam swoje potrzeby uwazano go za oblakanego ale osiagna swoje to co chcial i cieszmy sie z .tego.W obecnych czasach robimy to troche inaczej i mamy dana laske od stworcy odzyskac swoja boskosc z jej atrybutami wszyscy.to zalezy odnas.Psychologia wyroznia 3 typy ludzkiego zachowania.1intelektualnym czyli poznawczym 2emocjonalnym 3 .typ aktywnym.Typ1intelektualny oznacza osobe ktora jest ogarnieta autentycznym pragnieniem poznania .niepoznajac czuje sie bezuzytwczny.Byl nim Sokrates Budda Netshe poszukiwali znaczenia bytu-czym sa ludzkie istoty.Sokrates mowil zycie bez zrozumienia niema sensu.typ 2kieruje sie emocjami i odczuwaniem,wiedza schodzi nan drugi plan.Do nich naleza poeci malarze tancerze i muzycy nauczyciel.Naukowiec poznaje jedynie zewnetrznie poeta sercem,Na tym polega trudnosc.Wszystkie te typy wystepuja w naszej psychice. Jeden z nich jest njwazniejszy.BIblia jest bardo cenna ksiega ale jej autentyczna wersja.Cytaty wyciagniete z kontekstu nie mowia oniczym.Zycze kazdemu aby odzyskal swoja Suwerennosc w calym znaczeniu tego slowa i sobie samej .smiech jest najlepszym lekarstwem.Zmiloscia lucy.

  • M.
   Gru 06, 2011 @ 10:58:36

   Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to polecam rejestracje z rzeżni, wywozów zwierząt na ubój. Jest tego mnóstwo na youtube.
   I właśnie tam polecam uruchomienie empatii.
   Potem pytanie : Jestem Posłańcem Swiatła ?

   http://www.8hours.eu Podpiszcie, mamy mało czasu…

   Pozdrawiam

   • M.
    Gru 06, 2011 @ 15:39:03

    Zapomniałam wspomnieć o okrucieństwie chowu przemysłowego i jego skutków dla środowiska…

  • tomek
   Gru 08, 2011 @ 00:51:00

   Znakomity przekaz.dzieki Gabrielu;)Oczywiscie kazdy ma prawo isc swoja drogą, jesc mieso,stosowac używki itd.Pamietajmy jednak ze czas na zmiane sie mimo wszystko konczy.pozdrawiam

 3. poszukiwacz prawd
  Gru 05, 2011 @ 08:05:35

  Dosc ciekawie tu u Was i pelnia optymizmu w tym udreczonym do granic swiecie.

  Zastanawia nas (APA- stowarzyszenie polsko-amerykanskie) tylko jedno (jezeli jestescie zwolennikami wszelkiej prawdy) – dlaczego wstydzicie sie swych imion,nazwisk a nawet adresow , wystepujecie anonimowo ???

  Z Waszymi przekonaniami zgadzamy sie, a nade wszystko ,ze TYLKO POKOJ MOZE URATOWAC TEN SWIAT a nie wojny.

  Jestesmy zwolennikami MILOSCI WSZELKIEJ CZLOWIEKA DO CZLOWIEKA,do swiata zwierzat i roslin,do wszystkiego co potrzebne jest zyciu we wspolnej harmonii,do tego piekna co nas otacza,do nieudawanej/falszywej milosci ,swiata kolorow i zachowan dobrych ludzi.
  Brzydzimy sie wszelka pycha i tymi co WYRZADZAJA ZLO !

  Przypominamy,ze CZLOWIEK TO BRZMI DUMNIE,pod warunkiem,ze nikomu i niczemu nie czyni krzywd !

  To dobrze ,ze dajecie ludziom na poczatek NADZIEJE i WIARE,ZE WSZYSTKO SIE ZMIENI NA LEPSZE.

  Aby to nastapilo ,wiele zalezy od samych ludzi, na tej ziemi a nie „niebianskich istot”.
  Od Was i od nas tez.

  Czytamy Was i bedziemy tu zagladac.
  Niech zywi nie traca nadziei !!!
  Laczymy POZDROWIENIA DLA PRAGNACYCH MILOSCI i POKOJU !

  W imieniu APA :
  Augustyn P.

  • M.
   Gru 05, 2011 @ 11:12:33

   Drogi Poszukiwaczu Prawd,
   to,że nie podpisujemy się imieniem i nazwiskiem wcale nie musi znaczyć, że się wstydzimy 🙂
   Ja bardzo lubię literki z kropeczką 🙂
   Pewnie zauważyłeś, że w internecie rzadko który komentujący podpisuje się nazwiskiem. No bo w sumie po co ? Czy to takie ważne ?

   Pozdrawiam 🙂

 4. VEGETA
  Gru 04, 2011 @ 23:10:50

  Jeśli chodzi o szkodliwe substancje to na nas nie działają, bo my mamy już wystarczającą ku temu ochronę. Ja rozumiem, że to jest tak, że informacje zawarte w przekazach muszą rezonować z czyimś pozytywnym nastawieniem do nich. Tak jest i w moim przypadku i uważam, że żaden rak mi nie grozi. Używki w zasadzie również nie wywierają szkodliwego działania, idąc tym tropem, ale jednak uważam, żeby ich nie nadużywać. Ostatnio to żartowałem nawet (w sensie pozytywnym oczywiście), że jestem kosmitą i na mnie nie działają trucizny „spożywcze”. Ja nie jestem także zwolennikiem częstego picia alkoholu, ale mam znajomych, którzy nie stanowią złego towarzystwa i lubią wypić okazjonalnie. W ogóle nie czułem fazy co najwyżej mogę wymiotować, ale nie chwieję się jak kiedyś. Wiem jest to zły przykład, ale jak mi zależy na tym, żeby chociaż tak ludzi uświadamiać jak na razie to nie będę siedział w jakimś odosobnieniu.

  • zrozumienie
   Gru 04, 2011 @ 23:56:55

   Kazda droga jest dobra ktora prowadzi do naszego domu, bo przeciez kazdy z nas ma swoja droge, ale cel ten sam 🙂

 5. gabriel
  Gru 04, 2011 @ 22:30:12

  Witam!
  Bri, kochana Bri, czy wiesz, co oznacza określenie Lightworkers? Czy to nie ogromne EGO tych Istot L. nazywa siebie lightworkers???. Czy te Istoty L. naprawdę uważają, że ta nazwa- LW -oznaczająca kogoś „wiedzącego i czującego więcej niż inni”, jednocześnie nie narzuca pewnych obowiązków, pewnego sposobu postępowania???. Czyny Ich świadczą o Nich. Pamiętasz słowa Nauczyciela Jezusa :”coście uczynili najmniejszemu z Braci Moich, mnieście uczynili” – mówił o zwierzętach. Powiedz, jak można uważać siebie za „Niosącego ŚWIATŁO, jeśli jednocześnie niszczy się przez używki ciało fizyczne, które jest określane Świątynią Boga Ojca/Matki. Przecież Światło tego ciała jest „zadymione” przez ból, strach i przerażenie zabijanych zwierząt oraz używki.
  Przejrzałem wszystkie przekazy od AA. Michała i niestety nigdzie nie widziałem pochwały używek. AA. Michał owszem mówi o narkotykach jako o słabości i ego.
  Czy naprawdę nie rozumiecie, że Wzniesienie oznacza NOWEGO CZŁOWIEKA? Człowieka kierującego się sercem i Miłością do wszelkich form życia, troszczącego się o słabszych, nie osądzającego. Zabijanie nie jest atrybutem Nowego Człowieka.

  • zrozumienie
   Gru 04, 2011 @ 23:51:25

   JEZUS TEZ POWIEDZIAŁ „OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI” TO CO MOWISZ KOCHANY GABRIELU JEST PRAWDĄ ALE NIKT Z NAS NIE WIE JAKI JEST PLAN STWORCY WOBEC NAS, Z MIŁOSCIĄ BARBARA

  • krutka
   Gru 05, 2011 @ 09:50:40

   Drogi Gabrielu,

   to, ze ktos je mieso czy uzywa innych uzywek nie oznacza, ze nie moze byc Lightworker. Przeciez kazdy wie i czuje, ze to nie jest dla niego dobre, ale kazdy sie rozwija w innym tempie, tak wiec nie osadzaj. Co prawda ja nie pije alkoholu, nie pale, nie pije kawy, nie jem miesa i nie pije mleka, choc spozywam w niewielkiej ilosci produkty typu jajka lub sery. Mam jeszcze slabosc do slodyczy, bo moglo by ich wogole u mnie w domu nie byc, to bym ich nie spozywala, ale mam dzieci i przy dzieciach ciezko ich nie miec, a jak sa to kusza…. Kazdy ma jakies slabosci, nikt nie jest idealny, ale dlatego zyjemy jeszcze w tym dualnym wymiarze a jeszcze nie wyzszym.

   Wysylam wszystkim duzo milosci!

  • lucy pracownik swiatla
   Gru 05, 2011 @ 11:50:32

   Lucy, proszę, abyś pisała komentarze małymi literami, jeśli jest napisany tylko dużymi wpada automatycznie do spamu, dzięki — K

   DROGI GABRIELU cytuje slowa z przekazu;Kim jest Jeszua?Zjednej strony Swiatlo JEZUSA SPROWADZILO DUZO CIEMNOSCI(JAKO KONTR-REAKCJE) A Z DRUGIEJ ZIARNO CHRYSTUSOWEJ SWIADOMOSCI ZOSTALO ZASIANE W WIELU LUDZIACH WAZNYM POWODEM MOJEGO PRZYJSCIA BYLO OBUDZENIE PRACOWNIKOW SWIATLA NAZIEMI TO ONI SA NAJBARDZIEJ WYCZULEENI I WRAZLIWI I WYCZULENI NA MOJA ENERGIE ,CHOCIAZ WIELU ZAGUBILO SIE W GESTOSCI CIEMNOSCI ZIEMSKIEGO PLANU,PRACOWNICY SWIATLA SA TAKZE EMISARIUSZAMI SWIATLA Z TAKA MISJA CO JEZUS .ROZNICA POLEGA NA TYM ZE ONI W SWOICH CIELESNYCH INKARNACJACH SA MNIEJ POLOCZENI ZE SWOJA SZERSZA BOSKA JAZNIA NIZ JA BYLEM SA BARDZIEJ PODDATNI NA KARME I ILUZJE ZIEMSKIEGO PLANU SA BARDZIEJ ZWIAZANI Z PRZESZLOSCIA .W TYM PRZEKAZIE PROSI ROWNIEZ ABYSMY ROZPOZNALI CHRYSTUSA WEWNATRZ SIEBIE I ZWROCILI MU JEGO CZLOWIECZENSTWO. KAZDA SWIADOMA ISTOTA JEST W PROCESIE SWOJEGO WLASNEGO ROZWOJU I ROZUMIENIA SIEBIE PRZEZ CALY CZAS.NATOMIAST W PRZEKAZIE JEZUSA;TO JEST OTOBIE-JEZUS WYRAZNIE UZYWA SLOWA LIGHTWORKERS DO LUDZI KTORZY SA W PUNKCIE CZASU GDZIE SWIADOMOSC EWOLUUJE .WZYWA ABYSMY BYLI TYM KIM JWSTESMY.WIEC DLACZEGO TYLE OSADZANIA IPOROWNYWANIA SIE Z INNYMI.WSZYSCY W KONCU PRAGNIEMY MILOSCI SWIATLA. WTEN SPOSOB POGLEBIAMY DUALIZM Z KTOREGO CHCEMY WYJSC. POSZERZANIE SWIADOMOSCI NIE POLEGA NA INTELEKTUALNYM PROCESIE ZDOBYWANIA WIEDZY I LOGIKI.WYSOKA SWIADOMOSC WYNIKA Z DOSWIADCZEN,KTORE ZOSTALY PRZEZ NASZA ISTOTE NALEZYCIE ZROZUMIANE .INNYMI SLOWY WYNIKA Z DOBRZE ODROBIONYCH LEKCJI ZYCIA.SWIADOMOSC JEST CZYMS CO WYCHODZI POZA GRANICE INTELEKTU .WTEDY DOPELNIANA IEST INTELIGENCJA EMOCJONALNA CZYLI POSTRZEGANIE Z POZIOMU SERCA A NIE TYLKO UMYSLU LOGICZNEGO.ROZWIJAC SIE DUCHOWO TO KSZTALTOWAC W SOBIE UCZUCIE MILOSCI UNIWERSALNEJ ,BEZWARUNKOWEJ DO WSZYSTKIEGO I WSZYSTKIEGO IWSZYSTKICH .TAKIEJ MILOSCI KTORA STAROZTTNI NAZYWALI „AGAPE”.MUSIMY Z INTEGROWAC WSZYSTKIE SWOJE ASPEKTY.TEGO NIE ZROBIA ZA NAS BRACIA Z KOSMOSU TO JEST NASZA PRACA.NAUCZYLAM SIE JEDNEGO NIE OSADZAC I NIEPOROWNYWAC SIE Z INNYMI I WIDZIEC W KAZDYM ANIOLA. WSZTSTKO CO NAS DENERWUJE W INNYCH JEST NASZYM PROBLEMEM JEST TO ZASADA LUSTRA.MOZEMY SKUPIC SIE NA MILOSCI I ZAPRAGNAC ABY WYDARZYLA SIE MAGIA W NASZYM ZYCIU.11.11.11.WESZLISMY WSZYSCY W DUCHOWY REZONANS W TEJ SAMEJ SWIETEJ PRZESTRZENI SERA CZYZ NIE JESTESMY JEDNYM.KAZDA DROGA JEST DOBRA A DIETE NIECH KAZDY DOSTOSUJE SAM WEDLUG TEGO CO MOWI MU JEGO CIALO .ZMILOSCIA .I TAK TO JEST.

  • tomek
   Gru 08, 2011 @ 00:42:23

   chyba po raz pierwszy zgadzam sie z tym co gABRIELU powiedziałes w całosci /a nietylko po czesci;)/.zabijanie, w tym takze zabijanie lub przyczynianie sie do zabijania zwierzat to nie sa atrybuty NOWEGO CZLOWIEKA.POZDRAWIAM

 6. Grzegorz
  Gru 04, 2011 @ 22:10:42

  Drogi Braminie ! Dziękuję za Twoje mocne i ciepłe słowa ! Przyznam że, praca w du żych mediach wciąż jest trudnym wyzwaniem dla „lightworkers” . Oficjalnie , masz rację, nie można jeszcze bez konsekwencji mówić i pisać o transformacji. Masa krytyczna w tym środowisko, jeszcze nie została osiągnięta. Nieoficjalnie, wiele osób przyznaje się do niezgody na wciąż dominujący paradygmat – ” good news, bad news”, niezgody na tak tworzoną, obrazowaną rzeczywistość. Ci którzy są temu przeciwni , na razie, są alienowani. Ale do czasu !
  Mam ogromne wsparcie mej pięknej towarzyszki życia, wspierającego mnie często Anioła. We Dwoje jest znacznie łatwiej nie tracić Ducha ! Czego sobie i Wam wszystkim życzę !
  Pozdrowienia z Głębi Serca !

 7. kwiat
  Gru 04, 2011 @ 20:55:09

  Dla wszystkich „Pierwszy Kontakt” miłego słuchania.Pozdrawiam serdecznie.

 8. Bri
  Gru 04, 2011 @ 16:56:32

  Dzięki Krystal, jak zwykle wspaniały przekaz i pomysł też fajny żeby zebrać różne informacje jako podsumowanie miesiąca.
  Drogi m8 – sam widzisz jak wiele dusz się teraz budzi i sam widzisz jak wiele zmian zachodzi wokół Ciebie. Istoty niewrażliwe nie dostrzegają tego, dla nich wszystko jest po staremu. Ale ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni, więc prędzej czy później każda istota dostrzeże to i zaakceptuje.
  A propos używek to wiedz, że wielu znanych mi lightworkers ma ten problem. Piją, palą, jedzą mięso, choć wiedzą, że nie powinni i przez to obawiają się i obwiniają, że coś ich ominie, że nie będą mogli współuczestniczyć we wzniesieniu.
  Zupełnie niepotrzebnie, bo każdy (jak przyjdzie czas) sam to odrzuci. Jest na tej stronie jeden przekaz, bodajże archanioła Michała, gdzie ujęty jest ten temat.
  Drogi Grzegorzu, wspaniale, że angażujesz się w takie pomocne przedsięwzięcia.
  Pozadrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie!!!

 9. zrozumienie
  Gru 04, 2011 @ 15:06:09

  Dziekuje Krystal za ten dekalog przypomnienia polaczony w jakze piekna calosc, zgadzam sie w calosci z moimi przedmowcami, ja tez odczuwam niesamowite zmiany nastrojow i przyzwyczjen,jest to cudowne kiedy zdajesz sobie z tego sprawe ze prowadzi to do czegos pieknego , co nie da sie porownac z zyciem ktore bylo jescze pare lat temu. Pozdrawiam wszystkich z miloscia i z sensem spelnienia tej radosci ktora odczuwam. Barbara

 10. m8
  Gru 04, 2011 @ 10:29:37

  A tak marginesie chciałem się z Wami wybrać w małą podróż przez czas i przestrzeń 🙂

 11. m8
  Gru 04, 2011 @ 08:43:23

  Witajcie Kochani!

  Pierwszy raz czuję potrzebę wypowiedzenia się na forum, choć sam temat zamanifestował się w moim życiu już jakiś czas temu niespodziewanie, z nieznanym mi wcześniej impetem. Przez ten czas wiele, naprawdę wiele zmieniło się w moim postrzeganiu rzeczywistości. Śledzę wpisy tutaj i na Terra długo. Samo wdrażanie w umysł pojęcia Transformacji pojawiło się kiedy byłem w dość nieciekawej sytuacji już od długiego czasu. Z początku myślałem że szukam usprawiedliwienia dla samego siebie i podświadomie znalazłem winnych mojego obecnego położenia gdzieś indziej. Nie jestem (z całym szacunkiem) czytelnikiem Faktów czy Super Expressu, nie szukam tanich podniet. Nie ukrywam że z początku dominował we mnie sceptycyzm i rezerwa na przemian z bardzo silnym uczuciem że to co czytam jest niesłychanie znajome i kojące.

  Jednak najbardziej zdumiewa mnie to w jak diametralny sposób zmienia się moje zachowanie, nawyki.. Zmienia się wszystko we mnie i wokół mnie. Coraz bardziej dociera do mnie że kluczem do zmian jestem ja sam. (Wiem że brzmi to trywialnie ale czytanie takich słów a pojęcie ich znaczenia, to jak porównywanie nocy i dnia.)

  Ostatnio stwierdzam że nie smakuje mi już nawet cola i kawa. Nigdy nie były to w moim przypadku używki pierwszej potrzeby, ale teraz? Kupiłem puszkę KokaWiadomoCzego na którą miałem autentyczną ochotę, a po wypiciu kilku łyków stwierdziłem że to po prostu.. smakuje okropnie. Nieco gorzej sprawa wygląda z papierosami, ale nawet pod tym względem dostrzegam coraz bardziej postępujące zmiany. Nie sprawiają mi już prawie żadnej przyjemności, smak coraz bardziej mnie odstręcza i narasta we mnie bardzo miłe przeczucie że niedługo pożegnamy się na amen jeśli tylko będę tego chciał. To tylko kilka prozaicznych przykładów.

  Jestem bardzo wdzięczny za te subtelne energetyczne wskazówki i nakierowania na własną moc kierowania swoim życiem.

  Wyczekuje z niecierpliwością dnia kiedy na niebie zobaczę swoje gwiezdne rodzeństwo. Jestem niezmiernie szczęśliwy mając możliwość życia w tym czasie przełomu. Moim zdaniem ludzkość nigdy nie była bardziej tego spragniona i gotowa na to niż teraz.

  Z miłością i uśmiechem

  • krutka
   Gru 04, 2011 @ 10:26:46

   M8 zycze Ci powodzenia w rzucaniu palenia! To jest najlepsze fizycznie co mozesz zrobic dla swojego ciala, po jakims czasie naprawde poczujesz sie lepiej! Trzymam za Ciebie kciuki i wspierm Cie w tym z calego serca!

   DZiekuje Krystal za znow pelny optymizmu przekaz, juz czekam naprawde z utesknieniem (pewnie nie tylko ja hihi) na natchodzace zmiany, bo wszyscy z nas chca zyc w swiecie pelnym milosci, akceptacji, sprawiedliwosci i w poczuciu bezpieczenstwa. Caly czas sobie tak wlasnie wyobrazam nasze zycie juz w niedlekiej przyszlosci, a szczegolnie jest to fantastyczne dla naszych dzieci, ktore beda zyly w Swietle i samych pozytywach, super.

   Zycze wszystkim wspanialej niedzieli!

 12. Grzegorz
  Gru 04, 2011 @ 07:54:21

  Dzięki Krystal za to przypomnienie istotniejszych kwestii.
  Nie wiem czy odczuwacie to samo, od kilku tygodni czuję się jak linoskoczek – balansuję na granicy, trochę w tę i trochę w tamtą stronę. Czasami nie jest łatwo, jestem czynnym dziennikarzem i momentami muszę zawinąć się w świetlisty „kokon” aby ochronić się przed naporem niskich wibracji. W tym zawodzie jest ich jeszcze sporo. Wczoraj (3.11.11) więcej uwagi zwróciłem na osoby niepełnosprawne. 3 grudnia to oficjalnie Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych, z gronem przyjaciół nie tylko dziennikarzy od pięciu lat organizujemy dla nich dni otwartych muzeów i placówek kulturalnych. Mam dużo satysfakcji z tych spotkań, od niepełnosprawnych wiele się nauczyłem, bo to czasami dobrzy nauczyciele potęgi i wartości życia w innym wymiarze. Pozdrawiam z serca

  • lucy pracownik swiatla
   Gru 04, 2011 @ 16:11:39

   Tak Grzegorz masz racje od tych dzieci mozemy sie wiele nauczyc ,pracowalam z takimi dziecmi.Jest to bardzo specyficzne srodowisko bardzo lgna do swiatla ,Po takim dniu ciezkim musialam sie czesto oczyszczac i energetyzowac swoja aure czesto to robie co pozwala mi sie zregenerowac, zmiloscia lucy.

  • bramin
   Gru 04, 2011 @ 18:37:16

   Drogi Grzegorzu.
   Wielkie dzięki,że odważyłeś się napisać jako przedstawiciel medium. Znam trochę Twoje środowisko i uwierz mi,że nie jesteś jedynym,który odczuwa nadchodzące zmiany.Jest Was wielu,jednak każdy z Was obawia się,aby nie być posądzonym o „lekkie wariactwo”, a co za tym idzie o utratę pracy. Na razie tak musi być, ale pamiętaj,że już niedługo Wy będziecie na pierwszej linii,to do Was będzie należeć informowanie szerokiej rzeszy „śpiących” jeszcze ludzi o tym co się dzieje. To Wy, a właściwie odpowiednio przekazana przez Was informacja będzie łagodzącym balsamem dla tych, którzy będą odchodzić od zmysłów. Bądźcie proszę przygotowani na to i nie poddawajcie się nagonce jaka jest wobec Was stosowana.
   Kochana Krystal. Jestem pełen wdzięczności dla Ciebie za niestrudzoną pracę,jaką wykonujesz.
   Kocham Was wszystkich i przesyłam Wam dużo,dużo Miłości oraz proszę, bądźcie wytrwali i cierpliwi :):):)

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: