Kwantowy skok w dziedzinie wynalazków

.
Chcielibyśmy skorzystać ze sposobności, by zgłębić nieco dokładniej bardzo interesujący temat, jakim jest społeczność naukowców i sposoby, na jakie nadal dokonuje ona nowych „odkryć” na temat nadchodzącego okresu.  Jak stwierdziliśmy przedtem, są oni rzeczywiście w przededniu dokonania bardzo wielu, jak by się wydawało, nieoczekiwanych odkryć, wręcz tak zwanych przełomowych odkryć, w wyniku czego cała społeczność naukowców ruszy do boju, jak to zwykle bywa.  Łatwo jest wyjaśnić przyczynę: te odkrycia, których się dokonuje, faktycznie postawią przed nimi kwestię wartości wiedzy, którą dotychczas uznawali.   Odnosi się to, rzecz jasna, do wszystkich tych przestarzałych teorii na temat sposobu, na jaki rozchodzi się energia, na temat budowy pól kwantowych, jak i wzajemnej relacji czasu i przestrzeni.  Coś niecoś zaczęło się już przesączać, co wywoła domniemany sceptycyzm.  To, co oni mówią, nie może być prawdą – nie możemy uwierzyć w coś, co zaledwie ślizga się po powierzchni znanych nam obszarów i przyjmować tego za pewnik.  No cóż, możecie poczuć się mile zaskoczeni, kiedy wkrótce większość bieżących podręczników, z których korzystacie zostanie wyrzucona na śmietnik.  Mówiliśmy już wam na temat sposobu, na jaki wszczepiamy nową informację w żyzną glebę umysłu, posługując się tak zwanymi transponderami, np. innymi żywymi ludzkimi istotami, którym wstawia się nową wiedzę do ich wytrenowanych umysłów, a oni natychmiast wiedzą, jak wdrożyć tę nową informację.  W ten sposób możemy zapewnić was, że cała ta wiedza, której tak rozpaczliwie potrzebujecie, by zapewnić przetrwanie i transformację waszej jakże zatrwożonej planecie jest otrzymywana i szerzona pośród zespołów waszych naukowców.  Lecz nie jest to łatwe zadanie, skoro sceptycyzm narosły wobec wszystkiego, co radykalne i nowe jest rzeczywiście bardzo silny.

Wystarczy zaobserwować, jak starają się oni podważać każdą nową i szokującą teorię, jaka pojawi się na ich drodze, gdyż jest to przyrodzona cecha ludzkiej natury, by trzymać się starego, zamiast przyjąć to, co nowe.  Obecnie jest bardzo wiele przestarzałej wiedzy, którą powinno się odrzucić. Będzie się wydawało, że wszyscy będą musieli zacząć wszystko od początku.  Lecz pozwólcie, że ponownie was zapewnimy o tym, że ten proces będzie postępował, niezależnie od tego, jak trudny będzie on dla wielu waszych naukowców, którzy będą starali się przeciągać go, gdy odkryją, że to wszystko, co przyjmowali za pewnik, jest w większości iluzją, jak i to wszystko, co widzicie wokół siebie.  Najbliższe miesiące będą bardzo interesującym okresem czasu, ponieważ pojawi się na waszej drodze bardzo wiele „odkryć”, których potęgi nawet nie jesteście w stanie sobie wyobrazić.  Wszystko to mówimy mimochodem, aby zasygnalizować, że te odkrycia z pewnością nie pojawią się przypadkowo, będą one zaplanowane przez tęższe od waszych umysły, jeśli możemy to tak dosadnie określić.  W przeszłości, kiedy omawialiśmy liczne sprzyjające okoliczności, wasza planeta była z pewnością daleko w tyle za najbardziej zaawansowanymi cywilizacjami, lecz teraz zostaniecie ulokowani na trasie szybkiego ruchu, wiodącej ku rozwojowi dającemu możliwość utrzymania się, jako gatunek i jako planeta.

Pamiętajcie, ta planeta została zakwalifikowana, by przetrwała, lecz wy jako gatunek balansujecie na granicy wyginięcia, zatem nie wolno wam pozwolić, byście żyli dalej tak jak teraz żyjecie.   Innymi słowy, musicie przejść ponowną edukację i proces ten będzie teraz znacznie szybszy.  Jak mówiliśmy, będzie to bardzo interesujące być świadkiem powstawania nowych teorii lub raczej odkryć, które znajdą się w opozycji do znacznej części tego, co jest już powszechnie znane na tej planecie jako „prawda”.  Jak już wspomnieliśmy, ta aktualnie istniejąca sieć energetyczna, którą stworzyliście w rzeczywistości w znaczny sposób ogranicza wasze perspektywy, ponieważ została rozlokowana wyłącznie po to, by trzymać was w zacofaniu i uczynić podatniejszymi na kierowanie wami, jak już było dotychczas.  Inaczej mówiąc, jesteście trzymani z dala od najistotniejszej informacji, z której korzysta cała reszta stworzenia od bardzo długiego czasu i jako tacy jesteście izolowani od wszelkiego postępu.  Nadszedł dla was czas, abyście zrobili ten kwantowy przeskok w jutro i to będzie naprawdę zadziwiające.  Odkryjecie nie tylko tę zagadkową „teorię wszystkiego”, której wasi naukowcy szukali od tak długiego czasu – jedno i jedyne rozwiązanie, które wyjaśni , och, jak zrozumiale, w jaki sposób ten wspaniały wszechświat lub raczej wielość wszechświatów trzyma się razem, lecz również poznacie odkrycie związane z pozornie rozrzedzonym powietrzem, które  jako wszechobecne, niewyczerpane źródło energii będzie stanowić paliwo dla wszystkich waszych urządzeń, od dzisiaj i na wieczność.  Innymi słowy, przeniesiecie się do nowego jutra na równi z innymi cywilizacjami i obecnie nie ma nic innego niż to. Jak powiedzieliśmy, balansujecie na krawędzi wyginięcia a wasze działania przybliżają was coraz bardziej do tej krawędzi, lecz teraz zostaniecie zatrzymani na swoich szlakach i na siłę, z hałasem z nich zestawieni.  Proces ten zawiera kilka etapów i wiele z nich już omówiliśmy w tym manuskrypcie, lecz teraz chcielibyśmy ukazać wam pobieżnie obraz świata jutra, widziany oczami waszych naukowców.

Niech będzie nam wolno zakomunikować wam, że wszyscy wybraliście właściwy czas, aby istnieć tutaj, ponieważ nikt w historii ludzkości nie czuł się na siłach, by żyć w tym rekordowo przełomowym czasie, kiedy to niezmiernie szybko nastąpić ma kwantowy przeskok w dziedzinie wynalazków.  Tylko pamiętajcie, kiedy nadejdzie czas, by ogłosić w następnym roku laureatów Nagrody Nobla, właściwie otrzymają ją nie te „osoby”, którym wręczą tę nagrodę.  Innymi słowy, ta wiedza, która wyjdzie na światło dzienne, nie wywodzi się jedynie z ludzkich umysłów, będzie ona rzetelnie w nich zasiana przez istoty przekazujące ją z całkiem innych miejsc.  Bądź co bądź, pozwolimy wam mieć swoje 15 minut sławy.    Pozwólcie, że podamy wam krótkie przykłady:  Już napomykaliśmy o tej zagadkowej cząsteczce znanej jako neutrino.  Wasi naukowcy już dokonali znaczącego odkrycia na temat tej cząsteczki, mimo że mieli naprawdę duże wątpliwości co do słuszności tego odkrycia.  Oczywiście, mamy tu na myśli rekordową szybkość tych cząsteczek, mianowicie fakt że przekracza ona prędkość światła.  Wszystkim obecnym opadły szczęki, kiedy niedawno ogłoszono to odkrycie, lecz teraz wszyscy szamoczą się, by doszukać się błędów pomiarów dokonanych przez szacowny zespół naukowców.  Chcemy tylko powiedzieć, że te pomiary były rzeczywiście niedokładne, lecz nie tak, jak reszta z was sądzi.  Przepowiadamy, że w najbliższej przyszłości wasi naukowcy niechybnie dojdą do wniosku, że faktycznie są cząsteczki, które poruszają się z szybkością większą niż szybkość światła, a nie zaledwie pewna ich frakcja.  Pamiętajcie, jest to przyczynek do tematu wykonalności podróżowania z szybkością większą niż prędkość światła, co stanowi nieosiągalne marzenie dla wszystkich was ludzi.  Jest to uznany fakt dla reszty z nas, ponieważ wszyscy jesteśmy coraz bardziej zainteresowani podróżowaniem  po liniach czasu – w przeszłość i w przyszłość.  Innymi słowy, podróżowanie z prędkością szybszą od prędkości światła jest rzeczywiście bardzo istotne, byście mogli w całym tego słowa znaczeniu dołączyć do nas.  Uwierzcie nam, że to odkrycie jest naprawdę nieuniknione, nawet wtedy, gdy naukowcom trudno będzie w pierwszej chwili uwierzyć w te zadziwiające wyniki i kiedy z pewnością będą się starali odwlekać sprawę z wielkim szumem.  Niezależnie od tego odkrycie to faktycznie zostanie dokonane w kilku różnych miejscach i to niemal jednocześnie, ponieważ istnieje rzeczywisty imperatyw, abyście wy, ludzie, otrzymali tę koncepcję raz na zawsze.

Pamiętajcie, nie ma czasu na niezdecydowanie, skoro postęp musi dokonać się naprawdę szybko.  Oto inne, bardzo interesujące źródło informacji w kontekście tak zwanej ciemnej materii i ciemnej energii przenikającej wszechświat.  Wasi naukowcy od bardzo długiego czasu łamią sobie głowy nad tym, z czego składa się ta energia i materia, a teraz będą mogli w końcu „zobaczyć” ją na własne oczy.  Przyczyną ich zakłopotania jest fakt, że cała ta nieznana materia i energia wymyka się wszystkim waszym narzędziom badawczym i nie ma sposobu, by ją zmierzyć, lecz my pokażemy, jak to zrobić.  A rezultaty będą naprawdę szokujące, ponieważ ta energia, o której mówimy, sprawi, że będziecie mogli zaprzestać raz na zawsze używania przestarzałego źródła energii, jakim jest węgiel.  Nie mówimy tutaj o kilkudziesięciu latach, mamy na myśli co najwyżej kilka miesięcy.  Innymi słowy, wasz świat zostanie przekształcony: zużycie energii, zanieczyszczanie planety ustąpi oczyszczeniu jej w bardzo krótkim czasie, tak krótkim, że pozostali z was z trudem w to uwierzą.  Cóż, obserwujcie pilnie i patrzcie na to, co wyjdzie na jaw w ciągu najbliższych kilku miesięcy, lecz pamiętajcie, że w interesie wielu waszych towarzyszy ciągle jeszcze leży dawny sposób postępowania, jeśli chodzi o robienie pieniędzy.

Skończy się również inny temat, mianowicie charakter waszej opieki zdrowotnej.  W tej dziedzinie wiele trzeba będzie się nauczyć, a raczej oduczyć, ze względu na ciągle jeszcze funkcjonujący u was przestarzały sposób postrzegania  ciała ludzkiego oraz wszystkich chorób, na które ono zapada.  Wiele mówi się o badaniach ludzkiego genomu i wiele pojawi się na ten temat w ciągu najbliższych kilku miesięcy, lecz być może nie w takiej formie, jakiej byście  oczekiwali.  Jak dotąd wszyscy jesteście zakodowani na wyeksploatowanie, innymi słowy, jesteście skonstruowani tak, by przetrwać tylko przez krótki odcinek czasu i całe to zakodowanie jest zapisane w waszym DNA.  Naukowcy starają się od wielu lat rozwikłać te zakodowania, lecz obecnie czeka ich naprawdę miła niespodzianka.  Odkryją, że istnieje naprawdę łatwy sposób przetasowania wszystkich informacji już zgromadzonych w waszych genach, a to odkrycie będzie miało oddźwięk nawet w dziedzinach nie związanych z tak zwanymi chorobami dziedzicznymi.  Pociągnie ono za sobą konieczność zmiany  wielu waszych standardowych procedur leczenia chorób, ponieważ opierają się one głównie na leczeniu tylko symptomów choroby, a nie bezpośredniej jej przyczyny.  Jesteście doposażeni w mechanizmy zapewniające przebieg nieuniknionych, nazwijmy to, procesów, które po pewnym czasie mają się zatrzymać, a następnie przerwać wszystkie wasze rozpoczęte funkcje życiowe, po czym nieodwołalnie następuje śmierć.  Teraz oni (naukowcy) zdają sobie sprawę, że ten proces można unicestwić lub uniknąć go, a zatem dawny proces powolnego niszczenia, znany jako wiek starczy zahamuje się.    Powiedzieliśmy wam wcześniej, w  jaki sposób ten proces się uruchamia w ciałach tych z spośród was, którzy już zdecydowali się otworzyć na światło, lecz teraz trzeba będzie się nauczyć, jak zrobić to także z resztą populacji.

Prawdziwa tajemnica polega na tym, że będzie można robić to bez stosowania żadnego z tych drogich leków, co do produkcji których i obrotu nimi (wasza służba zdrowia) jest tak mocno zapalona.  Źródło tego ponownego programowania będzie o wiele prostsze, mianowicie polega ono na zmianie wibracji. Kiedy mówimy ‚wibracja’ mamy na myśli oczywiście wibrację, coś, co „ponownie dostroi” wasze ciała wszelkimi rodzajami dobroczynnych fal o różnej długości, emanujących nie tylko ze światła, lecz także i z dźwięku. Nie jest to faktycznie żadna nowość dla wielu z was, skoro już doświadczyliście tego osobiście, zarówno w tym, jak i poprzednim życiu, gdyż jest to oczywiście stary sposób uzdrawiania i dostrajania „chorego” ciała.  Lecz teraz nawiązujemy do pewnych przełomowych odkryć, które zostaną dokonane w zespołach naukowców, a które raz na zawsze rozwieją wszelkie wywodzące się ze starych przekonań obawy co do wyśmiewania tego sposobu uzdrawiania.  Oni sami zobaczą, jak nagle komórki  nowotworowe przemieniają się w bardzo krótkim czasie w zdrowe i ujrzą także, że inne komórki, jak się wydaje, zniszczone bezpowrotnie, okazują się jako normalne i nawet ponownie żywotne.  Obserwujcie pilnie, jak te postępy medycyny zaczynają się stopniowo uwidaczniać, tylko że są brutalnie powstrzymywane przez innych.  Nigdy nie zapominajcie, że jest wielu zainteresowanych zatrzymaniem informacji, które wręcz spowodują fakt, że ich przynoszące dochód imperia zaczną obracać się wniwecz  i ulotnią się błyskawicznie.  Oto dlaczego możemy się nawet założyć i zapewniamy, że te odkrycia będą tak liczne, że oni nie będą mogli ich ukryć, choćby nawet bardzo się o to starali.

Inne przyszłe odkrycie będzie rozwiązaniem kwestii wystarczającego zaopatrzenia w żywność, niezależnie do tego, jakie humory okaże matka Ziemia w nadchodzącym okresie.  Pamiętajcie, wasz klimat jest rzeczywiście niestabilny i bardzo narażacie siebie na uszczerbek z powodu zmniejszenia ilości gatunków upraw, jakie prowadzicie.  W wielu przypadkach manipulujecie zasobami matki Ziemi w taki sposób, że różnorodność upraw jest prawie żadna.  Uprawiacie te same gatunki zbóż na dużych połaciach waszej planety i z tego powodu jesteście na najlepszej  drodze do utraty ich wszystkich z powodu chorób lub zmian klimatu.  Jak zwykle za tym działaniem stoi chciwość, ponieważ źródłem dochodów jest stworzenie takiej sytuacji, gdy wszyscy rolnicy muszą kupować nasiona od tego samego producenta.  Postępując w ten sposób obraliście naprawdę niebezpieczny kierunek.  Obecnie dokonane będą odkrycia nie tylko po to, by zapewnić stosowną do potrzeb produkcję, lecz również, by zapewnić jej wzrost.  Tworzycie gigantyczne gospodarstwa rolne, które następnie rozprowadzają swoje produkty na bardzo duże odległości.   Teraz odkryjecie nowe źródło pożywienia, pochodzące z upraw lokalnych. Ma ono bardzo wysoką wartość odżywczą przy bardzo małej objętości swej masy.  Ta nowa „super-żywność”, jeśli można ją tak nazwać, będzie pożywna, ale ponadto będzie można uzyskiwać ją w każdym klimacie, niezależnie od tego, czy jest zimny, wilgotny, suchy czy gorący.  Innymi słowy, jest ona w stanie wyżywić was wszystkich za kilka lat.  To „zboże” oczywiście my zasiejemy, ponieważ jest to nowy gatunek rośliny, pozornie nigdy przedtem nie widziany na waszej planecie, będzie bardzo przypominał swym wyglądem pospolite trawy, które już u was rosną.  Inaczej mówiąc, nie wyda się on czymś obcym i słusznie, ponieważ ten gatunek traw był bardzo pospolity na tej planecie, zanim zaczęła się ta linia czasu.  Innymi słowy, przywrócimy coś, co było znane ludziom żyjącym w tych zagadkowych czasach Lemurii.
To wszystko, co mamy dla was dzisiaj, lecz powrócimy, by dopowiedzieć coś więcej na ten temat w późniejszym terminie.

Manuskrypt przetrwania 28, Wierni Towarzysze przez Aishę North

Przetłumaczyła Anna Bogusz Dobrowolska

13 Komentarzy (+add yours?)

 1. Mariusz
  Gru 01, 2011 @ 22:38:26

  Na szczęście to już za kilka miesięcy. Osadzone konkretnie w czasie, a nie „już wkrótce”. 🙂

 2. Iemand
  Gru 01, 2011 @ 21:51:24

  Na temat fizyki kwantowej powstał doskonały film, który potwierdza wiele z tego czego dowiadujemy się z ksiązek Marciniak oraz przekazów. Świetny, optymistyczny, dodaje wiary we wspaniałość tego świata oraz w wiele channelingów bo jest to spojrzenie naukowe. Bardzo wam polecam. Daje wiele energii i optymizmu 🙂

 3. Ziro
  Gru 01, 2011 @ 21:33:27

  Równierz przyłączam się do „KOSMITA” aby każdy idący drogą do wzniesienia przeczytał tą książkę – POLECAM,
  btw – przekaz rewelacja.
  pozdrawiam,

 4. bramin
  Gru 01, 2011 @ 20:08:27

  Wygląda na to,że teoria względności tęgiego umysłu Einsteina zostanie obalona.Już niektórzy fizycy poddają ją w wątpliwość, po serii doświadczeń z cząsteczką neutrino. Cząsteczka ta, jak do tej pory, jest najmniejszą cząstką materii i w myśl teorii względności nie może osiągnąć większej prędkości niż światło. A jednak stało się. Z laboratorium CERN koło Genewy /Szwajcaria/ przesłano tę cząsteczkę do laboratorium we Włoszech -ponad 700 km- i okazało się,że przekroczyła prędkość światła i zanim to opublikowano, próby powtarzano 15000 razy i za każdym razem wyniki były takie same. Nastąpiła konsternacja, ponieważ tylko foton może przekraczać prędkość światła, gdyż jest najmniejszą cząstką światła.Czy wyobrażacie sobie panikę wśród tych napuszonych guru w dziedzinie fizyki? 🙂 Próby nadal trwają nie tylko w CERN, ale na całym świecie. Cieszmy się więc, że jesteśmy coraz bliżej wzniesienia nie tylko duchowego ale i technologicznego. Do tej pory takim przełomem było podarowanie ludziom -po II wojnie- tranzystora, na bazie którego stworzono układy scalone i tak rozwinięto komputery, za pomocą których możemy się teraz komunikować z całym światem.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie i cieszę się razem z Wami z nadchodzącego wspaniałego czasu 🙂 🙂 🙂

  • emin
   Gru 01, 2011 @ 23:12:56

   Witam,
   Czytałem, że powodem błedu w wyznaczeniu predkosci neutrino bylo nie uwzglednienie efektu relatywistycznego wynikajacego z predkosci satelity na orbicie. Po uwzglednieniu tego czynnika ponoc predkosc neutrino nie jest juz wieksza od swiatla. Jak dla mnie jest to podstawowy blad i tak banalnego bledu naukowcy nie powinni popelnic.
   Pozdrawiam serdecznie

 5. marmar
  Gru 01, 2011 @ 18:23:55

  Nieprawdobne zbyt piekne czekam zeby to nastapilo jak najszybciej

 6. ana
  Gru 01, 2011 @ 17:50:36

  Piękny przekaz, na to czekałam! Dodaję do ulubionych 🙂

 7. krutka
  Gru 01, 2011 @ 10:40:38

  Fajnie, ze ostatnio pojawiaja sie takie pozytywne przeslania! To bardzo podnosi na duchu i dodaje sil by byc nadal cierpliwym w oczekiwaniu na zmiany.
  Wyczeuje juz zmian, jak dziecko pierwszej gwiazdki w Wigilie. Chcialybym, jak pewnie my tu wszyscy, by juz sie konkretnie zaczelo dziac.

  Zycze bardzo milego i swietlistego dnia!!!

 8. Elunia
  Gru 01, 2011 @ 10:31:59

  Coś pięknego! Dziękuję Wiernym Towarzyszom, Krystal oraz tłumaczom – z miłością

 9. Pola
  Gru 01, 2011 @ 08:37:50

  KIEDY?!!!!!!!

 10. KOSMITA
  Gru 01, 2011 @ 08:21:55

  http://www.sm.fki.pl/Michel_Desmarquet/Michel_Desmarquet.php?nr=misja_1

  Wszystkie poruszone w tym przekazie sprawy, dokładnie opisane są w książce MISJA. Podróże z szybkością przekraczającą wielokrotnie szybkość światła, wieczna młodość (30-35 lat), nadzwyczaj odżywczy pokarm, spożywany w małych ilościach ale o bardzo dużym zasobie energetycznym, o DARMOWEJ ENERGII – Free energy i wiele innych cudownych rozwiązań. Polecam, czytajcie kochani.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: