NESARA, Ujawnienie i Matka Ziemia

.

 Laura:  Dobry wieczór SaLuSa. Jeden z naszych czytelników zadaje pytanie na temat NESARA,  zastanawia się kiedy ma wejść w życie?
.

SaLuSa:  Co do reform waszych systemów finansowych zaplanowaliśmy z wieloma innymi Wzniesionymi Mistrzami jak te zmiany mogłyby być wykonane. Jednakże wprowadzenie ich w życie, detale końcowe i wydarzenia będą musiały być wykonane przez Sprzymierzeńców Ziemi.  Możemy tylko sugerować rozwiązania, ale w ostateczności to należy do Ludzi Ziemi, aby wprowadzić w życie reformy NESARA.  Jak możecie sobie wyobrazić napotykają się oni z wielkim sprzeciwem i atakami na nich i na ich bliskich.  Musimy pracować z nimi cały czas aby zapewnić im bezpieczeństwo.

Nasze słowa często są źle interpretowane jako słowa wykute w kamieniu, jednakże naszym jedynym życzeniem jest poinformowanie was na temat oceny możliwych rezultatów.  Jak wiecie, plany się zmieniają, więc proszę nie czekajcie lub nie uzależniajcie się od NESARA.  Nie czyńcie ze swojego życia oczekiwania konkretnej daty, w której to miałoby nastąpić.  Dlatego, kontynuujcie zapewnianie bytu swoim rodzinom i nie uzależniajcie się od naszych projekcji.  W obecnym stanie rzeczy przewidujemy, że NESARA wejdzie w życie w ciągu 2012 roku.  Nie ma nic, co by oznaczało jakiekolwiek rozwiązanie dotyczące NESARA w roku 2011.

Laura: Dziękuję SaLuSa. Dziękuję również za wytłumaczenie tych zagadnień dotyczących dat.  Inna czytelniczka pyta odnośnie Twojego ostatniego przesłania.  Mówi ona: “Ujawnienie”, czyli to, o czym on mówi w swoim pierwszym ustępie odnoszę do daty 11.11.11, a Wzniesienie/opuszczenie dualności do 21.12.12”…

SaLuSa: Dziękuję za to pytanie. Poprzednio podaliśmy datę końcową dla Ujawnienia. Ta data pochodzi od Wyższej Duchowej Hierarchii i odnosi się do 11.11.11.  Jednakże, po tym jak ta data minie, to należy do nas aby zwiększać nacisk na rządy do ujawnienia istnienia życia pozaziemskiego.  Z naszej perspektywy może to być zrobione tylko poprzez zwiększenie pokazywania naszych statków.  Nie możemy ujawnić się wam bezpośrednio, musi to wyjść od waszych rządów.

Ostatecznie, jeśli żadne działania nie będą przedsięwzięte poprzez rządy Ziemi, będziemy musieli przeforsować w taki lub inny sposób to zagadnienie.  Jednakże nie jest to preferowana przez nas droga.  Bez reasekuracji i wprowadzenia wybranych przez was liderów nasza masowa obecność poprzez długi lub nieskończony czas na waszym niebie wywołałaby panikę i strach wśród ludzkości.  Naszym pragnieniem jest uniknięcie tego.  Również siły ciemności planują, aby zapobiec temu.  Mają oni bardzo ciemne plany względem nas i was na wypadek naszego masowego ujawnienia się.

To jest właśnie przyczyna dla której negocjujemy ich odejście z pozycji władzy.  A dla niektórych z nich jest to odejście również z Ziemi.  Obecnie mamy uprawnienie od Duchowej Hierarchii, aby usuwać ciemnych agentów  tej intrygi jeśli jest to konieczne.  Jest to coś, czego nie chcemy robić, gdyż każda dusza jest jednakowo kochana przez Stwórcę.  Data 21 grudnia 2012 roku w pewien sposób odnosi się do Ujawnienia i jest bardzo ważna dla waszego Wzniesienia.   To jest wszystko co możemy ujawnić na ten temat w tym momencie.  Mamy nadzieję i modlimy się za waszych liderów, aby otworzyli się na publiczne uznanie naszego istnienia.  Zachęcamy was również do domagania się tego.  Martwią się o wiele rzeczy obecnie i boją się utraty swoich pozycji, więc Ujawnienie nie jest ich najważniejszym priorytetem na dzień dzisiejszy, chyba że będziecie naciskali na nich, aby to zrobili.  Wiele jest w waszych rękach kochani.

Laura: Dziękuję SaLuSa.  Masz również dla nas dzisiaj przesłanie od Matki Ziemi.

SaLuSa: Tak, mam w rzeczy samej. Matka Ziemia życzy przekazać wam, że nadchodzące energie są bardzo mocne, i że mają one wpływ na waszą równowagę emocjonalną podczas tego czasu.  Jest teraz wiele niestabilności i zmienności na jej powierzchni, i wiele strachu, złości i przemocy.  Te energie mają również wpływ na nią.  Wasz niepokój emocjonalny odzwierciedla się w jej gęstościach.  Kosmiczne wibrujące energie na większą skalę są bardzo destabilizujące. Wpływają one na ekstremalne warunki pogodowe, nieprawidłowości i drżenia.

Życzy ona sobie, aby rzeczy powróciły szybciej  do stanu normalnego, ale skala tego, co się dzieje jest olbrzymia, więc rozgałęzienia się przeplatają.  Kabał również zdaje sobie sprawę z jej świadomości i szuka wszelkich możliwych sposobów na jej uszkodzenie.  Są oni odpowiedzialni za wiele aktywności na powierzchni planety, a prasa nie ma rozeznania czym Kabał nieubłaganie steruje.  Bardzo jej przykro z powodu tych ciężkich czasów.  Przesyła wam swoją miłość i prosi was abyście byli świadomi szkód, które się dzieją przez cały czas dla jej istot ze świata roślin, jak również dla was samych, dzikich zwierząt i dla środowiska.

Laura: Dziękuję za to przesłanie wam obojgu.

SaLuSa: Przesyłamy naszą miłość dla was, kochani.  Pozostawajcie skoncentrowani i skupieni przez cały dzień cokolwiek robicie.  Próbujcie unikać jakiekolwiek konfrontacji, gdyż jest to bardzo szkodliwe w tym czasie.  Po prostu odejdźcie, gdy czujecie, że ktoś jest dla was nieżyczliwy i niekochający.   Nie prosimy was abyście zakorkowali swoje uczucia, ale poprzez odejście od takich sytuacji dokonujecie najlepszego wyboru.  Pozostańcie sam na sam ze sobą i zaobserwujcie jakie uczucia i wspomnienia wypływają z was, kiedy doświadczacie trudności emocjonalnych.  Wsłuchajcie się w siebie tak, jak się wsłuchujecie w uczucia chorego dziecka.  Dajcie waszym uczuciom całą uwagę, jakiej potrzebują, pielęgnujcie je, uświadomcie je sobie, zobaczcie je, pokochajcie je i uzdrówcie je.

Jestem SaLuSa z Syriusza i podziwiam waszą odwagę we wszystkich waszych poczynaniach i wyzwaniach.  Zmiany nigdy nie są łatwe. Zachęcamy was, abyście dawali miłość i troskę jeden drugiemu, na którą wszyscy zasługujecie.  Ale przede wszystkim dajcie samym sobie miłość, której potrzebujecie.  Dziękuję, SaLuSa

 SaLuSa do Mnie,  1 listopad 2011 – przez Laurę Tyco

Przetłumaczyła Viola

Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=gSodB9rrgIk

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/11/nesara-disclosure-and-mother-earth.html

4 Komentarze (+add yours?)

 1. tomek
  List 28, 2011 @ 16:12:22


  inspirujact filmik;)

 2. zielnik
  List 28, 2011 @ 15:44:35

  http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_2012_-_prawda_nie_tylko_przepowiednia_-_nithyananda_napisy_pl_video.html

  polecam – zmiany w 2012 oczami jogina – dla mnie cudowne w swojej prostocie 🙂

 3. Man
  List 28, 2011 @ 14:44:44

  Monika Rajska w Radiu Bez Cenzury – UFO, Ezoteryka & 2012

 4. VEGETA
  List 28, 2011 @ 08:00:15

  Ja oczywiście unikam na żywo konfrontacji, bo sam czuję jak trąci od wielu ludzi, których znam, ciemnością. Zastanawia mnie pewna rzecz. Czyjaś głupota potrafi być śmieszna sama w sobie i nie trzeba naśmiewać się usilnie z kogoś. Jeśli ktoś zrobi np. zdjęcie komuś i nie widać głowy, to nie jest niczym złym śmiać się z takiej pomyłki. Ja sam czuję, że jak jestem pośród tych paru ludzi, to ma to oddźwięk pozytywny. Śmieszy mnie także czyjaś ironia na siłę tym bardziej, że na mnie nie działa tak jakby chciał tego dany prowokator. W ogóle ta cała istota zła mnie śmieszy, bo nie wiem jak można dać się umysłowo i emocjonalnie omotać pewnym banalnym wpływom ciemnych sił, ale to ja tak mówię, bo urodziłem się z, że tak powiem, astralnymi właściwościami chroniącymi mnie przed zbytnią dominacją mroku w jakikolwiek sposób chociaż miewałem swoje ciemne „wieki”.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: