Moje myśli na temat niektórych komentarzy i „Prawa Przyciągania”

.

Niewiele mam do dania, na ostatnie negatywne i krytyczne komentarze pod płaszczykiem analizowania przekazów.   Mogę tylko częściowo zacytować to co już poprzednio napisałam na ten temat:

Linki i pomocne wiadomości od Czytelników i pozytywne teksty są mile widziane.  Wpisy będą moderowane i tylko te w duchu 4-tej gęstości będą publikowane.

Myślę, że jest czas, aby ponownie poruszyć sprawę komentarzy o niskich wibracjach.    Mogę tylko powtórzyć, że ten blog chcę utrzymać w duchu 4-tej gęstości i świadomości chrystusowej.  Negatywizm i debaty należą do starej energii (moja racja przeciwko twojej) i prowadzą ostatecznie do kłótni i urażonych uczuć.  Wiemy jak to wygląda na innych forach i nie muszę o tym dużo pisać.  Jeżeli jakiś przekaz z Tobą nie rezonuje, poprostu go nie czytaj i pozwól innym na używanie  intelektu/serca w ocenie.  Nasi tłumacze i ja staramy się wybierać jak najlepsze teksty do tłumaczenia, jednak jak to mówią: „Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził!”  Nie jesteśmy ani „ofiarami” ani „katami”, pomimo, że niektórzy usilnie chcą kontynuować te role.

Ten blog będzie kontynuowany wraz z komentarzami od czytelników przynajmniej do końca 2012 roku według naszych możliwości.  — Błogosławieństwa dla wszystkich, Krystal

________________________________________________

Myślę, że przekaz AA Metatrona  w większości wzbudza u niektórych przeciwności, ponieważ mówi, że aby wzrastać duchowo, należy zrobić jakiś wysiłek.  A  niektóre inne przekazy (jest ich naprawdę bardzo niewiele)  zwalniają nas z jakiegokolwiek wysiłku, po prostu możemy czekać z założonymi rekami, aż anioły zabiorą nas do raju 😉  Co za piękna perspektywa!  Ale wbrew wszelkim prawom kosmicznym i naukom mistycznym/jogowym.   Poniżej wybrałam kilka perełek mądrości z tego przekazu.  Według mnie jest to mistrzowskie dzieło na poziomie akademickim, tak jak już napisał Gabriel w swoim poście, i myślę że należy go kilkakrotnie do głębi przestudiować, aby złapać dobrze esencję tego co AA Metatron chce nam w nim przekazać. Dziękuję Emilko za piękne tłumaczenie tego przekazu. Parafrazuję:

To wy tworzycie swoją rzeczywistość i nie podlega to dyskusji.

Znajdujecie się tutaj w świecie dualizmu po to, by nauczyć się odpowiedzialnej kreacji.

PRZEŚWIADCZENIE wyrażone za pomocą myśli, która pojawia się w niezaśmieconym umyśle kreuje rzeczywistość.

Śluby ubóstwa stworzyły PRZEŚWIADCZENIE, że pieniądze to nasienie zła i ciągną się za wami przez inkarnacje trzymając was w biedzie.  (Tu znajdziecie odwołanie ślubowań)

MOŻECIE mieć to, czego chcecie i czego potrzebujecie, ale warunkiem jest tu harmonia przeświadczeń na wielowymiarowym planie.

Nie możecie zignorować życiowych lekcji, które sami dla siebie napisaliście, po to by się rozwijać.

Intencja, koncentracja i medytacja muszą iść absolutnie w parze z działaniem.

Poznanie życia i stanie się jego mistrzem, wymagają pracy. Nie możecie po prostu włożyć książki pod poduszkę i zasnąć. Trzeba ją rozumieć i czytać strona po stronie. Moment za momentem

To że nie chcecie wziąć stuprocentowej odpowiedzialności za wszystko, co się wam przytrafia to chęć uniknięcia  bólu i konsekwencji wynikających z takiej postawy. Zapewniamy was jednak, że to właśnie odważne i „nieskazitelne” stawianie czoła problemom jest tym, co tak naprawdę powoduje i przyspiesza wasz duchowy rozwój.

Wszyscy marzycie o zdobyciu wiedzy przewyższającej waszą własną, odnajdziecie ją ukrytą w swoim wnętrzu. Jest to często ostatnie miejsce, w którym jesteście skłonni jej szukać. Bo to wymaga pracy.

Bramą wejściową do „Ogrodu Mądrości” jest od zawsze medytacja. Można do niego wejść poprzez wyciszenie swojego ego. Jest ona kluczem do wyciszenia  narracji ego-osobowości po to, by móc usłyszeć „Głos Boskiej Duszy”

W waszym pojęciu, doświadczycie śmierci, umrzecie.  Jednakże wielu z was żyje tak, jakby mieli żyć wiecznie.  Faktycznie, wasza dusza jest wieczna, ale już nigdy nie będziecie tą samą osobą, tą samą ekspresją i osobowością, jaką jesteście teraz, w żadnym innym życiu ani w żadnym innym aspekcie „Istnienia”.

Wielu z was marnuje czas; źle obchodzi się z danym czasem i trwoni wcielenie za wcieleniem

Na „Drabinie Rozwoju” możecie piąć się do góry, pozostawać w stagnacji albo schodzić do dołu.

Im większe czynicie postępy, na tym większą krytykę się wystawiacie i potrzeba mądrości, aby sobie z tym radzić. (Fakt!)

Każdy z was ma możliwość pozostać nieskazitelnym wewnątrz jakiegokolwiek konfliktu. Możecie rozwiązywać konflikt bez angażowania się weń. Rozwiązujcie go bez emocji, przyjmując pozycję obserwatora. Nie jest to łatwe, ale tak właśnie postępuje Mistrz. Gdy nie bierzecie niczego do siebie, odcinacie emocjonalną reakcję.

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: