Nie przez przypadek zostaliście nazwani najdzielniejszymi z dzielnych

.
Oto nowe doniesienia o atrakcjach, jakie nadejdą, o ile wolno nam użyć takiego sformułowania.  Wielu osobom może się ono wydać niefortunne w odniesieniu do  przyszłych wydarzeń, które okażą się cokolwiek dramatyczne, lecz my używając tych słów chcemy wam wyjaśnić, że proces, przez który obecnie przechodzicie, jest zjawiskiem pozytywnym, a nawet bardzo pozytywnym.  Takim też pozostanie, o ile jesteście nastawieni na zmiany na lepsze na tej waszej uroczej planecie.  Jednakże, jeśli wolicie obecny styl życia, radzimy wam, abyście przygotowali się na bardzo wielkie rozczarowanie, ponieważ wasz czas rzeczywiście się kończy, jak i czas waszych towarzyszy niedoli.  Z tego powodu na planecie aż roi się teraz od cierpiących i chociaż ton naszej wypowiedzi może się wydawać nieco nonszalancki, nie mamy dla was nic innego.  Przyczyną takiego a nie innego doboru słów jest fakt, że jesteśmy wprost wniebowzięci perspektywą tego, co ma nadejść, tak więc mamy zamiar używać dzisiaj pogodniejszej tonacji.  Powinniśmy także postarać się podnieść was na duchu, kochani, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że ostatnie wydarzenia są dla was bardzo trudne.  Cierpliwość wielu osób jest  już prawie na wyczerpaniu, jak i nadzieja, więc liczymy na to, że dzisiejsze przesłanie będzie dla was pomocne.

Jak już wiele razy stwierdzaliśmy, przez cały czas jesteście otoczeni przez życzliwe istoty ze wszystkich zakątków Wszechświata, a raczej – wszechświatów.  Wielu z was hołduje przekonaniu, że powinniście wszystko zrobić na własną rękę i że nie istnieje potrzeba jakiejkolwiek interwencji z zewnątrz, i to tak dalece, że nawet uznajecie ją za łamanie waszego poczucia niezależności i wolnej woli.  W każdym razie pomoc ta nadchodzi i szczerze mówiąc, nie jesteście w stanie dokonać tego procesu na własną rękę.  Jest bardzo wiele oświeconych dusz, lecz mimo to, że jesteście najważniejsi w tych działaniach, nie dysponujecie jeszcze wszystkimi mocami, których wam potrzeba, aby uwolnić się od tych waszych mrocznych władców bez korzystania z pomocy.  Wielu nie zgodzi się z tym, lecz sądzimy, że gdy sprawy przybiorą na sile, sami zobaczycie, że wzbudzi w was co najmniej zachwyt  pomocna dłoń czy nawet dwie.  W chwili obecnej może to być jeden z bardziej kontrowersyjnych tematów, lecz dzisiaj przybyliśmy, by postarać się odrobinę rozjaśnić wasze umysły w tym dziele intensywnego budowania, które zmierza do swojego punktu kulminacyjnego.  Niech to was nie myli – obecne energie są odbierane jako bardzo intensywne, nie dadzą się jednak porównać z tym, co będzie w przyszłości.  Jednakże, skoro obecnie stopniowo dostosowujecie się w tempie odpowiadającym waszym możliwościom, będziecie lepiej przygotowani do zmierzenia się z przeszkodami, które pojawią się na waszej drodze nieco później.  Potraktujcie to jako szczepionkę, która sprawi, że wasze ciała będą  lepiej przygotowane, by poradzić sobie w późniejszym czasie nawet z większymi dawkami.  Nie będzie to dla was tak trudne jak obecnie, ale pamiętajcie, że każde uderzenie energii, jakie odczuwacie w swoich ciałach fizycznych, faktycznie czyni was silniejszymi przez godzinę.  Poza tym jesteśmy świadomi, że wielu z was z trudem walczy o motywację do tego wszystkiego.  Widzicie, jak wiele z tego, co uważacie za normalne i niezbędne rozsypuje się wokół was, i skoro w tej chwili nie potraficie ujrzeć nowego jutra, tak jakby ono już nadeszło, jest wam naprawdę trudno konsekwentnie iść do przodu.  Lecz musicie iść, nawet jeśli czujecie, że stąpacie po omacku po nieznanym terytorium.   Jak już mówiliśmy wcześniej, nie przez przypadek zostaliście nazwani najdzielniejszymi z dzielnych, ponieważ obecnie musicie zebrać tę odwagę i wykazać się nią na rzecz wszystkiego, co jest jej warte.  Zobaczycie, jak wiele rozpadnie się wokół was, bez żadnej widocznej nadziei na nowe rozwiązanie, więc wiara  w to, że ten proces rzeczywiście zmierza w dobrym kierunku, jest nieodzowna.

Odpowiedź na wszelkie wasze zakłopotanie jest bardzo łatwa, lecz jednocześnie  bardzo trudno podtrzymać ją w sobie.  Jest nią całkowite zaufanie, wiara w to, że wszystko naprawdę idzie w dobrym kierunku, nawet wtedy, gdy  wydaje się, że jest odwrotnie.  Pamiętajcie, zanim zakończy się cały ten proces, będzie jeszcze dużo więcej tych niezbędnych rzeczy i spraw, które odpadną od was, jak łuski z oczu.  Musicie mieć siłę, by zawierzyć temu, nawet wtedy, kiedy będzie trudniej niż teraz.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwe i że stoją przed wami nawet jeszcze większe wyzwania, lecz zaufajcie naszym słowom:  Wszyscy jesteście na właściwej drodze.  Jeszcze raz powtarzamy: Prosimy, pamiętajcie, że nie jesteście w tym wszystkim osamotnieni.  Dla tej jednej sprawy istnieje wielu innych, podobnych wam ludzi, na całej Ziemi i gdybyście mogli zobaczyć siebie z naszej perspektywy, byłby to jeden z najbardziej podnoszących na duchu widoków.  Jak już wam powiedzieliśmy, wasza ziemia jest już pokryta rozległą siecią jaśniejących punktów, każdy z nich symbolizuje jedną z was, oświecone dusze, a to światło promienieje jeszcze jaśniej.

Poza tym jesteśmy tutaj po to, by przypomnieć wam, że nie jesteście osamotnieni na tej waszej pięknej planecie i nawet jeśli nie widzicie nas wszystkich otaczających ją ze wszystkich stron, my rzeczywiście czekamy w pogotowiu, aby pomóc wam na wszelkie  możliwe sposoby.  Będziemy to robić, a raczej dalej to robić, ponieważ wszyscy mamy na uwadze nie tylko wasze najwyższe dobro.  Jesteście, jak już mówiliśmy przedtem, ściśle połączeni z resztą stworzenia, i kiedy powodzi się wam, powodzić się będzie nam wszystkim.  Wasze działania nie ograniczają się tylko do waszego maleńkiego świata, mają one dalekosiężny oddźwięk, nawet bardzo daleko od waszej planety.  Zatem pozostali zapewniają to, że wszyscy jesteśmy zapaleni do tego projektu i zainteresowani jego sukcesem.  Mamy nadzieję, że trochę poprawiliśmy wam nastrój, nawet jeśli może się wydawać, że nie zmniejszyliśmy w tej chwili waszego obciążenia.  Tylko pamiętajcie, by prosić o pomoc za każdym razem, gdy czujecie, że ciężar jest dla was zbyt wielki, by nieść go samotnie, a pozostali zapewnią to, że otrzymacie wszelką pomoc, której potrzebujecie.  Przypominamy, może ona przyjść nie w takiej formie, w jakiej oczekujecie jej, więc pozwólcie, że zakończymy to przesłanie mówiąc: Spodziewajcie się niespodzianek.

Manuskrypt Przetrwania 27,  Wierni Towarzysze przez  Aishę North

Przetłumaczyła Anna Bogusz Dobrowolska

4 Komentarze (+add yours?)

 1. bloff
  List 27, 2011 @ 15:45:40

  Dwa dni temu miałem egzamin na prawo jazdy, podchodziłem drugi raz, gdyby nie to, że poprosiłem o pomoc Wyższą Radę, Aniołów Stróżów, moje Wyższe JA oraz naszego Stwórcy, NA PEWNO bym nie zdał, popełniłem 3 błędy, lecz egzaminator przymknął na to oko 🙂 Więc wiem, że gdyby nie moi najbliżsi przyjaciele nie zdałbym. Pozdrawiam wszystkich z sercem pełnej miłości!

 2. magbea
  List 27, 2011 @ 13:52:52

  Wzruszyłam się , ale to łzy radości …
  Dziękuję również :):):)

 3. Blue
  List 26, 2011 @ 14:52:53

  Można się tylko uśmiechać do takich wiadomości 🙂
  Rozwijajmy zaufanie!

 4. Taki
  List 26, 2011 @ 10:28:11

  To są po prostu C U D O W N E wieści. :))))))))))))))
  Dziękuję! 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: