Kurs na Korytarz Zaćmień – wejście w 2012

Kochani!
Jutro rano, o 7:09 polskiego czasu, prawie idealnie o wschodzie mamy nów i częściowe zaćmienie słońca – co stanowi początek kolejnego dynamicznego okresu, składającego się z serii zaćmień i zimowego przesilenia, które w bezpośredni sposób wprowadza nas już w tak oczekiwany rok 2012. Więcej na temat otwarcia portalu zaćmień znajdziecie w tym tekście. Pierwsze zaćmienie już za 3 godziny, a przed naszą świadomości otwiera się kolejna przestrzeń, w jakiej możemy przyglądać się ogromowi swej jaźni i wszystkim jej przejawom. Radosnych i upojnych doświadczeń!  Wika :D

Czwartkowy nów {piątkowy dla obszaru Polski}, któremu będzie towarzyszyć częściowe zaćmienie słońca, wprowadza nas w nowy krajobraz nowych sposobów doświadczania, gdzie możliwe staje się wyczuwanie i rozumienie poszerzonego spektrum informacji.

Jest to rodzaj przejścia. Zaćmienia zawsze pojawiają się w parach, a ten ostatni cykl zaćmień w 2011 otwiera drogę do 2012, która ma charakter inicjacji: może w was nastąpić przemiana przejawiająca się na bardzo konkretne sposoby, które przenikną do waszych doświadczeń i w okresie do grudniowego przesilenia i początku 2012 roku dadzą wam nową podstawę dla bycia/czynienia tego, kim jesteście, czego pragniecie i co kochacie.

Możecie wkroczyć w ten Nowy Rok używając swej obecnej orientacji, możecie też otworzyć się na to przejście i stworzyć oraz odnowić waszą strukturę intencji i zrozumienia, która stanowi źródło waszych doświadczeń.

Wiadomość od AA Michała – przekaz telepatyczny z 23 listopada 2011

Wpływ 11-11-11 wciąż rozwija się wewnątrz was, zaś aktualny Korytarz Zaćmień stanowi środek świadomej integracji, przyspieszonej integracji, i ofiarowuje wam łuk energetyczny, po którym możecie pomknąć ku nowym horyzontom, jeśli tylko obdarzycie go swoją obecnością. Dostrojenie się do tego łuku może wam pomóc w utrzymaniu spojrzenia na wyłaniającym się horyzoncie – i uchronić was przed rozproszeniem za sprawą odbić z waszego otoczenia – w czasie, gdy poruszacie się poprzez transformację Ziemi swoją pełną mocy obecnością, z zaufaniem do siebie i właściwymi informacjami.

Coraz bardziej uświadamiacie sobie ogrom dostępnych wam obecnych energii, spośród których możecie wybierać i przebierać, wzywając potrzebne wam zasoby w harmonii i równowadze, i żyjąc w neutralnej, spójnej i pełnej życia świadomości; mistrzostwo waszego przyszłego „ja” wpływa w wasze pole energii, a mądrość i inspiracja obecności waszej duszy w pełniejszy sposób zstępuje w to ludzkie przejawienie się energii, które istnieje dla was i w postaci was.

Wzbudzenie waszej Kosmicznej Wielkości jest punktem źródłowym dla zainicjowania tutaj waszego własnego międzywymiarowego sposobu życia; są to żywe wzorce, które przewyższają wszelkie wcześniejsze wersje was samych w swej olśniewającej przejrzystości! Jest to królewskie doznanie, które wezwaliście z głębi waszego serca, zaś punkt zejścia się waszego ostatecznego upragnionego „ja” i waszego ludzkiego doświadczenia jest już coraz bliżej. Zauważcie, że zachodzi to w kolejnych falach i etapach, a nie wszystko na raz. Pełna integracja waszej wyzwalającej obecności w formę ludzką wymaga dostrojeń w polu energii oraz przeprogramowania komórkowego, jak również emocjonalnych i mentalnych poprawek i przesunięć…cały wasz system energetyczny znajduje się pod wpływem intencji, którymi emanujecie z wzorca waszej istoty.

Wzorzec ten w organiczny sposób aranżuje wszystko to, co przynosi wam największą korzyść, a możecie określić ten kierunek wyczuwając i czując i podążając za tym, co odbieracie jako harmonijne, właściwe, prawdziwe i dobre. NIE istnieje wyjątek od tej wskazówki, a jakikolwiek proces myślowy, który nie bierze pod uwagę tego ogólnego odczucia, przyniesie wam zmartwienia i osłabi zarazem wasze zdolności twórcze, jak i waszą energię.

Życie istnieje w kulach przepływu sferycznego promieniowania, a wasza kula określana jest za sprawą waszych intencji i jakości waszego skupienia. To się zmienia w czasie gdy doświadczacie wpływu wielu sposobów kontaktu ze wszystkimi poziomami rzeczywistości, zatem coraz istotniejsze jest, abyście rozumieli i kierowali się odczuciem płynącym z całego ciała, a nie głównie czy wyłącznie wskazówkami wizualnymi czy mentalnymi.

Możliwość istnienia w totalnej harmonijnej wielowymiarowości jest już teraz W PEŁNI dostępna dzięki płynącemu z całego ciała odczuciu i doznaniu wiedzy. Gdy zwracacie swą uwagę na jakąś ideę czy decyzję, zauważcie, w jaki sposób odczuwacie to we wszystkich warstwach waszej istoty. Jeśli czujecie przyspieszenie, pomruk energetycznego entuzjazmu i ekscytacji, albo wzrost otwartości i przestrzenną obfitość miłości – podążacie za tym.

Jeśli zaś pojawia się odczucie napięcia, niepokoju, nerwowości, niepewności czy dezorientacji, upewnijcie się, że skupiacie się na percepcji pochodzącej z całego ciała i jeśli to odczucie się nie zmienia, to, na czym się skupiacie, NIE jest do was dostrojone. Puśćcie to.

Wszystko wyłania się, gdy jest potrzebne i właściwie, więc NIE MA POTRZEBY zastanawiania się, czy pojawi się znowu, ani podejmowania decyzji na ten temat – z wyjątkiem decydowania o tym, na czym się aktualnie skupiacie w tej właśnie chwili. Moglibyście raczej rozważyć podejście oparte na ciekawości. Możecie być ciekawi, co wyłoni się w następnej kolejności, tego dnia, w jaki sposób wasza inteligencja zaaranżuje i zakomponuje wasz konkretny przejaw ekspansji i jak rozwinie się on w pełni w harmonii z ogromem istnienia i wielowarstwowym krajobrazem, w jakim ISTNIEJECIE.

To oczywiście wymaga podejścia do życia, które wyzbywa się wszelkich iluzji kontroli, jednakże rozpoznaje swą percepcją wewnętrzną potęgę i mistrzostwo decyzji.

To swego rodzaju zagadka czy łamigłówka – jesteście w potężny sposób twórczy, a jednak nie posiadacie i nie kontrolujecie niczego. Jeśli będziecie o tym rozmyślać, możecie poczuć się zdezorientowani. Jeśli zaś swoją drogę wyczujecie, w jakiś sposób całkowicie to zrozumiecie, a ta prawda wsączy się w was i uwolni was do stanu neutralności, któremu towarzyszyć będzie totalna, unikalna, twórcza inspiracja i wolność. Szczęście może być waszym udziałem.

Wykorzystajcie ten czas, aby odnowić swoją podstawę i swój sposób nawigacji. Wejdźcie w cykl zaćmień jako ochoczy uczestnicy wspierających was przekazów energii z aurycznej obecności waszego słońca i księżyca.

Wszystko zaaranżowane jest w odpowiedni sposób i przy świadomej obecności tego, co wchłaniacie i odświeżacie w sobie, zaś nowa podstawa istnienia, jaką teraz rozwijacie poprzez świadome dostrojenie się do tego przejścia może obrócić ważne klucze, prowadzące do waszej wewnętrznej jaźni, objawiającej się w większej z wami jedności, a wasze wejście w 2012 staje się pełne mocy i ekspansji, przejrzystości i radości.

Radość jest energią, w jakiej możecie mieć swój udział w roku 2011. Przywołajcie i wzbudźcie wszystkie elementy swojej istoty, które mogą wam pomóc tę energię w sobie zamanifestować.

Z radością jestem do waszych usług! {mrugnięcie}
JAM JEST Archanioł Michał

© 2009-2011, Meredith Murphy,   http://www.expectwonderful.com
***
A by wesprzeć ten potężny łuk energii, stworzyłam stronę poświęconą tym doświadczeniom: Nov 24 – Dec 11: Eclipse Passageway {24 listopada – 11 grudnia: korytarz zaćmień}. Znajdziecie tu informacje o wydarzeniach, linki do artykułów i przekazów oraz uaktualnienia, które będą się pojawiać w całym tym okresie. Zbierzemy się na początku otwarcia portalu zaćmienia, i potem znów podczas zakończenia cyklu zaćmień w grudniu {całkowite zaćmienie księżyca będzie mieć miejsce 10 grudnia o 14:36 czasu polskiego, czyli w okolicach zachodu słońca}, aby wzmocnić nasz udział w tym procesie i otrzymać przewodnictwo. Jeśli poszukujecie wsparcia w oczyszczeniu ze starych energii, jasności co do swych celów życiowych, dostrojenia energii w kierunku większego zezwalania i wspierania procesu manifestacji, czy też pragniecie celebrować i pogłębiać swoje paranormalne zdolności i wewnętrzne odczucie obecności, w czasie tym za sprawą otwarcia portalu zaćmień pojawi się obfitość wsparcia ze strony aniołów i istot z gwiazd. Ważne jest, by w czasie tym wybierać dla swego życia najwyższą wizję i opowieść na temat tego, co wydarza się na tej planecie w zgodzie z Boskim Planem. W ten sposób zainspirujcie siebie, a wasze życie zyska na jakości; a wszystko to przynosi korzyść wszystkiemu co jest!

Przyłączcie się. Weźcie w tym udział i nadawajcie kształt światłu, wkraczającemu w naszą rzeczywistość, dzięki swojej sile skupienia. Alchemia koncentracji i obecności jest potężna i pełna życia. Wykorzystajcie ten czas, aby odnaleźć swą nową podstawę i odkryć poszerzoną i rozszerzającą się tożsamość, do której macie teraz dostęp; zainicjujcie swe życie z tej rozszerzającej się tożsamości!

Z miłością i wdzięcznością
Meredith

Przetłumaczyła Wika

http://lightworkers.org/channeling/147148/orienting-eclipse-passageway-entering-2012

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. tomek
  List 25, 2011 @ 23:46:27

  piekny przekaz;)

 2. bloff
  List 25, 2011 @ 17:38:38

  „Wiadomość od AA Michała – przekaz telepatyczny z 23 listopada 2012″” chyba wdarł się błąd w dacie 🙂

  dzięki bloff, poprawione – K

  • bar_barka
   List 27, 2011 @ 21:14:05

   „Jutro rano o 7:09 polskiego czasu”… , „czwartkowy nów (piątkowy dla obszaru Polski)” – nów był 25.11., czyli data przekazu 23.11. była prawidłowa. Proszę sprawdzić.

 3. Eve
  List 25, 2011 @ 16:56:37

  warto tego wysłuchać

  • Michał
   List 26, 2011 @ 09:14:51

   Libero Berozzi przekazuje wiadomość (kilkanaście lat temu) wyjaśniając, że wyprostowanie osi ziemskiej będzie trwało 14 lat – po 1 stopniu rocznie. Ciekawe kiedy to się zacznie, a może już się zaczęło? Oznajmia też, że nasze ciała będą się zmieniały przez 4 do 6-ciu lat. Też pytanie – od kiedy?

 4. Elunia
  List 25, 2011 @ 12:02:03

  Ukochana modlitwa Sathya Sai Baby : ” Niech wszystkie istoty we wszystkich światach będą szczęśliwe”. Zdaję się na prowadzenie Stwórcy.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: