Komandor Sohin 10.11. 2011

 Co oznacza, że otworzą się wszystkie  istniejące na ziemi portale i jaki to będzie miało wpływ na  was wszystkich?

 Pozdrowienia ze Statku Alfa!

Wchodzimy w  nowym etap w  procesie waszego Wznoszenia się jako ludzkiej rasy tej planety. Moglibyśmy powiedzieć bez  przesady, że moment, w którym znajdujecie  się dokładnie w tej chwili jest ogromnej wagi i zaznaczy się w historii waszej cywilizacji jako taki.

Przeczytaliśmy kilka przekazów kanalizowanych dla was, jak również kilka artykułów nie-kanalizowanych  jakie pojawiły się w internecie i uważamy, że nie nadano temu wydarzeniu takiego znaczenia, jakie rzeczywiście ma ono w obecnej chwili.  Zachęcali was zorganizowanie  zjednoczonej medytacji w  dniu 11/11/11 w różnych porach,  takich jak od 11 do 11:11 rano, albo  od 9 do 10 wieczorem, biorąc pod uwagę, że wszyscy zakończą już pracę i spotkają się w swoich domach, wolni by móc skoncentrować się na tej światowej medytacji. I to jest dobrze.

Te globalne medytacje mają na celu pomóc i pozwolić, aby pewne kosmiczne energie spłynęły na planetę w sposób łagodny i harmonijny, bez sprowokowania zakłóceń na Ziemi oraz w żywych istotach zamieszkujących na  powierzchni Gai.

Lecz chcielibyśmy w sposób zwięzły wyjaśnić wam, co oznacza ten dzień 11/11/11 na  który od pewnego już czasu zwraca się uwagę, oraz poszerzyć wasza wiedzę na temat tego, co aktualnie dzieje się i co ma się wydarzyć w tym czasie.

Liczba 11 charakteryzuje się tym, że ma moc otwierania portali.  Wszechświat posiada biliony takich portali rozmieszczonych w całej przestrzeni nie przez kaprys, lecz dlatego, że każdy z tych portali pieczętuje wejście do określonej przestrzeni różnej od tej, która z nią sąsiaduje.  Raz uaktywniany portal i umiejętnie otwarty, udostępnia wszystkim istotom znającym swoje miejsce przeznaczenia przekroczenie go i przejście do innego miejsca w czasoprzestrzeni, którym mogłaby być Galaktyka odległa miliony lat świetlnych od miejsca, w którym znalazłyby się istoty przechodzące przez taki portal.

W niedawnej przeszłości zostało otwartych kilka portali w pewnych oznaczonych datach, lecz nie wszystkie. Dzień 11/11/11 jest datą, która 3 krotnie zawiera liczbę 11, więc był wybrany przez nas jako data odpowiednia by otworzyć wszystkie portale, które były jeszcze zamknięte.

Co oznacza, że otworzą się wszystkie portale istniejące na Ziemi oraz jaki będzie to miało wpływ na was?

Oznacza to, że niektóre energie pochodzące z przestrzeni kosmicznej, a które do tej pory jeszcze nie spłynęły, zaczną schodzić w całości począwszy od dnia 11/11/11  o 11 rano w każdej  lokalnej strefie planety.  A więc, jeśli jesteś w Europie, w Ameryce albo na jakimkolwiek innym kontynencie, o 11 rano w twoim kraju napłyną  energie kosmiczne poprzez wszystkie otwarte portale.

Jest niezmiernie ważne abyście byli bardzo spokojni i zharmonizowani w tym dniu, zwłaszcza  trochę przed tą godziną.  Zachęcam was, abyście, o ile nie pracujecie, wyszli w  góry lub na plażę i byli  w bliskim kontakcie z Matką Ziemią, która wam pomoże wchłonąć naturalnie te nowe energie przybywające do jej łona.

Jeśli pracujecie nie straćcie tej sposobności  świadomego przyjęcia i objęcia w wasze ramiona tych energii, i na pewno będziecie wiedzieć jak odseparować się w tym szczególnym momencie wychodząc na chwilę na zewnątrz, na taras albo do toalety.

Wyobraźcie siebie samych jako komórki tej wielkiej istoty jaką jest Gaja, gdyż tym właśnie jesteście, małymi jej komórkami, każdy z was.  Przyjmijcie te energie w sposób świadomy, widząc siebie  jako cząsteczkę tego wszystko czym jest planeta. Dajcie z siebie  w tym momencie pełnię Miłości i światła i potem podziękujcie, że byliście godni otrzymania tego prezentu, który Stwórcę wszystkim rozdał.

W ten sposób będziecie współpracować, aby proces otwarcia wszystkich  energetycznych portali dokonał się w jak najlepszy sposób i jednocześnie wy sami, jako jednostki, skorzystacie z dodatkowego impulsu w swoim osobistym rozwoju.

Więc potraktujcie tę medytację jako sposobność do zharmonizowania się ze wszystkimi pozostałymi osobami, które jednoczą się w tej uniwersalnej sieci światła, i również  jako pomoc dla was  jako indywidualnych boskich  iskier w osobistym procesie ewolucyjnym.

Pokój i Miłość

Źródło: Komandor Sohin

Kanalizował: Kris Won,  Listopad 10, 2011

Tłumaczenie z hiszpańskiego: Ludmiła, edycja Krystal

2 Komentarze (+add yours?)

 1. emin
  List 22, 2011 @ 21:55:10

  Ja akurat zacząłem medytację o 11, ale moja żona robiła wszystko, aby mi jak najbardziej przeszkadzać. Starałem się nie denerwować, ale ten zewnetrzny hałas nie pozwolił mi odpowiednio się skoncentrować i uspokoić umysł. Już lepiej było o 23, lecz była to krótsza medytacja. Często właśnie nasi bliscy, są dla nas niemałym wyzwaniem, gdyż zupełnie nie tolerują wyznawanych przez nas poglądów i często stają się naszymi wrogami w rozwoju duchowym. Im się wydaje, że chcą nawrócić oszołoma na normalną ścieżkę. Wiem, że sporo osób ma takie problemy.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 2. ana
  List 21, 2011 @ 20:57:42

  Hmm…Czyli właściwie powinniśmy medytować 11.11.11 o 11-ej SWOJEGO czasu?
  Już mi się wszystko pomieszało…

  Ana, trochę ten przekaz jest spóźniony, każdy czas jest dobry na medytacje, a w tym okresie 11 godz. ma szczególną moc moim zdaniem — K

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: