Przekaz o Równonocy

.
A więc kontynuujmy.  Dzisiaj jest bardzo szczególny dzień, toteż chcielibyśmy przekazać wam wszystkim bardzo szczególną wiadomość.  Dzisiaj jest właśnie ten dzień kiedy świat zawisa w równowadze, do pewnego stopnia, czyli jest to czas Równonocy.  To naznacza rozpoczęcie bardzo szczególnego czasu dla waszej małej planety i wydaje nam się, że będzie to czas, na który spojrzycie później z wielkim zadziwieniem .  Doprawdy, wiele się będzie zmieniało dla was wszystkich w tym czasie i kiedy zbliżycie się do następnej równonocy myślimy, że zauważycie, że zostaliście zmienieni poprzez ostatnie wydarzenia tak bardzo, że będzie wam trudno przypomnieć sobie jak wyglądało wasze życie przedtem.  Nie sugerujemy, że dzisiaj jest właśnie TEN dzień, raczej, że dzisiejszy dzień wyznacza ukończenie ważnej inicjacji dla was wszystkich, jak również wkraczanie do następnej, krytycznej fazy w waszym procesie Wzniesienia.  Zdajemy sobie sprawę, że jest wielu, wielu, którzy są zmęczeni otrzymywaniem bez przerwy tych wiadomości  i że tracą oni nadzieję, że cokolwiek się faktycznie zmieni  na lepsze w krótkim czasie.   Jest to bardzo zrozumiałe, bo otacza was pozornie niekończący się potok złych wiadomości, paradujących przed waszymi oczami za każdym razem kiedy patrzycie na to, co mass media mają codziennie dla was.  Pamiętajcie, jest to czysta manipulacja, informacja podawana po to, abyście wszyscy opadli z zapału i poddali się losowi jako niewolnicy.  Innymi słowy, abyście oddali swoją władzę tym, którzy was powstrzymywali poprzez niezliczone pokolenia.  Nie mówimy, że ten świat jest pełny negatywnych wydarzeń, ale to, że jest to prawie niemożliwym dla was wszystkich, aby widzieć poza tą zasłoną i uchwycić skrawek PRAWDZIWYCH wiadomości.  Tak wiele się dzieje za tą zasłoną.  Są tam takie rzeczy, że gdybyście byli ich świadomi mogłyby one sprawić, że wasze serca zaczęłyby śpiewać z radości.  Niektórzy z was są pośród tych nielicznych szczęśliwców, którym udało się uchylić rąbka tajemnicy.  Jesteśmy tak bardzo zadowoleni widząc jak wasza cała postawa się zmienia kiedy zdajecie sobie sprawę, że światło już przeniknęło nawet w najdalsze zakamarki ciemnych siedzib.  W rzeczywistości wykurzamy ich z nor, w których się ukryli, ale oni wystawiają potężny spektakl po to, aby zapewnić, że wy nadal jesteście oślepiani ich ciemną obecnością.  Toteż błagamy was wszystkich, abyście powrócili do zakątka w waszym sercach, gdzie wasze własne światło świeci możliwie najjaśniej.  Będzie tak świeciło zawsze, nawet w te najciemniejsze z dni.   Ciemne dni właśnie się zbliżają do was, więc wydaje nam się roztropnym przypomnienie wam, że mimo to, że będzie się wydawało, że słońce na północnej półkuli będzie się od was odsuwało, pamiętajcie, że światło tak naprawdę zwiększa się z minuty na minutę.
.
Tak wiele się wydarzy na przestrzeni bardzo krótkiego okresu czasu i wiele z tego będzie podczas najciemniejszych godzin waszej zimy.  Doprawdy będzie to szorstki sezon dla was wszystkich, bez względu gdzie się znajdujecie na planecie, ale pamiętajcie że to się będzie dziać zgodnie z waszą matką naturą.  Będziecie musieli przejść przez ten cykl rozpadu po to, aby się odrodzić na nowo na wiosnę.  Pamiętajcie, żeby się trzymać światła i aby nie pozwolić na pochłonięcie przez zbliżającą się ciemność, która jest niczym innym tylko zasłoną maskującą jasność dnia jutrzejszego.  Musicie również się trzymać prawdy, że nawet jeśli powierzchnia pieni się od szału, pod powierzchnią panuje spokój i zachodzą wielkie zmiany.  Byliście dobrze zaprogramowani, aby pozwolić waszym oczom widzieć tylko zamieszanie na powierzchni.  I w nadchodzącym czasie będzie wiele zamieszania, ale z pewnością pod powierzchnią światło przejęło władzę.  Innymi słowy, nie pozwólcie sobie na utonięcie w strachu.  Jeśli wyzwolicie się od strachu, który ściąga was w dół, światło niczym boja wyniesie was w górę, gdzie będziecie pływali na powierzchni.  Szczątki wielu rozbitych tratw będzie się o was obijało, ale wy znajdziecie twardy grunt pod nogami szybciej niż wam się wydaje.  Jak zawsze, nie przyjmujcie wszystkiego za dobrą monetę, gdyż ci, co wyznaczają wartości, są tymi, którzy skorumpowali cały system miar.  Będziecie czuli w waszych sercach prawdziwą wartość tych wydarzeń, co mają nastąpić i będziecie dobrze wiedzieli, że ten najciemniejszy okres czasu zwiastuje nadejście światła.  I tym razem to światło zostanie na dobre.

Manuskrypt Przetrwania, część 24

Przekaz przez Aisha North,  23 wrzesień 2011
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal

9 Komentarzy (+add yours?)

 1. jaś
  List 15, 2011 @ 16:34:10

  Wszechświat idzie swoją drogą.. reszta zależy od wspólnych interferencji naszych emocji z serca.. wybuchy słońca muszą indukować z sercem .. ostatni dobrze tam grzeje.. heliosfery brak.. Cygnus X3 .. emocji coraz więcej.. stabilność emocjonalna i zrozumienie to klucz.. wibracje serca w miłości drgają przenikając wszystko.. wibracje gniewu, gwałtu demolują i niszczą.. wahadła emocjonalne pracują z naszą kreacją.. ogólnie rzecz biorąc na rzeczy jest „koniec świata dualizmów i niewolnictwa” – się podoba.. powinniście jeszcze wino przesyłać na skrzynkę do milszego czytania 🙂 wcześniejszy przekaz mówił o spożywaniu trucizn.. a Rybicki o dostrojonym winie… powiem Wam, że nie trzeba wina przy tych wszystkich teoriach fizyki, danych, przekazach.. badaczach – przekazy jedne z najlepszych.. mnie unoszą.. i merytorycznie uzupełniają wiele badań naukowych lub ich części.. … w górę serca 🙂

 2. Etilia
  List 15, 2011 @ 12:41:40

  „…Tak wiele się wydarzy na przestrzeni bardzo krótkiego okresu czasu i wiele z tego będzie podczas najciemniejszych godzin waszej zimy….. ”
  Bardzo mnie zaintrygował ten przekaz, czyżby trzy dni ciemności, o których mówią różni wizjonerzy, wydarzą się tej zimy?????
  Byłam przekonana , ze ten przełom zdarzy się w przyszłym roku, mam na myśli słynny grudzień 2012.
  Jak zrozumieliście dzisiejszy przekaz ?
  Wydaje mi się, ze trzy dni ciemności nastąpią po ekstra mocnej burzy słonecznej, która uszkodzi wszystkie urządzenia na prąd, to będzie ten moment ( jak przypuszczam ) gdzie upadnie obecny system i dopiero potem rozpocznie się organizacja nowego życia. W którymś z poprzednich przekazów Wierni Towarzysze mówili o zrobieniu zapasów jedzenia i picia, świec itd, ale czy to robić już w tym roku???
  Kto zna wizję Ojca Pio mówiącą o trzech dniach ciemności?

  A tutaj trzeci sekret fatimski, też jest o tym mowa ;

  Znalazłam też informacje o dniach ciemności u Keishy ;

  przedstawiciela starszyzny Majów ;
  przepowiednia Indian Hopi też brzmi podobnie

  Co o tym myślicie?
  Jak rozumiecie „Przekaz o Równonocy” z 14.11.11 ?
  Ta zima czy następna?
  Wysyłam promyczki do wszystkich
  Etilia

  • krutka
   List 15, 2011 @ 14:12:40

   Etilia, tez myslalam, ze to bedzie przyszlej zimy, ale juz od jakiegos czasu sie i tak w razie czego przygotowuje, bo w domu mam wszystko na prad, niestety. Od jakiegos czasu przy kazdych zakupach dokupuje tez cos na zapas, musze w razie czego bo mam malutkie dzieci. I wode tez kupuje, swieczki tez zbieram powoli. Mam tylko nadzieje, ze jednak nie bedzie to wszystko potrzebne.

   Trzymajcie sie wszyscy cieplutko

 3. beza
  List 15, 2011 @ 11:47:09

  Krystal….jak dobrze,że jesteś….jak dobrze , że takich jak Ty jest więcej. O ile nam , raczkującym , będzie łatwiej. Dziękuję.

 4. Maria59
  List 15, 2011 @ 11:30:33

  Tak jak wielu z was codziennie czytam przekazy i wszystkie komentarze, jestem wdzięczna Krystal , że prowadzi tą stronę w ten sposób a nie inny. Nie ma żadnych kursów, spotkań, wróżb i nic co można sprzedać. Poprzez publikowanie przekazów daje możliwość dokonania własnego wyboru, własnych przemyśleń, jednym słowem proponuje aby szukać własnej drogi a nie wzorować się na innych i to ma dla mnie dużą wartość. Osobiście,nigdy nie wyobrażałam sobie,że praca nad sobą żeby żyć świadomie jest tak ogromnie trudna . Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.

 5. Eryk
  List 15, 2011 @ 09:07:55

  no gdy nasze słoneczko zgaśnie tej zimy na chwile to wielu ludziom będziemy potrzebni aby ich swym światłem otulić i rozproszyć strach 🙂

 6. adept48
  List 15, 2011 @ 06:55:06

  Postawiłem swoją latarnię na skale . ,żaden wiatr,powiew nienawiści,zła mi nie przeszkodzi świecić i dawać znać ,że dobre nachodzi w miłości i świetle. ..

 7. freeheart
  List 15, 2011 @ 03:27:12

  Moja propozycja: przytulmy się do siebie. Bądźmy jeszcze bliżej, żeby łatwiej było podeprzeć tych, którzy poczują strach. Widać już horyzont i tę piękną latarnię. W naszej miłości siła by dopłynąć do brzegu.
  Kocham Was.

 8. Eve09
  List 15, 2011 @ 01:58:06

  Dziękuję Kochana Krystal za Twoją wspaniałą pracę i dziękuję bardzo także tłumaczom. Osobiście szczególnie cenię sobie manuskrypty, nigdy mnie one nie wystraszyły a wręcz przeciwnie – wyraźnie podnoszą moje wibracje, wyrażają to co w sercu przeczuwam. Z objawami o których mowa miałam do czynienia ok. trzy lata wstecz i było trudno, teraz zdarzają się sporadycznie, są krótkotrwałe, nie sprawiają problemu (np. słyszenie głosu jakby przez tubę, zamazane widzenie, zawroty i bóle głowy, mrowienia, itp.). Teraz staram się żyć świadomie w tu i teraz, co umożliwia odczuwanie spokoju, radości i wdzięczności w sercu, pomimo tego, że na zewnątrz moje życie wydaję się być bardzo skomplikowane. Serdecznie Wszystkich pozdrawiam.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: