Odpowiedź Białego Domu na Petycję o Ujawnieniu

.

Poniższy tekst przetłumaczyłam na prośbę koordynatorki międzynarodowych tłumaczy, Marii Luisy

Aktualizacja PRG  – 5 listopada 2011
Petycja Ujawnienie

Odpowiedź na Petycję na temat Ujawnienia
https://wwws.whitehouse.gov/petitions#!/response/searching-et-no-evidence-yet

Biały Dom odpowiedział na Petycję na temat Ujawnienia. Ostateczna liczba podpisów była 12.078.  Zgodnie z oczekiwaniami została napisana przez pracownika o niskiej  randze, asystenta badań z Biura Nauki i Technologii.  Odpowiedź jest nie do przyjęcia.  Strona odpowiedzi (link powyżej) zawiera opcję opinii. Wiele opinii jest  oczekiwane.

PRG (Paradigm Research Group) ustosunkuje się do odpowiedzi Białego Domu w poniedziałek, 7 listopada poprzez międzynarodowe wydanie prasowe i też przez różne gazety.

W krótkim czasie PRG zacznie wstępne promowanie nowej petycji istotnej dla procesu Ujawnienia.  Petycja ta zostanie następnie przedłożona do „My, Ludzie” i wysiłki zostaną podjęte do zebrania 25.000 podpisów w 30 dni (nowy próg), niezbędnych do następnej formalnej odpowiedzi.  Ci, którzy podpisali wcześniej nie będą musieli rejestrować się ponownie do podpisania następnej petycji.

PRG będzie nadal utrzymywać na pierwszym miejscu tę kwestię Ujawnienia w tej próbie uczestnictwa demokratycznego przez administrację Obamy.

*******
Aktualizacje są archiwizowane w: :  www.paradigmresearchgroup.org/Press_Releases/Updates.html
_________________________________________

Paradigm Research Group
4938 Hampden Lane, # 161, Bethesda, MD 20814
PRG@paradigmresearchgroup.org 202-215-8344
www.paradigmresearchgroup.org

——————————————————————-

to odpowiedź rządowego eksperta, Phill’a Larson’a:

Rząd USA nie posiada żadnych dowodów na to, że jesteśmy odwiedzani przez inteligencje pozaziemskie. Brak również wiarygodnych argumentów potwierdzających, iż takie dowody ukrywane są przed opinią publiczną.”

W petycji m.in. czytamy:

„Setki osób z sektora wojskowego miało okazję obserwować lub wchodzić w interakcję z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.”

„Pięćdziesiąt procent Amerykanów wierzy w istnienie UFO, a osiemdziesiąt procent sądzi, że rząd ukrywa prawdę przed obywatelami. Ludzie są w stanie zrozumieć prawdę, niezależnie od tego, jaka ona jest.”

Petycje do rządu USA to inicjatywa rozpoczęta przez administrację Baracka Obamy, tzw. „We the People.”

(Szczegóły – Obywatele chcą ujawnienia informacji nt. UFO. Petycja do Baracka Obamy).

W pierwotnej wersji wystarczyło pięć tysięcy podpisów zebranych przez Internet w ciągu miesiąca, aby sprawą zajął się Biały Dom. Obecnie, minimum wynosi dwadzieścia pięć tysięcy podpisów.

Larson dodaje jednak, że szanse na istnienie życia we wszechświecie są „całkiem spore”, a temat zjawiska obcych cywilizacji jest jak najbardziej analizowany przez tęgie umysły tego świata. Niestety, według eksperta, problem dystansu pomiędzy cywilizacjami wyklucza raczej jakikolwiek kontakt.

Osobiście, jako redakcja serwisu NPN całą tę sprawę skomentować możemy jedynie w jeden sposób… 😉

Tłumaczenie i opracowanie: Serwis NPN

Źródło: http://www.msnbc.msn.com/id/45176460/ns/technology_and_science-space/#.TrhAJrIcrN0

————————————————————————————————-

Aszhtar Szeran do Laury Tyco – 5 Nov 2011 –  Odpowiedź Białego Domu na Petycję o Ujawnieniu

Życzymy wam dobrze w tym wspaniałym dniu.  Pomimo, że zauważyliśmy, że odpowiedź  Białego Domu na waszą petycję była poważnym rozczarowaniem dla wielu z was. Ta sprawa będzie musiała być prowadzona, aż otrzymacie satysfakcjonującą odpowiedź.  Fakt, że Ziemia jest w kontakcie z wieloma pozaziemskich cywilizacjami jest prawie powszechnie wiadoma na waszej planecie.  Rozczarowanie wynika z faktu, że kabał wciąż trzyma lejce we wszystkim, co dotyczy nas.  Nie ma żadnego zysku dla kabała w przyznaniu naszej egzystencji, a jednocześnie przyznanie się do swoich wiecznych kłamstw i okrytych tajemnicą projektów.  Wszystko to miało miejsce bez waszej wiedzy, chociaż sfinansowaliście te wszystkie projekty sami.
.
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się na co poszły miliardy brakujących dolarów z Banku Rezerwy Federalnej?  Gdzie poszły miliardy z Pentagonu, i innych instytucji bankowych?  Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wasz rząd sobie mógł pozwolić na tak wiele kosztownych projektów?  Twierdzą, że stracili rachubę miliardów przez lata, jednak, jak możecie się spodziewać te pieniądze zostały przeznaczone na budowę sekretnych statków kosmicznych i eksplorację kosmosu w celu uzyskiwania obcej technologii od zaawansowanych cywilizacji, w celu budowania baz dla ich działalności na Księżycu, na Marsie i także w innych systemach słonecznych.  Te projekty wymagają coraz więcej pieniędzy i dlatego zawsze przychodzą do was po więcej podatków.
.
Mam nadzieję, że to wyjaśnia, dlaczego Biały Dom nie ujawnia niczego jeśli chodzi o  inteligentne życie pozaziemskie.  Mają kontakt z nami i innymi rasami, w tym z negatywnymi istotami pozaziemskimi od lat 40-tych.  Jak mogliby się nagle otworzyć  z tą informacją i oczekiwać wybaczenia?  Otworzyłoby to drzwi dla wielu pytań skierowanych do Białego Domu i do tych przy władzy.  Cały rozdział sekretności musiałby być podany do publicznej wiadomości i te tajemnice byłyby szokujące dla wielu z was, gdy dowiedzielibyście się, jak wiele dostali od nas i od innych ras i jak wykorzystali nasze dary w celu zaspokojenia swoich egoistycznych potrzeb dla chciwości i władzy.
.
Kabał nie ma zamiaru, aby złożyć te zeznania.  Chcą zebrać jeszcze więcej pieniędzy i utrzymać złudzenie kontroli nad masami, tak długo jak to jest możliwe.  Ich piramida władzy i kontroli stopniowo się załamuje i oni bardzo dobrze sobie z tego zdają sprawę.  Upada, ponieważ nigdy nie została zbudowana z prawych powodów.  Będą starali się kontynuować swoja politykę kontroli nad waszymi umysłami, ale wiedzcie, że prędzej czy później będą musieli oddać wam panowanie na waszej własnej planecie.  Pamiętajcie, że zamierzają zatrzeć swoje ślady z obawy przed represjami od was.  Przed opuszczeniem swoich miejsc mocy, zamierzają zniszczyć wszystko, co zgromadzili dzięki waszym pieniądzom, raczej niż przekazać to wam.
.
Nasi kochani przyjaciele, naszą rolą tutaj jest zapewnienie, że ciemni pozostawią waszą planetę w rękach tych, co zasługują na wasze zaufanie.  Wiedzą, że ich dni są policzone dzięki waszym ciągłym staraniom, aby obudzić masy do realiów waszej sytuacji.  Wasze wysiłki na rzecz szerzenia miłości i światła są przez nas dostrzegane.  Wiemy, że dzisiaj czujecie się tak, jakbyście przegrali bitwę.  Użyjcie to rozczarowanie, aby skonsolidować swoje postanowienia.  Przesyłamy naszą miłość dla was wszystkich, bracia i siostry z Ziemi i rozumiemy wasz smutek dzisiaj.  Prawda zaprezentuje się w ciągu kilku miesięcy, jeśli wytrwacie przy swoich wysiłkach jeśli chodzi o  Ujawnienie.  Nie ma sensu, abyśmy wymuszali tę kwestię na tym etapie, gdyż to tylko przyczyni się do dalszych niepokojów i odwetu kabała.  Fakt, że wasza wola nie jest respektowana przez was rząd jest dla was dobrze znany i kabał oczekuje, abyscie zaakceptowali to, że wasze życzenia nie mają wogóle znaczenia.
.
Kochamy was bardzo i rozumiemy waszą niecierpliwość.  Będziemy musieli połączyć nasze wspólne wysiłki  w nadchodzących miesiącach i naprawdę pracować razem na rzecz Ujawnienia.  Rozumiemy wasze coraz większe zmęczenie opóźniającymi taktykami kabała.  Ta praca wymaga cierpliwości i jesteście bardzo odważni zgłaszając się do reinkarnacji w tym czasie na Matce Ziemi.  Kontynuujcie swoją pracę i obowiązki na Ziemi, tak jak przez ostatnie dziesięciolecia. Nadal koncentrujcie się na wewnętrznym świetle i wiedzy,  pozostawajcie w chwili obecnej, ponieważ jeśli możecie to robić, to nawet złe intencje kabała nie mogą mieć na was wpływu.  Kiedy jesteście w kontakcie z waszym światłem, nie ma zniecierpliwienia, nie ma wątpliwości lub obaw.  Bądźcie w swoim Świetle, gdyż będzie to wasza największa potrzeba we Wzniesieniu.  Użyjcie to opóźnienie tak, aby utwierdzić się w swoim Świetle i rozpocznijcie pracę nad swoim Wzniesieniem  przez połączenie swojego światła ze wszystkim, zawsze.  Jest to bardzo dobre dla treningu, jaki ciemni wam oferują, więc jak najwięcej wykorzystajcie ich ofertę dla pracy dla Wzniesienia, moi drodzy.  Traktujcie to jako test na cierpliwość, na waszą miłość i zaufanie do Boga.  Zaufajcie, że światło widzi wszystko i zawsze wygrywa.  Ziemia jest trudną szkołą i nie zostaliście wybrani do tej inkarnacji zbyt lekko w tym czasie.

Komendant Asztar Szeran przez Laurę Tyco, 5 listopad 2011

Przetłumaczyła Krystal

17 Komentarzy (+add yours?)

 1. Mariusz
  List 15, 2011 @ 02:58:05

  Wytrwajmy jeszcze do grudnia 2012. Czekaliśmy już tak długo, że ten rok naprawdę szybko zleci.

 2. Lucy
  List 14, 2011 @ 14:06:47

  Pomimo,że dziś mam taki nastrój,jak większość z Was,uważam,że zło można tylko zwyciężyć miłością. O tym zawsze mówi Jezus. Pamiętajmy,że złość i wysyłanie złych emocji w stronę tych,którzy to zło czynią, nie zmieni ich na lepszych. Może lepiej wysyłajmy miłość do rządzących,bo i oni na poziomie duszy też są światłem,a gdy tym duszom będziemy przesyłać miłość,przypomną sobie,kim są naprawdę.
  Z tego co widać, wszystko jest w wielkim chaosie,o czym przecież nie raz już nam mówiono,i trzeba to jakoś przeczekać,z wiarą, że po tym okresie chaosu wyłoni się dobro. Przecież wszyscy chcieliśmy być na Ziemi w tym właśnie czasie. A złymi wiadomościami nie ma co się przejmować ani też ich dalej powtarzać. W jednej z części książek Wł Megre Władimir pyta Anastazję, jak ma być spokojny skoro naprawdę słyszy w wiadomościach coś co go denerwuje, a przecież tak jest jak mówią. A wtedy Anastazja odpowiedziała-Władimirze,pomyśl,że to dotyczy starego świata, którego już nie ma, ty jesteś już w innym świecie. Nie wiem,czy tą myśl udało mi się dobrze przekazać. Ja staram się nie słuchać wiadomości,a to,co mam wiedzieć jakoś do mnie dochodzi, a gdy czasem przypadkiem coś złego usłyszę,to też sobie mówię-to już mnie mnie dotyczy,ja już jestem w innym świecie.
  Nie straszmy się nawzajem,bo tam gdzie jest strach,nie ma miłości,a tam gdzie nie ma miłości,nie ma Boga.
  Gdy patrzę na to co się dzieje,mówię też sobie, że szatan jest mocny ale Bóg jest Wszechmocny. Dobro zawsze zwycięża,

 3. mary_celeste
  List 14, 2011 @ 12:43:53

  Bądźmy obserwatorami wydarzeń. Przyjmijmy je jakimi są, pochylmy się ze współczuciem nad cierpiącymi, ale wyzwólmy się od emocji , które niosą ze sobą trudne, czasem dramatyczne wydarzenia. Nie angażujmy się w polityczne rozgrywki, nie dajmy się ponieść fali destrukcyjnych emocji. Zachowajmy spokój. Nie oceniajmy pochopnie. Zwolnijmy na chwilę umysł od gorączkowego analizowania rzeczywistości, od przeładowanego emocjami osądzania. Myślmy sercem. Patrzmy sercem. Na otaczającą rzeczywistość wraz z jej groteskową sceną, na otaczających nas ludzi, na znaki które nieustannie wysyła nam Ziemia, na channelingi, patrzmy sercem. Patrzę teraz tak – i widzę, jacy jesteście wszyscy wspaniali, jacy świetliści!
  Pozdrawiam Was Kochani z miłością.

  • Odkrywca
   List 14, 2011 @ 13:44:52

   Witam Cię Serdecznie mary_celeste dziękuje za pomocną rade, trochę zasmucił mnie ten artykuł, ale wierze że miłość zwycięży, i będziemy wolni i szczęśliwi na tej planecie, najważniejsze abyśmy twardo dążyli do celu, nie możemy się poddać, bo ciemni liczą na nasze słabości. już od dłuższego czasu czytam różne przekazy, na prawdę nakierowałem się w kwietniu tego roku, a rok wcześniej dowiedziałem się że istnieje prawo przyciągania, i tak pomału dążyłem do do coraz większego odkrywania prawdy, Pozdrawiam z miłością ciebie i wszystkich na tej stronie:)

 4. Eryk
  List 14, 2011 @ 10:41:18

  LEMAND nie dziwie Ci sie że czujesz już zwątpienie też tak czasem mam a i napewno nie jedna istota ludzka czuje to samo co Ty no ale jakos trzeba żyć dalej 🙂 a rok 2012 to jedna wielka magiczna tajemnica, ale zapewniam Cie że ta tajemnica kryje wielką radość i wolność dla Wszystkich ludzi i całej Planety:)

  już od chyba gdzies pół roku jak popatrze na zegarek to zawsze widze 2012 zawsze popatrze na zegarek w takim momencie ze cyfry pokazują 12 to na pewno nie przypadek pozdrawiam 🙂

 5. Janko
  List 14, 2011 @ 10:05:49

  Nie smućmy się czekaliśmy tysiące w cieleń-to i poczekamy kilka miesięcy-jak balon napełni się do końca to w końcu musi pęknąć-a tą odrobinkę czasu poświęćmy na rozwój siebie i matki ziemi-bo jest jeszcze co oczyszczać.

 6. Eve
  List 14, 2011 @ 07:20:32

  Miałabym ogromna prośbę, czy dałoby się przetłumaczyć ten film? Sporo rozumiem ale jednak nie wszystko, a byłaby to ogromna pomoc, sądzę że dla wielu Polaków

 7. Iemand
  List 14, 2011 @ 07:08:50

  ja też już powoli tracę wiarę i mam tego wszystkiego dość. Dziwnie się czuję, nie wiedząc zupełnie na czym stoję, gdzie jest prawda a gdzie kryje się fałsz… To pomieszanie, ten chaos, informacja przeplata się z dezinformacją, strach kryje się za każdym rogiem. Wśród władz nic się nie zmienia, Obama idzie na kolejną wojnę, tym razem z Iranem. O poprawności politycznej wynikającej ze skomplikowanej historii zapomniały już nawet Niemcy, Merkel też chce zaatakować Iran. Wraz z Izraelem i wieloma innymi. W parlamencie same skrajności, na ulicach wszędzie protesty, prawo się zaostrza, podatki rosną, trzęsienia ziemi i powodzie wzrastają. Jedne channele chwalą Obamę i Projekt Cheopsa, inne się im przeciwstawiają. Muzyka i filmy poszerzają granice perwersji, agresji i obrzydlistwa. Światopogląd idzie w skrajność, religie padają, racjonalizm pada… Setki ludzi protestujących przy Wall Street i w innym miejscach w USA trafiło do aresztu, w Europie ma wejść cenzura Internetu. GMO zastąpiło naturalną roślinność, wielkie wodospady i amazońskie dżungle. Rośnie skażenie powietrza. Ja już wysiadam, obawiam się jednak, mam takie przeczucie że w 2012, a nawet 2013 niewiele się zmieni, że dalej będzie się to wszystko ciągnęło…
  Chyba jest już za późno. Moment na ujawnienie należało wybrać zanim ciemność przejęła kontrolę nad wszystkim.

 8. 1marian
  List 14, 2011 @ 06:31:15

  A powiedzcie mi kto ich zmusi do oddania władzy? Oni władzę tak kochają, że się jej nie wyrzekną. A my to możemy sobie gdybać ile chcemy. Prawdopodobnie to szykują nam kolejną wojnę z Iranem i to już niedługo.

 9. Eryk
  List 14, 2011 @ 04:05:09

  no ja jak w mediach uslyszałem ze USA nie ma żadnych dowodow na istnienie Istot pozaziemskich to sie ładnie usmiałem 🙂 ale i wkurzyłem :/ bo normalnie takie bajki żeby opowiadać to naprawdę trzeba być jakims pustym łbem. Jeszcze teraz gdy większość ludzi po prostu wie że UFO istnieje, nie da sie zataić tysięcy obserwacji i kontaktów a ujawnienie nastapi czy im sie to podoba czy nie !! 🙂

 10. aga
  List 14, 2011 @ 01:28:15

  AGA Naruszenie praw Bożych a zwłaszcza prawa sprawiedliwości nie może być bezkarne.U władzy stoją ludzie którzy w naszych oczach uchodzą za sprawiedliwych dotyczy to również kościoła…Jeśli jednak zostanie pojęta różnica miedzy dobrem a złem nastąpi transformacjia ducha ludzkiego co już się zaczeło.Pytanie…Do czego prowadzi żal pojawiający się w stanie duchowym…Do odczówania potrzeby nowego istnienia,by poczuć oczyszczenie z wszelkiego zła.Duch ludzki zaczyna rozumieć swe niedoskonałości.Człowiek zaczyna wyrażnie widzieć że istnieją ludzie z natury zawistni o wszystko,co wykracz ponad przeciętność i choć ich to zupełnie nie dotyczy to są zawistni bo nie mogą tego zdobyć.Wszystko co znajduje się powyżej ich poprzeczki,zdaje się ich zaslepiać…Wystarczy że znależli by się na wyższej pozycji społecznej a natychmiast,robili by wszystko, by to mieć.ZAWIŚĆ ŁĄCZY SIĘ TU Z MAŁOSTKOWOŚCIĄ…Ponoszenie odpowiedzialności za cierpienia moralne jest im obce a za materjalne dali by się prędzej zabić niż mieli by oddać to co zagrabili.Tacy ludzie są z natury,zawistni,zachłanni,zazdrośni i skąpi dla innych.Złych ludzi charakteryzuje skłonność do intryg i zuchwałość.CZASAMI SAMA ZAWIŚĆ NIE MA SPRECYZOWANEGO PRZEDMIOTU…Jednak niech tylko zasada miłosierdzia i braterstwa stanie się fundamentem instytucji społecznych.prawnych stosunków miedzy narodami i między poszczególnymi ludzmi ,a człowiek przestanie zajmować się samym sobą,ponieważ zorjętuje się że inni troszczą się o niego.Człowiek ulegnie Moralizotarskiemu wpływowi dobrego przykładu i kontaktu z bliznimi…WOBEC WSPÓŁCZESNEJ WSZECHOBECNOŚCI EGOIZMU ,CZŁOWIEKOWI POTRZEBA PRAWDZIWEJ CNOTY.BY MÓGŁ WYRZEC SIĘ SWYCH SPRAW OSOBISTYCH NA KORZYŚĆ INNYCH LUDZI……….Myślący tylko o sobie doczekają się chwili gdy zostaną odrzuceni…..Stoimy przed największym problemem dotyczącym naszej ludzkiej rasy…JEST NIM LUDZKI EGOIZM….Wiąże się on z wpływem materii,od którego człowiekowi ,jeszcze bardzo przywiązanemu do żródła swego pochodzenia…EGOIZMU…Niezwykle trudno sie uwolnić…Utrzymanie wpływu egoizmu na nasze życie sprzyja,ZŁEMU USTROJOWI SPOŁECZNEMU, DOTYCZY TO RÓWNIEŻ EDUKACJI I ŻLE POJĘTEMU PRAWU…EGOIZM, OSŁABNIE DOPIERO WRAZ Z ZAISTNIENIEM PRZEWAGI ŻYCIA MORALNEGO NAD MATERJALNYM….A ZWŁASZCZA ,DZIĘKI ROZWOJOWI INTELIGENCJI…. A WIĘC ,WIERZĘ W KONTAKT Z OBCĄ CYWILIZACJĄ I CZEKAM Z OTWARTYM SERCEM ,NA UJAWNIENIE NAM PRAWDY O TYM, ŻE MAMY RODZINY GALAKTYCZNE ,KTÓRE SĄ NASTAWIONE DO NAS PRZYCHYLNIE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ…JA OSOBIŚCIE MIAŁAM KONTAKT Z UFO KILKA RAZY….ROZBIEŻNOŚĆ W CZASIE, BYŁA DOSYĆ SPORA W TYCH KONTAKTACH…NAWET PARO LETNIA. ALE ,DZISIAJ WIEM NAPEWNO CO PRZEŻYŁAM I MAM, NA TO, W KILKU PRZYPADKACH, ŚWIADKÓW, KTÓRZY BYLI ZE MNA, W KILKU ZE SPOTKAŃ.NIKT I NIC ,NIE JEST WSTANIE ,WYWRZEĆ NA MNIE, NEGATYWNEGO WPŁYWU ,NA ZMIANĘ MOICH DOŚWIADCZEŃ, ORAZ ,BARDZO OSOBLIWEGO I GŁĘBOKIEGO WPŁYWU NA, STAN MOJEGO DUCHA…STAN ,TAK MI UKOCHANY, ŻE ŻADNE PIENIĄDZE TEGO ŚWIATA I ŻADNI LUDZIE ,NIE SĄ ZDOLNI MI, GO ODEBRAĆ.OTRZYMAŁAM COŚ NIE DO OPISANIA PIĘKNEGO I Z TEGO STANU, NIE DA SIĘ JUŻ WYTRĄCIĆ CZŁOWIEKA ,ABSOLUTNIE NICZYM……KOCHANI ,TO JEST WARTE WSZYSTKIEGO ,TO JEST NIESAMOWITE.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ TEGO CAŁEJ LUDZKOŚCI.

 11. gabriel
  List 14, 2011 @ 01:20:34

  Witajcie!
  Mylisz się Michale, bardzo się mylisz – cel nie uświęca środków.Działając tak jak Ciemna strona, czym różniła by się Świetlista – niczym – tylko nazwą.Tak Ciemni jak i Świetliści działają na zasadzie wolnej woli – Prawo Kosmiczne.Niestety Istoty L. przyzwoliły Ciemnym na to co jest.Przez poddanie się zawiści,chciwości, wyzyskowi jednej Istoty przez drugą.Popatrz co Istota L. czyni z Istotami słabszymi – zwierzętami, drzewami ? Co czyni drugiej Istocie L. już nie będę pisać. Jeśli człowiek nie zmieni swojej świadomości, swojego nastawienia do drugiej Istoty….Sądzisz, że Świetliści odważą się ujawnić ???? dla własnego bezpieczeństwa nie mogą tego zrobić.Tym Istotom L. które są gotowe, na Ich przyjęcie Ujawniają się, bo Oni są Tu na Matce Ziemi.Część z Nich jest od dawna i razem z człowiekiem żyją.A część ze Świetlistych „schodzi” i wciela się w Istoty L. , bo tylko tak mogą pomóc, poznawszy warunki życia na Ziemi w fizyczności. Jest ogromna różnica między warunkami życia w materii i nie fizyczności. Tu podlegają ogromnym ograniczeniom i niestety nie wszyscy potrafią podołać tym ograniczeniom i warunkom energetycznym (ilość energii negatywnej).

 12. Eve
  List 13, 2011 @ 16:22:42

  Oby było tak jak mówią, że rok 2012 będzie decydujący i bez względu na posunięcia kabala, nasza planeta dostanie opiekunów światła, żyję tą nadzieją, że opóźnianie naszego wyzwolenia podyktowane jest czekaniem na odptymalny moment w czasoprzestrzeni, po tym terminie nie bedzie już wymówek, jeśli nie dotrzymają danego nam słowa i nie pomogą tzn że już nigdy się nie ruszą.

 13. Iemand
  List 13, 2011 @ 15:41:09

  Michale, ujawnienie nie może nastąpić dopóki ciemni trzymają władzę nad mediami…
  Wtedy to ujawnienie przyczyniłoby się tylko do wielu tragedii i olbrzymich pokładów strachu, czyli pysznego, tłustego żarcia dla ciemnych…

 14. Michał
  List 13, 2011 @ 14:39:41

  Witam Was wszystkich
  Jeżeli nasi kosmiczni przyjaciele będą pytać ciemnych o pozwolenie, to ich ujawnienia nigdy się nie doczekamy. Z ciemnymi należy rozmawiać jedynie z pozycji siły. Nic innego do nich nie trafi. Przecież wiadomo – dobrowolnie nie oddadzą władzy, a ujawnienie to właśnie krok ku temu i oni o tym wiedzą. Takie zło trzeba pokonać siłą. Innego sposobu nie ma. Tak było z drugą wojną światową. Hitlerowców trzeba było pokonać siłą. Tak jest i teraz. Nasza energia miłości tu nie pomoże. Czasem trzeba użyć miecza. Taka sytuacja właśnie teraz ma miejsce. Może nasi kosmiczni przyjaciele liczą na to, że to wzrastające wibracje Ziemi pokonają ciemnych. Oby tak było. Mam zbyt małą wiedzę aby to ocenić.
  W każdym razie ja osobiście bardzo pragnę ujawnienia naszych kosmicznych braci i bardzo pragnę nowego wspaniałego świata bez tego zła, które teraz nami rządzi.
  Serdecznie was wszystkich pozdrawiam.

  • Renata
   List 14, 2011 @ 01:11:39

   Nie martw się, że ciemni się nie zgodzili na ujawnienie UFO, patrzę na tych polityków i widzę w nich duże niezadowolenie, bo grunt im się usuwa spod nóg choć nadal ich twarze są pełne pychy i próżności. Wiedz,że to są prymitywne istoty, a takie nie znają honoru ani zdrowego rozsądku i będą walczyć do końca przed oddaniem władzy i brudnych pieniędzy. Naszym zadaniem jest pomoc wzniesionym mistrzom, którzy nas teraz prowadzą w zakotwiczaniu światła i przytomności, bo dzięki temu zmusimy ciemnych do ewakuacji z tej planety.

  • VEGETA
   List 14, 2011 @ 12:42:09

   Atak na polityków i choćby tych, którzy sprawują nad nimi kontrolę okazałby się nieskuteczny, bo zaraz poszłaby kolejna ściema w eter i ktoś zastąpiłby ich wszystkich. Jeśli już to należałoby przepłoszyć te ohydne stworzenia, które żyją głęboko pod powierzchnią Ziemi, ale te stwory i tak pewnie przygotowałyby się na to w miarę dynamicznie, więc nie jest tak łatwo iem siły. Poza tym oni są wyjątkowo przebiegli, więc lepiej z nimi tak bezpośrednio nie zadzierać.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: