11:11 …. gdzie serce cię zaprowadzi….

.

 Piątek 11:11:11;  w jakimkolwiek miejscu będziesz, …zobaczysz tę liczbę w twoim komputerze, w kalendarzu, na zegarze w pracy, w grupie medytacyjnej, z którą się spotkasz.  Kiedy każdy zobaczy 11:11 zatrzyma się  i poczuje łączność, pojawi się pamięć, tęsknota, opinia… jestem … pamiętam…

Wejdź w ciszę twojego serca i pozwól się poprowadzić…. zaczną schodzić energie zsynchronizowane dla aktywizacji twojej pamięci kosmicznej.  Jest to wezwanie do przypomnienia sobie łączności, jaką masz z Wszechświatem.  Kody pamięci wyryte w twoim DNA będą przekazywać wiadomości, może pojawią się natychmiast, może później, wystarczy słuchać tego wołania i iść za głosem serca dokądkolwiek Cię zabierze.

Gdziekolwiek znajdziesz się o 11 rano, czy o 11 w nocy,  lub w każdej chwili tego dnia, wejdź w centrum twojego serca, bądź przez chwilę w ciszy, otwórz  serce jak lotos o wielobarwnych płatkach i  przyjmij  wibracje energii, które schodzą z Kosmosu.

11.11 jest wszystkim dla wszystkich, w jakimkolwiek miejscu na planecie.  Może przeczytałeś wszystkie informacje, które krążą przez Internet, praktykowałeś medytacje, poszukiwałeś grupy, z którą mógłbyś dzielić doświadczenia, lecz ten moment jest jedynie twój.  Przygotuj w twoim sercu przestrzeń by przyjąć całą Miłość Wszechświata, która się wyleje na ciebie dla twojego ponownego połączenia.

Czy się otworzy Portal?  Czy jest istotne wiedzieć czy jest to Portal czy  Brama?  Wierzę, że najważniejsze jest poczuć i zintegrować w nas  nową świadomość.  Portal jest strumieniem nowych wibracji, które przybywają na planetę, my przechodzimy przez ten strumień i ta nowa wibracja nasyca  nasze pole energetyczne, które zaczyna zmieniać nasze zachowania doprowadzając nas do Jedności. Jest przejściem  do innego stanu świadomości, zostają usuwane  zasłony i możemy zobaczyć naszą istotę, przypomnieć sobie  program życia, który przynieśliśmy na tę Ziemię z  planety naszego pochodzenia. Portal wymiarowy otwiera wir energii, który jednoczy równocześnie wszystkie rzeczywistości wymiarowe.

Cała planeta będzie napromieniowana, wszystkie istoty żywe będą wykąpane w nowych częstotliwościach począwszy od 11.11. Nasi Bracia z Konfederacji Galaktycznej są tutaj aby nam  pomóc  i zapewnić , że  Plan Miłości i Światła będzie przywrócony na Ziemi.

Jako ludzcy słudzy tego Planu mamy zadanie , które wszyscy możemy zrealizować,  gdziekolwiek jesteśmy, sami albo w grupach, w  medytacji  albo idąc ulicą: skupić nasze serce na Sile Miłości i zapragnąć, aby  wydarzyła się  Magia.

11 listopada będzie miało miejsce wydarzenie, do  które nigdy przedtem  nie doszło; tysiące i tysiące ludzi na całym świeci wejdzie równocześnie w duchowy rezonans, w tej samej świętej przestrzeni swoich serc. Ten oddźwięk będzie tworzyć  falę Miłości i Światła, które poruszy  zbiorową Świadomość  do Nowej Rzeczywistości 5° wymiaru.

Energie, które każdy wyśle ogromnie wzrosną w potęgę ze  Świętego Portalu serca, utworzy się zjednoczone pole świadomości, wszystkie sieci na wszystkich planach zawibrują w Wielkiej Symfonii Wszechświata. Nasza ukochana planeta powraca do równowagi. Światło i Miłość zwycięży dualizm i staniemy się Jednią by powrócić do Źródła.

Będzie to Wielkie Święto Galaktyczne, wszyscy nasi Bracia Wszechświata  będą nam towarzyszyć i świętować z nami, otworzymy drzwi nieskończonej łączności z naszym duchem.

Po 11 listopada rozpocznie  się praca nad  połączeniem wszystkiego co otrzymaliśmy, stopniowo zobaczymy jak rzeczywistość zmienia się wokół nas.

Teraz jesteśmy Pracownikami Miłości.

Aguila Azul,   www.aguilaazul.com.ar

Przetłumaczyła Ludmiła

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. Teresa Sodol
  List 12, 2011 @ 05:30:24

  Dzis sen taki mialam..ze jechac do tylu musialam! Zeby ratowac pewnego meza..ktory nieco juz zniedoleznial……

 2. asia
  List 11, 2011 @ 12:50:37

  Ja,swietuje jakoby Boze Narodzenie teraz bylo, tyle swiatla, tyle milosci, lagodnosci. Moje serce przepelnia wielki spokuj, ktore otwarlo sie na Przyjcie Pana/Swiatla. By Bog narodzil sie w mym sercu, bym odrodzila sie na nowo w Milosci.
  Kocham Was moi Bracia i Siostry i zycze Wam Szczesliwego OdRodzenia.
  asia

 3. Wojtek
  List 11, 2011 @ 00:52:02

  Wojtku, jeśli takie jest Twoje przekonanie, ze nic ta data nie oznacza w Twoim świecie to dzień ten będzie dla Ciebie tak jak inne, jednak gdy oczekujesz wspaniałości opisanych w przekazach i artykułach, możesz być mile zaskoczony. Wszystko w tym Kosmosie opiera się na symbolach, wolnej woli i naszych wierzeniach i materializujesz sobie dokładnie to w co wierzysz. A w tym dniu mamy szczególne poparcie z Niebios. Życzę niezwykłego dnia! — K

  Data jak data, nic w niej szczególnego, zwłaszcza, że opiera się nie o jakieś mistyczne i duchowe siły, ale o zwykły, ziemski kalendarz wprowadzony przez pewnego papieża. Nie dopisujmy znaczeń mistycznych czemuś, co jest tylko elementem postrzegania czasu linearnego.

  • Grzesiaczek
   List 11, 2011 @ 11:40:19

   Pamiętaj, że nic nie dzieje się przypadkowo.
   Nasz kalendarz jest mocno przesunięty w fazie w stosunku do tego, jak mógłby wyglądać.
   Początek roku jest mało związany z astronomią, a początek naszej ery został wyznaczony błędnie.
   Może akurat tak miało być? :>

   Pozdrawiam serdecznie 🙂

 4. Bernadyna Łuczaj
  List 10, 2011 @ 22:21:09

  Czekamy.;)

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: