Medytacja z Hathorami w dniu 11.11.11

.

Także następny przekaz AA Michała przetłumaczony przez Teresę Serafinowską:  Poszukiwanie Światła Intelektu

————————————————————————————————————-

Tom Kenyon:  Przypomnienie o planetarnej medytacji z Hathorami
Światowa medytacja w dniu 11-11-11

Światowa medytacja „Transmisja światła” (której doświadczy wspólnie nasza grupa w Seattle) potrwa od 21 do 22 czasu PST w dniu 11 listopada. Zauważcie: jest to 5-6 rano czasu Greenwich (dla Polski 6-7 rano dnia 12 listopada).

W czasie tej szczególnej godziny Hathorowie z wymiarów od 5-tego do 12-tego będą dostarczać światła za pomocą dźwięku.  Hathorowie, którzy przebywają w wyższych wymiarach (tzn. w 9-tym do 12-tego) są starodawnymi mistrzami swej kultury.

W trakcie poprzednich zgromadzeń pojawiali się Hathorowie z wymiarów od 5-tego do 8-mego, ale tym razem po raz pierwszy to Hathorowie z wymiarów 9-12 będą dostarczać światła i dźwięku.

Choć koncepcja wymiarów jest sprawą bardzo złożoną, w tym przypadku chodzi głównie o to, że każdy kolejny wyższy wymiar jest subtelniejszy w swej naturze.  A im subtelniejszy wymiar, to do tym większej potencjalnej mocy mamy dostęp.  Dzięki tej wielowymiarowej aranżacji ze strony Hathorów, można się w jak najpełniejszym stopniu spodziewać, że będzie to głębokie i potężne wydarzenie dla nas wszystkich.

Jeśli zdecydujecie się popłynąć na tej fali energii podczas tej szczególnej godzinnej medytacji, Hathorowie sugerują, abyście wysłuchali siedem razy nagrania Dostrojenie Wymiarowe Przysadki, a potem siedzieli w ciszy przez 20 do 30 minut z uwagą skupioną na obszarze swej przysadki.  Jeśli to możliwe, sugerują oni, żebyście się potem położyli się i odpoczęli. (Link do nagrania audio „Dostrojenie Przysadki” i instrukcje do niego znajdują się na końcu tej wiadomości).

Energie transformacji, związane z tą medytacją, rozciągną się na okres trzech dni.  Portal otworzy się, gdy zaczniemy pracować z grupą w Seattle 11 listopada o godzinie 7 wieczorem i będzie otwarty do godziny 4-tej po południu dnia 13 listopada (czasu PST), a potem się zamknie.  Medytacja połączona z Dostrojeniem Wymiarowym Przysadki będzie szczególnie potężna w tym właśnie czasie (aby odnaleźć godzinę dla swej strefy czasowej, możecie posłużyć się tabelą na stronie www.timeandate.com), (dla obszaru Polski otwarcie portalu przypada w czasie pomiędzy 4 rano w dniu 12 listopada a 1 rano w dniu 14 listopada).

Energetyka tej medytacji, jak również i trzydniowego zgromadzenia w Seattle, będzie przekraczać zarówno przestrzeń, jak i czas.  Innymi słowy, możecie wkroczyć w głębokie stany wewnętrznej świadomości, używając Dostrojenia Wymiarowego Przysadki w dowolnym momencie trzydniowego okresu otwarcia tego portalu, niezależnie od tego, gdzie na planie fizycznym moglibyście się wtedy znajdować.

Jeśli chcecie zastosować się do instrukcji Hathorów, zarezerwujcie sobie około godziny, w trakcie której nikt nie będzie wam przeszkadzał.  Posłuchajcie w tym czasie siedmiokrotnie nagrania Dostrojenie Wymiarowe Przysadki od początku do końca (ze swego komputera lub odtwarzacza mp3). Potem spędźcie 20-30 minut siedząc w ciszy i koncentrując się na obszarze przysadki.  I w końcu, jeśli to możliwe, połóżcie się i odpocznijcie przez chwilę.  Niewątpliwie wielu z nas zaśnie w tym czasie odpoczynku, i to bardzo dobrze.  Jeśli się wam to przydarzy, po prostu na to zezwólcie.

Jeśli będziecie mieli ochotę wykonać tę medytację więcej niż raz w czasie tego 3-dniowego okresu, zwróćcie uwagę, jak się z tym czujecie.  Jeśli poczujecie się dziwnie i inaczej niż zwykle, przerwijcie medytację i odpocznijcie.

Przewiduję, że każdy, kto przyłączy się do nas w trakcie tej medytacji, przeżyje coś bardzo głębokiego, niezależnie od tego, gdzie mógłby się wtedy znajdować.  Zapraszam zatem całą naszą światową sanghę (wspólnotę medytujących) do Stołu Wielkiej Tajemnicy.

Niechaj ożywią nas i wzbogacą sfery światła, które się wtedy otworzą. I niech te przekazy światła dotrą do wszystkich istot, które pragną je otrzymać.

Uwaga:  Aby wysłuchać siedmiokrotnie nagrania, musicie je wgrać na wasz komputer lub odtwarzać mp-3, Nie słuchajcie go nieustannie na naszej stronie internetowej.  Gdy zbyt wiele osób próbuje to zrobić i wciąż klika tam „play”, plik audio po prostu się zatrzymuje i nikt nie będzie w stanie go wysłuchać.  Proszę, pobierzcie go na swoje komputery. Nie jest też możliwe pobranie bezpośrednio na smart phone czy też odtwarzacz mp-3.  Najpierw musicie pobrać go na swój komputer.

Transmisja Światła: Dostrojenie wymiarowe przysadki i Światowa Medytacja w dniu 11-11-11
.

Przetłumaczyła Wika

4 Komentarze (+add yours?)

 1. Maria59
  List 09, 2011 @ 12:41:56

  Jest wielką niewiadomą co nastąpi w tych nadchodzących dniach, jeśli przestaniemy być niewolnikami obecnego czasu to warto zrobić wszystko co w naszej mocy aby tak się stało.

 2. wiktoria
  List 09, 2011 @ 05:35:56

  Witam
  Mam pytanie jak Hathorowie przekazali na ziemię dzwięki do medytacji, które zostały zarejestrowane, bo myśli mogą przekazać ale dzwięki, nie mogę pojąć jak to możliwe, czy mógłby ktoś to wytłumaczyć?
  Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie

  • wika
   List 09, 2011 @ 10:15:09

   Tom Kenyon jest również muzykiem i on to nagrał, kierując się ich wskazówkami. W którymś artykule pisze, jak w jego studiu nagraniowym był dosłownie otoczony przez kilkunastu Hathorów, wielkich na 4-5m (w postaci fizycznej mają właśnie taki wzrost); oczywiście czuł ich na energetycznym planie; komentowali oni każdy dźwięk, jaki dodawał do nagrania, a jak chciał je trochę ‚doszlifować’ zgodnie z zachodnią ziemską estetyką, to się absolutnie nie zgodzili, bo nie chodziło tu o estetykę, tylko o czysto energetyczne oddziaływanie. Taki opis przeczytałam, więc ‚tak się to robi w Seattle’… 😛

 3. VEGETA
  List 09, 2011 @ 00:04:35

  JA TO JEDNAK MYŚLĘ NA TYM, ŻEBY WSPOMÓC SIĘ MEDYTACJĄ ZWIĄZANĄ Z WIZUALIZACJĄ KWIATU LOTOSU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ NA POWIERZCHNI CZYSTEJ WODY (CHYBA Z RANA ZERWĘ SIĘ, ŻEBY PO RAZ PIERWSZY TO WYPRÓBOWAĆ). ZOBACZĘ MOŻE JEDNAK JAKOŚ ZNAJDĘ BATERIĘ AAA I PÓJDĘ GDZIEŚ Z ODTWARZACZEM MP3

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: