Pieniądze są Przepływem Energii

Także nowy przekaz Jezusa,”Śmierć i poza nią”, dzięki Wika

————————————————————————————————

dzięki Aniu (Ametyst)  za udostępnienie tej afirmacji.  Często pomimo naszych wizualizacji i afirmacji obfitości nasza sytuacja finansowa się nie zmienia.  Powodem są śluby i przyrzeczenia złożone przez nas w innych wcieleniach, które nadal utrzymują nas w biedzie.  Poniższe odwołanie złożonych ślubów może być bardzo pomocne.
 
ODWOŁANIE ZŁOŻONYCH ŚLUBOWAŃ BY SIĘ PRZEBUDZIĆ!
.

Odwołuję wszystkie ślubowania jakie złożyłem by doświadczyć iluzji nieświadomości.

Jako niosący światło w linii mego rodu, łamię te ślubowania dla siebie i wszystkich moich przodków.

Ogłaszam te ślubowania za nieważne i niebyłe zarówno w tej inkarnacji, jak i we wszystkich innych inkarnacjach,

ponad czasem i przestrzeniom,

w równoległych rzeczywistościach,

równoległych światach,

w alternatywnych rzeczywistościach,

we wszystkich systemach planetarnych,

we wszystkich wymiarach i systemach Źródła.

Proszę o to bym mógł uwolnić się od wszystkich kryształów i innych przedmiotów,

form myślowych i emocji,

matryc, zasłon,

pamięci komórkowej,

od genetycznych ograniczeń i śmierci.

W imię Prawa Łaski!

W imię Dekretów Zwycięstwa!

PROSZĘ O TO BYM SIĘ PRZEBUDZIŁ – JEŚLI DUCH TEGO PRAGNIE!

Gdy Duch tego pragnie – Jesteśmy przebudzeni!

JESTEM KIM JESTEM

TERAZ JESTEM


Staramy się pomagać pracownikom światła w zrozumieniu, że mogą mieć życie, jakie chcieliby.  Pieniądze nie są trudne do zamanifestowania. Przekonanie, że pieniądze są trudne do zamanifestowania, to znacznie trudniejszy problem.  W co wierzysz, to otrzymujesz. To jest takie proste.
Jesteśmy świadomi, że jest fałszywa równoważność pomiędzy ubóstwem i prawością. Pieniężne bogactwo i duchowe bogactwo w żadnym wypadku wzajemnie się nie wykluczają.  Poprawne wyrównanie się z pieniędzmi jest tym co manifestuje pieniądze.

Więc co to są pieniądze?  Pieniądze są energią. Pieniądze to energia, która musi płynąć i krążyć.  Wyobraź sobie pieniądze napływające do ciebie i na zewnątrz, tworząc wir niekończącego się przepływu.  Wchodzą i wychodzą.  Ale jeśli chcesz, wyobraź sobie trochę mniej wypływających i wtedy zaczniesz dostrzegać akumulację funduszy, które gdy wykorzystane prawidłowo, będą dla korzyści wszystkich.
Tak naprawdę nie posiadasz pieniędzy.  Tak naprawdę nie posiadasz niczego.  Nawet własnego ciała, jak odkryjesz pewnego pięknego dnia.  Ale energia istnieje w obfitości i możesz z niej korzystać ile tylko chcesz, na ile możesz to ogarnąć.  W odniesieniu do długu i braku, powiemy: To wszystko jest pod twoją kontrolą.  Tworzysz swoje  warunki, mentalnie, emocjonalnie, duchowo.  Jeśli nie lubisz tego, co widzisz, jeśli potrzebujesz więcej niż masz, więc wprowadź zmiany.  Potrzebuj mniej, osiągaj więcej.
W każdym razie masz zdolności twórcze do znalezienia rozwiązania na każdy problem jaki masz.  Jeśli nie miałbyś, to nie byłbyś człowiekiem.  Nie byłbyś pracownikiem światła.  Jeśli jesteś pracownikiem światła, jeśli jesteś człowiekiem, masz wszystko, czego potrzebujesz, ipso facto.  Być może nie manifestujesz w taki sposób, w jaki chciałbyś, ale to nie dlatego, że nie masz zdolności.  To dlatego, że nie zdajesz sobie sprawy ze swoich mozliwosci.

W każdym razie zacznij od drobnych rzeczy, jeśli masz potrzebę.  Czy nie ma jednej małej rzeczy, którą mógłbyś zrobić dziś, aby wycisnąć energię pieniądza bardziej efektywnie?  Spłacić małe zadłużenie?  Parę groszy do zainwestowania czy zaoszczędzenia?  Skarbonka?  Coś!  Usiądź spokojnie i zastanów się nad pieniądzem.  Czy potajemnie nie ufasz im?  Albo nie ufasz ludziom, którzy je mają? Czy uważasz głęboko, że nie zasługujesz na nie?  Jeśli jest jakieś przekonanie  między tobą i pieniędzmi, można wyeliminować tę przeszkodę.  Zapytaj o naszą w tym pomoc.  „Rado, proszę usuń te przeszkody między mną i pieniędzmi”. I pobłogosław wszystkie pieniądze, które masz, możesz mieć, będzie miał, będziesz wydawać.  Postrzegaj siebie jako mediatora przepływu.  To jest czym pieniądze są, przepływem energii.  Oddychaj tą ideą.  Zaprzyjaźnij się z pieniędzmi.  Używane właściwie, są błogosławieństwem i twój dobry stosunek z nimi jest twoim prawem. Namaste.  Rada.

Ann A. 14 pazdziernik 2011

Przetłumaczyła Krystal

http://lightworkers.org/channeling/143767/council-twelve-money-radio-ann-101411

2 Komentarze (+add yours?)

 1. ana
  List 08, 2011 @ 04:27:35

  Ktoś się może orientuje, czy wystarczy to Odwołanie przeprowadzić raz, czy raczej należy to potraktować jak np. codzienną medytację?

 2. OlO
  List 05, 2011 @ 02:04:35

  Gdzie i kim jesteśmy

  Lokalizacja Ziemi w kosmosie

  Wszechświat
  http://www.chromoscope.net/

  Mapa nieba
  http://my.sky-map.org/?locale=PL

  Święta Geometria
  http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php

  Zorza polarna z pokładu ISS – Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

  Ziemia z kosmosu

  Teoria budowy Ziemi

  Projektowanie przyszłości

  Napęd magnetyczno-słoneczny

  Nasz Układ Słoneczny
  http://www.solarsystemscope.com/

  Urantia

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: