Jeśli nie masz w sobie Spokoju, wiedz, że masz Pracę do wykonania!

.

Najdrożsi, Jesteśmy z Domeny Ognia i Światła, Jedności wszystkich dusz i Święty, Boskiego  Rdzenia Esencji galaktyki Andromedy.

Ukochani ludzie z planety Ziemi,

Pokój niech będzie z wami!  Pokój jest najważniejszą jakością jaką MUSICIE posiadać i praktykować w swoim sercu, zaczynając od TERAZ, jeśli tego jeszcze nie zrobiliście.  Krótka chwila w wieczności jest wam dana na to przygotowanie.
Proszę, najdrożsi, zwróćcie uwagę, nie ma nagłego przebudzenia, gdzie stajecie się światłem w mgnieniu oka.  Przebudzenie i oświecenie musi być praktykowane i ćwiczone jako świadomy proces.  Dla niektórych jest to długi proces jeszcze przed nimi.

Jak praktykujesz ten spokój?  Próbowałeś?
Jeśli nie możesz tego zrobić, o czym to ci mówi?

Mówiliśmy w naszym ostatnim przekazie o chwale Bożej, Prawdzie Szczęścia i Miłości, które są cechami Żyjącej Boskości. Mówiliśmy do was z białych ogni, które przesuwają się wzdłuż siatki świadomości, aby oświecić świat i wszystkie istoty.

Tak więc – jak możecie połączyć tę wiadomość radości, miłości i ekstazy z waszą własną wrażliwością i realizacją do tego stopnia, że ​​naprawdę będziecie tym ŻYĆ?

Gdy Boski pokój i radość jeszcze nie jest w waszych sercach, bądźcie świadomi, że one wciąż istnieją i są bardzo realne, ale oczywiście jest coś w waszym bycie, w waszych uczuciach, w waszym myśleniu, w waszym sercu i polu energetycznym, co opiera się Boskości jako takiej.  Nie pozwala JEJ na wejście i poinformowanie waszego życia, że JEST ono wydarzeniem Boskim, tak, wasze życie jest BOSKIM wydarzeniem.

Powodem, że tak nie jest, powodem, że nie ma jeszcze pokoju w twoim sercu i życiu jest to, że ty będąc osobą odpowiedzialną za siebie, nie jesteś świadomy tego, co zaciemnia twoje serce, twoje emocje i twoje myślenie, gdyż jest to ukryte przed twoją świadomością.
Jeśli nie możesz odnaleźć spokoju i mamy na myśli spokój, który istnieje w całym tobie, wiedz, że masz jeszcze pracę do wykonania!
Nadchodzące wydarzenia wymagają od ciebie tego spokoju, tej równości umysłu, tego wyciszenia, które pozwolą ci Być Miłością.

Najdrożsi, zachęcamy, abyście przeszli do procesu swojego własnego oczyszczenia!  Bez tego Wzniesienie jest tylko dla was wydarzeniem w przyszłości i Ziemia wzniesie się bez was.  Ona nie będzie dłużej czekać, poniewaz postanowiła zrobić przejście w najbliższej przyszłości.

Legiony sił światła czekają, aby wam pomóc w tym procesie!  Ale wy musicie być tymi, którzy rozpoznacie te cząstki ciemności, którym pozwoliliście, aby wami rządziły i to wy musicie poprosić Boskie Światło o pomoc!  Ciemność nie może istnieć tam, gdzie jest światło!

Wasza świadoma chęć i wyraźne pragnienie, aby zastąpić KAŻDY ciemny kąt w waszej istocie Boskim Światłem jest wymagane, aby ten proces oczyszczania zakończył się sukcesem!  Utrzymywanie tego procesu wzywania Boskiego Światła jest stałym wymogiem i nie możecie brać od tego wakacji!  Nie zostało zbyt wiele czasu, moi drodzy, aby przeciągać ten proces do jakiejś nieokreślonej przyszłości.

Możecie być jednymi z tych, którzy myślą, że zrobili już wszystko, uważając, że są już czystym światłem.  Nie oszukujcie siebie, moi drodzy!  Dopóki jeszcze żyjecie w gęstości tego 3W królestwa, jeszcze rządzonego przez ciemne siły, zawsze jest wiele okazji, gdzie potajemnie nieczyste impulsy mogą zagnieździć się w waszej świadomości bez waszej wiedzy.  Uśpienie oznacza, że ​​nie jesteście tego świadomi, ponieważ uważacie, że już osiągnęliście wszystko co jest potrzebne do Wzniesienia.  Jest to jednak najbardziej niebezpieczne nastawienie.  Musicie pod każdym względem ZAWSZE mieć świadomość i czujność, aby być pewnym, że wasz dom jest zawsze  promienny w świetle i bez zakłóceń.  Musicie oczyszczać się w każdej chwili.  To jest największy serwis jaki możecie zrobić dla swojej planety, dla ludzkości, a także dla własnego Wzniesienia.

Bez wątpienia, ta cała praca jest niezbędna, aby upewnić się, że Boskie Światło może zamieszkać w tobie i w każdym człowieku na świecie, który pragnie Wzniesienia.
Mój drogi, proszę weź to za swoją odpowiedzialność!  Bo to ty jesteś tym, który wybrał tę drogę sam, ale może tego nie pamiętasz, albo nie jesteś świadomy jej pełnego znaczenia i wymagań.

Wszystko co chcemy to inspirować cię, abyś był czujnym, wziął pełną odpowiedzialność za siebie, w pełni poświęcił się dla tej usługi swojego wyboru i być jednym z tym wielkim uniwersalnym, procesie przenoszenia swojej ukochanej planety Ziemi i siebie jako ludzkość do Boskiego Królestwa, gdzie tylko Jest Światło.

Pełnia Boskiego Światła i Pomoc, Radość i Miłość jest zawsze obecna i dostępne dla was, nawet teraz!

Bądźcie w pokoju!
Czy możecie być – w każdej chwili?  Wybierzcie dobrze!
Nasze Błogosławieństwa są z wami!
Wiedzcie, że jesteście tak bardzo kochani!

Wiadomość otrzymana przez Ute

Przetłumaczyła Krystal

http://lightworkers.org/channeling/143939/message-andromeda-galaxy2-be-peace

6 Komentarzy (+add yours?)

 1. Perła
  List 03, 2011 @ 03:04:45

  Pierwszą rzeczą jest podjąć decyzję w sobie, aby Jam Jest – Światło, Miłość, Pokój na stałe zagościło w mojej przestrzeni. Przyciągnąć to do siebie, dać wewnętrzne pozwolenie i utrzymywać to. Teraz. 🙂

 2. Eve
  List 02, 2011 @ 14:16:37

  To ważna kwestia z tym oczyszczaniem, ale są to zbyt ogólne zalecenia dlatego postanowiłam zamieścić tu informacje o metodach, które przekazali nam kochający ludzie jak hawajska kahunka Morrnah Simeona i jej uczeń doktor Hew Len, mowa o metodzie oczyszczania siebie ze wszystkiego co nie jest światłem i miłością – ho’oponopono. Nasza podświadomość codziennie niczym śmietnik wchłania w siebie wiele balastu, który nas obciąża i sabotuje nasze życie, nie uświadamiamy sobie tego. Ho’oponopono uczy aby brać na siebie 100% odpowiedzialności za to co sie w naszym życiu dzieje, nie tylko za to co sami robimy ale również za to co robią ludzie których spotykamy..dr Hew Len metodą ho’oponopono wyleczył cały oddział psychicznie chorych przestępców w szpitalu psychiatrycznym, nie spotykajac się nigdy z żadnym z nich – wszystko co robił to powtarzał: „Kocham Cię” i „Tak mi przykro”, w celu wzbudzenia miłości w sobie.
  http://www.przeklej.pl/plik/vitale-joe-zero-ograniczen-pdf-000aeob1h7tb tu do pobrania książka na temat tej metody
  http://www.youtube.com/watch?v=vq2Gh0VG_Oo&feature=related a tutaj sesja z doktorem Hew Len o pojednaniu się ze swoją podświadomością, która jest wewnętrznym dzieckiem, a kiedy ją zaniedbujemy pojawiają się problemy i choroby.
  Niestety tylko po angielsku.
  Pozdrawiam serdecznie

 3. Violeta Januszkiewicz Lernacinska
  List 02, 2011 @ 13:56:07

  Dziekuje Tworcom tej strony – ze wszystkich gestosci i wymiarow – za informacje, i tyle dobra, ktore czuje za kazdym razem jak tu zagladam. Przepraszam za glupie pytanie, ale jestem tylko czlowiekiem, w dodatku na samym poczatku mojej drogi do Swiatla – jak w nowym swiecie beda powstawaly nowe istoty? Czy tez za pomoca mysli ? Bylabym wdzieczna za kazda odpowiedz, bo to wlasnie blokuje moj wewnetrzny spokoj

  • Dajamanti
   List 03, 2011 @ 00:44:04

   Moja Droga,

   W nowym wymiarze światła, kopulacja nie zniknie z naszego życia. Jest ona zbyt pożyteczna, aby mogła zostać zastąpiona inną metodą tworzenia struktury ciała dla danej duszy. Mówiąc o kopulacji mam na myśli energię kundalini. Gdy dana jednostka ma ochotę na kopulacje, oznacza to, iż w jej wnętrzu zgromadziły się duże ilości energii kundalini. Energia ta znajdująca się u podstawy kręgosłupa, ma właściwości leczące, rozwijające się, a ponadto można ją używać do świadomego tworzenia czegokolwiek. Podczas kopulacji, można przy pomocy wyobraźni, skierować ją do górnych poziomów ciała, aż do czubka głowy. To spowoduje poszerzenie własnej świadomości. Można ją również wysłać innej istocie, w celu poprawy zdrowia lub samopoczucia. Albo po prostu ładować tą energią w dane pragnienie które chcemy stworzyć, w celu przyśpieszeniu materializacji. Jak widzisz, zastosowań tej Wielkiej energii jest wiele.

   Kwestią następną jest to, iż narodziny każdego nowo narodzonego dziecka, będą wielkim świętem. Nie tylko od strony rodziny, ale też od innych osób. Każda rodzina, będzie doskonale wiedziała czyja dusza zamieszka w ciele ich dziecka. Zdadzą sobie sprawę z tego, jak mają je wychować aby poszerzyć jej rozwój w świetle.

   Piszesz czy istoty ludzkie, będą tworzyć nowe ciała myślą. A ja odpowiadam, że teraz tak robią. Zapamiętaj, każdą manifestacje poprzedza myśl. Nawet gdy mówimy o kopulacji i narodziny dziecka. Nie można niczego stworzyć bez myśli.
   Jedyny wyjątek jest taki, iż w Piątym Wymiarze Światła, nasze myśli, słowa i działania będą bardziej zharmonizowane i świadome. Ludzkość pozna prawdziwy sens kopulacji, jak można wykorzystać jej energię kundalini i zda sobie doskonale sprawę z duszy która czeka na nowe ciało. A przede wszystkim, ludzie zrozumieją iż te rzeczy nie należą do rzeczy wstydliwych, tylko do cudu przez które przepływa światło miłości. Ponieważ wszystko co się robi „świadomie”, jest działaniem Boga i te sprawy będą należeć do najcudowniejszych, jakie Ojciec może podarować swoim dzieciom.

   Twoje pytanie nie jest niedorzeczne.
   Jest wspaniałe, jak równie wspaniałą Jesteś Istotą.

   Z Miłością.

   • Violeta Januszkiewicz Lernacinska
    List 03, 2011 @ 14:23:08

    Dziękuję Dajamanti za tak obszerna odpowiedz, jestes Kochany!

    Niektóre źródła ezoteryczne (chociażby Ashayana Deane) podają, że nasze instynkty rodzicielskie są często implantem wrogich ET, którzy wykorzystują je, aby zatrzymać nasz rozwój duchowy. Granica faktycznie jest cieniuśka pomiędzy miłością do dziecka a chęcią „posiadania” innej osoby i narzucaniem jej takich a nie innych wyborów i spełniania się kosztem innych….

  • bellissa-o-belisza
   List 03, 2011 @ 04:33:43

   Tak jak powstaja teraz 🙂 Z polaczenia mezczyzny i kobiety 🙂 Jesli „nowe istoty” rozumiec jako dzieci 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: