Dług zostanie umorzony, gdy zacznie funkcjonować nowy system

.

Pozdrowienia, moja droga.  Był to tydzień, w którym dotarła do was  opublikowana wiadomość,  której nigdy w życiu nie oczekiwaliście.  Osoby, które podawały się za przedstawicieli Światła  a współpracowały z siłami ciemności by utrzymać kontrolę nad ludzkością, zostały zdemaskowane.  Już nie mają jak się ukrywać.  Teraz czują ciężar sprawiedliwości na swoich ramionach i muszą odpowiedzieć za swoje przestępstwa.  Całkowite wycofanie ich ze sceny zajmie trochę czasu, lecz nastąpi i jest tak to pewne jak to, że po nocy nastaje dzień.  Najtrudniejsze są przestępstwa przeciw niewinnym dzieciom.  Wygłaszali kazania o miłości, lecz ich diabelski system kontroli opierał się na kłamstwach, które kontrolowały wszystkie aspekty waszego życia.  Nawet śmierć była zaprogramowana na określony wiek.  Szczepionki były skażone szczepami wirusów by spowodować zachorowanie na  raka albo inne ciężkie choroby.  Nie wszyscy reagowali w jednakowy sposób, lecz oni dążyli do upadku waszego zdrowia, co oprócz spodziewanej śmierci zapewniało im też duże zyski. Wszystko nagromadziło się przeciwko wam, włączając w to zanieczyszczoną i skażoną żywność, itp., by w ten sposób usunąć was z tej planety.  Niestety, nauczono was ufać tym, którzy was niszczą.

Ciemne siły karmią się waszym strachem, prosperują dzięki niemu.  Dzieje się tak, ponieważ stale się wam wpaja, że musicie się bać.  Wszystko jest dobrze zaplanowane.  Posiadają listę potencjalnych „wrogów”.  Obecnie dyskutują na temat tego, kiedy rozpocząć  Projekt Bluebeam.   Chcą użyć swoich własnych „statków kosmicznych” i twierdzić, że to kosmici wam zagrażają.  Nie ma to dla nich znaczenia ilu zginie w tym procesie.  Zastosują to, aby nałożyć więcej podatków i narzucić większą kontrolę.  I właśnie w tej sytuacji, w tym momencie, ludzie światła, którzy są świadomi tego na co się zanosi, powinni przemówić.  Upewnijcie innych, że jest to część wielkiego oszustwa, że jest to iluzja.  Wyczerpują się ich pieniądze.  Stosują coraz większy ucisk na kraje, ponieważ tracą panowanie nad systemem finansowym,  który ustanowili dawno w sposób podstępny i oparty na oszustwie.  Nowy system jest prawie gotowy do wdrożenia.  Oczywiście, będzie to rozwiązaniem tymczasowym, aż pieniądz zostanie całkowicie wyłączony z użycia i nastąpi powrót do metody wymiany, jak to miało miejsce w czasach starożytnych.  Był  to system bardzo skuteczny.  Nigdy nie spowodował wojen ani głodu, było wystarczająco dla wszystkich.

Staniecie się świadomi potężnej fali miłości.  Wiecie, że Kabał „nie przejawia miłości”.  Będą starali się zburzyć tę miłość, nie są w stanie stawić czoła dobrej energii miłości.  Mówiliśmy o trzech dniach, które najlepiej będzie przespać i w ten sposób  pozwolić na to co jest niezbędne,  by usunąć złudzenie nazywane teraz „życiem”.  Nie macie się czego bać, wyjdziecie tylko z więzienia, w którym  byliście trzymani pod kontrolą.  Zmiany zajdą naturalnie także na planecie: usunięcie poprzez trzęsienia ziemi, itp., na kilku częściach Ziemi jest konieczne, ponieważ oni stali się tak skorumpowani, że nie mogą być już uratowani.

Niektórzy z was doświadczają  teraz zawrotów głowy, jak również mają dziwne odczucia w ciele, które są wynikiem zmian w waszych DNA i przygotowań do uzyskania pełnej świadomości. Jest to proces trwający już od dłuższego czasu a teraz jest odpowiedni moment, aby nastąpiła  zmiana.  Proszę was bardzo, upewnijcie się, czy macie zmagazynowaną żywność potrzebną w procesie przejściowym,  kiedy nie będzie dostępna  albo produkowana i że macie jej wystarczającą ilość, aby się utrzymać. Bardzo ważna jest woda, oprócz wszystkich innych podstawowych potrzeb życiowych. Także bardzo ważne są świece. Absolutnie nie ma się czego obawiać, niech to będzie dla was wielką przygodą. Planeta Ziemia przechodzi wielkie zmiany, które spowodują usunięcie wszystkich, którzy nie powinni na niej pozostać. Ziemia powróci do swojego miejsca we wszechświecie. Będzie to wszystko  bardzo wzruszające dla tych,  którzy zajmują się badaniem innych planet, kręgów zbożowych, UFO, etc.  John Mack jest niezwykle wzruszony.  Pracowaliśmy w pocie czoła by to uzyskać. Kiedy energia zmieni się, co dzieje się nawet w momencie pisania, będziemy mogli pokazać się, chociaż niektórzy mogą się wtedy przerazić. Jesteśmy pośród was  bardziej niż możecie w to uwierzyć.

Wiem Kochana, że jesteś świadoma tego, w jaki sposób jestem obecny między wami i naszymi gośćmi, czasem dzieje się to przez zaskoczenie.

Zachowujcie przytomność umysłu.  Możecie wiele oczekiwać.  Do wszystkich krajów zaniepokojonych spłaceniem długu, który im był narzucony: jest to oszustwo, które nigdy nie powinno mieć miejsca.  Nie macie do czynienia z ludźmi uczciwymi.  Chciałbym skorzystać z okazji, aby was zapewnić, że cały dług zostanie umorzony gdy  zacznie funkcjonować nowy system.  Jest to kwestia  kilku tygodni.  Ich dni są policzone.  Nadchodzi godzina, kiedy oni wycofają się, by zwrócić wszystko to co zabrali w sposób nieuczciwy.  To jest moment, w którym ludzie prawi tacy jak pan Edna Kenny (Irlandia), muszą wyjść naprzód by prowadzić  do uczciwej polityki.  Jest on bardzo podziwiany i doceniany po obu stronach życia.  To człowiek, w którym możecie pokładać nadzieję.  Odnowa Irlandii,  jej prawdziwa historia, jest priorytetem.  Tylko wtedy człowiek w pełni zrozumie ogrom oszustwa popełnionego na całej ludzkości.  Kiedy przybyłem do Świata Ducha i zobaczyłem to wszystko po raz pierwszy, poprosiłem cię o zbadanie starożytnej Irlandii.  Nie mogłaś uwierzyć w to co odkrywałaś.  Bieg historii był zmieniany dla czerpania korzyści i kontroli.  Oni sądzą, że zniszczyli całą ewidencję, lecz się nie mogą ukryć przed Duchem.  Mamy dostęp do wszystkiego, nie możemy być uciszeni.

Bardzo proszę, przeznacz czas by dbać o siebie, dla mnie. Twój uwielbiający cię małżonek,  Monty.

Monty Keen, 18 wrzesień 2011

http://galacticchannelings.com/english/montague18-09-11.html

Przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

9 Komentarzy (+add yours?)

 1. Zerrkos
  Paźdź 31, 2011 @ 12:15:38

  A ja sobie myślę, że nie jest potrzebna żadna ochrona. Istoty w świetle przecież na nią czekają. Więc przed czym niby mają się chronić? Pozatym te energie zostaly posłane w celu wzniesienia, więc po co ktoś chciałby uaktywniać jakąś ochronę. Chyba ten co nie chce żadnej zmiany, ani transformacji. Kiedyś zaczynałem właśnie od projektu cheops swoją przygodę, ale zaczęłem dalej szukać i coś mi podpowiada, że ten projekt cheops nie jest dla Nas przychylny, Pozatym te piramidy kojarzą mi się z systemem niewolniczym jaki tu teraz mamy.

 2. ruiz33
  Paźdź 31, 2011 @ 12:07:03

  A ja mam od dawna na ten temat mieszane odczucia, choć nie mam zamiaru zbytniu poświecać temu czasu (chodzi o Pr. Ch.). Natomiast może nie chodzić o to, że mają jakieś istoty przybyć i coś się ma „pogorszyć”, lecz być może „ktoś” może liczyć na to, że ten płaszcz ochronny może utrudnić i wydłużyć transformację Ziemi i ludzi, i też, co jest w tekście projektu, ochronić przed promieniowaniem słońca. Pytanie w jaki sposób, bo ponoć słońce jako portal poprzez swoją emisję energii uczestniczy w przemianach – co było mówione w różnych przekazach. A to mogło by być na rękę tym istotom, które dotąd miały władzę, a które ją tracą i przy okazji jest to robione w zgodzie ze zmanipulowaną wolną wolą ludzi, którzy w tym projekcie uczestniczą, więc metoda manipulacji – nic nowego. Tu może być więc kwestia niepokojąca, z tym, że to też tylko takie odczucie do zastanowienia….

 3. kate
  Paźdź 31, 2011 @ 07:16:21

  witam,
  a co z tym magazynowaniem zywnosci, wody, swiec…..naprawde zamierzacie sie za to zabrac?

 4. Elka
  Paźdź 31, 2011 @ 04:38:02

  Wielkie dzięki Braminie za wyjasniemie , ponieważ Michał właśnie narzekał na coś w rodzaju nagonki, .Myślę że człowiek który ma otwarte trzecie oko ,wie o wiele więcej niż ci którzy go atakują.
  Srrdecznie pozdrawiam

 5. Syriusz
  Paźdź 31, 2011 @ 03:02:30

  Podobno wcześniej w sarkofagu miała być umieszczona mumia, której miejsce podobno zostało wskazane. Teraz już tylko złoto i kryształ. A te napływające energie podobno mają nas wyzwolić a nie zniszczyć. Koncepcja zmienia się z dnia na dzień i jak sądzę będzie podobnie jak z Elenin. W astralu chyba niezły z tego mają ubaw 🙂

 6. anna
  Paźdź 30, 2011 @ 17:23:51

  nie wiem ale ja mam mieszane odczucia co do tej ceremonii… ponoc En-ki to jaszczur ale tyle tych przekazow i wiadmosci w necie ze mozna dostac niezlego metliku w glowie.. wiec ja podazam za glosem serca.. kieruje sie tym co czuje

 7. bramin
  Paźdź 30, 2011 @ 13:28:50

  CEREMONIA 11.11.11.

  Kochani.
  Według „Projektu Cheops” 11 listopada 2011 r. odbędzie się w Egipcie ceremonia uaktywnienia piramidy Cheopsa. W związku z tym rozpoczęła się na ten temat internetowa burza, która sieje zmieszanie w umysłach ludzi,którzy interesują się tą ceremonią, a nie do końca są w tym obeznani.
  Otóż, fundacja „Dar Światowida” Andrzeja Wójcikiewicza pod przewodnictwem duchowym En-ki /Samuela/ organizuje tę ceremonię w Egipcie. Cała ceremonia będzie przebiegać w dwu medytacyjnych etapach. Pierwszy o godz.11-tej przed południem i drugi o godz. 11-ej wieczorem. W dopołudniowej ceremonii wezmą udział tylko 4 osoby wewnątrz piramidy Cheopsa przy sarkofagu,do którego zostaną włożone złote pręty i kryształ w kształcie Merkaba /dwa tetraedry,ziemi i słońca/, a w wieczornej duża grupa ludzi,tworząca okalający łańcuch wokół tej piramidy. W tej czteroosobowej grupie będzie 1 osoba z Danii, 1 z Peru i 2 osoby z Polski, którymi będą Ania Dolińska /medium poprzez które łączy się En-ki/ i Michał Papierski,którego znam i wysoko go sobie cenię.
  Celem tej ceremonii jest uaktywnienie energii zawartej w piramidach, która ma utworzyć ochronny płaszcz zabezpieczający Ziemię i ludzi przed szkodliwymi skutkami napływających olbrzymich energii w 2012 r. Po szczegóły tej ceremonii odsyłam Was na stronę http://www.projekt cheops.pl
  Przyznam szczerze,że osobiście nie jestem zwolennikiem tego projektu i jest dla mnie zagadką w jaki sposób ta ceremonia wpłynie na los naszej kochanej Matki Ziemi oraz całej ludzkości, co według niektórych, istnieje możliwość otwarcia portalu dla Istot, nazwijmy to, niezbyt przychylnych nam mieszkańcom tej planety,które tylko czekają, aby przybyć i zrobić z nas niewolników i temu podobno ma służyć uaktywnienie energii zawartej w piramidach.
  I tu rodzi się pytanie. Kto ma rację ? Czy Ci, którzy tak bardzo obawiają się uaktywnienia energii piramid i otwarcia portalu czasoprzestrzennego,kiedy od ponad 12 ooo lat do tej pory, przy zamkniętych piramidach, uciskali ludzkość bez żadnej kontroli ? A może ta uwolniona energia miałaby zaszkodzić właśnie im?
  Być może znów próbują manipulować i ubierać się w skórę baranka,twierdząc,że to zaszkodzi nam, prawowitym mieszkańcom tej planety. Nie wiem,jednak mam odczucie,że będzie to dla naszego pożytku i dlatego w tym dniu i w tych godzinach wezmę udział w medytacji miłości. Zachęcam również Was do udziału, jednak pamiętajcie o bardzo ważnej intencji /gdyż ma to być medytacja ochronna/ – DLA NAJWYŻSZEGO DOBRA CAŁEJ PLANETY I LUDZKOŚCI.
  Te słowa-intencja mają wielkie znaczenie,gdyż to my /spośród nas jest wielu starożytnych,którzy budowali te piramidy z myślą uaktywnienia ich w odpowiednim czasie i inkarnowali się właśnie teraz/ dajemy zezwolenie na uaktywnienie i spływanie bardzo mocnych energii. Istoty wysoko rozwinięte duchowo, nadzorują cały ten proces i jeśli dostaną od nas takie polecenie-intencję, na pewno dopilnują, aby Istoty o złych zamiarach nie przedostały się w naszą ziemską sferę.
  Pamiętajmy,że to my jesteśmy twórcami naszej przyszłości i my jesteśmy za nią odpowiedzialni, natomiast wszyscy z wyższych wymiarów /wymiarów Światła/ mogą nam tylko pomagać, gdyż takie jest prawo wolnej woli, boskie prawo wszechświata. Ci,którzy chcą za nas wykonać tę pracę, na pewno nie mają dobrych zamiarów i strzeżmy się ich.
  Życzę wszystkim wytrwałości w świetle i pozdrawiam Was serdecznie, Bramin

  • zrozumienie
   Paźdź 30, 2011 @ 17:02:53

   jestem ciekawa jakie to „szkodliwe skutki naplywajacych olbrzymich energii w 2012r”mialy by zrobic dla nas i ziemi krzywde, bo z wczesniejszych przekazow En-Ki, ten plaszcz ochronny mial nas niby ochronic przed Nibiru, serdecznie pozdrawiam

  • Mariusz
   Paźdź 31, 2011 @ 02:55:31

   Przecież istoty co mają nas w niewoli są tu już od bardzo długiego czasu. Co miałaby zmienić ta domniemana inwazja?

   To co do nas przyjdzie w 2012 mamy przyjąć a nie odbijać jakimś płaszczem.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: