Wyższe Wibracje Powodują Spowolnienie Procesu Starzenia

.

Na prośbę Czytelników Emilka przetłumaczyła najnowszy przekaz SaLuSy.  Dzięki Emilko za tę miłą niespodziankę!

Jak to lubicie określać „temperatura zdarzeń rośnie” i oznaki tego procesu mogą dostrzec wszyscy. Stary paradygmat rozpada się na waszych oczach a ci, którzy w dalszym ciągu starają się go utrzymać, żyją w strachu przed konsekwencjami. Ludzka moc objawia się na całym świecie i ciągle wzrasta. Nie jest to tylko przelotny epizod , lecz proces, którego celem jest wprowadzenie w życie trwałych zmian oraz wyparcie tego, co nie idzie już w parze z waszymi potrzebami. To działa, ponieważ jest niesione na fali potężnego światła, które obecnie spływa na Ziemię. Wasz czas właśnie nadszedł, Umiłowani;  czas, w którym wasze wizje Nowego  szybko się manifestują i  już istnieją w wyższych wymiarach.  Poziom Światła będzie stale wzrastał i nic nie może opóźnić ani powstrzymać tych przemian. Wraz ze spodziewanym wzrostem energii, który ma przyjść z dniem  11.11.11., nastąpi zdecydowane wzniesienie i nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać i obserwować skalę całego procesu. To, co się obecnie dzieje na świecie, powoduje powszechne pomieszanie, ponieważ grozi  wywróceniem życia ludzi do góry nogami. Jednakże ci z was, którzy wiedzą, że to, co stare musi zostać wymiecione,  są w stanie zrównoważyć energie tak,  by nie dopuścić do totalnego chaosu.

Jesteście teraz potrzebni bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i wielu z was przyszło na Ziemię tylko z tego konkretnego powodu. Wszyscy Pracownicy Światła mają swoje indywidualne zadania do wykonania i już teraz powinni być świadomi tego, kim są. Zadaniem jednych jest  po prostu emitować Światło jak latarnia, podczas gdy inni są uzdrowicielami  lub tymi, którzy są aktywnie zaangażowani w szerzenie Światła.  Jeżeli nie odkryliście jeszcze swojego powołania, nieście radość i miłość, dokądkolwiek się udacie i pomagajcie innym wznosić się. Poza tym, bądźcie pewni, że z chwilą gdy uzyskacie wgląd w swój plan na przyszłość, pojawi się przed wami wiele możliwości, by się przysłużyć.
Czas ciągle przyspiesza i wielu z was nie może uwierzyć, że już zbliżacie się do końca tego roku. Oczywiście, witacie to z radością, jako że następne dwa miesiące mają być absolutnie wyjątkowe. Czymś, czego mogliście jeszcze nie zauważyć, jest fakt, że wyższe wibracje powodują spowolnienie procesu starzenia. Ulegnie on całkowitemu zatrzymaniu i z chwilą, gdy wasze komórki staną się krystaliczne, cały ten proces będzie mógł zostać odwrócony siłą waszych myśli. Nowe komórki będą miały wyższy poziom świadomości  niż poprzednio i będą o wiele szybciej reagować na myśl. Już teraz na astralnych poziomach, do których dusze udają się po śmierci, mają one wystarczającą moc, by prezentować się wam, tak jak chcą być widziane. Jest to bezspornie przydatne w sytuacjach, gdy nowo przybyłe dusze mają się spotkać z tymi, którzy odeszli wiele lat wcześniej. Gdy się już wzniesiecie, nie dostąpicie więc w tym zakresie czegoś, co byłoby dla was kompletnie nowe.

Wiele spraw, do których jesteście teraz przyzwyczajeni, nie będzie już miało zastosowania z chwilą, gdy dostąpicie Wzniesienia. I być może kwestią, w której doświadczycie najdalej idących zmian jest temat jedzenia. Ogromne połacie ziemi  nie będą już dłużej zamieniane w pola uprawne i na pewnym poziomie będziecie używać replikatorów żywności, aby przemieniać je w to, czego będziecie chcieli. Nie będzie już potrzeby, by gwałcić i bezcześcić Ziemię w celu produkcji żywności, czy pozyskania paliw kopalnych. Zostanie ona przywrócona do swego pierwotnego stanu a wy staniecie się jej strażnikami. Nie będzie ona również wysypiskiem dla wszystkich waszych śmieci, jako że cokolwiek, co nie będzie już przez was używane, zostanie naprawione lub przemienione do użycia w innym celu.

Zanieczyszczanie nie będzie miało miejsca, ponieważ żadne procesy  nie będą go wytwarzały.
Krok po kroku, poznajecie Nową Ziemię i to, jak zmieni się wasze życie. Uświadomicie sobie, że wasze stare sposoby były raczej nieporadne i pogoń za zyskiem nic tu nie pomogła. W przyszłości wszyscy będą mieli wszystko, czego potrzebują i pieniądze nie będą miały nic do rzeczy. Wszyscy będziecie ze sobą współpracować dla wspólnego dobra i żadna dusza nie będzie miała niższych wibracji, jako że w wyższych królestwach takowe nie mają racji bytu. Tak więc, mentalność oparta na żądzy bogacenia się kosztem innych nie będzie obecna na tym poziomie świadomości. W erze przemysłu i mechanizacji, w której się aktualnie znajdujecie, hałas stanowi nie lada problem, prowadząc do chorób wywołanych przez stres. To znowu, nie będzie  problemem w wyższym wymiarze, ponieważ proces produkcji będzie wykorzystywał zupełnie inne, nie powodujące hałasu, metody. Większość rzeczy będzie powoływana do istnienia za pomocą myśli. W niektórych wypadkach wymagane będzie  zjednoczenie sił grupy ludzi dla zwiększenia mocy.

Wszystko, do czego wzywa się was w tym czasie, okaże się warte zachodu, gdy weźmiecie pod uwagę cuda, oczekujące na was w przyszłości. Zwracamy się głównie do tych z was, których przeznaczeniem jest Wzniesienie, jednakże nie jest ono życzeniem każdego człowieka o wyższych wibracjach. Jak już wcześniej mówiliśmy, niektórzy z was zostaną rozpoznani przez swoje kosmiczne rodziny i odkryją, że ich przeznaczeniem po wypełnieniu ziemskiego zadania , jest powrót na planetę, która jest ich prawdziwym domem. Wiele różnych cywilizacji czeka na to, by móc czerpać i uczyć się z waszych doświadczeń, tak wielkim jest to czego dokonaliście. Być może teraz zrozumiecie, dlaczego jesteście dla nich tacy ważni. Nie każda dusza będzie miała za sobą doświadczenie wkroczenia w dualizm albo nie każda dusza sobie takiego doświadczenia życzy. Jesteście naprawdę nadzwyczaj wyjątkowymi duszami, które mają tyle do zaoferowania innym.

Gdy cykl ten dobiega końca, bądźcie świadomi, że odgrywaliście swoje życia po obu stronach dualności, co jest postrzegane jako konieczne doświadczenia w celu zrównoważenia obu energii. Być może wam już się to udało, ale nie pozwólcie swojemu umysłowi wynosić się nad tych, którzy są Ciemni.  Bądźcie współczujący i miejcie na uwadze fakt, że pozostają oni w dalszym ciągu iskierkami Światła i Miłości i mogą z powodzeniem powrócić do Światła. W rzeczywistości, jako że upadli oni niżej niż pozostałe dusze, w swoim czasie będą wspaniałymi przewoźnikami światła. Nie możecie znać ich karmy, więc okażcie im  zrozumienie w tym punkcie waszej historii.

Nie jesteście karani za swoje „grzechy”, lecz  dokonujecie zadośćuczynień, tak by w pełni zrozumieć  wpływ, jaki wasze działania wywołują na inne dusze. Może to być bardzo głębokie i bolesne, ale jest to jedyny sposób abyście przerobili swoje lekcje. Wszyscy mieliście do pewnego stopnia takie doświadczenia, tak więc teraz rozumiecie, dlaczego jest takie ważne, abyście pozostali nie-oceniający względem innych dusz. Proszę, róbcie wszystko, co w waszej mocy, by wybaczać krzywdy, których osobiście doświadczyliście i proszę nie dokarmiajcie energii nienawiści, jako że wgryzie się ona w wasze ciała i będzie powodować choroby. Będzie was  również powstrzymywało przed wzrastaniem jako że takie energie nie mają wstępu do wyższych wymiarów.

Jam Jest Salusa z Syriusza i to jest wszystko, co miałem wam dzisiaj do przekazania, więc skoncentrujcie się na waszym Świetle i Miłości a wszystko będzie dobrze.
Dziękuję Salusa.

Mike Quinsey,   28 października 2011

Tłumaczyła Emilka Wróblewska-Ćwiek

http://galacticchannelings.com/english/mike28-10-11.html

8 Komentarzy (+add yours?)

 1. Eve
  Paźdź 29, 2011 @ 10:29:59

  „..niektórzy z was zostaną rozpoznani przez swoje kosmiczne rodziny i odkryją, że ich przeznaczeniem po wypełnieniu ziemskiego zadania , jest powrót na planetę, która jest ich prawdziwym domem. Wiele różnych cywilizacji czeka na to, by móc czerpać i uczyć się z waszych doświadczeń, tak wielkim jest to czego dokonaliście. Być może teraz zrozumiecie, dlaczego jesteście dla nich tacy ważni. Nie każda dusza będzie miała za sobą doświadczenie wkroczenia w dualizm albo nie każda dusza sobie takiego doświadczenia życzy. Jesteście naprawdę nadzwyczaj wyjątkowymi duszami, które mają tyle do zaoferowania innym.” – miałam raz sen, byłam jakby w innym świecie, spotkałam się z małą dziewczynką ( wyglądała na 4-5 lat) przyprowadził ją jej tata, lecz jego nie widziałam, mówiła, że oboje z tatusiem czekają na mnie kiedy wreszcie wrócę do domu i bardzo tęsknią, usiadła na moich kolanach i objęła za szyję a ja nie mogłam przypomnieć sobie kim ona jest – ciekawe czy to było coś autentycznego? 🙂

 2. Ania
  Paźdź 29, 2011 @ 10:06:56

  Dziwne, bo na ogół w przekazach nie podają konkretnych dat !
  A tu naraz taka dokładna data…
  I to taka znamienna, zbieżna z innymi datami.

 3. ewa
  Paźdź 29, 2011 @ 03:31:00

  CUDOWNY PRZEKAZ! DZIĘKUJĘ.
  W ubiegłym tygodniu miałam sen, wszystko o czym pomyślałam stwarzało się na moich oczach. Bawiłam się tym, bardzo mi się to podobało, wiedziałam, że nadeszło coś, na co wszyscy tak długo czekaliśmy. Byłam bardzo szczęśliwa, nie mogłam uwierzyć, że to takie łatwe i dzieje się natychmiast! Było cudownie! Obudziłam się z uśmiechem na ustach w fantastycznym humorze!

 4. KOSMITA
  Paźdź 29, 2011 @ 02:10:41

  MŁODYM BYĆ AŻ DO KOŃCA TEGO WCIELENIA !!! TO JEST TO !!! 😀

  KOSMITA

 5. krutka
  Paźdź 29, 2011 @ 01:52:26

  Dziekujemy wszystkim tlumaczom za wspaniala prace!!! W moim przypadku nie bylo by wiekszego problemu czytac po angielsku, ale jednak jezyk ojczysty niesie za soba rowniez przekaz emocjonalny. Dziekuje z atego bloga, za to, ze w tym miejscu mozna sie naladowac pozytywnie na kazdy dzien. Dziekuje wszystkim, ktorzy te strone tworza.
  A ten przekaz, jak wiele innych, pokazuje nam, ze wkoncu nasze oczekiwanie zostanie nagrodzone zmianami na lepsze, na normalnosc. Hurrra!!!
  Pozdrawiam wszystkich brdzo serdecznie i wysylam mase usmiechow :-)))

 6. KOSMITA
  Paźdź 29, 2011 @ 01:43:01

  Ten przekaz jest całkiem sensowny. Ja to właśnie tak widzę. A w 11-11-11 spłyną tylko większe energie, więc nie oczekujcie jakichś tam spektakularnych zdarzeń.
  Energie te na każdego z osobna zadziałają inaczej, bo zależeć będzie ile kto zdoła jej przyjąć. Jesteśmy niczym kondensatory, o różnej pojemności i mocy, hehehe…

  Cieplutko Wszystkich pozdrawiam… :);)

  KOSMITA

 7. KOSMITA
  Paźdź 29, 2011 @ 00:49:08

  To PRAWDA! Mogę to potwierdzić. Ja już dawno zatrzymałem się na progu lat 35-40 i robię się coraz młodszy i sprawniejszy. Naprawdę! Warunek jest jeden! Trzeba się czuć młodzieńcem!!!

  KOSMITA

 8. Eryk
  Paźdź 29, 2011 @ 00:46:11

  Emilko ślicznie dziękuję za tłumaczenie całego przekazu duuużoo świetlistych promyków dla ciebie 🙂

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: