Regularnie Oczyszczamy Smugi Chemiczne

.

 dzięki Halinko za edycję

Można by się zastanawiać, dlaczego czasami różne źródła przekazów podają własne terminy oczekiwanych wydarzeń, a jednocześnie nie kwestionują tego, że daty te różnią się od podanych przez innych.  Chociaż na ogół niechętnie podajemy daty, to jednak od czasu do czasu okoliczności wymagają, aby dokładne daty były poznane, na przykład jak te dokładnie wskazane przez Boga. Powodem tych różnic jest istnienie różnych linii czasowych istniejących dla większości zdarzeń, co oznacza, że możliwy jest ​​więcej niż jeden wynik, więc ostateczna „poprawna” data dla was jest częściowo zależna od waszego wyboru. Dlatego niechętnie będziemy uznawali czyjś wybór za błędny, bo moglibyśmy wpłynąć w ten sposób na wynik i to mogłoby być uznawane za zakłócenie. Mimo iż wiele dat zostało podanych dla prawie wszystkich ważnych wydarzeń,  sugerujemy, abyście skupili się na takiej, która najbardziej spełnia wasze zrozumienie.

Finansowe happeningi nadal będą „wypełniać nagłówki” i za każdym razem będzie się wydawało, że sprawy mają się raczej gorzej niż lepiej. Nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zaskoczeni, jako że wysiłki są skierowane na utrzymaniu starych systemów zamiast podchodzenia do tych problemów w zupełnie nowy, odmienny sposób. Podstawowe przyczyny kryzysu są rozumiane przez niektórych ludzi, ale nie zawsze są oni w stanie wpływać na to, co się dzieje. Wymagane radykalne zmiany nastąpią dopiero wtedy, gdy stosowanie starych metod przestanie być realne. Zakres współpracy ze strony naszych sojuszników w innych krajach jest zachęcający, aby doprowadzić sprawy jak najszybciej do punktu, kiedy znacząca większość będzie wspierać konieczne zmiany, a wtedy wszystko pójdzie do przodu.

Ciemni nie mają już żadnych wątpliwości, że podchodzimy do tego poważnie, a ich pokonanie jest po prostu kwestią czasu.  Istoty ze Światła są cierpliwe i zdają sobie sprawę, że wybór odpowiedniego terminu jest związany z zastosowaniem aktu łaski, aby przejście ze starego do nowego było łagodne. Dzięki ciągle rosnącemu poziomowi energii i świadomości na Ziemi nie może być żadnych wątpliwości, że te zmiany są nieuchronne. Możemy mówić raczej o tygodniach niż o miesiącach i to pokazuje naszą wiarę w przyszłość. Jednak wolelibyśmy, abyście używali waszej własnej intuicji, ponieważ możecie być zaskoczeni jak często jest ona w stanie wyczuć prawdę.  W pewnym sensie dokładne daty nie są tak ważne, ponieważ gdy będzie się zbliżał termin zaistnienia zdarzenia i tak będziecie mieli tego świadomość.

W chwili obecnej zajmujemy się stałą obserwacją ziemskich wydarzeń, aby zapewnić, że nic co dotyczy ludzi, jak również natury, nie umknie naszej uwadze. Jesteśmy na waszym niebie z różnych powodów i regularnie oczyszczamy smugi chemiczne (chemtrails) i równoważymy wasze warunki pogodowe tak, aby utrzymać pory roku.  W dłuższej perspektywie będą się one stawały coraz bardziej umiarkowane, a po Wzniesieniu nie będą już niezbędnym czynnikiem wpływającym na produkcję żywności. Zmiany związane z przejściem do wyższego wymiaru w końcu będą tak zaawansowane, że warunki pozostaną na stałym poziomie. W rzeczywistości wasz organizm nie będzie już podlegał niszczącemu działaniu czasu, chorób lub innych czynników. Wzniesienie, jak to już rozumiecie, jest w toku, ale to jest dopiero początek z zakończeniem cyklu Dwoistości.

Tak mocno staramy się przekazać to, co przyniesie wam przyszłość, niestety nieraz słowa nas zawodzą. W celu zrozumienia piękna, harmonii i równowagi w wyższych wymiarach musicie się tam znaleźć.  Tak trudno naprawdę opisać, w jaki sposób ta energia pieści was i sprawia, że ​​czujecie się tak wspaniale. Zmęczenie jest czymś, czego doświadczacie na Ziemi, ponieważ wasze materialne ciało jest pozbawione energii, a to nigdy nie pojawia się w wyższych wymiarach, jako że nieustannie czerpiecie z energii znajdującej się wokół was. Tam nie ma tych wszystkich ziemskich problemów związanych z posiadaniem fizycznego ciała. Zapędziliśmy się nieco do przodu, ale wszystkie te zmiany czekają was w odpowiednim czasie.

Dla osób starszych spośród was, które się wznoszą, będzie to oznaczało znacznie więcej, bo jak to się zazwyczaj dzieje, gdy przechodzicie od śmierci do Poziomów Astralnych, będziecie w stanie szybko przenieść się poprzez myśl do młodszego ciała bez efektu starości.  Możecie stopniowo połączyć obrazy korzyści wynikających ze Wzniesienia i chyba najbardziej przydatna będzie zdolność do „rozmawiania” z każdym za pomocą telepatii, niezależnie od odległości. Czasem doświadczacie tego bez swego aktywnego udziału, gdy wydaje się wam, że wasz własny głos mówi do was.  Kolejnym ułatwiającym życie gadżetem będzie tłumacz głosowy, który pozwoli wam rozumieć każdy język, jak swój własny. Niektóre z naszych technologii są tak zaawansowane, że uważacie je tylko za możliwości, ponieważ jeszcze nie macie wystarczającej wiedzy, aby sami je zrobić. To właśnie w tym będziemy mogli umożliwić wam zrobienie milowego kroku do przodu i wprowadzimy was na nasz poziom egzystencji.

Rozmawiamy o nadchodzących ekscytujących czasach, ale weźmy pod uwagę, że przede wszystkim będą one uwolnieniem się z niewoli, i że tak właśnie musi być. Jednak to nie jest tak, że zamieniacie jedno życiowe doświadczenie na inne, będzie o wiele lepiej.  To jest to samo, co ​​zostawiliście za sobą eony czasu temu, aby doświadczać czasu i przestrzeni w Dwoistości.  Naprawdę zasłużyliście na prawo do wyjścia z niego i jako cywilizacji uda się wam w końcu pokonać przyciąganie niższych energii.  Zajęło wam to wiele czasu, ale to wszystko dość szybko pójdzie w zapomnienie, ponieważ zostawicie to za sobą i będziecie cieszyć się nowym życiem.

Jestem SaLuSa z Syriusza i chciałbym przypomnieć, że niektóre z naszych mniejszych Statków Matecznych są ustawiane nieco bliżej Ziemi, co pozwala nam dotrzeć do was znacznie szybciej na naszych statkach skautach.  Konieczność śledzenia ciemnych i ich działalności jest niezbędna w tych ostatnich etapach prowadzących do ich usunięcia. W ten sposób możemy zapobiec ich próbom spowodowania poważnego incydentu opóźniającego zakończenie ich czasu.  Wierzymy, że są wystarczająco pozbawieni mocy, co przeciwdziała takiej możliwości, ale zachowujemy czujność i koncentrujemy się na naszych zobowiązaniach wobec was. Prowadziliśmy was i chroniliśmy przez wiele, wiele lat i świadomość, że pomogliśmy wam osiągnąć wasz cel, jest dla nas bardzo satysfakcjonujące. Patrzyliśmy na was, jak na naszą rodzinę, która nigdy nie była oddalona w żadnym momencie. Wkrótce będziemy jeszcze bliżej, aż do Pierwszego Kontaktu, gdy będziemy naprawdę między wami. Zostawiam was z myślą, że jeśli wybraliście wzniesienie się, nie ma znaczenia, czy jesteście na Ziemi, aby to przeżyć, bo i tak to nastąpi. Każda dusza ma wolny wybór, będzie mogła w pełni zrozumieć jego znaczenie.

Dziękuję SaLuSa, 14 pazdziernik 2011
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Tłumaczenie Grażyna, edycja Halina

14 Komentarzy (+add yours?)

 1. Lucy,monika
  Paźdź 29, 2011 @ 05:14:00

  Słowa Jezusa-Bogami jesteście- są już dla nas,czytelników tej strony,na pewno jasne i zrozumiane. Jednak trzeba pamiętać,że przez wieki byliśmy okłamywani i kodowani by być niewolnikami ciemnych. To się już kończy, ludzie się budzą, lecz należą się,(ja tak uważam) szacunek dla wszystkich mistrzów którzy przez wieki schodzili na Ziemię, by przekazywać ludziom Prawdę, takim był również Jezus i nie tylko. Również nasza Kosmiczna Rodzina pomaga nam i asystuje w procesie Wzniesienia. Przecież nie każdy tak sam z siebie obudził się. Ja sama,gdybym jakiś czas temu nie przeczytała wielu wspaniałych książek i „przypadkiem” w jakiś „dziwny” sposób nie znalazła tej strony, pewnie byłabym daleko w tyle,..oj,chyba bardzo daleko… Dlatego dziwi mnie,gdy czytam w komentarzach, jak to niby „kosmici”(nie lubię takiego słowa)czy „jacyś” mistrzowie sterują ludźmi. Oni nie sterują lecz pomagają nam. Oczywiście jak już pewno wszyscy tutaj się orientujemy,do niektórych przekazów trzeba podchodzić ostrożnie, czytać i słuchać sercem. Ja osobiście odrzucam to,co budzi we mnie jakikolwiek lęk. Ale w większości na pewno i przekazy i mistrzowie,którzy się pojawiali ,a nawet i w obecnych czasach też są na Ziemi, na pewno są nam bardzo pomocni. Przecież tak wielu ludzi żyje w iluzji, i trzeba im pomóc, nie każdy sam potrafi otworzyć się na Prawdę.I powiem raz jeszcze- ja pewnie tej Prawdy nigdy bym nie poznała,gdyby nie ta strona, i nie uważam że ktoś tu steruje, mamy jedynie dużą pomoc w zrozumieniu kim jesteśmy . A jeśli już ktoś tak na 100% uważa że już wie wszystko i każdą informację ma w swym sercu,to nie musi czytać tej strony a potem to krytykować, bo to już chyba nazywa się ocenianie. A przecież najważniejsza jest miłość jak i nieocenianie innych. Pozdrawiam Wszystkich Z Miłością.

 2. Iemand
  Paźdź 28, 2011 @ 15:14:45

  dzięki Grzegorz za fantastyczny wpis 🙂

 3. Oualander
  Paźdź 28, 2011 @ 14:53:18

  Racja Grzegorz, Bóg zawiera w sobie wszystkie aspekty stworzenia inaczej z definicji nie byłby Bogiem, Człowiek jako istota fizyczna obdarzona jego cząstką posiada w sobie taki sam potencjał, ażeby to zrozumieć oraz doświadczyć, wpierw należy pokochać siebie, nie czekając na kosmitów oraz innych zewnętrznych zbawców.

 4. Danon
  Paźdź 28, 2011 @ 11:21:59

  Niebo czyste, wkoncu można po oglądać gwiazdy 🙂

  • Danon
   Paźdź 28, 2011 @ 13:30:42

   Wyszedłem dzis o 22, na zachodzie 2 punkty unoszące sie lekko bardzo jasne, jeden troszke mniej jasny , leceli w parach przez 30 sekund , potem zaczeły pomału znikać , pięnky pokaż statków 🙂

 5. Eryk
  Paźdź 28, 2011 @ 08:19:37

  czy mógłby ktoś przetłumaczyć ten fragment ??? jak coś to tu jest mój email eryk137@o2.pl

  Some of you will be identified by your Space family, and find that you arranged to return with them to your home planet after your Earth journey was completed.

  będę bardzo wdzięczny 🙂 a to jest link z całego przekazu http://galacticchannelings.com/english/mike28-10-11.html

 6. Iemand
  Paźdź 28, 2011 @ 08:13:47

  love love love. Przesyłam wszystkim czytelnikom jak najwięcej miłości…
  Może zróbmy jakąś medytację 11.11.11, coś wspominano o wadze tej daty w przekazach. Również około 11.09 mówiono jak ważnych jest kolejnych 60 dni, tak jakby 11.11.11 kończył się jakiś kolejny etap przygotowań do Wzniesienia. 11 w numerologii oznacza ważną, duchową, dualną energię…

  Jeszcze raz pokłony dla Krystal i moc miłości dla wszystkich z was.
  Nie komentowałem przez połowę roku, od tej pory tak wiele się zmieniło w moim życiu. Byłem na duchowej wyprawie w Azji, spędziłem trochę czasu w klasztorze. Przepiękne doświadczenie… I to poczucie oczyszczenia. Niesamowite. 🙂

 7. Grzegorz
  Paźdź 28, 2011 @ 06:54:12

  Bóg jest wszystkim i jasnym i ciemnym,naszą ciemna stronę niech każdy rozpozna sam w sobie ,niech zauważy czym emanuje? Czy to są uczucia po stronie strachu ,czy miłości. Ciemna strona jest też od Ojca ,abyśmy mogli wybrać łatwiej to czego chcemy doświadczać. Duch ludzki jest tak potężny, że ma wszelkie dary Boga,wystarczy tylko je wyzwolić. Wszelka forma walki,śledzenia ciemnych ,jest iluzją dawaną nam dla naszej nauki. Otwórzcie i napełnijcie serca darami boskości naszej ,zamiast się zachwycać że kosmici za nas zrobią robotę. Nie potrzebne nam są żadne urządzenia techniki,gdyż przez nasze serce możemy rozmawiać z kimkolwiek,również z Bogiem którym jesteśmy.To nasze pomieszanie języków,ucieczka ,racje i walki umysłu. Te istoty doskonale o tym wiedzą. Dlaczego nie dają wam Prawdy o naszej boskości? Wszystko jest bardzo proste,komu zależy aby to komplikować?Czyż nie uczył was Brat nasz Jezus że bogami jesteście,a ja Ojciec to jedno jesteśmy?
  Otwartym czystym sercem łatwo zobaczycie kto daje przekaz i kto pobiera waszą energię?Dając jemu uwagę dajecie ja komuś,zamiast sercu swemu.Czas przedszkola człowieka minął,pora zdawać egzaminy i decydować o swej boskości ,czy tez że grzeszny i sługą jestem.. Wybór należy do każdego z nas. Czyż nie widzicie że tworzycie kolejny kościół i dalej szukacie po za sobą Boga w danych wam za naukę mistrzów itd.Kochajcie ich pomoc,lecz najpierw bardzo pokochajcie swoje boskie istoty którymi jesteście,wówczas dopiero będziecie w stanie mieli co dać innym.Możecie połączyć się sercami naszymi a one obudzą się w boskości naszej,naszej jedności.
  KOCHAM WAS

  • Dorota
   Paźdź 28, 2011 @ 11:17:09

   Tak sobie myślę o czym napisałeś i wydaje mi się, że zwracasz uwagę na bardzo istotną sprawę: gdzie my jesteśmy i jacy jesteśmy. Wszyscy jesteśmy dziećmi Stwórcy i chcemy być do niego podobni, ale nasze EGO, czymkolwiek ono jest przeszkadza nam być szczęśliwymi. To nasze EGO jest tym, co oddala nas od naszego własnego szczęścia i ono jest tym obszarem, w którym nie znajdujemy tej MIŁOŚCI, która na nas czeka. Myślę, że Bóg nie jest i jasnym i ciemnym. On jest tylko jasnym, a ciemność stwarzamy sami, gdy wykorzystując naszą wolną wolę chcemy „na siłę” stać się podobnymi do Niego „stwórcami”.
   Pozdrawiam Ciebie i oczywiście Krystal i Wszystkich tutaj zaglądających.
   Też Was kocham!

   • Grzegorz
    Paźdź 28, 2011 @ 12:41:18

    Ty myślisz, a ja już wiem,ale jesteś blisko,.jednak myśląc dajesz władzę ego.Odblokuj się na drugą połowę Boga tą ciemną to się rozjaśni. Bóg jest wszystkim,dał nam wszystko do wyboru i nauki naszej.My nim jesteśmy a on nami,warto przyjąć go w całości a nie tylko w połowie.Tak dalej będziemy dawali się utrzymywać po stronie strachu różnym religiom. Negując niektórzy ciemność i chcąc z nią walczyć,nie uznając jej. Nie uznają siebie i chcą walczyć z sobą, czyli z Bogiem którym jesteśmy. Prosto powiedziawszy jak nasz Ojciec jest miłością to i my nią jesteśmy. Bóg kocha wszystkie swoje dzieci i ich role,karmy. Tak i my kochajmy wszystko i wszystkich,miłość nie ma warunków ,wybrzydzania. Kochana Doroto jeśli nie uznajesz Czarnych barw Boga nie obdarzasz ich miłością za ich prawdę o nas, to prosisz się o lekcje ich poznania. Kto ma do przerobienia lęki dostaje ich do oporu darem miłości aż się nauczy itp.Warto czasem wybrać samemu jak doświadczać rzeczy które sami sobie stworzymy dla naszej nauki. Ten etap nauk na Ziemi tak cudownego uczenia Rozróżniania Prawdy od iluzji kończy się i duszyczki które tego nie nauczą się odejdą do nie tak przyjemnych światów jak Ziemia która zaczyna być dla mistrzów,którzy będą uczyć się Prawdy. Czwarta gęstość już istnieje w niektórych z nas. Gaja też przeszła kolejne przeobrażenia, tak i każdy z Was może o tym przejściu zadecydować,miast szukać kolejnych istot które będą go wodzić po za siebie. Zmieniając siebie zmieniasz świat,dajesz dar jedności którą jesteśmy. Ja już wiem że jestem Bogiem,a Ty zdecydujesz sama. Kocham Cię Grzegorz

  • K
   Paźdź 28, 2011 @ 11:33:02

   Grzegorz,
   Trafnie to ujales. Dla mnie jest to wizja swiata z perspektywy Ducha, gdzie wszystkie
   aspekty swiata wewnetrznego i zewnetrznego sa zjednoczone w jedna Calosc. To znaczy ze nie istnieje nic na zewnatrz co nie mialoby zrodla w wewnatrz jednostki.
   Znaczy to tez ze z tej perspektywy to wlasnie my sami stworzylismy rzad i korporacje… i to wszystko jest jakoby zawarte i wynikiem naszych ciemnych czesci
   wewnatrz nas i ze rozwiazanie oczywiscie moze jedynie wyniknac z „przerobienia” tych wlasnie ciemnych zakamarkow naszego wnetrza.
   Jest to oczywiscie calkiem inna wizja swiata od wizji z perspektywy ego. To znaczy ze gdy patrzysz na swiat z perspektywy separacji to widzisz jedynie siebie samego otoczonego przez ciemnosc…sytuacja krytyczna bez rozwiazania!
   Patrzac przez ego okulary oraz zyjac w zaleznosci od rzadu czy korporacji…niestety oddajemy swa energie a oni zeruja na tym.

   Pokochanie siebie… a przede wszystkim swoje ciemne strony ale tez odpuszczenie ich i w koncu Zjednoczenie siebie samego w Jednolita Calosc pozwoli na zatrzymanie energji przy sobie. Jednosc ta pozwoli stawic czola najwiekszej burzy.

  • ada
   Paźdź 28, 2011 @ 12:46:16

   Grzegorz słusznie zauważył:
   „Te istoty doskonale o tym wiedzą. Dlaczego nie dają wam Prawdy o naszej boskości? Wszystko jest bardzo proste,komu zależy aby to komplikować?”
   Wszystko czego potrzebujemy jest w Nas.
   Kiedy dojdzie do pierwszego oficjalnego kontaktu,mam nadzieję,że ludzie
   będą patrzeć na nich jak na równych sobie braci ,a nie jak na bogów,
   których trzeba czcić.To już przerabialiśmy.

 8. Danon
  Paźdź 28, 2011 @ 05:44:57

  Piękny przekaz 😀

 9. Michał
  Paźdź 28, 2011 @ 00:27:51

  Witajcie wszyscy
  Nasz miły SaLuSa pisze miedzy innymi o kontroli pogody.
  Wczoraj po południu wyszliśmy z żoną na spacer do parku. Moja żona czuła to wyraźnie, ja też, może trochę mniej. Dawało się wyczuć w całej otaczającej nas przyrodzie i na niebie jakiś niezwykły spokój – taką dobrą energię.
  Jesteśmy coraz bliżej tej Wielkiej Przemiany. Dają się odczuć już jakieś pierwsze drobne symptomy tego co ma nastąpić. Czekamy z niecierpliwością. Marzą nam się uzdrowione, odmłodzone ciała w tym Nowym Świecie (mamy już swoje latka i te ciała trochę dają się nam we znaki).
  Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich czekających tak jak my…

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: