Co wybierzesz dla siebie?

.

.

Wydaje się, że ostatnio wielu z was siedzi lub stoi, oczekując od „nas”, przebywających w sferach duchowych, byśmy zaczęli wam mówić, co możecie zrobić, aby wywiązać się w tym życiu ze swoich duchowych umów. No cóż, to oczekiwanie skończyło się.
Ważne jest, byście wiedzieli, że nadszedł czas na wybór tego, czego najbardziej pragniecie. Wszystko, czego mieliście się nauczyć, przychodząc na Ziemię oraz wszystko, co mieliście zrobić w ramach waszego kontaktu z boskością, dopełniło się. Niektórzy nazywają to wyczyszczeniem karmy. Spłata  jest zakończona i nadszedł czas, aby przejść do etapu, kiedy robicie wszystko, co można, by rozwijać się i cieszyć życiem, jakiego pragniecie.
Przed wami stoi wybór, zdecydujcie, czego oczekujecie od dni, które nadejdą. Poświęćcie nieco czasu na zastanowienie się nad swoimi pragnieniami i zacznijcie działać w taki sposób, by pokazać nam w duchu swoje prawdziwe pragnienia życiowe.
Wielu z was mówi coś, a robi co innego, więc przesłania na temat waszych pragnień, które od was otrzymujemy, są zagmatwane i nie mamy pewności, w jaki sposób was wspierać. Na przykład, nasza pisarka chce pracować w domu i wykonywać pracę, którą uwielbia robić, a jednocześnie ciągle wertuje oferty pracy, szukając odpowiedniego zatrudnienia. Przez to nie jesteśmy pewni, co ona naprawdę chce robić. Czy chce pracować w domu, czy poza domem?
Dopóki nie ma zgodności pomiędzy waszymi działaniami i deklarowanymi pragnieniami, jest mało prawdopodobne, by to, co przejawicie w obliczu wszechświata, było jasne i oczywiste. Nadszedł czas, aby to zmienić.

Jeśli czegoś naprawdę chcecie, niechaj wasze czyny, myśli i słowa, które wypowiadacie pokrywają się z tym pragnieniem.  Jeśli pragniecie pracować w domu, oczekujemy od was, abyście coś zrobili, wiedząc, że wspólnie tworzymy wraz z wami idealne przyszłe życie.
Dajcie nam znać, czego chcecie i podajcie warunki pracy, odpowiadając na następujące pytania:

Ile dni w tygodniu oraz ile godzin dziennie chcę pracować?
Jaki rodzaj pracy chcę wykonywać?
Z kim chciałbym współpracować?
Jakie proporcje czasu wolnego i czasu pracy chciałbym zachować?
Ile chciałbym zarabiać?
I tak dalej …

Podajcie nam szczegółowe informacje na temat swoich prawdziwych pragnień, ale pozostawcie je otwarte, abyśmy poprowadzili was do czegoś jeszcze większego, co może się dokonać poprzez dodanie do waszego pragnienia takiego rozszerzenia: „to lub coś jeszcze lepszego”.  Dzięki temu będziemy mogli z wysokości przyciągnąć dla waszych dusz możliwe sposobności i przysłać wam myśli oraz ludzi, którzy przeniosą was do miejsca, o jakim teraz możecie tylko pomarzyć.
A zatem, uczyńcie swe działania zgodne z waszymi życzeniami:

Jeśli chcesz pracować w domu, przestań szukać zatrudnienia poza domem;
Poświęć czas na przygotowanie tej ​​nowej wizji swojego życia;
Wykonuj zadania, które zbliżają cię do realizacji twoich pragnień;
Mów o swoim pragnieniu, jakby już się urzeczywistniło – ponieważ jest ono w sferze tworzenia;
A jeśli zdarzy się, że będziesz się zastanawiać, czemu twoje pragnienie nie realizuje się – powstrzymaj się od takiego myślenia i pomyśl, jak to cudownie, gdy ma się to, czego się pragnie;
A co najważniejsze – poproś przewodników i aniołów o pomoc w przejawieniu się tego, czego pragniesz, ponieważ my nie możemy samowolnie ingerować i pomagamy tylko wtedy, gdy jesteśmy o to poproszeni.  Będziesz zaskoczony, ponieważ pomoc przyjdzie do ciebie na wiele sposobów – dopóki będziesz otwarty na przyjęcie tej pomocy

Przyszedł czas podejmowania decyzji w miarę jak przemieszczacie się do nowego sposobu bycia. Skala jest wyznaczona, karma została wyczyszczona, lekcje zostały przerobione i nadszedł czas, aby podjąć się roli współtwórcy swojego życia – współtwórcy w tym sensie, że podejmuje się decyzje o tym, czego się pragnie i prosi nas o pomoc, aby marzenia urzeczywistniły się.
Dlatego nie mówimy, co należy zrobić, ale wspieramy w tym, co mówi się do nas o swoich pragnieniach poprzez słowa, myśli i działania.

Tak więc, co wybierzesz dla siebie?

Wiadomość od Pani Słońca*)
Sheryl Pedersen, 25.09.2011

Przetłumaczyła Anna Bogusz Dobrowolska

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/09/what-are-you-going-to-choose-for.html

2 Komentarze (+add yours?)

  1. mira69
    Paźdź 28, 2011 @ 09:48:22

    Droga Halinko ,może rozwiniesz temat, masz jakieś pozytywne doświadczenia ?

  2. Halina
    Paźdź 27, 2011 @ 12:09:02

    To się już dzieje ❤

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: