Płomień Zmartwychwstania

.

Jest to druga część sesji czanelingowej.  Link do pierwszej części: Świątynia Niebiańskiej Harmonii

.

.

Sananda (Jeszua)

Dobry wieczór wszystkim, jestem Sananda, wasz brat w Świetle.  Czyż nie jesteście zadowoleni, że tu jesteście?  Czy wiecie, że właśnie przeżyliście niezwykłe doświadczenie?  Istotnie, poprosiliśmy o specjalne zezwolenie dzisiaj dla waszej grupy tak, żebyście mogli spotkać się twarzą w twarz z Płomieniami waszego Świętego Serca, które są ściśle związane z waszym życiem, z Istotą Światła, którą wy jesteście.  Oni przygotowywali się do tej wymiany energii przez kilka dni.

Dla tych, którzy robią wiele, dajemy wiele.  Zapewniamy wszelką możliwą pomoc dla naszych pracowników światła, którzy obecnie chodzą po tej planecie.  Ten rok jest szczególny dla ludzi i Ziemi. Jest to rok przebudzenia i ponownego połączenia się z tym, kim jesteście.  Czy nie wyczuwacie żadnych zmian w swoich uczuciach w ostatnich tygodniach: może to moc, która była już w was i stała się bardziej świadoma, bardziej przejrzysta i silniejsza kierując wami, bardziej wiarygodna?  Czy wyczuwacie to?

Nasiona, które zasadziliście w waszych sercach lata temu zaczynają ożywać, moje dzieci.  Zaczynają wschodzić.  Nagromadziliście w ciągu tych tysięcy żyć dużo odwagi, wytrwałości, nieustępliwości, a także dużo miłości, wiedzy i cech, których jeszcze nie podejrzewacie u siebie.  Wkrótce te cechy rozwiną się w was, ponieważ będą one wam potrzebne.  Wszystko zostało przemyślane i wasze Wyższe Ja przygotowało doskonały plan dla każdego z was.

Zdacie sobie sprawę, że jesteście silniejsi, że będziecie mogli afirmować swoje Światło w obliczu Światła innych, bez lęku i wątpliwości.  Nowe zapewnienie będzie przejawiać się w was, gdy będziecie odczuwać coraz bardziej, że weszliście na prawdziwą drogę, tę którą wybraliście.  W końcu uznacie, że jesteście wartościowymi istotami, że naprawdę macie te cechy, aby pomóc sobie i swojemu otoczeniu.  Wasza rodzina, przyjaciele wkrótce potrzebować będą waszego Światła, odwagi, waszego spokoju, waszej wizji życia, waszego sposobu patrzenia na siebie, na nich i na to, co jest wokoło was.

Możesz zauważyć, że nie ma zbyt wiele kontroli nad tym co jest wokół ciebie.  Kontrola jest coraz mniej skuteczna.  (Śmiech …)  Ego traci przyczepność na wydarzenia wokół ciebie i w tobie, bo już nic nie da się kontrolować.  Ziemia robi to, co chce, a ludzie są zobowiązani się przystosować.

Na wiosnę, w tej równonocy, którą właśnie obchodzono na tej planecie, Płomień Zmartwychwstania jest narzędziem pełnym mocy.  Używałem go intensywnie w moim ostatnie wcieleniu.  I testowałem. Patrzyłem na niego ze wszystkich stron.  Ważyłem go, mierzyłem go.  Żyłem z nim, czułem go.  Na wiosnę ten Płomień przenosi się do ciała Ziemi na wszystkich poziomach.  On pomnaża się w celu wsparcia regeneracji przyrody, drzew, kwiatów.  On budzi zwierzęta, owady, ryby.  On budzi wszystko wokół was, aby umożliwić powstanie nowego życia.

Możesz użyć tego Płomienia, aby wskrzesić doskonałość, którą jesteś, wskrzesić te święte atrybuty, które są nadal uśpione w tobie.  Wskrześ te wspomnienia o sobie, które są w twoim Świętym Sercu. Wskrześ doskonały obraz ciała, którego używasz w każdej chwili.  Możesz  tym jednym Płomieniem, uwiecznić atomy, które tworzą twoje fizyczne ciało poprzez przyciągniecie do nich Świętego Boskiego Światła, Wieczności.

Od życia do życia, od wcielenia do wcielenia, masz zgaszone światło w komórkach.  Masz spadek wskaźnika wibracji atomów, które tworzą twoje komórki, twoje wspomnienia, twoje myśli, energii, które żyją w tobie.  Czujesz się oddzielony, usunięty z natury.

Płomień Zmartwychwstania jest pełen mocny … jak bomba.  Może zetrzeć na proch wszystko, co jest poniżej Czystego Światła w twojej strukturze na wszystkich poziomach, od ciała fizycznego do wszystkich ciał subtelnych.  Ten Płomień dosłownie wskrzesza Światło.  Poprzez podniesienie wibracji, wszystko, co zapobiega manifestacji tego światła wewnątrz ciebie będzie usunięte i tylko światło pozostanie.  Tak więc rada, jaką mogę dać, to używaj go codziennie we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Ten płomień nie jest ci dobrze znany.  To tak, jakbyś siedział obok skarbu i go nie zauważał.  Jest to skarb, który może dosłownie zmienić nie tylko twoje ciało fizyczne, ale także wszystko wokół ciebie: twój sposób myślenia, sposób analizy, to co czujesz, nawet spojrzenie na życie.  Możesz poprosić ten Płomień, by wskrzesił twoją nieskończoną ufność w moc życia.  Wskrześ swoją absolutną wiarę w moc Boga, który żyje w tobie.  Wskrześ wspaniałą i niezwykłą cierpliwość, której potrzebujesz aby całkowicie zaakceptować swoją boskość.  Wskrześ swoją boską radość, która może w końcu znajdzie swoje miejsce w tobie.  Wskrześ w sobie Serce Światła, Istotę Światła, którą jesteś.  Wskrześ w sobie Chrystusa, którym jesteś.

Rano, jeśli poprosisz Płomień Zmartwychwstania, aby odnowił twój sposób patrzenia na wszystko wokół, możesz bardzo szybko nabyć nową wizję życia: w ciągu kilku dni, kilka tygodni w zależności od twego zaangażowania.  Zmienią się połączenia w twoim mózgu, w celu umożliwienia uchwycenia linii światła w harmonii z Nową Ziemią.  Możesz uczynić swoje życie magicznym, świętym, boskim, pełnym radości, z fantastycznymi niespodziankami.

Możesz wskrzesić zaufanie do wszechświata, bezwzględne zaufanie w Chrystusowe  Serce w tobie.  Co się stanie, jeśli masz całkowite zaufanie do życia?  Będziesz mógł otworzyć na oścież drzwi do Świata Światła.  Będziesz w 5-tym wymiarze.  Będziesz mógł komunikować się ze wszystkim wokół ciebie w świetlisty sposób.  W Światach Światła mamy absolutne zaufanie we wszystko co nas otacza:  zwierzęta, rośliny, kamienie, kryształy.

Mamy absolutne zaufanie do życia, do przyrody.  Jesteśmy głęboko, święcie przekonani, że wszystko jest doskonałe, wszystko jest w porządku i dobrze.  W naszych sercach nie ma wątpliwości.  Jest zaufanie.

Grupa –   Gdy coś pójdzie nie tak, mówię: „Ja jestem Zmartwychwstaniem i Życiem poza wszystkimi pozorami. ” To działa, ponieważ jest bardzo silne.  Aurelia (która za życia czanelowala Adamę z miasta Telos, przyp. Krystal), podczas swojej wizyty w Montrealu, powiedziała:  „Powtarzaj to zdanie. Zanurz się w tym zdaniu:  „To jest powolne, ponieważ mamy twarde głowy, ale to w końcu zrozumiemy. Dziękuję!”

Sananda –   Zrozumiałeś, bardzo dobrze!  Gratulacje!  W zastosowaniu zdajemy sobie sprawę z prawdziwej dyscypliny.  Czy znacie to powiedzenie?

Grupa –   „uncja praktyki jest warta tonę wiedzy”.

Sananda –  Bardzo dobrze!  Jedną z największych przeszkód, z którą nasi bracia i siostry Ziemi mają się zmierzyć jest dyscyplina, aby zawsze kontynuować, powtarzać i powtarzać aż cel zostanie osiągnięty. Często zauważamy, że nasi bracia i siostry są „całkowicie podekscytowani”, gdy dajemy im nowe narzędzie, ale „całkowita ekscytacja” trwa tylko kilka … godzin … dni … tydzień w większości.  Z Płomieniem Wskrzeszenia, można pracować nad tą świętą i wspaniałą wytrwałością i dyscypliną, które są w tobie.  On może pomóc ci osiągnąć ten niezwykły moment chwały, kiedy możesz połączyć się z tą częścią siebie, którą ty nazywasz Bogiem, Wiecznością, Czystą Miłością, Czystym Światłem które zna tylko doskonałość.

Ten wymiar, w którym się znajdujecie wibruje powoli i wszystko dzieje się powoli.  Sadzicie nasiona i następnego dnia nie wyciągacie rąk, aby zerwać owoce, prawda?!  (Śmiech …)  Wymiar ten jest powolny, ale musimy go kochać.  Jest to jeden z największych mistrzów, który istnieje w całej Kreacji. Wymiar ten jest naprawdę wyjątkową i świętą szkołą.  Doceńcie to, mimo że jest czasem bardzo trudny.  Pozwoliło wam to wypolerować każdy aspekt, fasetę waszego wewnętrznego diamentu przez miliony żyć.  Będziecie mile zaskoczeni jej pięknem, kiedy połączycie się ze Światłem, którym jesteście i zobaczycie ten diament.  Ale musimy kontynuować.  Nie ma żadnych magicznych formuł.

Mógłbym dać wam wszystkim deszcz Światła tak, że moglibyście obudzić się w 5-tym wymiarze jutro rano. Byłoby to niezwykłe, czyż nie?  Ale czy nie bylibyście wtedy pomieszani!  (Śmiech … ..)  To jest powód dlaczego te potężne drobne narzędzia, które mają związek z wymiarami Światła są wam dawane.

Jak tylko zawołacie Płomień Zmartwychwstania, aby pomógł wam wskrzesić waszą wizję życia, wasze zaufanie do życia, jesteście prawie przetransportowani globalnie w Królestwo Płomienia Zmartwychwstania.  To nie jest tylko myśl, która przecina wasz umysł.  Nie!  Możecie czuć całe swoje ciało, całą swoją istotę promieniującą światłem, wibrującą przebudzeniem, wibrującą zmartwychwstaniem.  Tempo waszych wibracji zmienia się. Nie chodzi o to, by mówić: „Płomieniu Zmartwychwstania, wskrześ wiarę w życie, zmień moje nastawienie do życia”  i mieć 150 żądań, jeden po drugim.  Nie!  Wystosuj jedną prośbę:

„Płomieniu Zmartwychwstania, ogarnij moje zaufanie.
Przekształć to tak, aby moje zaufanie do życia mogło być doskonałe, prawdziwe, wieczne, pełne miłości!
Niech ono zamanifestuje swoją doskonałość we mnie i wokół mnie. „

Następnie zatrzymaj się i poczuj jak Płomień Zmartwychwstania ożywia twoją wiarę w życie, nie tylko w ciele, ale w twoim sercu i w całej twojej istocie.  Poczuj tę falę przechodzącą poprzez wyrównującą się całą energię w tobie, zaczynając od twojego Serca.  Kiedy wibracje zatrzymają się, wiesz, że Płomień Zmartwychwstania przyszedł do ciebie, że praca jest wykonana.  Że otoczył cię i przetransformował.

Możesz robić to ćwiczenie rano, po przebudzeniu.  W ciągu dnia, po prostu trzeba myśleć o energii, która przeszła przez ciebie rano.  Szybko, pomiędzy dwoma telefonami w biurze, przenieś się ponownie w tę energię.  Można to zrobić 6 do 7 razy dziennie. Rozwiń nawyk pracy z Płomieniem Zmartwychwstania jako drugą naturę.

Można zastosować Płomień do wszystkich poziomów swojego życia, we wszystkich dziedzinach, z rodziną, przyjaciółmi,  z pracą, ze Stanami Zjednoczonymi, innymi krajami, planetą, twoimi wierzeniami.  Wiesz, że wszystkie twoje przekonania są zabarwione całością wcieleń, których doświadczałeś, wszystkimi emocjami, jakie odczuwałeś, ze wszystkimi drogami życia, którymi kroczyłeś.  Te przekonania często ograniczają cię.

Więc dlaczego nie poprosisz Płomienia Zmartwychwstania, aby otworzył twój umysł na wszystkie linie Światła pozwalające na kontakt z całym życiem, całą świadomością światła.  Pozwoliłoby to na pracę z nowym spojrzeniem, nowym myśleniem, nowymi emocjami, nowym ciałem.  Tak!  Płomieniem Zmartwychwstania można odnowić organizm do jego oryginalnego obrazu.

To narzędzie, im bardziej będziesz go używać, tym więcej nauczy cię, bo Płomień ten jest także energią. Jest świadomy!  To tak, jakbyś mówił do części Stworzenia, części Ojca-Matki Boga specjalizującego się w perfekcyjnych obrazach, idealnego pierwotnego światła, które zawraca każdy atom do jego pierwotnego światła.

Kiedy go wezwiesz, to ogarnie cię natychmiast.  Przejawia się przez ciebie, wokół ciebie i w tobie. Analizuje cię.  A jeśli rozmawiasz z Płomieniem Zmartwychwstania jako świadomości, on będzie twoim przewodnikiem.  On nawet daje ci ćwiczenia, które pozwalą ci na wykorzystanie jego pełnej mocy.  On będzie robił to w bardzo usystematyzowany, delikatny sposób, ponieważ zna twoje mocne strony i twoje słabości.  On pokieruje cię do przekształcenia twojego życia z wdziękiem i łatwością, abyś przemienił swoją naturę 3-go wymiaru do natury 5, 6, 7 wymiaru.

Płomień Zmartwychwstania jest bardzo wielkim mistrzem, do którego należy podchodzić z szacunkiem i miłością . A jeśli twoja pasja jest prawdziwa i realna, Mistrz może nawet zmaterializować się przed tobą. Mistrz pojawia się przed sercem czystym, szlachetnym i żarliwym.

Bardzo rzadko to się zdarza, ale jeśli odnosisz się z miłością i  z dyscypliną, ta Świadomość może pojawić się przed tobą.  Nie mówię tych słów, aby nęcić was bez szacunku.  Nie!  Jest to rzeczywistość, którą znamy w Świecie Światła.  Cała Świadoma Energia żyje.  Posiada kształt, muzykę, kolor, dźwięk, zapach i Płomień Zmartwychwstania jest żywą świadomością.  To jest jak wołanie części Boga, aby pomógł wam w waszym przebudzeniu.  To nie jest coś, aby podejmować pochopnie.

Mistrz jest Mistrzem Miłości.  Wszystkie Płomienie są Mistrzami Miłości.  Wszystkie płomienie są energiami, świadomością, z jaką można utrzymywać dialog.  Kiedy mówisz do nich, one słuchają, ponieważ Płomienie są w całej Kreacji.  Są one częścią struktury Stworzenia.  Wspierają one wszystkie stworzenia i kiedy mówisz do Płomienia Zmartwychwstania, jesteś w kontakcie ze Stwórcą, Wielkim Centralnym Słońcem, Ojcem-Matką Bogiem.  Jesteś w kontakcie z jedną z jego energii o wysokiej czystości, o wielkiej mocy.

Przed zaśnięciem w nocy, możesz poprosić Płomień Zmartwychwstania by cię uczył, by cię przygotował  na następny dzień, aby dał ci przez intuicję twój aspekt do przemiany, do wskrzeszenia.  Czy są jakieś pytania?

Grupa –   Dałeś mi ćwiczenie do zamanifestowania obfitości, takiej jak mała wycieczka.  Chciałem powiedzieć, że to zadziałało.  Otrzymaliśmy bilety i wyjeżdżamy na dwa tygodnie na Florydę.  Te wszystkie płatne wycieczki, które otrzymaliśmy w darze. Tak więc twoje rzeczy działają!
(Śmiech … … … …)

Sananda –    Czy wiesz, że są skarby oczekujące na każdego z was?  Istnieje niezwykłe bogactwo, które czeka na was w Świecie Światła.  Jedyną rzeczą, która zapobiega przed obsypaniem was nim na wszystkich poziomach są wasze wątpliwości i wasze lęki, nie-wiara w życie, ta nie-wiara w miłość, którą jesteście, w Istoty Światła, którymi jesteście !  A im więcej będziecie wskrzeszać Światło w sobie, tym więcej skarbów, które są zarezerwowane dla was, będzie w stanie do was dotrzeć.  Nic nie zapobiegnie, aby to bogactwo płynęło w waszą stronę.

Jesteście Mistrzami swojego życia, Wszechmocni Stwórcy wszelkiego stworzenia, które jest w każdym  waszym życiu teraz.  Nikt poza wami nie jest odpowiedzialny za wszystkie sytuacje, które są teraz w waszym życiu.  Ludzkość musi to zrozumieć.  Trzeba zatrzymać obwinianie Boga o wszystkie nieszczęścia was atakujące.  Świat, w którym mieszkacie jest światem stworzonym przez ludzkość, jako grupy.  Bóg nigdy nie zamierzał zsyłać cierpienia na swoje dzieci, nigdy nie chciał, biedy, bólu, rozłąki.
Jesteście odpowiedzialni za ten wymiar.  Wy wszyscy podpisaliście kontrakty, aby zbadać ten wymiar, aby przyjść i tworzyć.  Został przeznaczony na te eksploracje pewien okres czasu.  Posmakowaliście tego?  Degustowaliście, badaliście, ważyliście, ponownie zrobiliście przegląd i teraz lekcja jest nauczona.  Staż się kończy i Ziemia jest w linii wznoszenia, powraca do Świata Światła.

Nadszedł czas, aby wrócić do Źródła, do prawdziwego życia: radości, światła, nieśmiertelności, wieczności, pełnego bogactwa na wszystkich poziomach.  To jest prawdziwe życie, Dzieci Światłości! Płomień Zmartwychwstania jest niezwykłym narzędziem, które pomoże wam wskrzesić prawdziwe życie w was, wokół was, dla tej planety!

Życzę wam, abyście wskrzesili w sobie prawdziwe światło, żebyście otworzyli swoje serca.  Życzę, byście wskrzesili ten aspekt w sobie, który otwiera drzwi, który daje absolutną wiarę w moc światła, w moc miłości, która przemienia wszystko, która uzdrawia wszystko.

Grupa –   Mam projekt, aby napisać książkę i chciałbym prosić o wyjaśnienie, czy mam iść przez strukturę mentalną, która jest już dobrze zdefiniowana czy za pośrednictwem pisma automatycznego i zaufania?

Sananda –   Musisz przestać czekać na to, że Niebo zadecyduje za ciebie.  Każdy człowiek jest obecnie na swojej drodze Światła.  Wielkim wyzwaniem człowieka na tej drodze jest przestać czekać na wytyczne z niewidzialnego świata.  Ten okres jest już zakończony!  Prosimy o przyjęcie roli Stwórcy, jakim jesteś!

Jesteś w okresie, gdy stajesz się świadomy tego, kim jesteś i że świadomość musi przejawiać się w twoich działaniach, w wyborach które robisz każdego dnia, w odniesieniu do tego co myślisz, co czujesz i w relacji co twoja rodzina i przyjaciele ci powiedzą.  Należy pamiętać o tym: rodzina, przyjaciele będą lustrem twoich własnych lęków, twoich wątpliwości.

Dam ci ćwiczenie: udawaj, że żyjesz w dniach pełnego zaufania.  Przypuśćmy, że jest sobota rano, jest ładna pogoda, ptaki śpiewają na drzewach, słońce świeci i mówisz:  „Ach!  Jest to wspaniały, fantastyczny dzień, gdzie mogę eksperymentować  całkowite zaufanie.”  Przez cały dzień, przestaw się na sposób myślenia, w którym ufasz wszystkiemu w duchu boskości i świętej niewinności.  Praktykuj patrząc na ludzi wokół siebie nowymi oczami,  jakby byli dziećmi Boga ewoluującymi, uczącymi się, idącymi za swoją intuicją.  Praktycznie postrzegaj ich  jako doskonałe lustra, które dają ci zrozumienie o sobie, w pełnym zaufaniu.

To niezwykłe ćwiczenie, które pomoże ci otworzyć oczy na nowe życie, nowy sposób myślenia, patrzenia, odczuwania.

Myślę, że to wystarczy na dziś.  Salutuję waszej Boskości, wielkości  waszego Świętego Serca, a także wielkość waszej odwagi.  Rzeczywiście, to zebrało dzielne i odważne dusze, które ośmieliły się, aby doświadczyć 3-ci wymiar, najpiękniejszą świętą szkolę, jaka kiedykolwiek istniała w całym Stworzeniu. To jest wasz przywilej!

Dziś zapraszam was do powrotu do Świątyni Niebiańskiej Harmonii, aby nauczyć się czuć Święte Serce którym jesteście, które jest w was,  strony yin-yang, pozytywne-negatywne, kobieta-mężczyzna.  Dzięki temu możecie uzyskać poznanie i kochać to lepiej.  Tak aby te energie zakotwiczyły się w was, a Doskonała Harmonia wskrzesiła się w was z gracją i łatwością.  Do zobaczenia wkrótce!

Sananda przez Denise Laberge, 22 marzec 2010

Płomień Zmartwychwstania ma kolor opalizującej mleczno-białej matki perły i zawiera w sobie wszystkie kolory potrójnego płomienia, mieszankę różowego, niebieskiego i żółtego. (opis znaleziony na Internecie)

Przetłumaczyła Akacja Daria, edycja Krystal

http://www.telosinfo.org/20100322_Resurrection_Flame.pdf

18 Komentarzy (+add yours?)

 1. Lilka
  Paźdź 27, 2011 @ 07:20:07

  Nie wiem kiedy To się stawało- …takie odczucie bycia cząstka otaczającego mnie świata –natury. Nie mogę przejść obojętnie obok człowieka, rośliny czy zwierzaka, żeby nie czuć, jak bardzo są mi bliscy –…trudno mi dobrać słowa, jakbyśmy stanowili jedność. Mam nieodpartą potrzebę mówienia do nich. Wariuję?
  Słuchając i patrząca na coś dobrego co się dzieje w świecie, obok mnie – mam zaraz łzy w oczach, gdy coś okrutnego – czuję żal ..wielką miłość do świata. Pojawiło się coś jeszcze – kiedy zasypiam lub nad ranem kiedy jeszcze jestem w półśnie od czasu do czuje dziwną falę jakby drgała ziemia ( lub tramwaj czy coś bardzo ciężkiego przejeżdżało wywołując takie drgania- zaznaczam , że mieszkam na wsi w zacisznym miejscu w Małopolsce) a te drgania przenikały każdą cząstkę mojego ciała , pozostawiając „dziwne” uczucie. Sprawdzałam wśród domowników czy ktoś zauważył takie dziwne wstrząsy. Nikt ich nie odczuł i nie zauważył. Któregoś ranka to mąż opowiedział mi o dziwnych odczuciach z jakimi obudził się. Zorientowałam się ,że musiał czuć to sam co ja. Co to było nie wiem. Czy to może mieć coś wspólnego ze zmianami , o których czytam tutaj od niedawna ? Czy może kogoś spotkało coś podobnego?

  • Perła
   Paźdź 29, 2011 @ 08:10:28

   Lilka nie wariujesz, to się dzieje. Ja również czuję dużo radości i miłości do wszystkiego i to w okolicznościach, gdzie „nie powinnam” tak czuć. Każdy przejaw ziemskiego życia ukazuje mi swe piękno. To niesamowite i fantastyczne. Chyba podnosi się nasza wrażliwość, wibracje i dlatego widzimy, słyszymy, czujemy inaczej jak kiedyś, subtelniej.

 2. Grzegorz
  Paźdź 26, 2011 @ 09:31:08

  To dzisiejszy przekaz dla wszystkich

  Kocham Cię Grzegorzu .
  Dary Ojca dla was są wszystkim.
  Jedni chcą sprowadzić EN-KI aby pomógł Wam w waszym przejściu,inni szukają w swoim sercu,rozwiązań własnych danych waszej boskości .Różne drogi ,jeden cel waszej transformacji.Pomyślcie przez chwilę zanim wybierzecie,jedną z dróg dojścia do Prawdy.
  Prosząc EN-KI sprowadzicie świadomie nowy porządek na Ziemi ,jeśli sami go nie umiecie zrobić w sobie.Łatwiej jest wybudzić swoje własne serca i Miłość płynącą z nich,samoczynnie uzyskać ład i harmonię .
  Podążając drogą EN-KI wybierzecie jego drogę i jego wolę,a oddajecie swoją drogę i swoją wolną wolę którą Wam dałem.
  Porzućcie prawdy iluzji ,to już przerobiliście i przyjmijcie czystą świadomość Boga Ojca Wszechmogącego w waszych sercach.Serce jest zaproszeniem pełnym MNIE w Was, piramida jest rezygnacją z boskiego pochodzenia swego.Macie wszystko co mam JA ,tak i Wy też tak jesteście potężni.

  KOCHAM WAS BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY

 3. Eryk
  Paźdź 26, 2011 @ 01:14:41

  do projektu cheops trzymam dystans a piramidy nie będą otwarte 11.11.11 dużo jest tam nieporozumień energia z centralnego słońca popłynie bez wzgledu na wszystko czy z piramidami czy bez nich 🙂

 4. Eryk
  Paźdź 26, 2011 @ 01:08:18

  ja myślę że daty takie jak 11.11.11 maja swoją prace do zrobienia chodzi tu o przypływ nowej energii do ziemi po której zacznie sie jeszcze większe czyszczenie i budzenie świadomości to jest podobne np do zaćmień słońca czy księżyca kiedy to do ziemi napływa nowa energia wiadomo że nie nastana od razu jakies cuda jak niektórzy oczekują ale jest to moment jak by nie było przełomowy 🙂 Chciał bym dodać , że nie chodzi tam o jakies piramidy i ceremonie chodzi o energie zewnętrzne napływające z centralnego słonca o tym samym często wspomina Salusa i wiele innych Istot Duchowych pozdrawiam 🙂

 5. Nemo
  Paźdź 25, 2011 @ 23:10:51

  Czytam tą stronę od dłuższego czasu i staram się nie tylko zrozumieć ale zmieniać się . Przyszedł czas zwątpienia. Ogrom informacji jaki jest w Internecie powoduje, że zaczynam wątpić w to co czytam na tej stronie. Manuscript daje mi siłę na przetrwanie i do działania, aż tu znajduję http://kosmita.ofp.pl/index.html. Droga Krystal, ksiązka na tej stronie mówi o tym samym, ale jednak inaczej, skomentuj proszę.

  • krystal28
   Paźdź 26, 2011 @ 12:51:24

   Nemo, ogrom informacji na internecie na pewno trochę miesza ludziom w głowach. Dlatego dobrze jest praktykować równowagę w sercu i filozofię, że wszystko co doświadczamy to jest dokładnie to, czego potrzebujemy do wzrostu duchowego. Innymi słowami, wszystko jest perfekt i w doskonalej harmonii, tylko my czasem nadajemy temu zabarwienie negatywne. Jeśli zaczynasz wątpić czyli poddawać się negatywom, to wtedy dokładnie przyciągasz do siebie takie sytuacje, które dają Ci WIĘCEJ powodów do wątpienia. To na czym się skupiasz to otrzymujesz w swoim życiu. Wybór należy do Ciebie.
   Długie rozmowy z Wyższymi Istotami, aniołami są bardzo pomocne. Pros ich o kierunek, o pomoc nawet w najdrobniejszych sprawach i cuda zaczną się dziać w Twoim życiu. Poleganie na informacjach tylko z zewnątrz nigdy nie da Ci pełnej satysfakcji. Życzę Ci wiele radości i powodzenia w odkrywaniu swojej Drogi.

   • Nemo
    Paźdź 26, 2011 @ 22:15:45

    Krystal dziękuję. Każdy z Nas podąża swoją ściężką rozwoju (zgodnie z zawartym boksim kontraktem) i nic na niej nie zdarza się przypadkiem. Dobrze się stało, że w jakiś sposób nasze ścieżki się skrzyżowały. Dziękuję. Niech Światłość Świata będzie z Nami i wokół Nas.

 6. telos33
  Paźdź 25, 2011 @ 19:04:32

  Czym jest Zmartwychwstanie?
  „Mowiac bardzo prosto, zmartwychwstanie jest przezwyciężeniem lub pokonaniem smierci. Jest ponownym przebudzeniem lub ponownym narodzeniem, zmiana myslenia o znaczeniu swiata. Jest przyjeciem sposobu, w jaki Duch Swiety interpretuje przeznaczenie swiata, przyjeciem Pokuty dla siebie samego.Jest koncem snow o nieszczesciu i radosna swiadomoscia ostatniego snu Ducha Swietego. Jest rozpoznaniem darow Bozych. Jest marzeniem sennym, w ktorym cialo funkcjonuje doskonale, nie majac zadnej funkcji procz komunikacji. Jest lekcja, w ktorej nauka sie konczy, bo wraz z nia jest spozytkowana i przekroczona. Jest zaproszeniem dla Boga, by uczynil Swoj ostatni krok. Jest zrzeczeniem sie wszystkich innych celow,wszystkich innych zainteresowan, wszystkich innych zyczen i wszystkich innych trosk.

  To czeka nas wszystkich, lecz nie jestesmy jeszcze przygotowani by to z radoscia przyjac” Kurs Cudow

 7. ja
  Paźdź 25, 2011 @ 15:58:14

  to co czytam na waszym blogu jest piekne
  wszystko jest bardzo interesujace to co czytam
  jestem gotowa na zmiany ktore beda
  zawsze bede czytac i komentowac bo naprawde jest ciekawe
  ja

 8. ja
  Paźdź 25, 2011 @ 14:31:41

  jeszcze jestem malo zapoznana na waszym blogu ale chetnie czytam interesuje mnie -ja

 9. Grzegorz
  Paźdź 25, 2011 @ 13:13:37

  Nie cheops ,nie piramidy ale nasze serca są najpotężniejszą mocą i drogą.Nie bójmy się niczego i tym co swą wolną wolą pragną do końca doświadczać świata iluzji,niech to czynią.Obudzone serce każdego z nas jest najpotężniejszą piramidą prawdy,nie jednej z prawd lecz jedynej.Po co szukać w przekazach mistrzów,każdy z nas jest Bogiem i ma wszystko w sobie,pora kochani otworzyć to w sobie i w pełni być boskością swoją.Każdy przekaz płynący z czystego serca,jest czystą świadomością boską ,czystą i jedyną Prawdą.Kochajcie przekazy własnych serc,a nie przekazy tych co cudownie w przekazach dają szczyptę iluzji,dyskredytując i czyste intencje nadawcy i zwodzą tych co dalej poszukują Prawdy po za swoim sercem. Kocham Was

 10. krystal28
  Paźdź 25, 2011 @ 12:03:47

  Link otrzymany od Czytelnika, dziękuję. Pragnę tu dodać, że nigdy nie popierałam filozofii ani działalności ‚Projektu Cheops’

  Powstrzymać Projekt Cheops – prawda o rytuałach 11.11.2011 przy piramidzie!

  http://www.wolnaludzkosc.pl/article/read/66/powstrzymac-projekt-cheops–prawda-o-rytualach-11112011-przy-piramidzie

  • Ktoś
   Paźdź 25, 2011 @ 12:13:52

   Owszem inicjatywa dobra, ale wydaje mi się, że jest to jednocześnie akcja promocyjna LW. Nalegam by zachować zdrowy rozsądek!

  • krystal28
   Paźdź 25, 2011 @ 14:57:24

   O to jedna opinia , którą otrzymałam na temat tego linku i z którą się w większości zgadzam:

   „Myślę, że najrozsądniej kiedy nie wiadomo co zrobić, najlepiej jest nic nie zrobić i zaufać tej nieskończenie wielkiej jednej energii, której jesteśmy częścią.
   Spekulacje nic nie dadzą. Skąd wiadomo, że ci ludzie na filmiku wiedzą o czym mówią ? Mam wrażenie, że nie wiedzą w ogóle, ale chcą dobrze. Tylko, że po tym co mówią wnioskować można, że na końcu tego ich myślenia jest strach przed tym co „rzekomo może się stać”.
   Pani Blondynka cały czas przewraca oczami. 🙂 Włączyło im się „świadome” myślenie, a to nie świadomość ma najwięcej do powiedzenia.
   Strachu trzeba się wyzbyć bo jest całkowicie nienaturalnym i na pewno niechcianym uczuciem przez nas samych. Moim zdaniem, co by się nie działo i tak to coś czego jesteśmy częścią chce ogólnie dobrze. Nawet jeśli Ci ludzie tutaj na filmiku mają rację to co z tego ? I tak i tak stanie się to co ma się stać 🙂
   Ja tego nie wiem. Wy wiecie ? No właśnie….. a oni wiedzą 🙂 Tylko nie potrafią powiedzieć 🙂
   Uważam, że wystarczy starać się być dobrym, myśleć dobrze o ludziach i ufać tej wieeeeeelkiej energii, która jest wokół nas i w nas.
   I na pewno rytuał nawet kilku tysięcy ludzi nie ma większego znaczenia dla całej ludzkości. Nawet gdyby ta piramida odfrunęła 11 11 🙂
   Zobaczcie, Ci ludzie na filmiku mocno przesadzili. Biorą na siebie wielką odpowiedzialność, mówią ludziom co mają robić, nie pozostawiając wyboru.
   hmm. Czy właśnie nie próbują ludzi w ten sposób ograniczyć ? ograniczyć z wolności myślenia i słuchania własnej intuicji ? własnej woli ?

   Sory, ale chyba się zagubili. Chcą dobrze ale to nie tak 🙂

   No i to „nie myślcie o miłości, o byciu dobrym” bo jak widać to nic nie daje – tak płytkie stwierdzenie i do tego totalnie krzywe pada z ich ust ?

   Ojjjjjj. 🙂

   No nic. Niech się dzieje 🙂

   • Ktoś
    Paźdź 25, 2011 @ 15:51:22

    Powiedzmy, że wiem jakie zamieszanie miało miejsce wokół tych ludzi z LW ale nie chciałem wzbudzać konsternacji… Ale to nieistotne, istotne jest to:

    Ogólnie wiadomo, że daty zostały wymyślone przez człowieka i nasza percepcja została obniżona do odbierania czasu liniowo, dlatego też sugerowanie się datami 11.11.2011 i 21.12.2012 nie ma sensu! To jest ograniczenie!
    Czas jest elastyczny, wzniesienie może nastąpić nawet jutro, albo za miesiące lub lata, albo za parę sekund – jak ktoś nie rozumie, jak to możliwe to polecam „manuskrypt przetrwania” tam jest opisany koncept czasu. Radził bym wyzbyć się szufladkowania w datach. Trzeba wyłączyć się ze stanu „oczekiwania” na stan „teraz”, np. po przez realizacje pasji, medytacje lub cokolwiek sprawia przyjemność życia.

    Krystal bardzo mnie uspokoiło, że dostrzegłaś te „niuanse”. Obawiałem się, że większość podchodzi do tego bezkrytycznie i się w to zbyt mocno zaangażuje.

    Cytat: „Myślę, że najrozsądniej kiedy nie wiadomo co zrobić, najlepiej jest nic nie zrobić i zaufać tej nieskończenie wielkiej jednej energii, której jesteśmy częścią.”

    I to jest najpiękniejsza i najwspanialsza rzecz jaką można zrobić: zatopić się w swoim „jestestwie”. Tam są wszystkie „odpowiedzi”. Żaden przekaz tego nie odda, tego co tam jest.

    Cytat: „Uważam, że wystarczy starać się być dobrym, myśleć dobrze o ludziach i ufać tej wieeeeeelkiej energii, która jest wokół nas i w nas.”

    I jeszcze dodam, że fajnie jest wyrazić intencje generowania „nieograniczonych myśli”. Myśli stwarzają tą rzeczywistość i za pomocą myśli można stworzyć daną sytuacje. Należy unikać myśli ograniczających i osądzających, bo to też stwarza.

    Pragnę dodać, że nie pisze tego, żeby „zabłysnąć” mądrościami tylko pisze to dlatego, że takie podejście bardzo zmieniło mój światopogląd i życie w praktyce – więc postanowiłem się tym podzielić, może komuś pomoże …
    Pozdrawiam.

   • Iskierka
    Paźdź 26, 2011 @ 08:14:51

    Zgadzam sie 🙂

 11. KOSMITA
  Paźdź 25, 2011 @ 05:08:32

  Jam jest Zmartwychwstanie i Życie!
  Jam jest Miłością!
  Jam jest Światłością Świata!

  Tacy jesteście Kochani!!!

  KOSMITA

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: