Manuskrypt Przetrwania 19

.

działalność Słońca, przełączenie na nowe nieograniczone źródła energii i informacji

Rozdział 16.

A więc kontynuujmy. Dzisiaj chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę na całkiem inny temat, jakim są zmiany energii, które wszyscy obecnie odczuwacie. Bardzo wiele już się zmieniło w waszym układzie, ale obecnie ten proces przyśpiesza, jak i wszystko wokół was. Jak już wspominaliśmy wcześniej, aktywność waszego sąsiada, Słońca bezwzględnie nabiera tempa. Zaczęło ono zwiększać dawki energii o wysokiej częstotliwości, które w was wystrzeliwuje. Waszych naukowców już teraz nieco zaskakuje gorliwość Słońca w zakresie sprawiania niespodzianek, jednakże z pewnością ma ono jeszcze kilka sztuczek w zanadrzu. Jak już wspominaliśmy wcześniej, cząsteczki nadlatujące w waszym kierunku zmieniają swą formę każdego dnia, a nawet co sekundę. Pewna, niewielka ich część jest znana waszej społeczności naukowców, ale większość tak zwanych pocisków jest całkiem nieznanego typu i ma formę nigdy przedtem nie spotykaną na waszej planecie. Dlatego też wasi naukowcy będą mieli trudności z wyjaśnieniem tego, co się dzieje obecnie nad ziemią, ale również, jakie to ma skutki tu, na planecie Ziemia. Jak już wspominaliśmy wcześniej, emisje te łączy jeden wspólny cel, czyli przeistoczenie waszej fizycznej struktury oraz skonfigurowanie wszystkiego, co przewodzi energię na waszej planecie. Zapewne zdajecie już sobie sprawę z tego, że zawiera się w tym wszystko, łącznie z pozornie bezwładnymi obiektami, jak na przykład skały i kamienie. Swoją drogą, czy uświadamiacie sobie, że istnieje współzależność pomiędzy aktywnością – tzw. plam na słońcu a ruchami skorupy ziemskiej?  Nie oznacza to, że istnieje bezpośrednia korelacja pomiędzy ilością plam słonecznych a liczbą wstrząsów na Ziemi.  Skierowane ku Ziemi eksplozje energii z plam słonecznych wywołują pola energetyczne, które są wchłaniane przez skorupę ziemską.  Przypomina to ładowanie baterii.  Przy wystarczająco mocnym przeładowaniu powstaje iskra, która wyzwala ruchy w fundamentalnych formacjach skalnych. Możecie sprawdzić, jak naukowcy monitorują pola elektromagnetyczne na całym świecie w celu określenia czasu, w którym nastąpią wstrząsy podziemne.  Kiedy zauważą określone ruchy w tych polach, wiedzą, że coś się szykuje, ale mogą „zobaczyć” to dopiero wtedy, gdy ziemia już zaczyna drgać. Innymi słowy, nie są to środki stosowane dla uprzedzenia o niebezpieczeństwie, ponieważ działają dopiero wtedy, gdy niebezpieczeństwo staje się faktem.

Tyle na ten temat, powróćmy do Słońca. Jak już mówiliśmy, obecnie magazynuje ono swoje ogniste pociski na wiele sposobów, co będzie wywierać niszczycielski wpływ na wiele rzeczy na waszej planecie. Pamiętajcie, że poprzednie wybuchy słoneczne wywołały niszczące efekty w waszych sieciach energetycznych i działo się to wszystko podczas tak zwanej niskiej aktywności na powierzchni Słońca. Obecnie powierzchnia zaczyna wrzeć jeszcze bardziej, co wielce zaskakuje waszych naukowców.  Nie tyle zaskakuje ich podwyższona aktywność Słońca, co nagły wzrost ilości i natężenia sztormów elektromagnetycznych.  A co zrobicie, jeśli powiemy, że jest to tylko powiew wiaterku w porównaniu z tym, co czeka was w przyszłości?  Czy jesteście na to gotowi?  Wy, jako społeczeństwo, jesteście zależni od urządzeń elektrycznych, które uczyniliście nieodłączną częścią składową waszego otoczenia. Sądzimy, że nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak bardzo staliście się przez to podatni na uszczerbek, ale na pewno zauważycie to w dniu kiedy- nazwijmy to tak – wtyczkę się wyciągnie.  Było wiele przepowiedni na temat „trzech dni ciemności” i to jest nawet dobre określenie, chociaż my nie przypisywalibyśmy tutaj żadnego czasokresu.  Dla wielu z was zabrzmi to groźnie i w rzeczy samej wielu z was będzie się wydawało, że to już koniec, gdyż jak sobie poradzić z faktem, że nie działa nic, co jest zależne od prądu?  A pamiętajcie, że w odniesieniu do wielu obszarów nie mówimy o kilku godzinach przerwy w dostawie prądu, lecz o znacznie dłuższym czasie.  Zapytacie może, czy damy radę to przeżyć?  Dla licznych odpowiedź brzmi – nie, ale jesteśmy tutaj po to, aby zapewnić was, że nie tylko przetrwacie, ale też dzięki temu zaczniecie w końcu prosperować.

Jak już mówiliśmy wiele razy, jest konieczne zrzucenie kajdan, po to, by wasz świat przemógł pętającą siłę tyranii.  I tą siłą jest właśnie to, o czym teraz mówimy, czyli siła elektromagnetyczna.  Jesteście bezsilni bez tej energii, podobnie jak ci ciemni.  Ale różnica pomiędzy wami i nimi polega na tym, że wam będzie dane alternatywne źródło energii, które będzie zasilało wasze życie.  Może to wydawać się zbyt piękne, żeby było prawdziwe, ale jak już powiedzieliśmy wcześniej, nie macie możliwości dostrzeżenia, jak wyglądają te rozwiązania przyszłości.  Wasza zdolność postrzegania tego, co istnieje na zewnątrz pudełeczka, w którym jesteście obecnie trzymani jako zakładnicy, jest w rzeczy samej bardzo, ale to bardzo ograniczona.  Dlatego będzie wywierany na was silny nacisk, abyście zaczęli chociaż wyobrażać sobie, czym może być to źródło i w jaki sposób będzie można przełączyć się z tej starej sieci elektrycznej na nowe źródło energii, w pozornie nieskończenie małym odcinku czasu.  Jak już dobrze wiecie, sieć energetyczna, o której mówimy, została już ustanowiona dookoła waszego globu i kiedy przyjdzie odpowiedni czas, będziecie ponownie podłączeni do tego nieograniczonego źródła energii i informacji. Zostaliście odłączeni od niego dawno temu, kiedy na waszej planecie  zapanowała ciemność wraz z nadejściem waszych oprawców.  Ale ponieważ oni nie będą podłączeni do tej nowej sieci energetycznej, dla was zacznie się wreszcie życie wolne od ich cieni, które dotychczas przesłaniały wam drogę.

Przekaz przez Aishę North, 14 wrzesień 2011

Przetłumaczyli Sławek i Viola, edytowała Anna Bogusz Dobrowolska

3 Komentarze (+add yours?)

 1. mary_celeste
  Paźdź 23, 2011 @ 09:48:37

 2. ada
  Paźdź 23, 2011 @ 09:38:49

  Zimne Przebudzenie ( Anthony de Mello )

 3. d
  Paźdź 23, 2011 @ 07:03:07

  elektryki nie było, a ciemni już są od tysięcy lat w postaci faraonów, monarchów, KK, masonów i wielu innych.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: