Świat Jest Placem Zabaw

.
Także nowy przekaz Jezusa Hologram życia , dzięki Wika!
—————————————————————————————————

Jesteśmy Radą Dwunastu i jesteśmy tu, aby was wspierać na waszej drodze do Wzniesienia i duchowego wzrostu.  Proszę poświęćcie dzisiaj trochę czasu, aby poczuć te energie, które płyną w pięknym strumieniu do serc wszystkich ludzi.  Wielu będzie tego świadom, o wiele więcej nie będzie.  Jesteśmy tu, by wam powiedzieć, że mimo kryzysu widocznego na powierzchni waszego świata, wiele dzieje się za kulisami.  Wiele nie może być zmierzone przez wasze przyrządy fizyczne, co prowadzi wielu do błędnych wniosków, że świat składa się z tego, co może być postrzegane przez tak zwane normalne środki.

Świat jest rajem na Ziemi dla tych, którzy mają zdolność kochania.  Świat jest piekłem na Ziemi dla tych, którzy nie kochają.  Świat jest różny dla tych pomiędzy. Istnieje tak wiele wersji Ziemi ile jest istot na niej i wokół niej.  Rzeczywistość jest płynna, co sprawia, że ​​trudno ją uchwycić, ocenić, wyegzekwować, pogodzić się z nią, itp. itd.  Wasza rzeczywistość zmienia się z chwili na chwilę.  Dobre wieści przynoszą wam niebo, złe wieści pogrążają was w piekle.  Taka jest rzeczywistość dla tych, którzy uważają, że ich szczęście zależy od zewnętrznych okoliczności.  Dla tych, którzy biorą odpowiedzialność za swoje szczęście, świat jest placem zabaw.  Dobra, czasem można spaść i zadrapać kolano, ale nadal jesteście na placu zabaw.  Więc bawcie się!  Chcemy, abyście się dobrze bawili.

Wiemy, że macie problemy.  Problemy są waszymi darami, nawet jeśli chcecie je wymienić na inne!  Problemy sprawiają, że stajecie się silni.  Problemy sprawiają, że stajecie się miłosierni.  Problemy są grą, jeśli jesteście na tyle odważni, aby zobaczyć je w ten sposób.  Możecie rozwiązać każdy problem, jaki napotykacie, gwarantujemy to.  Zapytajcie o naszą pomoc.  Poddamy wam pomysły, skierujemy was  na właściwe miejsce we właściwym czasie, zapoznamy was z osobami, które mają to, co jest wam potrzebne.

Proście  nas!  Rado, mam problem, proszę o pomoc. I my pomożemy.  Świetny pomysł, dziwny zbieg okoliczności, szczęśliwy przełom – to my w akcji.  To my, wasze anioły, pomocnicy, doradcy, członkowie załogi przy sterze.  Jesteśmy tu dla was dzisiaj i w każdym dniu. Kochamy was tak bardzo.  Nie pozwólcie, aby wasze zmartwienia nas blokowały.  Oczyśćcie wasze umysły i nas wdychajcie.  Usłyszycie nas w swoim mentalnym uchu i jeśli pomyślicie, że to wy wpadliście sami na ten świetny pomysł, to jest w porządku z nami.  Chcemy tylko, abyście rozwiązywali swoje problemy, powalali je jak kręgle i zdobyli zaufanie na co dzień w swoją umiejętność radzenia sobie z życiem.

Pokój na świecie składa się z każdego z was zyskującego wiarę we własne możliwości tworzenia szczęścia, podejmowania i rozwiązywania problemów, i bycia na tyle wystarczająco dużym, aby podać rękę innym.  Czasami wysyłamy WAS, abyście byli czyimiś aniołami.  Ale jeśli jesteście smutni i przygnębieni, nie jesteście dostępni do pomocy.  Nasza załoga naziemna jest nam potrzebna.  To wy, kochani.  Stwórzmy pętlę pomocnej energii.  Pomożemy wam, a wy pomożecie innym.  Zgoda?

Miłość i całusy.  Rada.

Rada 12-tu przez Annę A., 13 października 2011

http://lightworkers.org/channeling/143612/council-twelve-radio-ann-you-are-our-ground-crew

5 Komentarzy (+add yours?)

 1. Elunia
  Paźdź 23, 2011 @ 00:52:01

  Dziękuję za radość i otuchę, zaglądam tu i czytam codziennie dobre wieści. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję Krystal raz jeszcze.

 2. Lidia
  Paźdź 22, 2011 @ 10:21:09

  Hi, hi, hi 🙂 dokładnie tak! tylko jak trudno w to uwierzyć 🙂 Chyba jestem szczęściarą, bo mam teraz malutkie dziecko – wielkiego nauczyciela wewnętrznej radości i miłości 🙂 Całuję, Lidia

 3. mira69
  Paźdź 22, 2011 @ 08:43:37

  Fajnie czytać tak wesoły przekaz ! Ciekawe, czy działa… trzeba sprobować ! w tym chaosie,gdy świat się wali ,tak cudownie jest się oderwać od rzeczywistości i przypomnieć sobie szczęśliwe dzieciństwo, gdy zawsze ktoś czuwał nad nami… Dziękuję ,kochana Krystal . Pozdrawiam Wszystkich ,,czujących”…

 4. Wiewiura
  Paźdź 22, 2011 @ 04:21:55

  Dziękuje za ten tekst 🙂 pełen optymizmu pozdrowienia dla Was (Nas) wszystkich

 5. Mira
  Paźdź 21, 2011 @ 14:20:47

  Kochana Rado! Wpisuje sie na liste chetnych, ktorzy zaraza usmiechem i opatrza lokcie i kolana, hehe.
  Witam, droga Krystal na placu zabaw :))
  Kocham Was.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: