Monty Keen, 11 wrzesień 2011

.

Ze względu na obecne przyspieszone wydarzenia przed Wzniesieniem Ziemi pod koniec 2012, które tylko będą narastać wykładniczo, umożliwione są komentarze dla celów informacyjnych.  Linki i pomocne wiadomości od Czytelników i pozytywne teksty są mile widziane.  Wpisy będą moderowane i tylko te w duchu 4-tej gęstości będą publikowane.  Dziękuję — Krystal

————————————————————————————————————–

Nie istnieje w życiu nic gorszego i niebezpieczniejszego jak STRACH  (Jawaharalal Nehru)

Bardzo proszę, utrzymujcie tę wiadomość w umyśle, podczas gdy obserwujecie to wszystko czym ciemni was ujarzmiają.  Proszę was, abyście byli silni podczas tego czasu dezorientacji, gdy zmienia się energia waszej planety zmierzając do światła.  Kontrola sprawowana przez ciemne umysły chce utrzymać was w ignorancji tego kim jesteście oraz jakie jest wasze miejsce we Wszechświecie i stosuje do tego wszelkie możliwe środki. Szczególnie stosują te o bardzo niskich wibracjach, by krytykować, zniesławiać i mówić fałszerstwa na temat tych, którzy działają  w zestrojeniu z Duchem, jak David Thompson (medium) i David Icke, działający w celu przebudzenia i oświecenia człowieka.  Czym są głośniejsi w swoich potępieniach, tym bardziej powinno się mieć dla nich politowanie.  To są stracone dusze.

Ciemni stwarzają coraz więcej wrogów, których „musicie się bać i walczyć z nimi za wszelką cenę”.  Nie wierzcie w to co wam mówią, nie przywiązujcie do tego wagi.  Przypomnijcie sobie co zrobili przed dziesięcioma laty, by stworzyć usprawiedliwienie wywołania całkowicie niesprawiedliwych wojen.  Jest wiele takich oszustw – nie dajcie się im zwieść.  Dość wojen!  Zabijanie musi się zakończyć!  Decyzje jakie podejmujecie teraz, będą miały wpływ na przyszłe generacje.  Odwaga jest wymagana.  Bądźcie sobie wierni.  Obserwujcie rzeczy jakimi są w rzeczywistości.  Uwolnijcie swój umysł od wszystkiego czego się kiedykolwiek nauczyliście.  Wasza historia jest całkowitą fikcją.  WSZYSTKO CZEGO WAS NAUCZONO jako fakty NIE JEST PRAWDĄ.

Jeszcze raz powtarzam, nic nie jest tym czym się wydaje.  Było dla Ciebie szokiem  dowiedzieć się, że Anglia nie była rządzona przez monarchów od roku 1215, od panowania Króla Jana.  USA również nie jest  narodem wolnym i suwerennym.  Bankierzy i stowarzyszenia adwokackie w USA posiadają koncesję (franszyza ubezpieczeniowa), są zaprzysiężeni Koronie (co nie ma nic wspólnego z królestwem)  w Kancelarii,  Królewskiemu Kościołowi w Londynie.  Spójrzcie na rok 1776.  Zbadajcie sami to oszustwo.

Wiem Weroniko, że nie jest łatwo dla ciebie konfrontować się z faktem, że wszystko to co zostało uznane za prawdę jest faktycznie fałszem.  Koniecznym jest wiedzieć, jak byliście manipulowani poprzez  kłamstwa.  Powinno się  łatwo odmówić uznawania nadal takich fałszerstw.  Byłaś zaskoczona widzac rzeczywiście, ze podpisano koncesje Anglii w Liście 15 maja 1213 Papieżowi Innocentemu i Kościołowi, włączając w to również Irlandię.  24 sierpnia 1215 r. Papież Innocenty III anulował także Wielką Kartę Swobód tzw. Carta Magna.*

Ta wiadomość jest ważna i koniecznie należy skonfrontować prawdę tych faktów.  Im bardziej neguje się prawdę, tym więcej mocy daje się Siłom Ciemności.  Teraz rozumiecie ważność przemówienia wygłoszonego przez Enda Kenny, Premiera Irlandii.  On był pierwszym politykiem kwestionującym władzę Watykanu wykorzystującego dzieci Irlandii.  Wszystkie kraje go w tym podparły. Kenny jest rzadkością wśród  polityków: jest uczciwy, szanowany i mężny, jest liderem.  Zaczyna się ruch  w kierunku możliwości zaakceptowania pedofilii, przez co życie wielu dzieci niewinnych może być zniszczone na całym świecie. Nie pozwólcie tym osobom zniszczyć życie waszych dzieci.

Efekt Ludzkich Baranów (ang. Sheeple),  o którym tak dużo mówi David Icke, jest kontrolowany przez program strachu, dotychczas bardzo skuteczny.  Oni utrzymywali was w  dezinformacji, bez edukacji i w biedzie.  Wyjdźcie z tego zamętu.  Wejrzyjcie  w samych siebie i weźcie kontrolę nad waszym życiem. Podejmujcie wasze decyzje.  Nastał czas pozostawić wszystko to, co ma kontrolę nad wami.  Poczujcie się wreszcie uwolnieni, wolni by być istotami pełnymi Światła, którymi jesteście.

Chciałbym móc pokazać wam jakie zmiany oczekują ludzkość.  Będzie to całkowicie różne od więzienia, w jakiej teraz się znajdujecie. Księżyc, który nie należy do natury i oddziałuje na rodzaj ludzki będzie usunięty.  Będziecie mieć dwa słońca.  Pory roku nie pozostaną jak jest teraz. Życie będzie toczyć się o wiele wolniej.  Czas już nie będzie odgrywał roli w funkcjonowaniu Wszechświata.  Będziecie wolni by podróżować, by badać planetę i Wszechświat, tak jak to było w czasach starożytnych.  Dowody są dostępne dla wszystkich do poznania.

Energia kobieca powraca na planetę.  To powoduje spustoszenie w konfrontacji z ciemną energią męską, eksponuje wszystko co jest skorumpowane na wszystkich poziomach.  Marionetki w rządzie niepokoją się w miarę jak poszukają kierownictwa swoich kontrolerów, którzy z kolei są zakłopotani tym, co zrobić by utrzymać nadal kontrolę.  Wasz świat ulega całkowitej zmianie!  Niechybny upadek  systemu monetarnego spowoduje  zdumiewające zmiany, które wyzwolą wszystkie kraje i ludzi z długu, który przytłaczał ich życie.

Zależy od każdego z was jak przejdziecie przez tę przemianę.  Uwolnijcie się od stałej mentalnej kontroli pochodzącej z waszych mediów; telewizorów, radia i gazet. Ufajcie w swój własny rozum by rozeznawać co jest prawdziwe a co  fałszywe.  Starajcie się nie popaść w jakąkolwiek histerię masową, jak to miało miejsce przed dziesięcioma laty, kiedy tyle niewinnych osób spotkała okrutna  śmierć.  Wiedzcie, że teraz oni są w lepszym miejscu, pozostają już w pokoju.  To było działanie w celu kontroli umysłu, wprowadzenie wielkiego strachu w umysłach ludzi, aby zgodzili się prawie na wszystko, aby być zabezpieczeni przed takim losem.  Im więcej będziecie współpracować ze Światłem, tym szybciej zmieni się wasz świat i wyjdziecie z trzeciego wymiaru na zawsze.

Starajcie się tworzyć równowagę przez łączność duchową.  To pozwoli wam uniknąć manipulacji i kontroli. Znajdźcie pokój, miłość i harmonię w was samych tak, aby negatywne moce nie mogły was dosięgnąć.  Macie do wyboru: albo dokonacie waszej ewolucji, albo nadal będziecie  niewolnikami trzeciego wymiaru. To jest wasza decyzja, tylko wasza.

Ostrzegaliśmy was, że nastaną trzy dni, w których będzie się wydawało, ze wszystko zgaśnie.  Tak, będzie to straszne dla niektórych.  Szczególnie dla tych, którzy nie chcą widzieć tego wszystkiego co się dzieje.  Podczas tego wydarzenia wielu będzie OD-TWORZONYCH (unicestwionych).   Zrobili tak wiele zniszczeń na planecie, że nie mają upoważnienia na niej pozostać.  Zrelaksujcie się, prześpijcie przez czas tego procesu, o ile to możliwe.  Ufajcie w Boga Miłości i Światła.  Zachowajcie spokój.  Nie będziecie musieli jeść.  Jeśli będziecie, to starajcie się, aby jedzenie było lekkie.  Wielkie zmiany dokonują  się w waszych ciałach, szczególnie w ciałach kobiet.  Nadchodzące 60 dni są ważne.  Już prawie tam jesteście. Wtedy wszystko będzie jak marzenie. My, po tej stronie, będziemy z wami by obchodzić nasz wielki sukces, odnowienie światła i miłości na planecie Ziemi.

Nasza Miłość znaczy tak wiele dla nas obojga. Kochający Cię Monty

Monty Keen przez Weronikę Keen,  11 wrzesień 2011

Z hiszpańskiego przetłumaczyła Ludmiła, edycja Krystal

http://galacticchannelings.com/english/montague11-09-11.html

15 Komentarzy (+add yours?)

 1. krystal28
  Paźdź 19, 2011 @ 13:49:27

  Kochani i ja Was wszystkich witam serdecznie i dziękuję za miłe słowa. Kwiatku dziękuję za ładne wideo. Kosmito, myślę, ze tym razem będzie łatwiej moderować, jeśli się będę trzymała własnego regulaminu 😉 Chciałabym, aby wpisy były raczej natury informacyjnej, chociaż każdy pozytywny i konstruktywny komentarz będzie mile widziany.
  Cieszę się, że forum Złotej Ery tak szybko się rozrasta i jest duchowym wsparciem dla wielu osób. Serdecznie pozdrawiam — K

 2. Kuba
  Paźdź 17, 2011 @ 14:15:47

  Droga Krystal. Z radością napotkałem Twoją stronę,na którą natrafiłem przez przypadek ostatnio.Myślę,że wyróżnia się spośród stron polskojęzycznych,m.in. za sprawą dobrych tłumaczeń.Z przyjemnością czytam wiadomości od Montague Keena,które treścią pokrywają się z wieloma innymi żródlami,co dodaj mu punktów za wiarygodność:-) Natomiast jedna sprawa mnie zaniepokoiła,w tym co pisze.Zacytuję dwa fragmenty wiadomości z 2 i 16.10.”You have experienced the wonderful energy created at David Icke’s talks. It’s nothing short of a miracle how he can create, through communication, such love and harmony. You see it and you feel it: the change this one man – against all the odds – has achieved. He is an example to all honest people who want to live in the light. When the history of this period is written, his name will be written large. He will be revered. He has given his life to lead you to the Light. He is a guiding light for all who seek the truth and his work will live forever – a truly great man”. „I urge all those who seek the light to take every opportunity to experience this energy for themselves and David’s inspiring words of truth. No man has done more than he, to move your world out of the darkness into light and love. He is much admired on both sides of life”.
  Żadne poważne żródło,a przeczytałem ich wiele,nie wychwala pod niebiosa konkretnej osoby,organizacji,ugrupowania itp.Co więcej,w wielu miejscach jest wspominany polityk, premier Irlandii,Enda Kenny.Chociaż przesłania są wspaniałe,to robią na mnie wrażenie bardzo „ludzkiego” punktu widzenia.Uwiarygodniają się podobieństwem treści z innymi przekazami,ale coś mi mówi,że ktoś po prostu potrzebuje skupienia na sobie uwagi innych ludzi.
  To takie moje refleksje po przestudiowaniu strony The Montague Keen Foundation i przesłań Monty’ego.
  Dziękuję za stworzenie tej wspaniałej strony.
  Z miłością
  Kuba

  • krystal28
   Paźdź 17, 2011 @ 19:49:38

   Kuba, witaj na naszym blogu, jestem Ci wdzięczna za Twoje słowa. Jeśli pamiętam dobrze to Mateusz tez pozytywnie wypowiadał się na temat pracy wzniesieniowej Dawida Icke i Dawida Wilkock. Jestem pewna, ze te dwie osoby wpiszą się w historię świata za swój wkład. Może styl Montiego robi na Tobie wrażenie bardzo „ludzkiego” punktu widzenia, poniewaz jeszcze tak niedawno żył na Ziemi 😉 Zauważyłam, ze każda czanelowana Istota Świetlna ma swój własny styl, własne tematy, na których się koncentruje i przemawia do różnych grup ludzi. I patrzę z tej strony, ze celem tych wszystkich przekazów jest, aby dotrzeć do jak największej ilości Ziemian z ideą Wzniesienia. Serdecznie pozdrawiam — K

 3. mary_celeste
  Paźdź 17, 2011 @ 12:48:00

  Witam gorąco drogą Krystal i wszystkich Was kochani. Myślę, że to dobry czas, aby dzielić się naszymi odczuciami i informacjami na temat postępującej transformacji. Bez wątpienia obejmuje ona swoim zasięgiem nie tylko Gaię i wszystkie istoty z nią związane ale i nasz układ słoneczny.
  Pozdrawiam najserdeczniej

  http://www.paranormalne.pl/topic/24162-gigantyczne-zmiany-w-ukladzie-slonecznym/

 4. Eryk
  Paźdź 17, 2011 @ 10:14:13

  Michale kiedyś czytałem przekazy andromedan 🙂 oni znów pisali że gdy nastąpi wzniesienie ziemi do 5 wymiaru to w 5 wymiarze planeta jowisz stanie sie naszym drugim słońcem i będzie świecić niebieskim światłem, z tego powodu z biegiem czasu ludzie na ziemi będą mieć kolor skóry podobny do niebieskiego a spowoduje to, właśnie niebieskie światło 🙂 też mówili o usunięciu księżyca tak wogóle to przekaz andromedan pokrywa sie z przekazem powyżej 🙂 pozdrawiam w milości Was Wszystkich i Ciebie Krystal.

  Eryk 🙂

 5. hasan
  Paźdź 17, 2011 @ 06:07:14

  witam mam pytani bo czytam w w tym przekazie o nadchodzących zmianach typu zmiana biegunów bo na razie to mało zmian jest widocznych poza tym że gospodarka pada ale wolno pada a USA już kolejną wojnę planują ale po za tym to zmian namacalnych nie widać

 6. Michał
  Paźdź 17, 2011 @ 01:40:10

  Witam Was wszystkich.
  Przeczytałem ten przekaz i pewne rzeczy zwróciły moją uwagę. A mianowicie – mowa jest o tym, że nie będziemy już mieli księżyca, będą 3 dni ciemności a potem będziemy mieli dwa słońca!!! Co o tym myślicie? Mnie przyszło do głowy, że to wszystko właśnie tak by mogło wyglądać, gdyby nasza Ziemia została na trzy dni zamieniona w gigantyczny statek kosmiczny i z szybkością tysiące razy przekraczającą szybkość światła pognała poprzez kosmos w inny rejon naszej lub innej galaktyki i została uczyniona satelitą jakiejś gwiazdy podwójnej. To wszystko super, tylko co by było, gdyby światło tego nowego słońca nie było białe a np. zielone czy też fioletowe, mówiąc szczerze trochę by mi to przeszkadzało ale najważniejsze jest to, aby raz na zawsze wyeliminować ciemnych z naszej rzeczywistości. Napiszcie co o takiej wersji sądzicie. Ja myślę, że jeżeli taki jest faktycznie plan naszych kosmicznych braci, to nie mówią nam o tym wprost aby nas nie straszyć. Czuję już wielką radość i wprost euforię na myśl o takiej kosmicznej podróży. Serdecznie was wszystkich pozdrawiam

 7. Boginiwmini1
  Paźdź 16, 2011 @ 19:01:55

  Jestes jak KRYSZTAL kochana..DZIEKUJE Ci wiec z samego rana:))

 8. gregor
  Paźdź 16, 2011 @ 14:02:42

  🙂
  i ja dziekuje za slowa ktore moge tu czytać ……………………………
  pomagają wytrwać i nie zwątpić………………………………
  ………..od trzech dni tłumaczę ludziom z mojego życia iż Strach ludzki jest największą i najokrutniejszą nieświadomą energią jaka niszczy nam wszystkim zycie i…………
  Dzieki Krystal …… dddddddużo światła ……. dzięki

 9. Eve
  Paźdź 16, 2011 @ 13:00:32

  Sądzę że warto byłoby to przetłumaczyć, jest tak aktualne, tak piękne i poruszające duszę, doprawdy przejmujące do głębi, zdaje się jakby pragnienia całej ludzkości przez niezliczone pokolenia zlały sie w jedno gorące i szczere zawezwanie do zmiany w tym człowieku, jest jakby wieszczem przepowiadającym przyszłe zwycięstwo miłości i światła

  a tu można oglądać rewolucję na żywo http://www.globalnaswiadomosc.com/globalnarewolucja.htm

 10. Ania
  Paźdź 16, 2011 @ 12:09:18

  Dziękuje za ten pełen miłości i spokoju blog 🙂

 11. Bafka
  Paźdź 16, 2011 @ 11:56:02

  Ale niespodzianka.:)
  Wracam do domu, zagladam co nowego na blogu Krystal i co widze? Mozliwosc komentowania. I w dodatku moj dzisiejszy mail.
  Korzystam zatem z okazji i dziekuje Ci dobra Kobieto jeszcze raz. I ciesze sie, ze tyle innych wspoanialych ludzikow tu trafia.
  Pozdrowionka cieplutkie

  Basia

 12. krutka
  Paźdź 16, 2011 @ 11:13:01

  Kochana Krystal, dziekuje CI, ze udostepnilas mozliwosc komentarzy (wiem, ze to kosztuje duzo czasu – moderowanie), ale czasem chcialo sie cos powiedziec i sie nie dalo. To wspaniale, ze wczoraj bylo tyle pokojowych i niesamowitych manifestacji, ja co prawda nie byla, bo chyba nawet nie bylo w moim miescie, ale gdyby byla, to bym sie chetnie wybrala. Mam nadzieje, ze to jest wlasnie poczatek szybkiego przelomu takze wsrod normalnych ludzi, ktorzy do tej pory jeszcze nie byli przebudzeni.
  DZiekuje CI Krystal za ten wspanialy blog, juz to kiedys zrobilam mejlowo ;-).

  Serdeczne pozdrowienia i wyrazy milosci dla CIebie i wszystkich czytelnikow. Codziennie zaczynam moj dzien od przeczytania nowych przeslan.

 13. Tess
  Paźdź 16, 2011 @ 10:54:31

  Ja tez dziekuje. Niby nie znam Cie a czuje ogromna Milosc do Ciebie i Wdziecznosc.

 14. krystal28
  Paźdź 16, 2011 @ 10:19:53

  dzięki Basiu za Twoje piękne słowa. Z miłością — K

  Droga Krystal,

  Pisze na ten adres mailowy, ktory znalazlam na Twoim blogu. Mam nadzieje, ze to wlasciwiy adres i ze ten list dotrze do Ciebie.
  Dlaczego pisze? Chcialabym Ci podziekowac. Z calego serca dziekuje Ci za ten wspanialy blog, ktory prowadzisz. Trafilam na niego calkiem niedawno, tzw „przypadkiem”, w ktore oczywiscie nie wierze.
  Smieszne. Sama mam bloga (www.smakoszka.pinger.pl), ktory z zalozenia byl najpierw tylko blogiem kulinarnym, choc od dawna znajduja sie tam i inne wpisy. Szukalam w sieci przepis na zupe dyniowa z gorgonzola. Wpisalam nazwe blednie i wyskoczyl mi link z Manuskryptem Przetrwania 13. Zaczelam czytac i nawet nie zdazylam sie zdziwic co to ma wspolnego z zupa. Tamta strona mi jednak nie funkcjonowala, a chcialam koniecznie przeczytac poprzednie czesci Manuskryptu. Zaczelam szukac i tak trafilam do Ciebie.

  Ten Twoj blog jest dla mnie najwspanialszym darem. Wszystko sie tak cudownie uklada. Lata temu zglebialam nauki Sai Baby. Potem przyszedl czas na „Rozmowy z Bogiem”. I wreszcie trafilam tu, do Ciebie. I nagle czytajac te wszystkie przeslania, zaczelo mi sie wszystko cudownie ukladac. Tak jakbym znalazla brakujace puzzelki z wielkiej ukladanki.

  Krystal, jestes darem i to co robisz jest wspaniala misja. To dzieki rowniez dzieki Tobie poczulam radosc i spokoj, ktory teraz mnie wypelnia. Zagladam teraz dziennie na Twojego bloga, kazda nowa notke witam z prawdziwa wdziecznoscia. To dzieki Tobie wczoraj bylam nawet na demonstracji. Miszekam we Frankfurcie, bez Twojego blogu nie wiedzialabym nawet co sie dzieje na swiecie.

  Juz nawet nie wiem co jeszcze powinnam napisac. Chcialam Ci po prostu podziekowac za wspanialy dar jakim mnie dziennie obdarzasz.

  Z warazami szacunkiu i wielkiej ilosci ciepla

  Basia

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: