Zjednoczeni dla Globalnej Zmiany 15.10.11!

.
Drodzy Czytelnicy, globalna rewolucja prowadząca do wielkich zmian właśnie się zaczęła.  W kilku przekazach czytałam, że ten ruch tylko będzie się rozrastać na całym świecie aż do momentu, gdy  żądane prawa zostaną wprowadzone w życie.  W Polsce ludzie jeszcze są zmęczeni i rozproszeni wyborami.  Nie miejcie żadnych złudzeń, wybrani politycy są podporządkowani swoim elitarnym władcom i będą to robili co jest im nakazane.  Obserwujcie to przedstawienie bez zaangażowania emocjonalnego.  Ich wybór był ustalony wcześniej, a udział w głosowaniu dał Wam tylko chwilowe uczucie, że możecie mieć jakiś wpływ.  Ci politycy są starą energią i muszą wkrótce odejść!  Skierujcie teraz swoją uwagę na prawdziwe zmiany i popierajcie ten ruch globalny, fizycznie uczestnicząc, wizualizując, rozpowszechniając materiały,  itp.  W Świetle i Miłości — Krystal
.
.

15 października w sobotę ludzie z całego świata wyjdą na ulice i place.  Od Ameryki do Azji, od Afryki do Europy, ludzie powstają żądając swoich swoich praw i domagając się prawdziwej demokracji. Teraz nadszedł czas, abyśmy wszyscy przyłączyli się do globalnego protestu bez przemocy.

Siły rządzące pracują na rzecz zaledwie kilku, ignorując wolę większości, a koszt tego my wszyscy musimy płacić. Ta nie do zniesienia sytuacja musi się skończyć.

Zjednoczeni w jednym głosie poinformujemy polityków i elity finansowe, którym służą, że decyzja o naszej przyszłości należy do nas ludzi.

Nie jesteśmy towarem w rękach polityków i bankierów, którzy nas nie reprezentują.

15 października spotkamy się na ulicach, aby rozpocząć globalne zmiany. których chcemy.  Będziemy demonstrować w pokoju, mówić i organizować się aż do skutku.

  Nadszedł czas dla nas, aby się wszyscy zjednoczyć. Nadszedł czas, aby nas wysłuchali.

Ludzie świata, powstańcie 15 października!

Kees, galacticchannelings.com

http://galacticchannelings.com/english/global_change.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: