Teraz Jest ten Moment – Więcej Odpowiedzi

.

Również nowy przekaz Jezusa: „Świat przyszłości”  Wika, dziękuję i witam Cię z powrotem po krótkich wakacjach 🙂

—————————————————————————————————————-

Pozdrowienia dla naszych braci i sióstr na Ziemi od nas z pokładu statku Athabantian.  Przez naszą miłość i Jedność z wami, korzystamy z okazji, aby podzielić się więcej naszymi obserwacjami.  Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdy znajdujecie czas, aby przeczytać naszą komunikację.  Dzisiaj wracamy z większą ilością odpowiedzi na wasze pytania.  Niektóre z nich mogą wydawać się powtórkami z naszych wcześniejszych wiadomości, ale te pytania nadal są zadawane, więc odpowiadamy.  Również wydarzenia właśnie są w punkcie krytycznym, więc planujemy komunikować się z wami częściej.

W poprzednim przekazie mówiłeś o przesunięciu biegunów.  Jak poważne będą trzęsienia ziemi, tsunami i wybuchy wulkanów w wyniku tych zmian?

Nie przewidujemy, że wydarzenia te będą aż tak poważne jak inni prognozują.  Ziemia kontynuuje regularne dozy trzęsień ziemi itp.,  łagodzą one nabudowany stress.  Niemniej jednak zmiana biegunów zainicjowana przez Ziemię będzie zauważona przez wszystkich.

Mówiłeś o obecności różnych ras na statku Athabantian.  Czy pozaziemskie rasy współpracują ze sobą, czy niektóre są konkurencyjne?

Mamy kilka ras reprezentowanych na pokładzie Athabantian, plus wiele niebiańskich duchów, takich jak Adrial.  Większość personelu w ilości kilku tysięcy jest z Andromedy.  Mamy również osoby z Plejad, Syriusza, Antaresu i Liry.
W każdym systemie gwiezdnym lub galaktyce mogą być tacy, którzy zdecydowali się iść za ciemną energią, a tym samym widzą siebie jako konkurującymi z innymi.  Ci z nas, którzy żyją w 5W tego wszechświata, lub wyższej, nie konkurują, jesteśmy kooperacyjni.  Nie mamy nikogo na pokładzie Athabantian, kto jest konkurencyjny.

Jak będzie wyglądać Ziemia po transformacji?  Czy któreś z fizycznych struktur pozostaną?

Po przejściu do cywilizacji nowej Ziemi w przeważającej mierze opartej na miłości, wiele fizycznych struktur starego paradygmatu pozostanie. Takie rzeczy jak domy mieszkalne pozostaną.  Z czasem wszystko będzie zmienione w struktury fizyczne bardziej dostosowane do nowej Ziemi.

Jak wysoko częstotliwość Ziemi ostatecznie dosięgnie?

Częstotliwości Ziemi ostatecznie będzie około 19 Hertzów w 5W.  Obecna częstotliwość wynosi około 11 Hz.

Czy rośliny i zwierzęta pozostają?

Rośliny i zwierzęta zostaną zmienione tak, aby mogły zamieszkiwać w środowisku światła i miłości. Wszystko będzie w harmonii, wszystko będzie w Jedności.  Nie będzie już „przetrwania najsilniejszych”.

Jak szybko to się stanie?

To zajmie wiele okrążeń Ziemi wokół Słońca, aby to doszło do pełnej realizacji.  W latach bezpośrednio po przejściu – w ciągu najbliższych kilku miesięcy – rzeczy nie będą wydawać się tak bardzo odmienne, poza tym, że ​​wszystko będzie oparte na miłości, raczej niż oparte na strachu.  Zajmie to sporo czasu na dostosowanie się ludzi do tego nowego sposobu widzenia i zachowania. To tu gdzie „instytuty”, które są tworzone będą miały rolę w pomocy ludziom w dostosowaniu się do świata, który jest oparty na miłości, świata, w którym pozaziemskie istoty są stałym elementem i świata bez wielu tych rzeczy, które teraz bierzecie za pewnik.

Kiedy cywilizacja oparta na oleju przestanie istnieć?

To stanie się szybciej niż pełna realizacja nowej cywilizacji, choć będzie to wielki krok w tym kierunku.  Tak jak Ziemia stwierdziła, żadnych nowych wierceń ropy naftowej lub wydobywanie kopalniane nie będzie dozwolone po zmianie.  To będzie tylko kwestią czasu, gdy dostaw ropy zabraknie.  W procesie tym stanie się ona bardzo droga, więc alternatywne sposoby będą poszukiwane z niecierpliwością.

Czy elektryczność nadal będzie dostarczana do domów?

Podczas okresu przejściowego będzie nadal dostępna elektryczność dla domów – ale nie wszystkie domy we wszystkich miejscach będą ją miały.  Produkcja energii elektrycznej z paliw kopalnych zostanie zastąpiona przez kryształy i inne metody.  Bądźcie spokojni, nie chcemy, żeby wasza cywilizacja wróciła do stanu pierwotnego i dołożymy wszelkich starań, aby to zapewnić.

Czy będziemy korzystać z obecnych środków transportu?

Wasze obecne pojazdy zostaną wycofane, gdy zabraknie dostępnych dostaw ropy. Pamiętajcie, że nie będzie nowych eksploracji, wierceń, lub produkcji paliw kopalnianych w celu uzupełnienia ropy.

W jakim czasie to się wszystko stanie?

Minie wiele lat, aby cywilizacja nowej Ziemi w pełni się ustanowiła.  Z drugiej strony ze względu na załamanie czasu i funkcjonowania w wyższym wymiarze wyda się to dość szybko.

Czy przejście będzie trudne?

Każdy doświadczy na tyle trudności, aby umożliwiło mu to ujrzenie aktualnego paradygmatu takim jakim jest i  wyboru, czy od niego się odseparować czy nie.  Dla niektórych będzie to niezwykle trudne, dla innych całkiem minimalnie.

Czy musimy przechowywać żywność, wodę i paliwo?

Tak, w ilości do przetrwania przez okres przejściowy.

Jak długo okres przejściowy będzie trwał?

On już się rozpoczął.  W ciągu kilku dni lub tygodni to się przyspieszy dość szybko. Będzie trwał przez 2012 r. i dobry kawałek 2013 roku.  W pewnym momencie zauważycie wibracje Ziemi przechodzące z głównie opartych na strachu na głównie opartych na miłości.

Jeśli jestem w stanie podnieść moje wibracje do 5W, czy to utrzyma mnie od doświadczania negatywnych skutków fizycznych, emocjonalnych lub mentalnych zawirowań związanych z przejściem?

Jeśli odniesiesz sukces w podniesieniu i utrzymaniu wibracji na poziomie 5W to i tak doświadczysz tranzycję, ale będziesz nieporuszony fizycznie, emocjonalnie i mentalnie.  Ponadto możesz służyć jako latarnia światła dla tych, którzy są w samym środku doświadczania pełnego wpływu przejścia. Tak samo będzie, ale w mniejszym stopniu, jeśli jesteś istotą 4W.
Chcemy was ostrzec, z naszych obserwacji, że osiągnięcie i utrzymanie wibracji w 5W nie jest ani łatwe, ani automatyczne.  Podchodź do tego jako do zadania  wartego podjęcia, ponieważ zostaniesz wynagrodzony w okresie przejściowym i później.
W okresie transformacji zależy od waszych osobistych sposobów widzenia i poznawania, że największe zmiany nastąpią.  Macie szansę być skoncentrowanymi na sercu i na postrzeganie wszystkich zmian wokół was jako dramat.  Możecie też zaangażować się w zmiany i być zmieceni w strachu z tymi, którzy opierają się transformacji do nowej Ziemi.

Czy zmiany na Ziemi, upadek obecnego paradygmatu i nasza transformacja będzie związana z wydarzeniami pochodzącymi poza Ziemią?

Tak, w końcowej fazie zmiany Ziemi, o których mówiliśmy zostaną wywołane przez wydarzenia spoza Ziemi.  Te z kolei zbiegają się z upadkiem obecnego systemu pieniężnego, rządów, religii i do naszego skontaktowania się z wami w wyższym wymiarze.  Illuminati jest zbyt głęboko zakorzenione, aby być usunięte przez tylko działanie ludzkie.  Zostali oni stworzeni przez poza-planetarne istoty, więc będzie wymagane, aby poza-planetarne istoty przezwyciężyły te ciemne energie.

Czy raporty o masywnych erupcjach słońca są dokładne?  Jak będą one wpływać na ludzi?

Wasza gwiazda, Słońce jak ją nazywacie, przejdzie monumentalne zmiany w najbliższej przyszłości ze względu na wpływy zewnętrzne.  Z kolei ono będzie wysyłać potężne energie na Ziemię.  Jednak należy pamiętać, prawdziwą naturę waszej gwiazdy: Jest ona przetwornikiem energii pochodzącej z centrum waszej galaktyki, a nie źródłem energii termojądrowej.  Jako takie, te niezwykłe energie pochodzące z waszej gwiazdy w najbliższej przyszłości będą miały znacznie większy wpływ na was osobiście niż na środowisko fizyczne Ziemi.
Ci spośród was, którzy widzą gwałtowne erupcje ze Słońca patrzą na wydarzenia z perspektywy 3-ciego wymiaru.  Zachęcamy was do zapoznania się z nadchodzącymi wydarzeniami z perspektywy 4 lub 5 wymiaru.  Szczególnie ważne jest, abyście nie wpadali w strach w tych czasach.

Mieliśmy przyjemność komunikowania się z wami i czekamy na więcej możliwości, aby to znów zrobić. Przekazujemy wam bezwarunkową miłość i życzymy dobrze w tym czasie procesu transformacji.  Do następnego razu, jestem Adrial, niebieski duch tego wszechświata, jestem Bren-Ton, jestem Justine i jestem Moraine, wszyscy z Andromedy, i ja  jestem Zepher z Plejad.

Przekazał Mark Kimmel,  16 wrzesień 2011

Przetłumaczyła Krystal

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: