Mira z Plejadiańskiej Wyższej Rady

.

.
.
Pozdrowienia, jestem Mira z Plejadiańskiej Wysokiej Rady.  Pozdrawiamy was z miłością w naszych sercach i błogosławieństwami z Plejad.
.
Monitorujemy i oceniamy obecną sytuację na Ziemi i stwierdzamy, że jest tam wiele miejsc wymagających naszej uwagi i energii.  Odnosimy się do tych miejsc jak do fortyfikacji.  Kierujemy energię z naszych statków poprzez naszą technologię do tych miejsc niezrównoważonych, gdzie mogłyby wystąpić stany katastroficzne.  Oznacza to, że potencjał Ziemi do zmian powierzchniowych jest tam duży i mogłyby one zakończyć się erupcją w każdej chwili.  Właśnie teraz jest więcej punktów, niż to zauważyliśmy poprzednio, więc jesteśmy bardzo zajęci.  Sugerujemy wam, żebyście również asystowali nam poprzez medytację i koncentrowanie się na waszej planecie.  Zapytajcie nas, abyśmy pokazali wam te punkty, gdzie wasza energia może pomóc wesprzeć te twierdze nierównowagi.  Wiele z nich jest w waszych oceanach.  Wczujcie się w energie Ziemi i pozwólcie swojemu wewnętrznemu przewodnikowi pokazać wam drogę.
.
Jesteśmy wszyscy razem w tym procesie.  Używamy waszej Miłości i Światła.  Jest bardzo ważne, abyście koncentrowali waszą miłość i energię do Ziemi oraz utrzymywali serca połączone pomiędzy wami.  Sytuacja jest niestabilna.  Będziecie mieli wiele zmian poprzez rok 2012 i później.  Finansowa niestabilność waszej planety jest niczym więcej jak jednym z przykładów zmian waszych starych dogmatów.  Najlepiej jest zaakceptować fakt, że to jest sposób, w jaki to działa i znajdować nowe drogi do dopasowania się i adaptacji.  W tym procesie stare sposoby, które służyły tylko elitom zgasną wraz z przeszłością. Ludzkość znajdzie wielkie źródła obfitości.  Dlatego właśnie teraz prosimy was o współpracę.
Załamanie czasu tylko przyśpieszy te zmiany.  Miejcie współczucie dla samych siebie podczas tych zmian, one są bardzo stresujące.  Wielu się im opiera, a to tylko sprawia, że ich życie staje się trudniejsze.
.
Prosimy was, abyście pozostali w gotowości i świadomości wszystkiego, co wychodzi na   światło dzienne wokół was i w was samych.  Potrzebujecie tych wszystkich poziomów świadomości, abyście znaleźli się tam, gdzie jest wam przeznaczone być. Wiedzcie, że zawsze będziecie ochraniani i prowadzeni.  Musicie tylko wsłuchiwać się w wasze wnętrze.  Wasze systemy przewodnictwa pojawiły się podobnie jak nasze.
Wiedzcie, że nie jesteście sami.  Jesteście silni i wytrwacie nawet jeśli będzie się wydawało, że czasy są bardzo ciężkie. Te zmiany są konieczne dla ziemskiego przetrwania.  Odzyskacie równowagę po przebytych doświadczeniach i wszystko wtedy będzie wielce ulepszone na waszej planecie.
.
W tym też celu nasza flota pozostanie w gotowości wokół waszej planety.  Wielu oddanych reprezentantów z innych systemów gwiezdnych też uczestniczy w tym procesie.  Macie naszą zupełną i całkowitą uwagę.  Działamy na zawołanie naszego Stwórcy.  W naszych sercach mamy tylko wasze najlepsze dobro.
Przewidujemy, że nasz czas, aby się z wami spotkać nadchodzi.  Z niecierpliwością oczekujemy na nasze ponowne zjednoczenie.  Wiedzcie, że jesteście kochani przez waszą plejadiańską rodzinę.  Jesteśmy jednym.
Jestem Mira z Plejadańskiej Wysokiej Rady.
.
Przekazała Valerie Donner,  17 sierpnia 2011
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola
.
http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/08/message-from-mira-from-pleiadian-high.html,
http://thegroundcrew.com/channeled-messages.htm 

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: