Bliźniacze Płomienie i Bratnie Dusze

.

.
.
Laura:  Dobry wieczór,  SaLuSa.  Jeden z naszych czytelników zapytuje, czy mógłbyś opowiedzieć więcej o  bliźniaczych płomieniach i bratnich duszach.
.
SaLuSa:  Dobry wieczór.  Bratnie dusze dzieliły wiele żyć jako para. Role są często odwrócone, albo te same na przestrzeni wielu żyć, które one dzieliły. Charakter tego związku może być różny – od przyjaciół do więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem i oczywiście jako kochająca się para.  Jest możliwym, aby płeć została odwrócona w związku bratnich dusz na krótki okres, aby rozwinąć  poznanie w waszych doświadczeniach.  Często w tych związkach jest dużo karmy do odrobienia  i przykro nam widzieć jak czasami dochodzi do pewnego poziomu, którego nie możecie pokonać własnymi siłami.  Szablon związku wydaje się niezmiennie powtarzać poprzez inkarnacje.  Na podświadomym poziomie, obie osoby wiedzą o swojej bliskości, trudach poprzednich żyć i traumach przeżytych razem.  Są również świadomi wielkiej miłości, którą dzieliły w pewnym momencie w dalekiej przeszłości.
.
Może tam było wiele bólu i strachu.  Często  najlepszą rzeczą jaką można zrobić jest poproszenie o pomoc świetlanych istot, jak na przykład waszych aniołów stróżów i przewodników.  Oni zawsze oferują swoją pomoc, bo jesteście ich specjalnym przedsięwzięciem.   Zrobią oni wszystko,co jest w ich mocy, aby wam pomóc.
.
To może być bardzo trudne, kiedy związki pełne miłości i spełnienia skończyły się w przeszłości.  Można mieć do czynienia z wielu traumami.  W niektórych przypadkach występuje poczucie winy i strach przed nieznanym.  Więź poprzez wiele żyć konsoliduje związek pomiędzy bratnimi duszami i często w nowych życiach, po tym jak karma została oczyszczona, wolą one ruszyć w swoją własną drogę rozwoju.  To też może być prawdziwym wyzwaniem dla jednej albo obu osób.
.
Często jest dla nich prawie niemożliwym odpuścić przeszłość i atrakcję, którą czują do siebie.  Więcej karmy może być wygenerowanej kiedy jedna bratnia dusza życzy sobie połączyć się  z drugą bratnią duszą; kiedy jedna albo obie  są już w związku z kimś innym i możliwe, że też mają dzieci.  To może doprowadzić do niemożliwych sytuacji na zwykłym ludzkim poziomie.  Dlatego pomoc z góry jest potrzebna jak również głębsze kwestionowanie wszystkiego, co wiedzieliście, że jest realne.  Poziom winy podnosi się znowu.  Bratnie dusze często grawitują w tej samej bratniej grupie i są reinkarnowani w grupie ludzi w tym samym czasie.
.
Niemniej jednak jest to częścią waszej podróży wzrostu i ewolucji, aby doświadczać różne typy związków, z różnymi ludźmi i odkrywać siebie w nowych rolach.  Jest to częścią nauki o miłości bezwarunkowej.  Bardzo często obie bratnie dusze znajdują się na różnych poziomach świadomości
w nowym życiu  – i jest to główną trudnością.  Ktoś może się czuć często zatrzymywanym i ograniczonym.  Taki stan rzeczy może być niesamowicie trudnym do poradzenia sobie na poziomie duszy, ale to zachęci obie bratnie dusze do wspierania ich poszukiwań lepszego zrozumienia i miłości bezwarunkowej.  To popchnie was do dalszego rozwoju samych siebie, a poprzez to pobudzi was  w kierunku wyższych wibracji.  Wszyscy możemy mieć pewną ilość bratnich dusz w przeciągu naszych inkarnacji, ale bliźniaczy płomień możemy mieć tylko jeden.
.
Zwykle bliźniacze płomienie nie inkarnują się w tym samym czasie.  Jeden zostaje w wyższych wymiarach po to, aby pomagać bliźniakowi, który się inkarnował.  Więź pomiędzy bliźniaczymi płomieniami jest najmocniejszą z możliwych.  O ile to nie zawsze jest dla was możliwe by usłyszeć swoich przewodników, o tyle znacznie łatwiej jest usłyszeć swój bliźniaczy płomień, zwłaszcza kiedy śpicie.  Inkarnowany bliźniak działa przeważnie jako przedłużenie bliźniaka w wyższych wymiarach.  Jednakże, są oni w rzeczywistości częścią tej samej istoty, tylko rozdzieleni w dwóch różnych wymiarach.
.
Kiedy czyste światło otacza związek bliźniaczych płomieni, bliźniak inkarnowany może zostać przedłużoną ręką tego, co jest na górze.  Bliźniak inkarnowany staje się czystą ekspresją boskiego na Ziemi przez jakiś czas.   Poprzez zamieszkiwanie ziemskiego ciała swojego bliźniaka, który inkarnował  na waszej planecie, bliźniak na górze doświadcza tego świata.   To również pozwala nam na lepsze zrozumienie waszego świata i dzielenie się naszą miłością, świadomością i współodczuwaniem z naszym inkarnowanym bliźniakiem na Ziemi.  W ten sposób poziom wibracji inkarnowanego bliźniaka również rośnie  progresywnie, co z kolei przyczynia się do globalnego zwiększenia wibracji miłości i współodczuwania.
.
Wyższe świadomości bliźniaczego płomienia są często splecione i wzajemnie połączone.   Kiedy śpicie, drodzy przyjaciele, jesteście w ramionach swojego bliźniaka, otoczeni wieczną miłością.   Chociaż dla waszego Wzniesienia nie jest konieczne, aby się zjednoczyć z waszym bliźniakiem, nastąpi taki etap w waszej powrotnej podróży do Źródła, kiedy będziecie musieli znowu zostać jednością.
.
Będziecie potrzebowali obopólnego wsparcia, miłości, wiedzy i doświadczenia, aby powtórnie połączyć się z boskością.  Tym punktem są wymiary, gdzie wy i wasz bliźniak byli początkowo rozdzieleni.  Pełna Jedność z waszym bliźniakiem jest warunkiem wstępnym, aby iść dalej.  Jest to robione, aby powrócić do wymiarów, gdzie oryginalnie byliście rozdzieleni.  Ponowne połączenie jest możliwe w niższych wibracjach również, jednakże tylko i wyłącznie wtedy jeśli obaj bliźniacy osiągną niezbędny poziom wibracji.    Obie dusze powinny osiągnąć określony poziom dojrzałości, aby być znowu Jednością z bliźniakiem.  Nie ma szczęśliwszego momentu dla istot świetlistych niż takie ponowne połączenia i bycie świadkiem takich połączeń.  Są to stosunkowo rzadkie przypadki i są one źródłem wielkiej radości dla istot duchowych ze wszystkich wszechświatów.
.
Jeśli obaj bliźniaki inkarnują się razem będzie to wielkim wyzwaniem dla nich, aby rozwijać się szczęśliwie i harmonijnie na Ziemi.  Jednakże, wielu podjęło się tego wyzwania teraz, aby podnieść świadomość planety.  Wiele bliźniaczych płomieni zgłosiło się na ochotnika, aby inkarnować razem w tym czasie.  Jeśli obaj bliźniacy istnieją na planecie teraz, poziom wibracji podniesie się bardzo szybko, gdy kilka bliźniaczych płomieni ponownie się połączy na całym globie.  Kiedy to się wszystko rozwinie, kochani, będziecie, kochani przyjaciele daleko na drodze procesu Wzniesienia.
.
Laura:  Dziękuję SaLuSa.   Rozumiem, że chciałeś również nam podać dzisiaj aktualizację  załogi naziemnej.
.
SaLuSa:  W rzeczy samej.  Kochani przyjaciele, zauważyliśmy zwiększenie poziomu waszych wibracji i świadomości.  Jest nam miło widzieć wasz postęp.  Wielu  z was teraz częściowo i tymczasowo przebija się poprzez zasłonę iluzji.  Jak niektórzy z was lubią mówić przebijacie się przez Matrix. Wasze światło i kolory się zmieniają podczas tego jak się przebudzacie.  Docieracie  do znacznie większego i współodczuwającego zrozumienia ustroju Wszechświata, jak również jesteście bliżej zrozumienia waszej wielowymiarowej natury.
.
Wasze trzecie oko otwiera się stopniowo.  Wasze fale mózgowe wahają się pomiędzy wymiarami, biegunowość przepływu waszej krwi zmienia się w ciągu dnia.  Wasze światło przebija się poprzez iluzję i świeci z najbardziej charakterystyczną poświatą.  Zaczynacie poważnie kwestionować wszystkie otrzymane wcześniej idee i koncepcje.  W miarę postępowania tego procesu będziecie potrzebowali mniej godzin snu i mniej pożywienia.  Będziecie w stanie przetworzyć wchodzące energie bezpośrednio w ich najczystszych formie.  Możecie potrzebować coraz więcej czasu tylko dla siebie po to, aby pozwolić na rozwój swojej wewnętrznej przestrzeni.  Będziecie się stawali bardziej  świadomi komunikacji, które otrzymujecie od świetlistych istot dookoła was.
.
Niektórym z was wyda się to emocjonalnym wyzwaniem i większość z otrzymanej informacji będzie miało do czynienia z oczyszczeniem karmy.  Doświadczycie uzdrawiających bólów i nie będziecie mogli znieść ludzi dookoła was bo wiele rzeczy wyjaśnia się w waszych sercach i umyśle.  Jest to bardzo delikatny czas, kochani, kiedy wasi bliscy będą się czuli, że muszą chodzić jak po skorupkach jajek dookoła was.  Będziecie musieli wytłumaczyć te zmiany, przez które przechodzicie waszym bliskim, którzy może nie będą przechodzić przez ten proces.  Prosimy, bądźcie dla nich dobrzy i zaakceptujcie  to, jeśli wybiorą oni inną drogę od waszej.  Będziecie musieli umówić się ze swoim partnerem o potrzebie czasu i przestrzeń dla siebie.
.
Kochani, większość z was przechodzi przez te zadziwiające zmiany, przynoszące wam połączenie z waszym światłem w waszych codziennym życiu i działaniach.  Łącząc się z waszym wyższym centrum emocjonalnym odkryjecie ponownie, że macie zdrowe i pracujące serce.  Po tym jak nowe synapsy będą się rozwijały w waszych mózgach odkryjecie, że macie wysokiej jakości pracujący mózg.  Wasz system nerwowo – rdzeniowy będzie współpracował lepiej z wyższymi energiami i wasza prędkość również się zwiększy, aczkolwiek będzie Wam się wydawało, że się stajecie bardziej powolni.
.
Jestem SaLuSa z Syriusza i jest mi miło wam powiedzieć, że jeśli czytacie te przesłania, to jest bardzo możliwe, że potrzebujecie wsparcia. Te przesłania są dla was, kochani.  Jak już mówiliśmy wcześniej jesteśmy bezpośrednio połączeni z wami wszystkimi, którzy czytają te przesłania. Niektórzy  z was mogą mieć kwestie karmiczne do załatwienia zanim nastąpią ponowne spotkania.  Jednakże, mając na uwadze nasze nieuniknione przybycie możemy potrzebować nawiązać z wami kontakt szybciej niż czas jest dany na wasze rozwiązania karmiczne.  Jeśli tak się sprawy będą  miały, życzymy aby wszystkie nasze interakcje były tylko pokojowe i oparte na zrozumieniu.  Drobne kwestie karmiczne będą wybaczone we właściwym czasie i sprawy pomiędzy nami znów zrównoważą się nawzajem w sposób naturalny.  Czas kiedy wasza pomoc będzie potrzebna przybliża się z każdym dniem.
.
Dziękuję SaLuSa
Laura Tyco, 14 Sierpnia, 2011
.
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal
.
http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/08/twin-flames-and-soul-mates.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: