Hilarion, 18-25 września 2011

.

.

.

Ukochani,

Wszyscy jesteście w trakcie integrowania przychodzących energii w niewiarygodnym tempie. Odczucie niepokoju w obszarze waszego splotu słonecznego wymaga, żebyście się częściej relaksowali i praktykowali głębokie oddychanie, najlepiej na świeżym powietrzu. Zachodzi w was wciąż wiele przemian i w miarę, jak ten proces posuwa się naprzód, odczujecie większą ulgę i uspokojenie. Niektórzy z was już odczuwają więcej swobody w waszych czterech niższych ciałach i oni właśnie odkryją, że życie staje się radośniejsze i wypełnione gracją i lekkością.

Zasłona pomiędzy wymiarami staje się coraz cieńsza i dostrzegalne jest wiele przypadków oddziaływania pomiędzy tymi sferami. Są to chwile, kiedy niektórzy z was tylko potrząsają głową i myślą, że doznają chwilowych zaburzeń w polu percepcji – i rzeczywiście właśnie to się wam przydarza. Czasem może to być bardzo dezorientujące i sprowadzać was z waszej ścieżki. Wzywajcie nas każdego ranka i proście, abyśmy byli bliżej was, codziennie prowadząc was i ochraniając, gdyż te zaburzenia będą się wydarzać z większą częstotliwością.

Wszędzie wokół was wzrasta świadomość, a ludzkość zaczyna sięgać ku swojemu trofeum i pojmować, że wyrażanie poparcia dla tego, w co się wierzy, przynosi potężne efekty. Gdy ludzie łączą się ze sobą, dodając swe głosy do wielu rozmaitych inicjatyw i przedsięwzięć w celu położenia kresu jawnemu lekceważeniu obywateli tego Świata oraz bogactw tej Planety ze strony tych, którzy chcą tylko sprawować kontrolę – Przebudzeni zaczynają sobie uświadamiać, że w liczbie tkwi wielka siła, a ta świadomość wyzwala efekt domina. Gdy coraz więcej ludzi podnosi się i opowiada za swymi prawami i prawami wszystkich na waszym Świecie, ta przemiana dokona się w nadzwyczaj pokojowy sposób.

Gdy ukochani pracownicy światła i ci, którzy się budzą na całej Planecie biorą udział w zbiorowych medytacjach i innych inicjatywach, które odbywają się w najbardziej sprzyjających terminach w każdym miesiącu, sieć świadomości masowej ulega oczyszczeniu w sposób bardziej efektywny, niż kiedykolwiek przedtem. Gdy tworzy się więcej przestrzeni dla wyższych energii Kosmicznej Miłości, która przenika wszystko na Ziemi, wewnątrz i wokół niej, te wyższe energie przyswajane są przez wszystkich i wszystko na Planecie i w jej wnętrzu. Być może zauważyliście, że ludzie skłonni są o wiele częściej niż przedtem okazywać sobie nawzajem cierpliwość, mają w sobie więcej skromności i życzliwości wobec innych i gotowi są zatrzymać się i wysłuchać tej drugiej osoby. Ta tendencja będzie z każdym dniem coraz bardziej narastać.

Wszystko, co zawarliście w swoich wizjach lepszego świata, zaczyna teraz wydawać owoce, błagamy więc was, abyście robili to dalej, nawet gdy przyglądając się wydarzeniom na świecie odnosicie wrażenie, że robi się coraz mroczniej. To tylko iluzja, pod wpływem której żyliście przez całe wcielenia, a która teraz jest przywołana w celu zwrócenia na nią uwagi, przeanalizowania, zrozumienia i wyciągnięcia wniosków, a co najistotniejsze: w celu jej oczyszczenia i rozpuszczenia. Wiele nowych i realnych rozwiązań dla starych problemów zacznie się wyłaniać w świadomości wielu osób i zaczną się krzewić nowe idee, które zrewolucjonizują ten Świat i przemienią go w taki, który zdolny jest do tego i godny, by raz jeszcze stać się częścią Galaktycznej rodziny Światła.

Uchwyćcie tę chwilę, Kochani, nowa historia Nowej Ziemi właśnie teraz się tworzy, a wy, każde z was, stanowicie integralną tego część. Przeżywajcie każdy dzień w Boskiej Chwale, a wszystko będzie dobrze, jak dotychczas. Wiara i cierpliwość naprawdę zdolne są przenosić góry.

Do następnego tygodnia…

JAM JEST Hilarion

Przekazała Marlene Swetlishoff, 18-25 września 2011

Przetłumaczyła Wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: