Śmiech Najlepszą Metodą na Wzniesienie

.

Kochani.  Szkoda doprawdy, że gatunek ludzki zapomniał, że śmiech jest najlepszą metodą na Wzniesienie! Śmiech otwiera czakry, pozwala światłu wpłynąć obficie, rozszerza płuca, oczyszcza gardło i podnosi wasze wibracje.  Wszystkie te zmartwienia, zmartwienia, zmartwienia na temat tego, kto powiedział co i do kogo, jaka kometa nadciąga i kiedy, i czy to rzeczywiście prawda, co mówią o…………… Bóg wie o czym!

Czas, by dokonać ponownej oceny waszych ustalonych sposobów dowiadywania się „co się dzieje” jest właśnie tutaj.  Spójrzcie na parę setek ostatnich przekazów, a uchwycicie spójny wzór waszych komentarzy i komentarzy do komentarzy.  Co robicie, by powiększyć swe własne światło, co z kolei powiększy waszą aurę, co z kolei pozwoli wam wznieść się do innego wymiaru?  HMMM?…  To jest naprawdę bardzo proste! Wzniesienie dotyczy WAS SAMYCH!

Przestańcie wypatrywać znaków z nieba oraz tego, jaka będzie następna domniemana wiadomość od biednych przepracowanych Archaniołów i Wzniesionych Mistrzów, bo mogę was zapewnić, że dwoją się i troją, aby utrzymać światło na poziomie Ziemi, ponieważ WY jesteście zbyt zajęci dyskutowaniem o przekazach i o tym, jaka to kometa czy statek kosmiczny nadleci w następnej kolejności!!

Co do komet i statków kosmicznych……jeśli ktoś zamieścił wiadomość, że coś naprawdę nadlatuje i że to widział, ile komentarzy i sporów od razu to wywoła??  Niekończącą się dyskusję!!

A zatem badania na temat „jak podnieść swoje wibracje, tak aby rzeczywiście można było wejść w następny wymiar” STANOWIĄ ścieżkę do wzniesienia się z tego świata zamętu – trójwymiarowej Ziemi.  Tak więc abyście mogli już zacząć, włączcie sobie jakąś lekką komedię, aby uwolniła was od wszystkiego, co was stresuje, pomogła rozluźnić mięśnie i rozjaśnić w głowie.  Poczujecie się o wiele lepiej.  To lekcja o tym, jak nauczyć się patrzeć na siebie samych i śmiać się z tego!!  Namaste, Kochani ~

Wiadomość od wzniesionego mistrza

Przekazała: White Tara,  21 sierpnia 2011

Przetłumaczyła Wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: