Manuskrypt Przetrwania 2

.

Sieć energetyczna Ziemi, cywilizacje przez historię

.

Część 2, Rozdział 2

Teraz chcielibyśmy przejść do szczegόłόw.
Powierzchnia waszej planety jest pokryta siatką energii. Ta sieć energetyczna utrzymywana była poza zasięgiem ludzkości przez bardzo, bardzo długi czas. Teraz została podjęta decyzja, żeby pozwolić wam na nowo się podłączyć. Celowo użyliśmy tego słowa, gdyż wasza rasa była podłączona do tej sieci mocy w dużo wcześniejszej fazie waszego rozwoju. Czerpaliście rozległy użytek z tego źrόdła energii, a to, w połączeniu z szeroką wiedzą do jakiej mieliście dostęp, dodało napędu ewolucyjnego dla kilku najbardziej znakomitych cywilizacji, ktόre kiedykolwiek zamieszkiwały tą planetę. Kilka pozostałość po tych społecznościach w dalszym ciągu istnieje na Ziemi, ale zachowane ruiny po tych wspaniałych wspόlnotach mogą ujawnić tylko skrawek geniuszu i poziomu nauk, do ktόrego ci ludzi doszli. Byli obdarzeni bardzo wysokimi wibracjami. Żyli w całkowitej harmonii nie tylko z przyrodą, ale także z prawami wszechświata. To pozwoliło im na nieograniczony dostęp do energii i informacji z Ziemi i kosmosu. Pόźniej udowodnimy, że to pozwoliło im ewoluować dużo dalej, niż wy, jako “człowiek wspόłczesny” jest w stanie osiągnąć dzisiaj. Powόd tego jest prosty. Jak tylko dobraliście się do dualności, ego wzięło pierwszeństwo. Wtedy na dobre rozpoczął się wasz upadek. W swej żądzy władzy i kontroli, człowiek wkrόtce stracił kontakt z odwiecznym światem, do ktόrego był podłączony. Wraz z nim stopniowo odeszła wiedza, do ktόrej miał dostęp. Tak jak wcześniej sugerowaliśmy, żeby ocalić się, wszystko czego potrzebujecie, było i jest, dosłownie na wyciągniecie ręki. Wy, jako gatunek, byliście odcięci od tej informacji, ze względu na wasze zaplątanie w dualności i pożądanie władzy i kontroli. Innymi słowy, jak tylko człowiek odkrył chciwość, upadło wszystko inne, a ona dominowała wasze umysły zbyt długo. Te i inne zaburzenia będą wkrόtce usunięte, a wy z powrotem będziecie podłączeni do źrόdła. Proces ten może się wydawać wysoce dramatyczny dla bardzo wielu dusz obecnie zamieszkujących waszą planetę, ale jest niezbędny. Nie dla planety, jako że, była ona zaprogramowana do zniesienia wszystkiego, ale dla was jako gatunku. Wyginiecie w bardzo krόtkim czasie, jeśli będziecie nalegać na utrzymywaniu obecnego status quo. Jesteśmy świadomi, że są tutaj tacy, ktόrzy będą nalegać, ale zostaną oni przeniesieni do miejsca, w ktόrym będą mogli kontynuować cierpienie, ktόre sami dla siebie stworzyli.
Jest wiele szczegόłόw, ktόre muszą być ujawnione, ale najważniejszy z nich był uprzednio wspomniany. Jak tylko ludzkość uwolni się z okowόw dualności, wiele dokona się w bardzo krόtkim czasie. Pamiętajcie, to nie jest proces wymyślania i ewoluowania, ale raczej ponownego połączenia i przypomnienia sobie. Jak tylko będziecie mieć za sobą pierwszy szok i osłupienie, zdacie sobie sprawę, że wszystko co musicie zrobić, to zawrόcić na waszą naturalną drogę i zrzucić wszystkie fałszywe obrazy, ktόre były wprowadzone do waszej świadomości. Głęboko w środku jesteście świadomi tego i już teraz niektόrzy z was otworzyli oczy na tą rzeczywistość. Wkrόtce wielu podąży ich śladami, a wtedy ten świat zmieni się na lepsze na przestrzeni zaledwie kilku tygodni. Jesteśmy świadomi, że to może brzmieć niewiarygodnie dla was, ale jest to fakt. Mamy dostęp do wiedzy, technologii oraz energii, ktόra, w mgnieniu oka, wyeliminuje ślady zniszczenia, ktόre dokonaliście na waszej planecie. Jesteśmy gotowi, użyć ich, jak tylko pozwolicie odejść wszelkim starym, opartym na ego strukturach. Jeśli one nie odejdą, wy to zrobicie. Koniec i kropka.

Powrόćmy do istoty sieci energetycznej, ktόra już istnieje na waszej planecie. Ona składa się z rodzaju superstruktury przenikającej więcej wymiarόw niż wy jesteście w stanie dostrzec. Wyobraźcie sobie strukturę (jak w koszyku wiklinowym) przeplatających się strun, bez przerwy brzęczących od wibracji czystej energii. Wasi naukowcy zaczęli obserwować część tych strun, ktόre udało im się odkryć w wyniku badań nad tak zwaną “ciemną materią”, ale ciągle są daleko od odkrycia pochodzenia i wpływu tych struktur. Wyobraźcie sobie sieć złożoną z żywej tkanki, bezustannie komunikującą się z każdą częścią siebie, wysyłającą w sposόb ciągły energię i informację, tam i z powrotem. Kiedy podłączacie się do tego systemu, uzyskujecie dostęp do ogromnego zasobu informacji tam zgromadzonej. Informacji, ktόra jest dostępna za darmo, dla kogokolwiek lub czegokolwiek, co jest do niej podłączone. Za skorzystanie z niej nie ma opłaty, więc nie ma sposobu na manipulację nią do niewłaściwego użytku. Cała reszta żywych istot, właściwie wszystkie fizyczne struktury, ktόre składają się na waszą planetę, podłączone są do tej struktury. Tylko wy jedyni, jesteście poza strukturą. Wyobraźcie sobie, do czego bylibyście zdolni, jak tylko ponownie uzyskacie połączenie.

Uświadomcie sobie, że, od samego początku, macie takie same oryginalne zakodowanie, jak my. Chodzi o życie wieczne. Jak tylko odłączyliście się od sieci, wasz system przeprogramował się. Obecnie macie wbudowany samo-destrukcyjny mechanizm, ktόry uruchamia się w ustalonym czasie i wy w precyzyjnie określony sposόb rozpoczynacie zabijanie fizycznej powłoki. Cały proces może zabrać lata, może odbyć się natychmiastowo, ale rezultat jest ten sam. Wasze fizyczne ciało przestaje funkcjonować, a wy sami umieracie. Świadomość własnej śmiertelności wzbudza strach, ktόry rządzi wami wszystkimi. Z tego powodu jesteście w trakcie wiecznej wyprawy po młodość, zdrowie, pieniądze czy władzę. Wydaje wam się, że te rzeczy w jakimś stopniu zatrzymają nieunikniony śmiertelny rozkład, ale żadna z tych rzeczy nie może tego uczynić. Jedyna rzecz, ktόrą możecie zrobić, żeby tego uniknąć, to odpuścić sobie stare programy, ale nie jest to łatwe zadanie. Jeśli wam się to uda i podłączycie się do siatki energetycznej, będziecie żyli wiecznie. Nie w tej samej fizycznej formie, ktόrą obecnie zajmujecie, ale w formie stabilnej energii, ktόra będzie w stanie przetworzyć się w fizyczne ciało, ktόre z kolei, będziecie mogli utrzymać przez bardzo, bardzo długi czas. Sens bycia w ciele fizycznym to stopniowe nabywanie mądrości przy jednoczesnej akceptacji fizycznych ograniczeń, ktόre sprawiają, że lekcje przynoszą lepsze efekty. Aby ewoluować dalej i dalej, potrzebujecie “tarcia” cielesności fizycznej. To dlatego rasa ludzka jest tak bardzo ważna. Jesteście gwiezdnymi uczniami na drodze ewolucyjnej, ale wy wszyscy, zbiorowo, postanowiliście uczęszczać do niewłaściwej szkoły. I dlatego konieczne będzie przeprogramowanie was. Nigdy nie zapominajcie, że waszym przeznaczeniem był pobyt tu, na tej planecie i rozwinięcie się w jedne z najpiękniejszych istot w całym wszechświecie. Aby to zrobić, pozwόlcie odejść dezinformacjom, ktόrymi byliście karmieni przez zbyt długi czas. To jest powόd, dla ktόrego przybyliśmy, a przeprogramowanie was jest tym, co uczynimy. Jeśli nie posłuchacie,  to doprawdy poniesiecie konsekwencje.

Historia ludzkiej egzystencji jest długa i skomplikowana. Rozwinęliście się z nasion zasadzonych przez gwiezdne istoty wiele, wiele pokoleń temu. Nasionom tym dano zadanie pomnażania się. Wkrόtce obwieszczone zostało nadejście tak zwanej ludzkiej cywilizacji. Wzięliście sobie za zadanie zorganizowania się w grupy. Te grupy utworzyły struktury kooperacji i wspόłegzystencji w harmonii, nie tylko ze sobą, ale rόwnież z otoczeniem dookoła nich. Planeta była szczęśliwym miejscem, a wszystkim istotom na niej wiodło się dostatnio. Eksperyment był sukcesem, ale ktoś inny zainterweniował. Tym “kimś innym” była grupa istot z innego niż wasz system gwiezdny. Oni pozbawili się swoich własnych zasobόw, po tym jak popadli w niełaskę i teraz potrzebowali nowego placu zabaw, na ktόrym mogli rozgrywać swoje haniebne sztuczki. Zdajemy sobie sprawę, że to może brzmieć bezsensownie, ale taka jest prawda. Pamiętajcie, wasza planeta była pierwotnie zaprojektowana jako raj. Miejsce, w ktόrym istoty w ciałach fizycznych mogą ewoluować i pomόc nam wszystkim zrozumieć ograniczenia i możliwości istnienia w ciele fizycznym. Istoty, ktόre was tu umieściły, uczyniły to pod protektoratem Wszystkiego Co Jest – najwyższej inteligencji, ktόra istnieje w jakimkolwiek kształcie czy formie we wszystkich wszechświatach. Tak, używamy liczby mnogiej, jako, że wasz wszechświat jest tylko częścią tego, co istnieje poza waszym postrzeganiem. Kontynuując wątek, byliście umieszczeni tu w specjalnym celu, a konkretnie dla prześledzenia nieskończonych możliwości, jakie ma ciało fizyczne, kiedy doświadcza siebie oraz swoje otoczenie za pomocą zmysłόw. Pamiętajcie, jest bardzo, bardzo dużo czujących, żywych istot. Ale większość z nich rezyduje w niefizycznej formie i w związku z tym, ma ograniczony wachlarz interakcji z innymi.

Rozdział 3

Historia człowieka pełna jest przykładόw spontanicznych, nie wiadomo skąd, ogromnych skokόw naprzόd w zrozumieniu i zdobywanej wiedzy. Wasi naukowcy odnaleźli pozostałości prastarych cywilizacji, ktόre skrywały bardzo zaawansowaną wiedzę. Wiedzę, ktόra od tego czasu, była stłamszona i wyparta ze wspόlnego dziedzictwa. Większość z tego dobytku, w istocie wszystko, przybyło przywiezione przez cywilizacje spoza znanego wam wszechświata. Wiedza ta pomogła rasie ludzkiej ewoluować do, jak to się mόwi, fazy człowieka wspόłczesnego, ale przyczyniła się rόwnież do podjęcia tylu złych decyzji. Powόd tego został podany powyżej. Stelaż na ktόrym oparte zostały pierwsze ludzkie społeczności został skorumpowany przez pόźniejszy napływ innej inteligencji. Inteligencji, ktόra została użyta do manipulacji ludźmi, do tego stopnia, że prawie cała ludzkość zapomniała o swoich korzeniach. Wy, zbiorowo, zostaliście cofnięci do epoki średniowiecza. Zamiast rozwijać się, byliście celowo utrzymywani w mroku i, wydawać się mogło, pozostawieni sami sobie. Nic nie może być bardziej nieprawdziwe. W żadnym okresie, nie byliście zostawieni sami, ani przez nas, ani na pewno, przez ciemne siły, ktόre was kontrolowały przez te ostatnie wieki. Prawie udało im się w całkowitym usunięciu prehistorycznych wspomnień. Wspomnień z czasόw, kiedy wszyscy byliście podłączeni do źrόdła.Na szczęście ślady pozostały i teraz nasiona zostały rozbudzone na nowo. Świadomość, że byliście utrzymywani w mroku przez zbyt długo, wyciekła na zewnątrz i teraz rozprzestrzenia się jak ogień. Solidne kleszcze, w ktόrych ciemni trzymają wasze dusze, tracą na sile i nawet jeśli prόbowaliby ze wszystkich swoich sił, nie uda im się powstrzymać ujawnienia prawdy. Zaiste będzie to wiekopomny dzień. Dla wielu będzie to najgorszy dzień w ich życiu, z tego prostego powodu, że z trudem przyjdzie im zmierzyć się ze świadomością, że byli niewolnikami. Niewolnikami w systemie utworzonym dla korzyści niewielu, niszcząc planetę i życie na niej, po to, by kilkoro ludzi mogło sobie żyć w absolutnym luksusie, kiedy ponad połowa populacji żyje w ubόstwie lub terrorze wojny. Teraz nadszedł czas, aby ludzkość otworzyła oczy i zmierzyła się z prawdą, nie bacząc, jak ponura się ta prawda wydaje. Zauważcie rόwnież, że po raz pierwszy od bardzo dawna zobaczycie światło i uwierzcie, że ono powrόciło i już pozostanie.

Przetłumaczył Inspire

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: