Przebudzenie Serca

.

Czy może chociaż trochę jesteście „nienormalni”? 😉   Nowy przekaz Jezusa na dzisiejszy wieczór: „Wasz związek z ludzkością”,  dzięki Wika

—————————————————————————————————————–

.

Ukochane i zachwycające istoty światła na Ziemi, apelujemy o waszą uwagę teraz, gdy umożliwiamy naszym energiom stopienie się  z wami podczas gdy wyrażamy naszą świadomość światła i mądrości. Przychodzimy do was jako jeden głos, ale jesteśmy energiami Mistrza Kuthumi, Mistrza El Moryi i Mistrza Saint Germaina.  Mamy specjalną informację, którą chcemy się z wami podzielić, gdyż jest zasadniczą sprawą, abyście byli świadomi przemiany, jaka się teraz dokonuje.  Stwórca wyraził życzenie, aby ludzkość w tym wyjątkowym czasie olbrzymiego wzrostu doświadczyła przebudzenia swej czakry serca.  Przebudzenie to będzie doświadczane bardziej intensywnie przez tych, którzy są świadomi tego procesu, ale wszyscy doświadczą tego, że z ich czakrą serca, zwłaszcza podczas snu będą pracować wzniesieni mistrzowie.

Jak wiecie, wchodzimy w nowy cykl energii, zatem potrzebne jest wiele przygotowań.  My, Mistrz Kuthumi, Mistrz El Morya i Mistrz Saint Germain, przyjęliśmy wibrację światła, pochodzącą z serca Stwórcy i teraz ucieleśniamy, podtrzymujemy i dzielimy się tym światłem i świadomością w miarę potrzeby.  Działamy jako strażnicy tego światła, ale wielu wzniesionych mistrzów również pracuje z tą energią, aby pomóc zintegrować ją w czakrach serca ludzkości.  Wzniesieni mistrzowie, będący przewodnikami wszystkich poszczególnych osób są proszeni o kierowanie energii, którą wysyłamy do czakry serca każdej z tych osób, z którymi pracują.  Wibracja tego światła ma kolor lawendowo-niebieski i może budzić uczucia ukojenia, uspokojenia i odprężenia.  Lawendowo-niebieskie światło ma na celu uspokojenie i rozluźnienie energii czakry serca, zwłaszcza na jej obrzeżach – po to, aby możliwe się stało rozszerzenie, przebudzenie i rozwinięcie świadomości czakry serca, jak również aby mogła ona wyrażać większą ilość światła.  Lawendowo-niebieskie światło uzdrawia również ból w czakrze serca, niezależnie od tego, czy jego powodem jest oddzielenie od Stwórcy, zerwane relacje, śmierć bliskich osób czy też czyjeś osądy.  Wszystkie przejawy bólu, utrzymywanego w czakrze serca, będą ukojone, dzięki czemu łatwiejsze stanie się uświadomienie sobie, puszczenie i uzdrowienie w czakrze serca wszelkich niepotrzebnych energii. Gdy weźmie ona „głębszy oddech” i kojące energie się w niej zadomowią, dusza będzie w stanie rozszerzyć się i w pełniejszym stopniu promieniować.

To ważne, że ten proces odbywa się teraz w czakrach serca wielu ludzi, gdyż pozwoli im to być bardziej współczującymi i świadomymi swojej czakry serca oraz bardziej kochać.

Wiele promieni światła będzie zakotwiczanych w czakrach serca ludzi – będzie to sposobem na rozszerzenie, rozwinięcie i zwiększenie mocy serca i pozwoli wielu ludziom uświadomić sobie, że to oni dzierżą swą moc, świadomość i światło w swym sercu i duszy. Naszym życzeniem jest, aby nastał czas, gdy serca wielu ludzi będą naprawdę otwarte, wolne i przestronne, pełne energii przepływającej i wypływającej swobodnie z czakry serca. To w istocie swej pozwoli jednostkom na niewyobrażalne poczucie spokoju, zrównoważenia i zadowolenia, gdyż będą one zdolne odczuwać miłość, jaką mają w sercu i używać jej dla ich duchowego rozwoju na Ziemi.

Przejawy gromadzenia się tej energii wokół czakry serca mogę być rozmaite; niektórzy mogą odczuwać, jakby ich czakra serca wybuchowo się otwierała, inni mogą mieć uczucie, że ich czakra serca się zamyka, gdyż energia otaczająca serce tworzy dlań ochronną tarczę. Mogą to być bardzo dziwne odczucia; możecie nie być w stanie odczuwać czy też wyrażać miłości z powodu tej energii, ale to minie, gdy już serce się uspokoi i pewne energie się rozpuszczą. Dzięki temu, że lawendowo-niebieska energia ma potężny wpływ na poczucie odprężenia, może u niektórych osób wywołać stany ociężałości lub senności – ale i to minie, a żeby doświadczyć większego poczucia witalności możecie wezwać pierwszy promień światła, aby przesłał przez was energię aktywności i ożywienia. Ważne jest, abyście dali swemu sercu czas na relaks i przemianę, gdyż może to również wpłynąć na resztę waszej istoty, jako że bolesne wspomnienia mogą być przechowywane w polu aurycznym albo na poziomie komórkowym ciała fizycznego. Jest to czas na oczyszczanie i uzdrawianie czakry serca i wszystkich aspektów, które są głęboko związane z tą czakrą.

Możecie przed snem wezwać nas, Mistrza Kuthumiego, Mistrza El Moryę i Mistrza Saint Germaina, abyśmy popracowali nad waszą czakrą serca i dzięki lawendowo-niebieskiej wibracji światła pomogli w jej rozwoju i poszerzeniu. Powiedzcie po prostu:

„Mistrzu Kuthumi, Mistrzu El Morya i Mistrzu Saint Germain, wzywam waszą energię i obecność i proszę, abyście mnie teraz otoczyli. Proszę pozostańcie ze mną w czasie mego snu i prześlijcie do mojej istoty i czakry serca lawendowo-niebieską wibrację światła, aby moja czakra serca się odprężyła i uspokoiła. Pomóżcie mi uzdrowić, poszerzyć i rozwinąć moją czakrę serca, abym mógł/mogła wyrazić więcej miłości i utrzymać więcej świadomości i poczucia kierunku w mej czakrze serca. Dziękuję za waszą energię, światło i pomoc.”

Przede wszystkim pragniemy, abyście medytowali lub siedzieli w ciszy, wzywając lawendowo-niebieskie światło, które wysyłamy i pozwolili mu ogarnąć i zalać waszą czakrę serca jego czystą wibracją uzdrowienia i ukojenia.  Powiedzcie po prostu:

„Mistrzu Kuthumi, Mistrzu El Morya i Mistrzu Saint Germain, proszę przybądźcie i otoczcie mnie trójkątem swego światła.  Niechaj Mistrz Kuthumi stanie przede mną, a Mistrz El Morya i Mistrz Saint Germain po obu stronach mnie. Gdy utworzycie święty trójkąt światła wokół mnie, zapewni mi to ochronę przez cały czas.  Przyjmuję lawendowo-niebieski trójkąt światła, który mnie otacza i proszę, aby dodatkowy lawendowo-niebieski trójkąt światła otoczył moją czakrę serca, by ją chronić i aby rozpocząć uzdrawiający proces.”

(Zróbcie chwilę przerwy, aby tego doświadczyć)

”Proszę, skierujcie lawendowo-niebieskie światło do obszarów przyległych do mojej czakry serca, a gdy więcej światła będzie ją otaczać, niech wleje się ono w największe głębiny mojej czakry serca, pomagając i wspierając ją w procesie odprężenia, rozpuszczenia wszelkiego napięcia, stresu, lęku, barier i blokad. Gdy teraz oddycham głęboko, udzielam swego pozwolenia na to, aby ten uzdrawiający proces się wydarzył.”

(Skoncentrujcie się na swoim oddychaniu; być może zechcecie je kontynuować przez około 20 minut po to, aby miał miejsce proces odprężenia i uzdrowienia. Oddychajcie, gdy pojawia się jakikolwiek ból czy dyskomfort, który może ujawnić się w waszym sercu podczas uwalniania.)

„Dziękuję, Mistrzu Kuthumi, Mistrzu El Morya i Mistrzu Saint Germain za waszą pomoc i za skierowanie mojej uwagi na ten proces rozszerzenia i rozwoju.”

Wyobrażenie sobie, wyczuwanie i akceptowanie procesu, podczas którego wasza czakra serca jest otaczana przez lawendowo-niebieskie światło i uświadamianie sobie, że za jakiś czas wasza czakra serca dzięki temu rozszerzy się i będzie mieć większą zdolność kochania i odczuwania miłości, ma wysoce terapeutyczne znaczenie.  Aby serce mogło się w pełni odprężyć dzięki lawendowo-niebieskiemu światłu, warto praktykować to ćwiczenie przez 10 dni.  Proszę, miejcie na uwadze, że to nie oznacza, ze staniecie się bardziej wrażliwi na ból czy też że potrzebujecie dodatkowej ochrony. Czakra serca staje się silniejsza i bardziej pełna mocy, gdy się otwiera, ale czasem może pojawić się odczucie większej wrażliwości, zanim przyzwyczaicie się do przemian, jakie się w niej wydarzają.  Gdy czakra serca rozluźnia się, w istocie zwiększa się jej wibracja zawartego w niej światła.

Jesteśmy zawsze dla was dostępni w pobliżu i kochamy was bezwarunkowo; wzywajcie naszej pomocy kiedykolwiek tego potrzebujecie, a będziemy z wami – naszą energią, światłem, miłością i duszą.

Z miłością –
Mistrz Kuthumi, Mistrz El Morya I Mistrz Saint Germain

Przekazała Natalie Glasson, 19 sierpnia 2011

Przetłumaczyła Wika

http://lifeafteryear2012.blogspot.com/2011/08/heart-awakening_20.html

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: