W Pogotowiu Wzniesieniowym

.

Kochani,

Merkury poruszający się ruchem wstecznym* nie pozostawia miejsca na przestarzałe sposoby myślenia, mechanizmy radzenia sobie i myśli oparte na strachu.  Wszyscy, którzy wybrali wzniesienie, płyną na fali oczyszczającej.  Energie bezwarunkowej miłości nie mogą [z nimi] współistnieć w świecie iluzji.  Wiemy, że czujecie się jak wielbłądy próbujące przepchnąć się przez ucho igielne, ale, kochani, oko waszej boskiej jaźni jest nieskończone.  Wszyscy jesteście gotowi uwolnić to, co jest już nieistotne i objąć wasze nowe nieznane dokonania.

Podczas tego zbiorowego detoksu zróbcie sobie przerwę na zagłębienie się w sobie, na odnalezienie siebie.  Można dać się pochwycić przez to całe rozgorączkowanie, jednakże rzeczywistość ducha jest nieskomplikowana.  Uprośćcie ten proces dzięki głębokiemu oddychaniu przeponą oraz namierzeniu myśli dotyczących wątpliwości i poczucia bezwartościowości, a potem uwolnieniu ich wszystkich w medytacji.  Wiecie, co robić.  Pozostańcie w ciszy, a powrócicie do swojego centrum.

Pamiętajcie, że przez tysiące lat ludzie odczuwali zadowolenie, gdy wydarzały się zmiany w świecie zewnętrznym, ale zakładali, że w świecie niewidzialnym wszystko musi pozostać niezmienne.  Ci, którzy wybrali wzniesienie, w wielu wcieleniach wiedzieli, że nadchodzi czas wyzwolenia i ten czas jest „Teraz”.

Wielu ofiarowało swoje ciała, aby były portalami służącymi do usunięcia kodów niedostatku i starodawnych tajnych stowarzyszeń z ziemskich rządów.  Będzie to trwało aż do 26 sierpnia 2011. Można oczekiwać kolejnych powstań w Azji, Europie i Ameryce Południowej.  Dziewiąta fala musi dotrzeć do każdego kontynentu, aby przywrócić równowagę.  Słyszymy modlitwy o interwencję; dotarły one, choć zasłony kontroli i manipulacji muszą jeszcze zostać uniesione.  Bezwarunkowa miłość nie może w pełni się zakorzenić, gdy studnia jest zatruta; bądźcie cierpliwi…nowy świat jest blisko.

Wasze ciała świetlne doświadczają nieustannych przemian.  Stary ludzki układ nerwowy nie może poradzić sobie z nowymi danymi z wyższych wymiarów; w ciągu następnych paru miesięcy wielu z tych, którzy są na ścieżce, doświadczy astralnych operacji, w trakcie których stary układ nerwowy zostanie zastąpiony hybrydowym systemem krystalicznym.  Ten organiczny inteligentny system jest zdolny adaptować się do wyższych wymiarów, co pozwoli na łatwiejszą integrację kolejnych fal wzniesienia.  Znikąd mogą się pojawiać różne objawy – niedyspozycje żołądkowe, mdłości, znużenie i migreny.  Miejcie na uwadze, że szyszynka pracuje bez ustanku, aby zrównoważyć tworzenie struktur krystalicznych aż do czasu, gdy skutki tej przemiany będą w pełni odczuwalne.

Struktura cząsteczkowa ludzkiego kośćca wibruje w gęstym paśmie.  Wzniesienie transmutuje gęstą masę kostną w postać krystaliczną.  Lżejsza konstytucja fizyczna jest dostrojona do waszych ciał świetlnych, zezwalając dzięki temu na natychmiastową międzywymiarową manifestację.  Delikatne ćwiczenia rozciągające jogi mogą wam pomóc w uwolnieniu napięcia mięśniowo-szkieletowego.

Ponieważ wielu z was zaczyna się podłączać do źródła z poziomu niższego móżdżku (lower cerebellum), przemiana ta może wywołać wybuchy emocji i huśtawki nastrojów.  Niech strumień emocji przepływa przez waszą istotę…puśćcie i uwolnijcie to wszystko w medytacji.  Jest to ważne ćwiczenie, gdyż ćwiczycie teraz swój umysł, aby porzucił koncepcję czasu i przewidywania.  Punkt zerowy stanu istnienia musi być utrzymywany dzięki codziennej praktyce medytacyjnej.

Podkreślamy, że nie wszystkie fizyczne symptomy, jakich doświadczacie, spowodowane są wzniesieniem i w takich przypadkach zalecamy pomoc wykwalifikowanego lekarza.

Na zakończenie przesyłamy wam miłość i błogosławieństwa, i pamiętajcie: w waszym odbiciu widzimy nas samych.  Do następnego razu,

Galaktyczna Federacja Światła

Przekazała: Sharon-Ann Riley, 14 sierpnia 2011

* 3-27 sierpnia; Merkury to planeta komunikacji i wiedzy, ma również związek z układem nerwowym; tzw. ruch wsteczny jest fazą retrospekcji i dostosowania energii planety (przyp. tłum.)

www.sharonannriley.com

http://lightworkers.org/channeling/138838/ascension-alert-galactic-federation-light-sharon-ann-riley-14-august-2011

Przetłumaczyła Wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: