Konwersacje z SaLuSa, 22 sierpnia 2011

.Nauczyciele nowej ery to nowy przekaz Jezusa, dzięki Wika 🙂

———————————————————————————————————

Laura:  Dzień dobry, SaLuSa. Będziemy wdzięczni za aktualności, jeśli jest to możliwe?  A także oto pierwsze pytanie: „Między Istotami Światła, które łączą się z nami, jest wiele z nich, które nas bardzo oświecają.  Nazywają nas Gwiezdnymi Nasionami (Starseeds), mówią nam, że jesteśmy Światłem, że wszyscy jesteśmy częścią jednego.  I zastanawiam się, jak to może być?  Co z mordercami, złodziejami, oszustami, którzy mają władzę (rządy)?.  Jak wszyscy możemy być równi i tacy sami?  Wiem, nie jestem święty, inaczej nie byłoby mnie tutaj, ale bycie takim samym jak morderca lub gangster … to smutne, o tym wiedzieć. „

SaLuSa: Dzień dobry Laura, oczywiście. Ciemni są najgorsi w tej chwili.  Czują się osaczeni i są pełni strachu.  Są na szczycie niebezpieczeństwa teraz dla was, jak wielu z was się domyśla.  Nie dajcie się zastraszyć przez ich działania i groźby, moi drodzy, ponieważ ich moc słabnie z dnia na dzień.  Napływające energie działają na nich najbardziej i nie czują się oni w domu z obecnym i prognozowanym poziomem światła na planecie w obecnym czasie.  Dostali oni każdą szansę, aby skorygować swoje działania w stosunku do was i wciąż pozwala im się na czas na powrócenie do światła.  Wszyscy ci, którzy szczerze pragną ponownie połączyć się ze światłem, z pewnością są mile widziani.

Mamy zamiar umożliwić sprawiedliwe procesy na waszym świecie tak szybko jak tylko przyjazna polityka wobec nas zostanie ustawiona i przejęta.  Zaoferujemy również dostęp do dokładnej ewidencji w celu przeprowadzenia doskonale sprawiedliwych procesów.  Nasze przybycie do was zostało opóźnione o ponad pięćdziesiąt lat.  Pozwoliliśmy na odegranie każdego planu kabala we wszystkich krajach.  To jest wasza planeta i szanujemy wasze życzenia, waszą wolną wolę i wasze rządy.  Działamy zgodnie z prawami galaktycznymi i boskimi.  Chcielibyśmy uważać się za gości i przybyć do waszego świata jako tacy.  Tęsknimy za dniami, kiedy będziemy mogli być otwarcie z wami, drodzy przyjaciele.

Jesteśmy świadomi wszystkich bólów i cierpień, które kabal spowodował wielu z was, drogie dusze.  Chronimy was, gdy kabal uruchamia na was ataki.  Jednak nie zawsze jest możliwe, aby chronić wszystkich, tak jak bardzo chcielibyśmy. Działania kabala są nieprzewidywalne w tym momencie i oni używają nowsze taktyki niż poprzednio.  Jednak dostosujemy się i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby was chronić, tak szybko jak tylko poprosicie o naszą pomoc. Ciemność i światło są w stanie wojny przez długi czas w waszym wszechświecie.  To nie jest tak we wszystkich wszechświatach.  Są galaktyki i wszechświaty regulowane tylko przez światło i jest również bardzo niewiele wszechświatów, gdzie rządzą ciemne siły.
Wasz wszechświat miał cykliczny proces uczenia się.  Bóg zarządził jednak, że wasz cały wszechświat wzniesie się teraz, w związku z tym nowe prawa naturalnie się pojawią przez najbliższe lata.  W miarę waszego postępu w kierunku światła, ciemność w ogóle nie będzie już tu obecna.  Ich plan przejęcia tego całego wszechświata nie powiódł się i nie ma dla nich innego wyboru teraz jak przyłączyć się do światła, lub wycofać się.  Gdy światło rozświeci wasze ciała, serca i dusze, wasze wspomnienia powrócą i odzyskać wasze naturalne miejsce na skali duchowej ewolucji.

Ci, którzy nie zechcą zintegrować swojego światła zostaną wysłani do innych wszechświatów, galaktyk i planet, gdzie ciemność dominuje, jeśli wyrażą na to zgodę.  Poprzez historię, garść tych mrocznych istot jest trzymana na kilku planetach, gdzie mogą wciąż robić retrospekcje swoich poczynań.  Mogą być tam przez wieczność, gdy inni mogą dostać nowe szanse lub powrócić do niższych form życia.  Kilku może ostatecznie być rozłożonych poprzez różne prawa fizyczne.  Jednak jest to znacznie mniej niż jeden procent istniejących dusz.

Stwórca w swej wielkiej miłości i przebaczeniu umożliwia nam wszystkim uczenie się i rozwijanie w swoim własnym tempie. Nie mówimy wam tego, aby was niepokoić, chcemy tylko poinformować was o kolejnym etapie dla waszego świata.  Widzicie moi drodzy, musimy działać w synchronizacji ze wszystkimi co dzieje się w całej waszej galaktyce i wszechświecie.  Te części układanki muszą spotkać się jednocześnie.  Musimy pozwolić, aby wszystko rozwijało się odpowiednio.

Laura:  Dziękuję SaLuSa. Oto nasze następne pytanie:  „Co stanie się ze zwykłymi ludźmi tacy jak my i tymi, którzy nie są świadomi lub nie otrzymali informacji o Wzniesieniu?  Ja wierzę w łaskę Boskiego planu „

SaLuSa:   Moi drodzy, wola Boża jest doskonała i istnieje wiele istot na wielu poziomach istnienia jeszcze całkowicie dla was nieznanych.  Im wyższy poziom wibracji, tym wyższy jest poziom odpowiedzialności.  Mroczne dusze dostają niemal nieograniczone szanse na powrót do światła, biorąc pod uwagę skalę rzeczy, jeśli nie w waszym wszechświecie, to otrzymają taką szansę w świecie rządzonym przez podobne reguły do ​​waszych.  Światło już wygrało bitwę w waszym wszechświecie.  Wkrótce już nie będzie więcej tu ciemności.  Nadal będą cykle i wieki jak je nazywacie, jednak stopień świadomości będzie  utrzymywany mniej więcej na stałym poziomie.

Kiedy wszechświat się wznosi, jak wiecie, do pewnego momentu jest karmiczne przebaczenie.   Będziecie musieli wybrać, jaki jest kolejny dla was krok, mówiąc to, istnieją pewne prawa wibracji, które muszą być przestrzegane.  Prawa te są prawami automatycznymi i muszą być szanowane.  Dla tych, którzy nie wzniosą się – każda dusza będzie miała możliwość zrobienia przeglądu swojego życia, po tym życiu.  Ich następny etap ewolucji będzie omówiony z nimi w detalach i wszystko będzie zrobione według ich życzeń w tym zakresie.

Istoty wzniesione opiekujące się wami na wyższych wymiarach, po życiu, ściśle współpracują z Bogiem i będą respektować wasze życzenia w miarę możliwości oczywiście. W końcu dojdziecie do porozumienia.  Czasami wasze życzenia nie pasują do poziomu wymaganego do Wzniesienia, w takim wypadku dodatkowe wcielenia będą konieczne.  Jednak ci, którzy wymagają dalszych inkarnacji wybiorą swoją drogę życia z wielkimi szczegółami.  Istoty planujące wasze następne życie są bardzo życzliwe i kochające.  Zrobią wszystko, aby dostosować wasze życzenia jak najlepiej.

Jestem SaLuSa z Syriusza i zapewniam was, że wszystko jest przygotowane do następnego etapu dla Ziemi. Pragniemy dla waszej planety, aby wreszcie zaznała prawdziwego pokoju.  Przesyłam wam moje błogosławieństwa na drogę powrotu do domu, moje drogie dusze.  To była długa i męcząca podróż dla nas wszystkich.  Jednak będziecie więcej niż zadowoleni z końcowego rezultatu, drodzy przyjaciele.  Wszystko jest bardzo blisko spełnienia.

Przekazała Laura Tyco

Przetłumaczyła Krystal

http://lightworkers.org/channeling/139461/salusa-me-22-aug-2011-light-has-won-battle-your-universe

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: