Znaczenie Odwagi

.

 

.

.

Pozdrowienia, Kochani!  Jakże się cieszymy i czujemy się zaszczyceni, mogąc przebywać w obecności tylu rozmaitych dusz, które uczestniczą w odbiorze tego przekazu. Ogrzewanie zostało już włączone, Kochani. {Śmiech} Czy czujecie?

Wielu z was staje twarzą w twarz z obszarami, z którymi zmagaliście się w czasie tego wcielenia. Obszary, w których byliście zablokowani są teraz wyolbrzymione i pojawiają się tuż przed waszym nosem w taki sposób, że nie będziecie mogli dłużej ich ignorować.

Cóż za okrutny dowcip, moglibyście pomyśleć, ale w rzeczywistości wydarza się to za sprawą ogromnej miłości. Widzicie, energie tego bardzo znaczącego roku przyspieszenia pomagają wam naprawdę uzdrowić się raz i na zawsze. Oczywiście jeśli uznacie to za sposobność, którą jest ona w istocie.

Kluczem do prawdziwego ruchu naprzód ku mistrzostwu i zakotwiczeniu energii Nowej Ziemi jest energia, o której nie tak często się mówi, gdy słyszycie, jak ludzie mówią o energiach potrzebnych do Wzniesienia. A energią tą jest odwaga.

Mówiąc po prostu: nauki, dotyczące oddania, wiary, przepływu czy akceptacji nie mają znaczenia, jeśli nie będziecie mieć odwagi, by za nimi podążyć.  Kochani, uzdrowienie wymaga odwagi.  Nie jest łatwo odkryć te stare rany po to, aby na nie spojrzeć i pozwolić im zniknąć.  Wydostanie się poza energie strachu i wątpliwości wymaga odwagi.  Zaakceptowanie i objęcie tego, kim naprawdę jesteście, niezależnie od przekonań tych, których kochacie, wymaga odwagi.   A olbrzymiej odwagi wymaga utrzymywanie światła i koncentrowanie się na swojej intencji wystarczająco długo, aby wywołać na Ziemi zmiany, jakie właśnie wy macie stworzyć.

Teraz, gdy ruch robi się tu coraz większy, widzimy jak ludzie nie ośmielając się użyć swej wrodzonej odwagi, wycofują się i lgną do tych starych energii strachu, wątpliwości i świadomości bycia ofiarą.  To smutne, bo kiedy pozwalacie sobie na powrót do tego rodzaju świadomości, trafiacie na plan energetyczny, na którym bardzo trudno jest pamiętać i stosować te umiejętności, które pozwalają wam się posuwać do przodu.  To taka wielka strata waszego czasu i energii.

Zatem ludzie powiedzą nam: „Ależ Gabrielu, jestem taka zmęczona i wyczerpana, że już nawet nie wiem, co robię.  Skąd mam wziąć odwagę?”  Kochani, w waszej głębi zawsze istnieje rdzeń prawdy, który pozwala wam spojrzeć poza strach i wątpliwości. I również w każdym z was, co do jednego, istnieje energia odwagi, którą macie do dyspozycji.

W tym punkcie ewolucji waszej duszy, jeśli czytacie ten przekaz, gwarantujemy wam, że w poprzednich wcieleniach wielokrotnie w doskonały sposób wykazaliście się niewiarygodną odwagą. Ona już tu jest.  Istnieje w was i możecie ją w sobie obudzić kiedykolwiek tego zapragniecie – po prostu ją przywołując i wyrażając intencję, żeby się pojawiła.  To jest aż takie proste.

Wszyscy już dowiedliście swego niezwykłego męstwa, docierając tak daleko.  Stwarzacie właśnie Nową Ziemię. To się wydarza!  Zmiany zachodzą wszędzie wokół was i są oczywiste.  Czujecie przyspieszenie i niewiarygodne przemiany energetyczne, które wydarzają się zarazem w was samych, jak i w waszej ukochanej planecie.

Odwaga nadejdzie, czy poprosicie o to teraz, czy zaczekacie do momentu, gdy będziecie już tak zgnębieni i wyczerpani, że nie będzie przed wami żadnej innej opcji, jak tylko iść naprzód. Chcielibyśmy wam pokazać, że możecie wybrać poruszanie się naprzód z wdziękiem i łatwością TERAZ, zamiast oczekiwania na osiągnięcie energetycznego dna przed wykonaniem tego ruchu.  To zawsze jest wasz wybór, Kochani.  Nie musicie tego robić w trudniejszy sposób.

Wielu z was powie: „Ależ Gabrielu, boimy się, nie lubimy zmian!”  Na to odpowiemy, że jeśli już chcecie się czegoś bać, równie dobrze możecie się bać, że nic się nie zmieni!  Rozumiecie, że opór przed wzrostem stwarza dyskomfort.  A gdybyście tak dziś zdecydowali się wzbudzić w sobie tę ogromną odwagę, która istnieje w każdym z was bez wyjątku i z podniesioną głową zrobili krok naprzód w swej prawdzie, integralności i niewiarygodnym majestacie?  Im szybciej każdy z was zaakceptuje i obejmie to, kim naprawdę jest, tym szybciej będziecie mogli tworzyć całkiem nową Ziemię, którą macie swoją obecnością wspierać.  Mistrzostwo oznacza objęcie waszej autentycznej mocy i kiedy to zrobicie, doznacie uzdrowienia.  Nie możecie się uzdrowić, gdy pozbywacie się całej swojej mocy.

Pamiętajcie, Kochani, że nie idziecie tą ścieżką sami. Formują się teraz grupy waszych dusz.  Coraz więcej tych grup zbiera się razem, by zakotwiczać energię i stwarzać pełne miłości, sprzyjające otoczenie, które możecie wspólnie dzielić.  Jesteście wspierani przez miłość bliskich wam zmarłych, aniołów, przewodników, wzniesionych Mistrzów i innych istot z tego świata.  Krótko mówiąc, cały wszechświat wam kibicuje!  Są to wspaniałe czasy i marzeniem waszych dusz było ich doświadczyć. Radujcie się tym!  Doceniajcie tę możliwość!  I wiedzcie, że pośród tego wszystkiego jesteście kochani w niewyobrażalnym stopniu.  To wszystko, co dzisiaj dla was mamy.

Archanioł Gabriel za pośrednictwem Shelley Young, 22 lipca 2011
Transkrypcja: Terri DeMarco

trinityesoterics.wordpress.com

Przetłumaczyła Wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: