Jesteście włączeni? Dostrójcie się….

.

Także nowy przekaz Jezusa na poniedziałkowy wieczór, dzięki Wika!

To był zaszczyt móc wam asystować w procesie „włączania się”! {uśmiech} Teraz, gdy już wasze światło lśni jasno i jesteście w pełnej świadomości oraz ucieleśnieniu waszej Prawdziwej Natury, nadszedł czas dla was WSZYSTKICH, by zacząć się dostrajać.  Obecnie przechodzimy przez bramę – przez portal, jeśli wolicie – wiodący ku możliwości, pozwalającej wam wszystkim uzyskiwać wiedzę bezpośrednio ze Źródła Wszelkiego Stworzenia.  Już wkrótce przekazy takie jak ten, który właśnie czytacie, staną się zbędne i przeznaczone do wycofania z użytku, przeniesione na składowisko reliktów przeszłości. Zamiast tego każde z was ponownie uzyska dostęp do waszej wrodzonej mądrości, która jest waszą wewnętrzną prawdą, otrzymaną bezpośrednio ze Źródła dzięki waszemu połączeniu z Nim poprzez waszą Wyższą Jaźń.  Nie będziecie już dłużej potrzebowali prawdy otrzymywanej z innego źródła, którą musielibyście potem przekładać na waszą prawdę – gdyż wasza wrodzona wewnętrzna wiedza jest prawdą i tylko prawdą.  Wszelka wrodzona wiedza pochodzi z Miłości i otrzymywana jest bezpośrednio ze Źródła, Źródła Wszelkiego Stworzenia, którym, jak wiecie, JEST Miłość.

Ponieważ jesteście w trakcie uzyskiwania dostępu do waszej wrodzonej wiedzy, może pojawić się trochę zamieszania co do tego czy wiedza, którą otrzymujecie, jest prawdziwa czy nie i czy pochodzi ze Źródła.  Tego należy się spodziewać, gdyż na razie jeszcze przyzwyczajacie się do tego procesu, aż w końcu będziecie mieć dostęp do tej wiedzy w sposób stały i spójny.

Możecie się zastanawiać: „do czasu, gdy stanę się mistrzem w uzyskiwaniu informacji dzięki mojej wrodzonej wewnętrznej mądrości, jak mam rozpoznawać co jest prawdą, a co nie?”

W takim razie zadałbym wam pytanie: jak się z tym czujecie?

Czy informacja, jaka uzyskaliście, zaniepokoiła was lub napełniła wątpliwościami?  Jeśli tak, to jest ona oparta na strachu.  Nie może być prawdziwą wewnętrzną wiedzą, gdyż nie jest zakotwiczona w Miłości.

Czy informacja ta w jakiś sposób wywołała w was poczucie słuszności?  Jeśli tak, to również jest oparta na strachu. Poczucie, że macie rację, jest pochodną niezrównoważonego ego; ego potrzebuje udowadniać, że ma rację, gdyż tak naprawdę obawia się, że jej nie ma (i tak najpewniej jest).

Prawda pochodząca z serca i z Miłości nie musi być udowadniania.  Jest ona Prawdą, bo Miłość jest Jedyną Uniwersalną Prawdą.  Jest to jednak wasza prawda i nikomu innemu nie trzeba jej opowiadać, żeby tą Prawdą była, gdyż każdy już zna Jedyną Uniwersalną Prawdę Miłości.  Nie ma potrzeby się powtarzać.

Zatem jeśli informacja, jaką uzyskaliście od swej wrodzonej mądrości natychmiast sprawia, że czujecie Miłość i Pokój i w tej wewnętrznej wiedzy rozumiecie, że na wszystkie pytania jest odpowiedź, wtedy wiecie też, że trafiliście w dziesiątkę.  Ta informacja nie budzi w was ani niepokoju, ani wątpliwości. Nie pojawia się w was niechęć do tej prawdy. Nie ma potrzeby udowadniania, że jest to Prawda, gdyż w swej wewnętrznej wiedzy WY wiecie, że tak jest i tylko tyle potrzebujecie wiedzieć.  Ta informacja jest tak prawdziwa, jak to tylko możliwe, gdyż pochodzi z Miłości, ze Źródła, Źródła Wszelkiego Stworzenia i już bardziej prawdziwa być nie może.

Każde z was od tego momentu otrzyma zadanie, by być odpowiedzialną/ym za swoje własne prawdy.  I wiedzcie też, że choć wkraczamy teraz w Świadomość Jedności i cała wiedza pochodzi tu z tego samego Uniwersalnego Źródła, to jednak nie ma dwóch identycznych prawd.  Z tego powodu, jak również dlatego, że nie każdy uzyskał już taki sam dostęp do swej wrodzonej wiedzy, bądźcie uważni, w jaki sposób władacie swą osobistą prawdą.  Jeśli ktoś pyta was o zdanie, nie wahajcie się odpowiedzieć ogólnikowo. Dajcie im tylko tyle inspiracji, żeby pobudzić ich własny intuicyjny proces.  Dajcie im szansę wybrać się na poszukiwania i odzyskać ich własną wrodzoną mądrość i pochodzącą z niej wiedzę oraz osobistą prawdę.  To jest ścieżka ku prawdziwej Świadomości Jedności.  Każdy może opowiadać nieco inną wersję tej historii, ale ponieważ ma ona swoje źródło w królestwie Jedynej Uniwersalnej Prawdy, wciąż jesteśmy wszyscy na tej samej stronie.

Przyszłość całej wiedzy pochodzącej z channelingów jest tutaj i leży w każdym z was.  Stajecie się swoimi własnymi kanałami przekazu informacji.  Dzięki temu możecie już teraz zacząć pobierać informacje z Kroniki Akaszy bez pomocy innych.  To również jest część waszej wrodzonej mądrości, waszej wewnętrznej wiedzy, teraz dostępnej wam bezpośrednio ze Źródła poprzez połączenie z waszą Wyższą Jaźnią.  Możecie teraz zacząć przypominać sobie wszystko, co zgodziliście się zapomnieć, gdy wcieliliście się na Ziemi 3W.  Śmiało. Sięgnijcie w głąb i coś złapcie! {uśmiech}  Jeśli nie czujecie do tej informacji niechęci, możecie być pewni, że jest prawdziwa.  Bawcie się dobrze, przypominając to sobie; pamiętajcie też, żeby nie zagubić się w swych wspomnieniach. Wasz prawdziwy cel jest nieodłączny od teraźniejszej chwili. Zróbcie miejsce na wszystkie możliwości, które teraz posiadacie w trakcie współtworzenia Nowej Ziemi.

Strażnik Świętej Wiedzy przebywa teraz na planecie Ziemi; jest to fizyczne ucieleśnienie Energii, która umożliwia wam utworzenie bezpośredniego połączenia z waszą wrodzoną mądrością.  Ta Energia jest teraz wyzwalana.  To słodki aromat wolności, który pobudzi w was chęć przypomnienia sobie waszego połączenia ze Źródłem poprzez waszą wyższą Jaźń. Ta Energia stanowi Wysoką Wibrację; wszystkie niższe wibracje muszą zostać uwolnione, abyście mogli w pełni przyjąć tę Energię do swojej istoty.  To stopniowy proces, który dla wielu już się rozpoczął i choć być może wy trzymacie się jeszcze jakichś swoistych niższych wibracji, nie musicie się obawiać, że przegapicie tę okazję.  Pośpiech jest niewskazany, to powolni lecz konsekwentni wygrywają w wyścigu.  Gdy wchodzimy głębiej w 5.wymiar, wszystkie te pozostałości niższych wibracji odpadną tak łatwo, że aż prawie automatycznie.  Uważajcie jednak, czego się trzymacie.  Jeśli nie rezonuje to w pełni z Miłością, puśćcie to. Tylko was to przytłoczy.  Pozwólcie sobie wznieść się na swych niebiańskich skrzydłach wysoko, w rozległy bezmiar Wszystkiego Co Jest, a znów poznacie Błogą Ekstazę Miłości, która jest waszym Boskim Prawem i waszą Prawdziwą Naturą, waszą wewnętrzną wiedzą i wrodzoną mądrością.

Jestem Archanioł Michał wcielony jako Asztar Szeran, w imieniu swoim i wszystkich waszych Braci i Sióstr z Wyższych Wymiarów; oczekujemy i cieszymy się już na bezpośrednią komunikację z Wami, w niektórych przypadkach bardzo bliską i osobistą {mrugnięcie, uśmiech}.

Archanioł Michał/Asztar Szeran

Channeler: Ariel DeAngelis, 15 sierpnia 2011

http://www.angelofdiscernment.blogspot.com/

Przetłumaczyła Wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: