Jakiego Rodzaju Wzniesionym Mistrzem Chcesz się Stać?

.

 

.

Moi najdrożsi na Ziemi, przychodzę do was niosąc moją pomnażającą się i zawsze płynącą miłość.  Na fali mojej miłości przesyłam wam jedno pytanie, które, mam nadzieję, pozwoli waszym umysłom rozszerzyć się jeszcze bardziej, a zrozumieniu wpłynąć jak złoty nektar w waszą świadomość.  Zrozumienie i jasne pojmowanie jest jak uzdrawiający balsam: im bardziej stajemy się świadomi naszych energii, nawyków i postaw, tym łatwiej jest nam uzdrowić się zupełnie i stać się jednym ze Stwórcą.  Jest moim największym życzeniem, by dusze, które żyją obecnie na Ziemi osiągnęły całkowite i absolutne uzdrowienie na wszystkich poziomach, obszarach i aspektach ich istnienia. Jest to możliwe, i uzdrowienie wydarza się właśnie teraz.  Wierzcie i wiedzcie, że jest to prawdą, a zauważycie rezultaty tego leczniczego procesu.

Pytanie, jakie chciałabym wam postawić brzmi:  „Jakiego rodzaju wzniesionymi mistrzami bylibyście?” Jest to proste pytanie, choć mam odczucie, że nie jest ono zbyt często zadawane.  To trochę tak, jakbym was poprosiła o stworzenie dla siebie postaci z kreskówki czy filmu.  Ta postać byłaby wzniesionym mistrzem, w formie męskiej lub żeńskiej, w dowolnym wieku i o dowolnej energii.  Miałaby ona imię i nawet określony kolor światła.  Ten wzniesiony mistrz byłby również dobrze znany z powodu właściwości, jakie wyraża, a także z powodu swych duchowych talentów i służby, jaką niesie Ziemi. Mistrzowi temu na planach wewnętrznych towarzyszyłaby też pewna istota, która kierowałaby jego duchowym rozwojem i obserwowała jego postępy, zakotwiczając w nim swą energię mentora.

Możecie mnie spytać, czemu zachęcam was do stworzenia postaci wzniesionego mistrza z wyobrażonego filmu czy kreskówki.  Istnieje ku temu wiele powodów, a to jedno pytanie, jakie wam przedstawiłam, może wam dostarczyć wielu nauk.

Przede wszystkim wy wszyscy na Ziemi jesteście wzniesionymi mistrzami; czas jest tylko iluzją, stworzoną, by wprowadzić w tym świecie porządek, więc przeszłość, teraźniejszość i przyszłość istnieją równocześnie, a wy jesteście wszystkim, czym na poziomie duchowym pragniecie być i możecie podłączyć się do energii, które pozwolą wam to zrealizować. Gdy wznosicie się czy też wzrastacie duchowo, wszystko co robicie, polega na podłączeniu się do waszej prawdziwej energii czy całkowitym połączeniu ze Stwórcą. Wy jako wzniesieni mistrzowie już istniejecie, zatem aby stać się tą energią i świadomością musicie jedynie to zaakceptować – wszak bycie wzniesionym mistrzem to po prostu świadomość swej jaźni, Stwórcy i Ziemi, która jest dostrojona do prawdy Stwórcy . Gdybyście to zrozumieli albo przynajmniej byli w stanie widzieć siebie jako wzniesionych mistrzów, moglibyście rozpoznać ścieżkę, prowadzącą do tego, by takimi mistrzami się stać.  I choć możliwe jest postrzeganie siebie jako wzniesionego mistrza, i możecie też poprosić waszych przewodników lub swą duszę o ukazanie wam tego w medytacji, wielu ludzi nie jest w stanie skorzystać z tego przywileju, gdyż pojęcie lub zaakceptowanie tej możliwości to dla nich zbyt wiele.  Innym powodem jest fakt, że oni sami ograniczyli się na tyle, że nie są w stanie natrafić na taką informację.

Poprzez praktykę w wyobrażaniu siebie jako wzniesionych mistrzów, możecie zbudować obraz energii, jakimi chcielibyście dysponować, mądrości, jaką chcielibyście objąć i działań, do jakich chcielibyście być zdolni.  Dzięki stworzeniu dla siebie – za sprawą czystej intuicji i wyobraźni – postaci wzniesionego mistrza, zaczniecie tak wiele rozumieć, zaczniecie zdawać sobie sprawę z obecnego poziomu waszego rozwoju duchowego i z tego, na jakie obszary powinniście wciąż zwracać szczególną uwagę, a nawet będziecie się orientować, w jakim kierunku macie podążać.  Poprzez tę praktykę będziecie mogli zrozumieć, czy ego jeszcze jest w was obecne, czy też wasza świadomość skupiona już jest na czystych energiach Stwórcy.  Czy wasz bohater będzie błyszczał i brylował, chwalony i uwielbiany przez wszystkich, czy też poświęci się służbie Ziemi i sprawie wzniesienia w niewidoczny sposób?  Rodzaj tej stworzonej przez was postaci powie wam wiele o waszym duchowym rozwoju, ponieważ możecie zacząć nadawać tej postaci formę i zadawać jej rozmaite pytania.  Czemu ma określony kolor?  Czemu nie chce być znana innym?  Czemu wybiera rozprzestrzenianie światła lub przyjmuje pewne właściwości?  Jeśli wasza postać jest cicha, zapytajcie, dlaczego; jeśli jest potężna, też o to spytajcie.

Tak naprawdę zadajecie pytania sobie samym, ponieważ ta postać, którą stworzyliście, jest formą waszego istnienia.

To, co naprawdę stworzycie w ten sposób, jest formą, która zawiera część waszej prawdy i prawdziwego ja wzniesionego mistrza, niektóre z jej energii manifestują się z powodu waszego aktualnego poziomu świadomości, podczas gdy inna część charakterystyki tej postaci pochodzić będzie z waszej wyobraźni. Mając to na uwadze, możecie zacząć rozszyfrowywać, co jest prawdą, co produktem waszych ziemskich doświadczeń, a co waszą wyobraźnią. Możecie wyzwolić pozytywne energie, skupiając się na nich, oraz ujawnić inne energie, które powinny zostać uwolnione. Możecie też zacząć pytać, czy chcielibyście się stać taką postacią, albo w jaki sposób moglibyście się zbliżyć o parę kroków do tego, by stać się wzniesionym mistrzem.  Możecie dokonać niezliczonych odkryć za sprawą tego prostego procesu wyobrażania sobie, jakiego rodzaju wzniesionym mistrzem chcielibyście się stać.  Warto zadać to pytanie innym podobnie myślącym ludziom wokół was, niech nad tym się zastanowią; możecie odkryć, że wasze wyniki będą bardzo podobne, lub bardzo różne i pozostawią wam materiał do rozważań.

Przy okazji nasuwa się też pytanie: czy wzniesiony mistrz ma jakiś charakter, czy też jest to tylko ludzki wymysł?  Czy wzniesieni mistrzowie są jedynie świadomością i energią, czy też posiadają formę podobną do tej, w jakiej wy żyjecie na Ziemi?

Każda dusza pragnie wznieść się z Ziemi i zjednoczyć ze Stwórcą, czy tego jest świadoma, czy nie, dlatego też jeśli zaczniecie rozumieć, co oznacza dla was wzniesienie, albo w jaki sposób mielibyście to przejawić, będziecie o krok bliżej, by zamanifestować się jako wzniesiony mistrz.

Dla zabawy wyobraźmy sobie parę postaci wzniesionych mistrzów, tak abyście mogli zrozumieć, jakiego rodzaju pytania możecie zacząć zadawać.

Pierwsza postać może być przejawem energii męskiej i posiadać wibrujące intensywne światło, które wskazuje na moc, aktywną energię oraz pasję.  Nazwiemy to uosobienie wzniesionego mistrza Mistrzem Benem.  Mistrz Ben jest słynnym uzdrowicielem, znanym przez każdą duszę na Ziemi jako ten, który leczy każdą negatywną energię i dostraja dusze do duszy Stwórcy.  Jest on niewiarygodnie skromny i nie pragnie sławy czy chwały, ale po prostu sprawia mu wielką radość dzielenie się światłem i usuwanie negatywności.  Moglibyśmy spytać Mistrza Bena, czy jego ego się już rozpuściło?  Czemu został słynnym uzdrowicielem?  W jaki sposób uzdrawia?  Dlaczego jego właściwości są tak dynamiczne i potężne?  Czy istnieją jakieś rodzaje energii, jakie Mistrz Ben chciałby rozwinąć na swej duchowej ścieżce.

Jest to przede wszystkim gra, na zabawienie się na którą chciałabym was namówić, ale samo życie można postrzegać jako grę, a gdy nasycamy naszą rzeczywistość energiami radości, szczęścia i śmiechu, zaczynamy rozumieć prawdziwy proces wzrostu, jaki wydarza się na Ziemi i w naszej rzeczywistości.

Wyobraźmy sobie znów dla zabawy następną postać wzniesionego mistrza.

Nazwiemy tę postać Pani Ammra; jest ona istotą z czystego światła, delikatności, dobroci i współczucia. Pracuje ona z kryształami, by uzdrowić Ziemię i otrzymuje wiele mądrości od królestwa zwierząt, nawet kody, które mogą zostać umieszczone w kryształach na Ziemi. Jest koloru błękitnego nieba, a jej przewodnikiem jest Maria Magdalena.  Opowiada ona każdemu o swej pracy i o tym, że jest to dla niej wielki wysiłek energetyczny, ale że jest szczęśliwa, mogąc to robić.  Jeśli byłaby to wymyślona przez was postać, jakie pytania chcielibyście jej zadać?  Może spytalibyście, w jaki sposób nawiązała ona kontakt ze zwierzętami i królestwem kryształów?  Czy uwolniła ona swoje ego?  Czemu jej energie są narażone na stres, czy ma to coś wspólnego z pragnieniem zwrócenia uwagi, czy też potrzebuje ona rozwinąć jakieś właściwości?

W gruncie rzeczy tworząc postać wzniesionego mistrza rozpoznajecie, czego pragniecie dla siebie w przyszłości, w swym rozwoju duchowym i procesie wzniesienia. Każda dusza może się wznieść i wciąż istnieć na Ziemi, więc w ten sposób myślcie o swoich postaciach.  Kiedy już stworzyliście obraz waszego wzniesionego mistrza, możecie podłączyć się do jego energii i pozwolić sobie stać się tą energią i zamanifestować ją poprzez swą własną energię.

Zatem w medytacji albo w chwilach cichego skupienia postawcie w swym umyśle pytanie: „Jakim wzniesionym mistrzem chcę się stać?”  Jest to pytanie, które otwiera przed wami wiele możliwości i pozwala wam na myślenie poza ograniczeniami, jakie sami sobie stwarzacie.

Ogarniam was tak olbrzymią falą błogosławieństwa i miłości,

Jesteśmy połączeni jako jedno –

Matka Maria

Przekazała Natalie Sian Glasson, 6 sierpnia 2011

Przetłumaczyła Wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: