Wiadomość od Asztara Szerana

.

.

 

„My, Syrianie, Orianie, Plejadianie, Łabędzianie, Andromedanie i wielu innych braci galaktycznych będziemy z wami wszystkimi wspierając was i pomagając (nie miejcie co do tego wątpliwości) w waszym procesie Wznoszenia, postanowionym i zaplanowanym  przez Wyższe Istoty.”

.

Jestem Ashtar Sheran i zwracam się z prośbą, abyście byli silni i starali się pozostać zrównoważeni wobec wydarzeń, które przyniesie rok 2011.  Nie powinniście być zaskoczeni, gdyż jest to wstęp do roku 2012, o którym tak wiele się mówi i słyszy.

W żywym organizmie najpierw dochodzi do kryzysu, zanim kuracja odniesie skutek.

Gaja również jest organizmem żywym i inteligentnym, przechodzi ewolucję duchową na tak wysokim poziomie, że nie jesteście w stanie tego zrozumieć.  Przed swoim uleczeniem, które wydarzy się 21 grudnia 2012 będzie musiała przejść serię wstrząsów w trakcie przechodzenia przez rok 2011.

Nie cierpcie z powodu tego wszystko co może się wydarzyć, gdyż są to działania ustanowione z Góry dla ludzkości tej planety i wszystkich zamieszkujących ją żywych istot, aby przeszły przez  proces oczyszczenia, który może być krótkotrwały, ale także niezwykle burzliwy w niektórych częściach świata.

Aby wasza piękna planeta Gaja nie cierpiała zbytnio na skutek szkodliwych działań ludzi będących jej komórkami i aby została wyleczona, niezbędny  jest proces przemiany.

Jednak Gaja tak was kocha, że powstrzyma wiele z przewidzianych działań, aby uchronić swoje ‚dzieci’ od ich skutków i tym samym od wielu cierpień.

Ta redukcja przewidywanych szkód w waszym świecie fizycznym odciąży trochę naszą akcję ratowniczą, dzięki czemu będziemy mogli użyć wiele naszych oddziałów do zadań skierowanych na przebudzanie świadomości większej ilości ludzi.  Jak mówią wasze święte księgi –ludzie są uznani za Królów Stworzenia biorąc pod uwagę przewagę, jaką mają nad innymi istotami planety dzięki inteligencji, którą zostali obdarzeni.

My; Syrianie, Orianie, Plejadianie, Łabędzianie, Andromedanie i wielu innych braci galaktycznych będziemy z wami wszystkimi wspierając was i pomagając (nie wątpcie w to) w waszym procesie Wznoszenia, postanowionym i zaplanowanym  przez Wyższe Istoty.”

Dlatego kieruję do was to przesłanie, abyście byli silni i trwali zjednoczeni w braterstwie wobec wydarzeń, które będą się przejawiać w sposób burzliwy w niektórych miejscach geograficznych na Ziemi

Trwajcie dobrze zakotwiczeni w waszej Wewnętrznej Istocie, w której znajdziecie spokój  i zaufanie tak bardzo potrzebne  w tych trudnych momentach.

Przemawiam do was w pokoju i braterstwie,

Ashtar Sheran

Przekazał Kris Won, 13 lipca, 2011,   przetłumaczyła Ludmiła

http://galacticchannelings.com/english/navealfa13-07-11.html

1 komentarz (+add yours?)

 1. newloveorder
  Sier 13, 2011 @ 13:33:36

  Chciałbym dodać na twój blog wspaniałą medytacje serca. Krystal sama zdecyduj czy jest warta wyróżnienia
  oto Ona:

  MEDYTACJA SERCA

  Standardowo przed medytacją możemy użyć ziołowego wspomagacza np. herbata z melisy
  Procedura
  1.Kładziemy się wygodnej pozycji
  2.oddychamy rytmicznie i głęboko
  3.stosujemy dowolną metodę relaksacji np. słuchając dowolnie wybranego Hemisync który przy okazji obniża wibracje mózgu do stanu THETA.
  4.wystarczy około 10 minut relaksacji by wprowadzić się w FOCUS10-15 doświadczeni ludzie robią to w przeciągu minuty ale to nie są zawody kto szybciej. Ma być skutecznie.
  5 w stanie świadomości FOCUS10-15 rozpoczynamy poniższą procedurę.

  Teraz całym Sobą odczuwamy miłość (np. poprzez wspomnienie w którym kochaliśmy i byliśmy kochani) miłość i radość, niech łzy płyną, a uśmiech zagości na twarzy. Teraz poczuj miłość bezwarunkową do wszystkiego co stworzył Bóg absolutnie do całego wszechświata! poczuj to! Utrzymaj stan odczuwania miłości i radości do końca medytacji! Następnie:
  Wyobrażamy Sobie podczas oddechu, że prana ( w postaci energii koloru błyskawicy) wpływa do Nas jednocześnie przez szyszynkę i podstawę kręgosłupa, a jej dwa strumienie spotykają się w sercu. Na wydechu strumienie łączą się, a My staramy się odczuć i z wizualizować Sobie to połączenie w Naszym sercu. Nasze serce od tej pory promieniuje tym światłem (praną) koloru błyskawicy i z każdym kolejnym oddechem rozszerza się na coraz większy zasięg aż ogarnia i wypełnia całe całe nasze ciało. Wizualnie wygląda to tak:

  Utrzymujemy to światło w Naszym sercu. To światło miłości to potęga Chrystusa niech Ona już w Nas nie zginie. Niech medytacja trwa dalej nie krócej niż 30 minut. Cały czas utrzymuj odczucie miłości do całego Bożego stworzenia do wszystkiego!

  Niech ta praktyka medytacji będzie Twoim nowym nawykiem kiedy wstajesz rano i w ciągu dnia, a jej efekty obdarują Cię czymś wspanialszym niż jesteś wstanie Sobie wyobrazić. Pewnego razu kiedy Twoje wibrację będą odpowiednio wysokie poczujesz, że miłość którą obdarzasz Boga i całe jego stworzenie wraca do Ciebie i kocha Cię. Doświadczysz spotkania z Bogiem doświadczysz prawdziwego oświecenia, że wszystko jest jednością Ty jesteś w każdym, a każdy jest W tobie, że Ty Jesteś początkiem i końcem jesteś Bogiem przejawionym w Twojej osobie każdy i wszystko Nim bowiem jest, a zrozumienie i doświadczenie tego prowadzi do oświecenia.

  Kto raz doświadczy miłości Boga już nigdy nie opuści jego kochających ramion Ojca.

  Więc doświadczywszy Siebie w całości i Siebie zawartym w Bogu Ojcu czy taka istota która żyje w ludzkim ciele jest wstanie nie osiągnąć swoich marzeń lub nie kochać innych ludzi?

  Przecież każde stworzenie Boga i inni ludzie to My sami to SAM BÓG przejawiony w swoim dziele!!!

  To właśnie osiągnął Nasz Mistrz Jezus Chrystus osiągnął wejście w własne serce i zrozumienie odwiecznej prawdy Naszego Stwórcy.

  Każdemu z Was życzę tego oświecenia i zrozumienie poprzez własne doświadczenie.

  Kocham Was wszystkich wasz Sensei Noni zawarty w Bogu :*

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: