Nie Przywiązujcie się do Swojego Krajobrazu

.

Nowy przekaz Jezusa na niedzielny wieczór 🙂  dziękuję Wika!

——————————————————————————————————–

.

El Morya: Ześrodkowanie, zmieniające się krajobrazy, wewnętrzne punkty centralne

Piękna wiadomość i kontynuacja channelingu z ubiegłego tygodnia, o „łódkach, boskim mistrzostwie i wewnętrznych wiosłach”.  Błogosławieństwa i Światło dla wszystkich!

Kochana,
To ja, El Morya, Strażnik Złotego Płomienia, a więc Ten, Który Rozpala Słońce wewnątrz waszych Energii Rdzenia Świętego Serca. Wiele się zmienia wewnątrz i na zewnątrz. Tak. Krajobraz, na poziomie fizycznym i eterycznym, ulega zmianie. I dalej będzie się zmieniać, gdyż ponownie wkracza w centralną sferę Drogi Mlecznej i ponownie dostraja się i jednoczy z Rdzeniem Kosmicznego Centrum. To, co wydaje się być właściwe do zrobienia jednego dnia, może nie wydawać się odpowiednie w dniu następnym. Dzieje się tak dlatego, że współrzędne wyśrodkowania waszej podróży zmieniają się każdego dnia i ponownie dostrajają się do Centrum wysokiego wymiaru. Chcielibyśmy przestrzec was przed jedną rzeczą…przed tym, abyście się nie przywiązywali do swojego krajobrazu. Niezależnie od tego, czy jesteście w tym domu czy w innym, w tej szkole czy w innej, w tej pracy czy w innej, to nie ten krajobraz jest waszą kotwica, lecz odcisk waszej duszy, wasz punkt centralny, wasz wewnętrzny płomień, wasza gwiazda duszy . . . to prowadzi was w tej wewnętrznej podróży.  Kusząca może być perspektywa zarzucenia kotwicy pośród tych wszystkich nagłych, z prędkością światła przemykających zmian i zadeklarowania: „Oto JESTEM! I wszystko jest w porządku!” – tak jakby ten punkt był nowym centrum wszechświata, dla was i dla innych.  Ale my powiedzielibyśmy, kochani . . . że ten punkt centralny, punkt zakotwiczenia, punkt boskości . . leży wewnątrz.  Musi on być otwarty i podatny na nieustanne dostrojenia w tym czasie. Gdyż wiele się zmienia, i krajobraz też się zmieni.  Nie możecie oznaczyć czy ugruntować samych siebie za sprawą jakiegoś konkretnego drzewa, skały, domu czy ulicy.  Waszą bazą, waszą wskazówką, waszą ścieżką wewnętrznego wzrostu jest elastyczna, ruchoma, płynna wewnętrzna otwartość serca.  Porzucacie swe przywiązania do świata 3W.  Hipoteki, rachunki i inne takie rzeczy są konstruktami życia w starej rzeczywistości.  Tak . . . wasze wybory muszą być zgodne z waszym ponownym dostrojeniem i wewnętrzną giętkością . . . tak jak i ze zdolnością do optymalnego funkcjonowania w dwóch równoległych rzeczywistościach: 3W i 5W.  Ale zakotwiczeni macie być w Świetle Boskości i nie poświęcać tyle uwagi zmieniającemu się wokół was krajobrazowi.

{W tym momencie zadałam pytanie na temat właściwego czasu, boskiego porządku, tego, gdzie powinniśmy się znajdować, i paru konkretnych i oczekiwanych nadchodzących zmian}. . . . Tak, kochana.  To są właśnie zmiany i decyzje dotyczące nowego, dostrajającego się krajobrazu.  Chcielibyśmy was prosić o uwolnienie się od przywiązania do rezultatów i o płynięcie nurtem najwyższego dobra . . . do waszego kolejnego punktu przeznaczenia.  Wasze zewnętrzne okoliczności są odzwierciedleniem gęstszej rzeczywistości.  Wasza wewnętrzna gwiazda wie, jak żeglować w światłości zaufania i miłości.

Miejcie wiarę w swą wewnętrzną podróż.  To ona jest Prawdą.  Wewnętrzna podróż próbuje wypłynąć na zewnątrz, ale konstrukcje umysłu dotyczące dobra i zła mogą blokować przepływ, który unosi was do kolejnego punktu najwyższego dobra.  Najwyższe Dobro na Nowej Ziemi jest Teraźniejszym punktem przeznaczenia.  Nie jest to plan wieczny, tak jak jeden dom, jedno miejsce, jedna rzecz, jedna kraina nie są na całą wieczność.  Najwyższe Dobro w punkcie Teraz uznaje potrzebę płynnego ruchu.  Elastyczność w odniesieniu do czasu i przestrzeni poniesie was do następnego właściwego miejsca.

Kochana – wszystko jest dostrojone do wnętrza, dla celów tego nowego doświadczenia najwyższego dobra.  To wasza wewnętrzna łódź i wasz wewnętrzny kompas muszą sterować, bo inaczej poczujecie się wkrótce zagubieni na mapie życia.  Teren się zmienia.  To, co widzicie dziś na mapach fizycznych, jutro będzie wyglądać zupełnie inaczej.  Wasza wewnętrzna mapa jest teraz jedyną boską mapą, która ma wbudowaną elastyczność i może się dostosować do wszystkiego, ku czemu pragniecie się wznieść i co przekroczyć.

Kiedy mówimy „teren”, mamy na myśli każdy stan zmysłowy i fizyczny znany człowiekowi.  Więc ma to znaczenie geograficzne, tak.  A także eteryczne, metafizyczne, duchowe i emocjonalne.  Wszystkie światy wewnętrzne i zewnętrzne się zmieniają, ponownie dostrajają i wyskalowują.  Waszym zadaniem, jeśli tak zdecydujecie, jest ponowne dostrojenie się do tego wyskalowywania.  Waszym następnym krokiem jest skoncentrowanie się na Najwyższym Dobru i czyste zjednoczenie się z boskością.

Wasze zjednoczenie się i dostrojenie jest całkowicie wewnętrzne, a nie dotyczy krajobrazu, jaki wokół siebie widzicie.  Czy rozumiecie?  To dlatego gdy czujecie się powołani do tego, by dostroić waszą rodzinę do radości, aktywności, pasji, nowości i wiecznie odkrywających się przed wami przygód – czujecie Siłę Życiową Źródła.  Gdy dostrajacie się do zastanego status quo, czujecie się zdezorientowani i poza swoim środkiem ciężkości.  A to dlatego, że „status quo” już nie istnieje.  Ponownie dostrajacie się do tego, co nieuchwytne – do ruchu, radości, przygody, pokoju, miłości, wspólnoty, jedności i poczucia bogactwa.   To, co namacalne, jest tylko odbiciem tego, co możecie uchwycić wewnątrz siebie . . . odbiciem tych wewnętrznych współrzędnych skoncentrowanych na świetle, współpracy, dźwięku, poczuciu spełnienia, Esencji Źródła i miłości.

Skupcie się teraz na tych wewnętrznych stanach istnienia, na odczuciu otwartości, najwyższego dobra, przepływu, elastyczności i ugruntowanej płynności.  Niech wszystko inne wokół was odwzorowuje wasz wewnętrzny przepływ i zjednoczenie z Jednością Źródła i Energią Siły Życia.

Błogosławieństwa i Miłość przesyłam, kochana.  To nowy teren, tak.  Ale bardzo świeży i pobudzający, bo naenergetyzowany mocą Źródła.

Channeler: Marie Mohler, 6 lipca 2011

Przetłumaczyła Wika

http://lightworkers.org/node/135677

***
Aby przeczytać inne przekazy, odwiedźcie stronę www.shineyourlightgifts.com i kliknijcie na  zakładkę „channelings”.  Aby usłyszeć pieśni boskiej duszy, które dźwięczą i lśnią podobnymi przesłaniami i esencjami, odwiedźcie www.newearthlivingglobal.com.  Namaste.

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: