Siła Już Nie Jest Cechą Męską

.

Cotygodniowa wiadomość – 2-9 sierpnia 2011

Przez bardzo długi czas mężczyźni tego świata byli uznawani za tych silnych. Mężczyźni byli tymi, którzy ”zarabiali na chleb”. Kobiety uważano za te, które gotują, sprzątają i robią inne niezbędne rzeczy. Niewielu mężczyzn czy nawet kobiet dostrzegało, że to kobiety utrzymywały rodzinę. To kobiety nauczyły się, jak zdobywać pożywienie, gdy wyczerpały się plony. To kobiety nauczyły się, jak wprowadzić innowacje w swoich domach i opiekowały się wszystkimi, włącznie z mężczyznami.

Wiele się wydarzyło, kochani, przez wiele setek lat, aby to wszystko mogło ulec zmianie. Kobiety tego świata coraz częściej uznawane są za silne jednostki. Nie mówię tu o sile mięśni, moje dzieci. Mówię o wewnętrznej sile. Kobiety walczyły o równouprawnienie w miejscu pracy i w domu, i zaczynają odnosić w tym sukces. Kobiety pracują ramię w ramię w takich dziedzinach, które były kiedyś zdominowane przez mężczyzn. Udowadniają, że są wartościowymi współpracownikami na każdym polu.

Wewnętrzna Siła, drogie dzieci, pochodzi z głębi was. Pochodzi z całkowitego zaufania w to, co robicie, czy też staracie się robić. Wielu z was odnajduje to wewnętrzne zaufanie i wkracza w obszary waszego własnego światła, których istnienia kilka lat temu być może nie uznawaliście jeszcze za możliwe. Uczycie się ufać temu, co już wiecie, i ufać swej intuicji, która prowadzi was ku zgłębianiu innych obszarów wiedzy. Uczycie się kochać siebie i innych bezwarunkowo. Bycie zdolnym do tak czystej miłości również wymaga siły, moi kochani. Gdy nie jesteście przyzwyczajeni do takiego poziomu miłości, może to uczynić was nadwrażliwymi. Wasza własna wrażliwość jest siłą, od której możecie się uczyć. Kiedy odczuwacie swą podatność na zranienie, kochani, rozpoznajcie to i dowiedzcie się, co sprawia, że czujecie się w ten sposób.

Gdy wkraczacie w nowy obszar w waszym życiu, podczas swej podróży ku światłu i odkrywaniu samych siebie, nie obawiajcie się o to, co tam znajdziecie. Zaakceptujcie, że rozpoznajecie kolejne prawdy; niektóre z nich będą dobre, a niektóre niezbyt dobre. Z nich wszystkich możecie się uczyć. Doświadczenia, które one niosą, są dla was ważnymi lekcjami, dzięki którym będziecie wzrastać. Każdego dnia coraz bardziej zbliżacie się ku ponownemu zjednoczeniu ze swą Boską Jaźnią, kochani, a ja oklaskuję każdy wasz odważny krok.

Jestem tu z wami, jak i wielu innych, kiedy wkraczacie w nieznane terytorium i odkrywacie samych siebie. Delikatnie zachęcam was, abyście się nie obawiali, lecz objęli to nieznane terytorium, nauczyli się wszystkiego, czego możecie, i stali się wszystkim, czy macie się stać. Wierzcie w siebie, kochani. Wierzcie, że macie tę siłę, by dokonać wszystkiego, na czym skupicie swój umysł. Tak wiele już dokonaliście. Nie porównujcie, co robi ktoś inny, gdyż nie jest to wasze życie. Inni ludzie mają swe własne nieznane obszary do odkrycia. Wy macie się skupić na swoich. Co nie oznacza, że nie macie się wzajemnie wspierać. Wzajemne wsparcie w tym czasie przemian jest bardzo istotne, kochani.

Szczerze raduję się, mogąc mówić do was poprzez tę kochaną duszę, i cieszę się, że mogę mówić przez nią do was wszystkich co wtorek. W następnym tygodniu przekazu nie będzie, ale ona wie, tak jak i wy wszyscy, że jestem blisko jeśli kiedykolwiek potrzebowalibyście ode mnie wsparcia lub zachęty.

Zajmijcie się sprawami waszego dnia, czując spokój i miłość dla siebie samych i tych, którzy was otaczają.

Wzniesiony Mistrz El Morya
Przekazała Julie Miller, 2 sierpnia 2011

Przetłumaczyła Wika

Comments are closed.

PRAWA AUTORSKIE Copyright (C) by Krystal Freeman 2010. Do wszystkich przeze mnie przetłumaczonych tekstów na tym blogu, chyba, że zaznaczono inaczej. Rozpowszechnianie moich tekstów jest dozwolone i mile widziane pod warunkiem podania linku do oryginalnego tekstu na moim blogu i bez zmian tekstu.
%d blogerów lubi to: